• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Nanashi

Ufo - Największa historia jakiej zawsze zaprzeczano

20 postów w tym temacie

A może powiesz w jakich warunkach ten film został zmontowany?!

Osobiście wiem w jakich. :)

A oglądałeś całe wydanie materiału czy też nie?

Nie dziwi mnie wcale ten temat, bo jestem z tym obeznany...

Ale dodam coś od siebie, że ten dokument powstał po części w wyniku spotkania emerytowanych żołnierzy ze strefy 51, gdzie opowiadali tak naprawdę co tam widzieli i co kazano im wmawiać nam...

Strefie 51 gdyby podzielić na 4 części to osoba X miała prawo przebywać tylko w dostępnym dla siebie sektorze inaczej mogłoby to grozić karą...

Dodam, że był przypadek kiedy ochroniarz stamtąd był z pewną osobą, która paliła jakieś ważne dokumenty i gdy zajrzała raz z ciekawości do środka to dostała baty od gościa... I SIĘ DZIWICIE... Ciekawe kto tam rządzi tym wszystkim... A jak coś widzieli z innej planety to oczywiście nam wmawiają, że to FAKE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawy film. Mam nadzieję, że rządy tego świata wreszcie ujawnią prawdę. Ile lat można trzymać ludzi w niepewności ?! W tym zakłamaniu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Seba123; ludzie są za głupi, żeby to zrozumieć, śmieją się gdy usłyszą o ufo, a rząd gdyby to ujawnił zostałby po prostu wyśmiany przez ludzi. Wyobrażacie to sobie, polski rząd ujawnia że jest w posiadaniu ufo, jak to brzmi na pierwszy rzut oka, albo ucha (jak kto woli), brzmi to po prostu banalnie. W Polsce, jak i wielu innych krajach istnieje średniowiecze jeśli chodzi o tematy ufologiczne i nie sądzę, że ludzie od razu w to uwierzą. Myślę, że jeśli byłaby taka możliwość, zrobić to stopniowo, ujawniać te informacje powoli i ograniczoną ilość, wtedy

się ludzie do tego przyzwyczają. :idea:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Do Seba123; ludzie są za głupi, żeby to zrozumieć, śmieją się gdy usłyszą o ufo, a rząd gdyby to ujawnił zostałby po prostu wyśmiany przez ludzi. Wyobrażacie to sobie, polski rząd ujawnia że jest w posiadaniu ufo, jak to brzmi na pierwszy rzut oka, albo ucha (jak kto woli), brzmi to po prostu banalnie. W Polsce, jak i wielu innych krajach istnieje średniowiecze jeśli chodzi o tematy ufologiczne i nie sądzę, że ludzie od razu w to uwierzą. Myślę, że jeśli byłaby taka możliwość, zrobić to stopniowo, ujawniać te informacje powoli i ograniczoną ilość, wtedy

się ludzie do tego przyzwyczają. :idea:

Nie to, że średniowiecze, ale ludzie nie są na to gotowi, że ktoś nas obserwuje... A z drugiej strony to im się nie dziwie, bo tak na prawdę nie wiemy jakie mają zamiary i dlaczego nas badają z góry... Może chcą zobaczyć do czego jesteśmy zdolni?

Nie wszyscy są jeszcze w średniowieczu jeśli chodzi o te sprawy, ale świat zabrnął w ślepą uliczkę jeśli chodzi o pewne tematy...

Ale uwierzyliby wtedy, gdyby rozpoczęła się wojna międzyplanetarna...

O WŁAŚNIE: O co chodzi w tym filmie, że ma być wojna planetarna czy coś takiego?! Proszę o wytłumaczenie mi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Proof

Tak zostało wspomniane , że ludzie muszą się jednoczyć, stworzyć jedną linię frontu, do nadchodzącej wojny międzyplanetarnej.

Tak na prawdę, to te słowa znaczą tylko jedno: Musimy być przygotowani na wszystko, jeśli chodzi o zamiary obserwatorów, mogą być nastawieni pokojowo, bądz jak w niejednym filmie SF, siać śmierć i zniszczenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa... Na dzisiejszy dzień jest to po prostu nie możliwe, żebyśmy się złączyli narodowo... Chociażby wojny z Talibami. :)

A wojna międzyplanetarna będzie na pewno, ale po 2500 roku dopiero... Nie pytaj skąd wiem, ale to pewnym cynk... A w 3000r. Ziemia nasza nie będzie miała państw, ani granic, będzie jedną wspólnotą gospodarczą. :)

Być może to właśnie będzie tego przyczyną, ponieważ na razie jeśli miała by być 3 wojna to między narodowa. :D

Aha i są UFO dobrzy i są źli. :)

Swoją drogą to ciekawe czyja to wina będzie z wojną...

Pewnie strefy 51 hehe znając życie, ale będziemy mogli liczyć na pomoc innych UFO! :D

Takie jest moje skromne zdanie. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na dzisiejszy dzień jest to po prostu nie możliwe,żebyśmy się złonczyli narodowo...Chociażby wojny z Talibami

NATO, UE i inne organizacje międzynarodowe, moim zdaniem, świadczą o tym, że ludzkość jest w stanie tworzyć wspólnoty narodowe. Oczywiście kierowane przez odpowiednie organy polityczne, a nie przez anarchistyczną masę. Co do Talibów. To ugrupowanie sunnickie występuje tylko w Afganistanie, no być może w innych państwach są jacyś przedstawiciele, ale to tylko kwestia kilkunastu osób. Wojna w owym państwie jest doskonałym przykładem jednoczenia się, lecz ma ono za cel... no właśnie, nie ma celu bo najważniejsza jest ropa w tym wypadku dla USA.

A wojna międzyplanterna będzie napewno,ale po 2500 roku dopiero...Nie pytaj z kąd wiem,ale to pewnym cynk..

Tak, do mnie też E.T. zadzwonił.

A w 3000r.Ziemia nasza nie będzie miała państw,ani granic,będzie jedną wspólnotą gospodarczą

Ciekawe jak będą wyglądały wybory albo jakiekolwiek inne działania społeczne na zjednoczonej gospodarczo Ziemi. Ups, przepraszam już wiem kto będzie prezydentem narodów - A. Lepper(a no, w sumie jego przyszły klon).

ha i są UFO dobrzy i są źli

Bardziej pasuje istoty pozaziemskie, obcy, przybysze z kosmosu, byty międzywymiarowe, ale UFO. I to w dodatku brzmi tak szowinistycznie - "dobrzy i są źli", jakoś muszą się rozmnażać "ci UFO".

Pewnie strefy 51 hehe znając życie,ale będziemy mogli liczyć na pomoc innych UFO

A co oni takiego zrobili?

Co do filmu. Nanashi dodając ten temat nie wiem chciałeś udowodnić, jeśli w ogóle coś chciałeś :P . Jestem dość wiarygodnie nastawiony jeśli chodzi o biologiczne organizmy fruwające w jonosferze, czy tam w kosmosie, ale historia "Tomato Mana" i sprawa Roswell jest istnym kiczem tamtego stulecia. Prawda, czy nie - kogo to dzisiaj obchodzi. Wszyscy zajmują miejsce w konsumpcjonistycznej loży bezwartościowych szyderców, nie zwracających uwagi na takie "przyziemne" sprawy. Co do obcej inteligencji, życia na innych planetach, porwań przez ufoludków, piktogramów i innych wiadomości z wyalienowanej ręki możemy być pewni, że nie są to jakieś pierdoły. I co najważniejsze... ekhm, no to by było na tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Proof; nie wiem czy słyszałeś(aś), nie pamiętam w którym roku to było. W pewnym miasteczku dwóch facetów robiło porządki w stajni i w pewnym momencie zauważyli bardzo mocną łunę światła i obiekt unoszący się kilka centymetrów nad ziemią, wyszły z niego dwie istoty bardzo podobne do ludzi, które przekazały im telepatycznie, że przyleciały ostrzec mieszkańców tej planety przed istotami, które są dzisiejszymi szarakami, przekazali również, że nie warto podtrzymywać z nimi sojuszu.

To nie jest bajka na dobranoc, te historie przeczytałem w pewnej gazecie i nie

zamierzam z tego powodu być wyśmiany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zjawam o to chodzi... Tak jak powiedział w tym filmie dokumentalnym pewien członek byłej załogi strefy 51...

"Gdybyście zadzwonili do rządu z informacją, że widzieliście UFO, to zostalibyście wyśmiani...", więc ludzi pokroju Lincolna potrzebują zobaczyć to na własne oczy, a następnie by uciekali pierwsi. :)

Lincoln tu nie chodzi o to skąd wiem... Ważne, że wiem, a źródło z którego to wyczytałem jest prawdziwe i na faktach... Więc nie zamierzam Tobie tłumaczyć, co, gdzie, dlaczego... To twoja sprawa, bo widzę jaki masz poziom intelektualny w sprawię UFO...

Skąd wiesz co będzie za 100 lat, skoro 20 lat temu ludzie nie wiedzieli, że takie luksusy będą dziś mieli, hę?!

Sprawa jest prosta... Nawet jeśli by w 2012 roku był koniec świata, to gromadka ludzi przeżyje i zasiedlą kolejne tereny itd... A wtedy nie wiesz kto przeżyje i jak potoczą się następnie sprawy... Bo jeśli ja bym przeżył to zrobił bym to inaczej niż jest do dzisiaj... Było by lepiej...

Ale Lincoln wierzy tylko w człowieka i to jest jego poziom, którym reprezentuje ZP. :)

Hm... Lincoln założę się, że w Boga też nie wierzysz... A jeślibyś myślał, że Ziemia jest płaska to też bym Ciebie nie przekonał, bo Ty wiesz lepiej...

A co do źródła podanego wyżej, to mogę powiedzieć, że nie będzie końca świata w 2012 roku...

To co powiedział Zjawam:

Nie wiem czy coś takiego miało miejsce, ale wiem jedno, że szaraki to są cwani, to samo mogę stwierdzić z reptilianami, którzy żywią się naszą energią, no ale oczywiście Lincoln twierdzi, że nie mam racji, chociaż siedzę w tym już 2 lata. :)

Plejadianie - Jesteśmy im obojętni, ale w ostateczności by nam pomogli bo są dobrymi istotami pozaziemskimi...

I NIECH NIKT MI NIE WCISKA KITÓW, ŻE JEST INACZEJ, BO NIE UWIERZĘ, CHYBA, ŻE PRZEDSTAWISZ MI NIEZBITE DOWODY NA TO, ŻE NIE MAM RACJI...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To nie jest bajka na dobranoc , te chistorie przeczytałem w pewnej gazecie i nie

zamieżam z tego powodu być wyśmiany.

Wiesz dobrze, że taką historyjkę każdy sobie może zmyślić. Podaj mi źródło, nazwę gazety. Chciałbym to zweryfikować.

Więc ludzi pokroju Lincolna potrzebują zobaczyć to na własne oczy,a następnie by uciekali pierwsi :).

Nie no, przecież ludzie pokroju Proofa zajarali by gieta z kosmitami i zapytali jak się mają... Każdy by uciekał. Zresztą każde spotkania z istotami pozaziemskimi opisywane do tej pory mają jedną wspólną cechę - osoba, która tego doświadcza jest bezradna. Jeśli oczywiście to prawda.

Lincoln tu nie chodzi o to z kąd wiem...Ważne,że wiem,a źródło z którego to wyczytałem jest prawdziwe i na faktach....Więc nie zamierzam tobie tłumaczyć co gdzie dlaczego....To twoja sprawa,bo widzę jaki masz poziom intelektualny w sprawię UFO....

Właśnie o to chodzi! Ja chcę wiedzieć z kąd wiesz bo może mnie też tak mocno to oświeci i będę zachowywał się jak wybraniec społeczeństwa ku kontaktom międzyplanetarnym. Cały czas próbuję Ci to uświadomić. Proof daj mi dowód, w sumie sam nim jesteś... Co do poziomów intelektualnych. Jak to nazwałeś w sprawie UFO. Być może jestem głupi, ale wiem co czytam i piszę. Zachowam w tej sytuacji pokorę bo nie jesteś wart niczego więcej.

Skąd wiesz co będzie za 100 lat,skoro 20 lat temu ludzie nie wiedzieli,że takie luksusy będą dziś mieli,he !?

Cały mój poprzedni post był pisany w inwencji ironicznej. To Ty wypisywałeś o roku 2500, czy tam 3000.

Sprawa jest prosta...Nawet jeśli by w 2012 roku był koniec świata to gromadka ludzi przezyje i zasiedlą kolejne tereny itd

Wszechwiedzący Proofie, Twoja wiedza jest nieograniczona!

Ale Lincoln wierzy tylko w człowieka i to jest jego poziom,którym reprezentuje ZP

Ok, od dzisiaj wierzę w kapuściane łby.

Hm...Lincoln założę się,że w Boga też nie wierzysz...A jeślibyś myślał,że Ziemia jest płaska to też bym ciebie nie przekonał bo ty wiesz lepiej.....

Nikt by się nawet z Tobą nie chciał zakładać. Co do twierdzenia, że Ziemia jest płaska - w porównaniu do wartości moralnych - owszem, mamy tutaj proof'a.

A co do źródła podanego wyżej to mogę powiedzieć,że nie będzie końca świata w 2012 roku....

Zaprzeczasz sam sobie. Czytaj ze zrozumieniem co piszesz.

no ale oczywiście Lincoln twierdzi,że nie mam racji,chociasz siędze w tym już 2 lata

W czym siedzisz dwa lata? W filmach dokumentalnych?

I NIECH NIKT MI NIE WCISKA KITÓW

I kto to mówi...

Proof nieźle się naśmiałem czytając Twoje wypowiedzi, oczekuję czegoś składnego i logicznego w kolejnym Twoim poście. Do tej pory w tym temacie popisałeś się tym, że pokolenie PrOsTo samo nie wie, czego do końca chce i wszyscy ludzie, którzy racjonalnie patrzą na świat są z góry przekreślani. Pozdro i idź poćwicz z reptilianami, plejadanami, szarakami i cholera wie czym jeszcze. Do te pory nigdy Cię jeszcze nie uraziłem, najwidoczniej czas to zmienić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze, że jeden z ciekawszych dokumentów na temat UFO jakie obejrzałem. Coś w nim takiego jest, że człowiek jest w stanie uwierzyć w to co mówią. Aczkolwiek sam jestem zwolennikiem dokumentów, gdzie wypowiadają się dwie strony, argumenty i kontrargumenty.

Co do dobrych i złych. W zasadzie mógłbym to napisać w innym temacie, ale dyskusja rozwinęła się tutaj więc...

Ja dużo na ten temat nie wiem, ale staram się kojarzyć pewne fakty, zjawiska itp. Po obejrzeniu 'Jaime Maussan UFO conference' zacząłem się zastanawiać odnośnie tego tematu. Dokładnie chodzi mi o piktogramy. Pojawił się piktogram z twarzą '3D', zadziwiająco podobną do człowieka. Później pojawił się ten z opisem binarnym gdzie mieszkają, jaki jest ich kod DNA, itp. Następnie pojawiły się dwa piktogramy ten z wiadomością na temat fałszywych darczyńców, żeby ich się strzec i obok niego znowu twarz '3D' lecz tym razem szaraka jakiego my znamy.

Według tej teorii tymi 'dobrymi', którzy nas ostrzegli byli Ci podobni do nas, zaś tymi 'złymi' były szaraki. Ofc zaznaczam, to tylko jedna z moich teorii, która wcale nie musi być prawdziwa. Czysto hipotetyczne rozważania.

Lincoln - skąd* ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż... Jak może co niektórzy zauważyli, co jakiś czas podsyłam produkcje odnośnie tego fenomenu znajdujące się po każdej stronie barykady. Zarówno te wychodzące spod ręki entuzjastów, jak i sceptyków. Podchodzę do tego tak, jak zresztą do wszystkiego innego. Nie wierzę w nic na słowo, przyjmując na wiarę, ale też uprzednio nie odrzucam z miejsca wszystkiego (no, może poza naprawdę 'kosmicznymi bredniami"). Prawda, jak zawsze to bywa obroni się sama. Na razie przeglądam różnego typu dokumentacje, programy, opinie etc. Ażeby wyrobić swoją własną. Samym fenomenem interesuję się już od kilkunastu lat i wyszedłem poza kłótnie o tym, czy aby na pewno istnieją te małe, zielone ludziki. Po prostu szukam. Opinię wydam na samym końcu.

Swoją drogą film jest ciekawie skonstruowany. Oczywiście są elementy, z którymi nie mogę przejść do porządku, ale pewne informacje tam podawane wydają mi się istotne. Największym zaś plusem tego filmu jest... jakość wypowiadających się w nim ludzi, ze względu na stanowiska jakie zajmowali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej Lincoln; ta gazeta to FAKTOR X, mam tego prawie wszystkie numery. :| A poza tym tymi zjawiskami interesuje się od 9 lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wszechwiedzący Proofie, Twoja wiedza jest nieograniczona!

Przynajmniej się rozwijam... Przysłowie mówi: "Kto stoi w miejscu ten się cofa..."

I cóż bym mógł tu powiedzieć... Nie zamierzam z Tobą dalej dyskutować, ponieważ widzę, że nie ma z kim...

Ja mam swoje racje, Ty masz swoje racje i nie zamierzam Ciebie przekonywać choćby do samego istnienia cywilizacji pozaziemskich, bo to nie ma sensu.

P.S. Przemyślałem całą tą sytuacje i gdyby ktoś mi to samo napisał, to co ja napisałem wcześniej w pewien sposób niezrozumiale to postąpiłbym tak samo jak i Ty... Zwracam Honor.

POZDRAWIAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weź go tu nie obwiniaj bo każdy ma prawo do własnej opinii i do własnych wierzeń, a to nie strona o religii, więc to nie ma nic do rzeczy, czy jest wyznawca jakiejś religii.Nie lubie gdy ktoś lekceważy zdanie drugiego na podstawie religii. Świat jest wolny i ma prawo mieć takie opinie jakie chce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie za specjalnie chciało mi się wczuwać w oglądanie tego dokumentu. Ale oglądałam na innej stornie całkiem ciekawe filmiki, co prawda były stare i mało wyraźne ale jeśli ktoś choć trochę wierzy w istoty poza ziemskie na pewno by uwierzył w to co przedstawia film.

To film z jakiejś bazy wojskowej. Żaden dokument.

Niestety oglądałam je jakieś pół roku temu. I teraz nie potrafię ich znaleźć ;/

Jeśli jednak mi się uda na pewno się z wami podzielę tym filmem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem te filmiki i praktycznie nic z nich się nie dowiedziałem. Na początku zaczynało się ciekawie ale potem? Pare osób niby coś wie,niby coś powie,a tak naprawde gówno zostało tam powiedziane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie, które mnie dręczy od dawna. Jak miałem 10 lat to widziałem siedzącą na cmentarzu na pomniku postać. Oprócz mnie na tym cmentarzu było dużo osób, było to latem ok. godz 19.00. Postać sobie siedziała, machała do mnie, była cała żółta jaskrawa i nikt poza mną jej nie widział. Można było odebrać wrażenie, że płonie, ale to nie był ogień i ciepła nie było czuć. Była ona w odległości ok. 10 metrów ode mnie i nie można było zobaczyć jego twarzy. Jeżeli ktoś się z czymś takim spotkał to proszę o kontakt

Zważaj na polskie znaki. Romek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ufo hmm interesowałem się tym jakiś czas temu. Obejrzyjcie Nie do wiary na YT wpiszcie wylatowo czy tajemnicze kręgi. Ufolodzy radiesteci zrobili tam z siebie pośmiewisko. Jednym słowem chcieli zrobić sensacje na temat kręgów w polu. Co się okazało to dzieciaki zrobiły, a ci kretyni dali się nabrać. Wiem, bo znalazłem w necie forum wylatowa. Zastanawiał mnie jeden fakt. Badano kręgi także licznikiem Geiger'a a ten stał w miejscu, gdzie takie zjawisko jest nienormalne, ponieważ promieniowanie mamy wszędzie. Co na to publika? Cool jadę tam. Czyżby wieś straciła zainteresowanie wśród turystów? O ile w ogóle tam byli.

Sory za jakiekolwiek literòwki, ale pisze z telefonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz