• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Wolfstein

Regulamin działu.

2 posty w tym temacie

Regulamin działu "Prośba o wróżbę"

1. Każdy z użytkowników, który ukończył 16 rok życia ma prawo do założenia jednego tematu z pytaniami raz na dwa tygodnie. Jeśli osoba nie osiągnęła 16 lat nie otrzymuje wróżby i temat zostaje zamknięty.

2. Aby zadać pytanie, zakładamy za każdym razem nowy temat w dziale. Nazywając go odpowiednio: "Prośba o wróżbę Nr.X - nick" (np. Prośba o wróżbę Nr.1 - Wolfstein)(numer prośby jaką zadajemy: jeżeli będzie to pierwszy nasz temat dajemy numer 1, jeżeli drugi numer 2 itd.) z dopiskiem TAROT

3. W temacie z pytaniem mają znaleźć się następujące informacje (bez nich, temat zostanie zamknięty)

- Imię:

- Data Urodzenia:

- Pytanie:

4. W jednym temacie, można zadać maksymalnie 2 pytania

5. W temacie mogą wypowiadać się, jedynie wróżbici i osoba zadająca pytanie.

6. Jeżeli pytanie będzie bardzo prywatne, użytkownik dostanie odpowiedź na PW.

7. Nie ma określonego czasu na odpowiedź, wszystko zależy od czasu którym dysponują osoby wróżące.

Bądź cierpliwy!!!!

8*. W dziale, panuje zasada: "Kto pierwszy ten lepszy" Tj. Osoba która założy temat 18.05 dostanie szybciej odpowiedź niż osoba która założyła temat 20.05

9. Zakazuje pisania na PW do osób wróżących z prośbami o wróżbę, jeżeli chcecie dostać odpowiedź. Zakładajcie temat.

10. Zakazuje się pisania na PW do osób zajmujących się wróżeniem z prośbami o przyśpieszenie odpowiedzi. Każdy ma swoją kolej.

11. Osoby wróżące, mają prawo do selekcji pytań, jeżeli zostanie stwierdzone, że pytania nie mają sensu, bądź służą do obrazy czyjegoś mienia, tematy zostają zamknięte, a założyciel nagrodzony odpowiednio warnem bądź banem.

12. Wróżbici na dzień dzisiejszy (7.07.2014), będą wróżyć z Tarota. Odpowiadamy także na pytania wahadłem, regulamin znajduje się w tym samym dziale.

13. Jak na razie grupa wróżbitów zostaje zamknięta, jeżeli będzie duże zainteresowanie. Zostanie otwarty nabór do grupy.

14. Odpowiedzi w tematach, wróżbici udzielają losowo. (Kto kiedy znajdzie czas). Tym samym nie można wybrać osoby, która odpowie na wasze pytanie

:!: Zakładając temat w tym dziale, zgadzacie się na ten regulamin. Za niestosowanie się do niego, użytkownik dostanie Warna bądź bana. :!:

* - w tym punkcie mogą występować wyjątki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualizacja 1 punktu w regulaminie działu 'Prośba o Wróżbę'. O dnia 23.08.2013 roku osoby, które nie ukończyły 16 lat nie otrzymają wróżby.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.