• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Neia

Prośba o wróżbę nr. 1 - Neia

3 posty w tym temacie

Ania, 2.11.1995

Hmm czy moja sytuacja finansowa ulegnie zmianie, rzecz jasna na jaką, i jak wygląda mój stan zdrowia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc finanse:

Wykonywałaś jakąś pracę, która przyniesie rezultaty później, więc nie zamartwiaj się jeśli teraz Ci się nie powodzi. Jesteś utalentowaną osobą, ale musisz uważać, ponieważ coś może Ci przeszkodzić w zdobywaniu pieniędzy. W najbliższym czasie Twoja sytuacja finansowa będzie stała w miejscu, natomiast wszystko zmieni się trochę później. Jesteś mądrą, twórczą i rozważną osobą, dobrze rozumiesz się z innymi, masz duże możliwości, dlatego to może Ci pomóc w poprawie sytuacji finansowej. Największy wpływ na Ciebie ma to, że poszukujesz czegoś. Czy to miłość, czy może jakieś inne doświadczenia- w każdym razie dobre doświadczenia.W przyszłości musisz uważać na przytłaczający Cię ciężar obowiązków i problemów, ale w końcu Twoja sytuacja finansowa poprawi się.

Zdrowie:

Jesteś zdrowa, ale możesz miewać jakieś zmiany nastrojów, pojedyncze bóle głowy czy coś w tym stylu. Słuchaj spokojnej muzyki, rób to co sprawia Ci radość, wyjdź na spacer, rozwijaj się, a to na pewno poprawi Twoje samopoczucie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh co do finansów to jak się spodziewałam prawie same bzdury. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, toż to logiczna porada oczywista dla każdego człowieka o każdym typie charakteru, nic specjalnego, nie potrzeba tarota tylko odrobinę logicznego myślenia by na to wpaść. No i zdrowa nie jestem niestety.

No cóż, dziękuję, znów utwierdziłam się w kolejnym przekonaniu >:<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.