• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Gość Anonymous

Horoskop Chiński

22 postów w tym temacie

W Chińskim zodiaku, znaki dopasowujemy do roku urodzenia.

BAWÓŁ

urodzeni w roku: 1925; 1937; 1949; 1961; 1973; 1985; 1997; 200

JAKI JEST:

Wół to wieczne dziecko. Wszelkie zachodzące zmiany uważa za stratę czasu i energii. Najchętniej widziałby świat takim, jaki był w czasie jego dzieciństwa. Nie potrafi zrozumieć, że wszystko się zmienia i nie dopuszcza do siebie wiadomości, że sam również się zmienia. Jako domator wolny czas najchętniej spędzałby w domu, gdzie spokój i cisza pozwala mu na rozmyślania. Żadna praca nie stanowi dla niego nadzwyczajnego wyzwania. Najpierw długo się zastanawia jak to zrobić, a potem powoli i cierpliwie wykonuje powierzone mu zadania. Gdy znajdzie się na przyjęciu towarzyskim siada gdzieś z boku i obserwuje ludzi. Z tego też powodu postrzegany jest jako odludek. Nie ma przyjaciół, gdyż nie chce ich mieć. Uważa, że sam dla siebie jest najlepszym przyjacielem. Mimo, że emanuje z niego spokój i opanowanie nie należy go denerwować. Bardzo trudno go przekonać do własnych poglądów. Jest uparty i mało elastyczny.

MIŁOŚĆ:

Jest bardzo nieśmiały, co utrudnia mu kontakty damsko-męskie. Bardzo rzadko decyduje się jako pierwszy powiedzieć o swej miłości czy pożądaniu. Czeka, aż ta druga osoba wyzna, że jest nim zainteresowana. W związku z takim podejściem bardzo często nie ma partnera na życie, a krótkimi, przelotnymi romansami nie jest zainteresowany. Gdy jednak zwiąże się na stałe można liczyć na jego wierność i przywiązanie do rodziny. Brakuje mu natomiast namiętności, fantazji i romantyzmu. Gdy kocha wytrzymuje bardzo wiele, ale jest niczym naczynie do którego kropla po kropli wlewa się woda i gdy partner przesadzi to w pewnym momencie wybucha taką złością i brakiem opanowania, że niejednokrotnie może dojść nawet do rękoczynów.

TYGRYS

urodzeni w roku: 1926; 1938; 1950; 1962; 1974; 1986; 1998; 2010;

JAKI JEST:

Odważny, aż do przesady. Uwielbia ryzyko, przygodę i dalekie podróże. Siedzą w nim dwie natury - jedna spokojna, druga szaleńcza. Wciąż dąży do czegoś nowego, gdyż to co zdobył szybko go nudzi. Typowy buntownik w żyłach którego płynie gorąca krew. Najpierw działa, a potem dopiero myśli, co bardzo często daje opłakane skutki. Chciałby być przywódcą i czasami udaje mu się pociągnąć za sobą innych, gdy jednak grupa osiągnie sukces zawsze znajdzie się ktoś kto go zepchnie z piedestału do podrzędnej roli. Podobnie jest z jego finansami. Bywają miesiące i lata, gdy jego zasoby finansowe są pokaźne, ale bywają i takie dni kiedy nie może związać końca z końcem. Krótko mówiąc: całe jego życie to wznoszenie się i opadanie, sukcesy i porażki. Ma jednak w sobie tyle siły, że potrafi odbić się od dna i wracać na szczyty. Jest nieco naiwnym idealistą. Nawet gdy jakaś idea okaże się złudą, wówczas szuka nowej. Mimo wielu cierpień jakie zazna w życiu ogólnie biorąc jest szczęśliwy.

MIŁOŚĆ:

W miłości niezmiernie zazdrosny, choć sam nie jest bez skazy. Pragnie brać, ale sam niewiele daje. W małżeństwie jest szczęśliwy tylko wtedy, gdy partner opiekuje się nim jak dzieckiem, powtarza mu, że go kocha i nie daje najmniejszych powodów do zazdrości. Gdy uda mu się znaleźć takiego partnera przywiązuje się do niego i im dłużej jest z nim, tym silniejsze ma przekonanie, że nie mógłby żyć z nikim innym. Później, nawet wtedy gdyby się odkochał bardzo trudno mu zmienić partnera. Siła przyzwyczajenia i odpowiedzialność za losy drugiego człowieka jest w Tygrysie bardzo silna. Nie ma kłopotów z wyrażaniem uczuć i słowo kocham wypowiada bez zażenowania. Czasami nawet zbyt często i tylko dlatego, aby zrobić przyjemność drugiej osobie. Ogólnie rzecz biorąc Tygrys, to dobry partner na życie, choć bywa, że to życie z nim nie jest łatwe.

KOT

urodzeni w roku: 1927; 1939; 1951; 1963; 1975;1987; 1999; 2011;

JAKI JEST:

Chiński Kot chodzi własnymi drogami nie zważając na rady i przestrogi innych. Jeśli ktoś chce mu przeszkodzić w zamierzeniach wówczas walczy nie przebierając w środkach. Nie lubi się jednak przemęczać i woli poczekać na odpowiednią chwilę i zebrać śmietankę niż męczyć swojej ciało ciężką pracą. Uwielbia się bawić i leniuchować. Najlepiej się czuje jeśli znajduje się w centrum zainteresowania, wówczas popisuje się swoją inteligencją i urodą. Jeżeli ktoś mu zarzuci, że jest śmieszny w swym zachowaniu wówczas nigdy mu nie wybacza, a zyskuje wroga na całe życie. Lubi się stroić czyni to jednak bez ekstrawagancji i przepychu, wystarcza mu daleko posunięta elegancja. Lubi żyć w komforcie. Często popada w nastrój melancholijny. Pragnie wtedy być sam i nikt mu nie może w tej samotni przeszkadzać. Dla osób nowo poznanych jest osobą miłą, kulturalną i pełną czaru jednak przy bliższym poznaniu wychodzi z niego małostkowość i egoizm. Mimo, że ma skłonności do plotkarstwa można mu powierzyć każdą tajemnicę. W miłości melancholijny i sentymentalny.

MIŁOŚĆ:

Uczucia okazuje dopiero wtedy, gdy przekona się, że może w pełni zaufać partnerowi. Wokół niego zawsze jest wianuszek wielbicieli, ale on sprawia wrażenie, jakby tego nie widział. W dużej mierze wystarcza mu samo zainteresowanie jego osobą. W stałym związku jest wierny, ale jako kochanek nie należy do tych najlepszych. Bardzo zazdrosny. Jeśli zostanie zdradzony potrafi długo użalać się nad sobą opowiadając każdej napotkanej osobie o krzywdzie jaka go spotkała. Jeżeli zakocha się bez wzajemności, to walczy o miłość, aż do skutku. Zdradzony może dotkliwie podrapać. Kot i jego partner muszą współgrać. Ich wzajemne relacje koniecznie muszą być równoprawne. Zachwianie tej równowagi prowadzi do nieporozumień, a w skrajnych przypadkach do rozstania.

SMOK

urodzeni w roku: 1928; 1940; 1952; 1964; 1976; 1988; 2000; 2012;

JAKI JEST:

Błyskotliwy i inteligentny. Bardzo zdolny, nie trzeba mu niczego powtarzać dwa razy. Każdą, nawet najbardziej zakamuflowana informacje potrafi wykorzystać do własnych celów. W rozmowie jest konkretny i nie owija w bawełnę. Można odnieść wrażenie, że brakuje mu taktu, ale taki jest jego styl bycia. Należy do ludzi, którzy za co by się nie wzięli, to im zawsze się powiedzie. Ma silną osobowość i silnie oddziałuje na innych ludzi. Typ przywódcy. Pedant i perfekcjonista. W towarzystwie bardzo męczący, ponieważ nie ma poczucia humoru, a bardzo chciałby wieść rej także w stosunkach towarzyskich. W związku z tym stroni od zabaw i przyjęć, jeśli musi brać w nich udział to tylko dlatego, że tak każe jego rozsądek. Lubi sportowy tryb życia, a nie lubi wszelkiego rodzaju używek. W głębi duszy jest dobrym człowiekiem, ale nie umie tego okazać. Jego szorstkość, brak zaufania do ludzi powoduje, że nie jest zbytnio lubiany.

MIŁOŚĆ:

W miłości bardzo atrakcyjny partner. Złamie niejedno serce zanim trafi na osobę w której się zakocha. Nigdy nie dopuści jednak, by miłość przesłoniła mu świat. Nie odczuwa potrzeby, aby ktoś wyznawał mu miłość, ponieważ on sam najbardziej kocha siebie. W związku z tym posiada wewnętrzne przekonanie, że jest na tyle wspaniałym człowiekiem, że nie sposób go nie kochać. Jeśli Smok zostanie porzucony bardziej dziwi się niż cierpi. W końcu dochodzi do wniosku, że nie osoba, która go porzuciła nie jest jego warta. Mężczyzna Smok jest bardzo przywiązany do tradycyjnego modelu rodziny, gdzie on zarabia, a ona opiekuje domem i dziećmi. Natomiast kobieta Smok bardzo łatwo przystosowuje się i w zależności od sytuacji, albo z przyjemnością pełni rolę szefowej ogniska domowego lub bez żalu zrzeka się tego obowiązku i spełnia się w życiu zawodowym.

WĄŻ

urodzeni w roku: 1929; 1941; 1953; 1965; 1977; 1989; 2001; 2013;

JAKI JEST:

Wielki szczęściarz, dzięki czemu niskim nakładem sił osiąga sukces. Czasami nawet nie zamierza zdobywać, a zdobycz sama mu wpada w ręce. Posiada ogromną intuicję i talent, który nie zawsze potrafi w sobie odkryć. Tymczasem w jego przypadku jest to łatwiejsze niż w przypadku innych znaków. Wystarczy wyeliminować te sfery na których zupełnie się nie zna, a pozostanie ta jedna jedyna, którą należy pielęgnować. Jeśli wyselekcjonuje swój talent ma szanse na wielką sławę i bogactwo. Podejmuje szybkie decyzje i jeśli decyzja jest trafna, chwali się tym, a jeśli decyzja jest nietrafna twierdzi, że winni tego są inni, którzy podkładają mu kłody pod nogi. Czasami zdaje się mu, że jest wszystko wiedzący i przez to irytuje wielu ludzi. Lubi udzielać rad, ale czyni to w sposób mentorski i choć rady są dobre wszyscy uważają, że wymądrza się. Jest wielkim estetą, kocha piękno, a brzydota wyprowadza go z równowagi. Zawsze jest elegancki, ma wyczucie smaku. Ubiera się tak, że wyróżnia się z tłumu, ale nikt nie ogląda się za nim i nie komentuje jego ekstrawagancji.

MIŁOŚĆ:

W miłości zaborczy i zazdrosny. Skłonny do zdrad, a nawet do bigami. Mając dwóch partnerów, którzy nic o sobie nie wiedzą, czyli zdradzając jednego i drugiego, jest zazdrosny i z tego powodu potrafi zrobić wielką awanturę. Ma nadzwyczajne zdolności trzymania partnera przy sobie, choć ten partner zdaje sobie sprawę, że jest przez niego krzywdzony. Stwarza wrażenie, że jest niezastąpiony i dzięki temu niezmiernie rzadko jest porzucany. Sam jednak nie ma skrupułów, gdy porzuca. Nie wiedzieć czemu w takich sytuacjach prośby i błagania, aby nie odchodził sprawiają mu satysfakcję. Bardzo trudny partner w małżeństwie, a wszystko przez to, że Wąż prawdopodobnie nie potrafi kochać, chociaż czasami tak mus się wydaje.

KOŃ

urodzeni w roku: 1930; 1942; 1954; 1966; 1978; 1990; 2002; 2014;

JAKI JEST:

Wygląda wspaniale, a przy tym jest silny psychicznie i fizycznie. Pełen czaru i wewnętrznego uroku, bardzo urodziwy i atrakcyjny. Wyróżnia się wśród innych. Dba o siebie i własne ciało. Lubi czystość i porządek. Wszystko co robi, robi na pokaz i dlatego bardzo cierpi jeśli jest niedoceniany. Nie potrafi się cieszyć ze swych sukcesów. Natomiast sukcesy cieszą go tylko wtedy, gdy cieszą i wzbudzają podziw innych. W towarzystwie błyskotliwy i z poczuciem humoru. Jest mile widziany jako gość ponieważ potrafi rozruszać każdą imprezę. Ma naturę egocentryka, który uważa, że jest pępkiem świata i wszystko powinno się kręcić wokół niego. Mimo takiego podejścia do własnej osoby nie jest postrzegany jako zapatrzony w siebie samolub.

MIŁOŚĆ:

Chociaż osoba urodzona pod chińskim znakiem Konia jest zazwyczaj pedantem to, partner w jakim się zakochuje zazwyczaj bywa bałaganiarzem. Co prawda nieco mu to przeszkadza, gdy jednak osoba ta wciąż podkreśla, że jest tak wspaniały jak nikt inny wybacza każdą wadę. Co ciekawe mimo swej atrakcyjności fizycznej zakochuje się w ludziach urody raczej średniej. Może dlatego, że nie lubi patrzeć na ładniejszych od siebie. Wiele osób patrzy na niego z pożądaniem. Należy do tej grupy ludzi w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Mimo pragnienia niezależności, w miłości potrafi stracić głowę i oddać swojemu partnerowi ciało i duszę bez najmniejszych warunków. Jeśli potrafi wykrzesać odrobinę rozsądku w miłości wówczas osiągnie wielkie szczęście. W przeciwnym razie będzie szczęśliwy, ale pod pantoflem własnego partnera.

KOZIOŁ, KOZA

urodzeni w roku: 1931; 1943; 1955; 1967; 1979; 1991; 2003; 2015;

JAKI JEST:

Kozioł (Koza) ma duszę artysty, ale do życia podchodzi z pesymizmem i pewnym dystansem. Robi wrażenie wciąż niezadowolonego, tak jakby mu czegoś brakowało. Jednak jeśli go spytać o co mu chodzi sam nie bardzo wie co ma odpowiedzieć. Jeżeli musi podjąć jakąś decyzję waha się bardzo długo. Najchętniej zrzuciłby ten obowiązek na kogoś innego, a sam z łatwością przystosowałby się do zmieniających się warunków. Jeśli jest obdarzony choć odrobiną talentu artystycznego uważa się za geniusza i nie rozumie dlaczego inni za geniusza go nie uważają. Jest oszczędny, czasami nawet skąpy. Brakuje mu przyjaciół, ale mimo to jest lubiany. W towarzystwie wodzi rej. Jest dowcipny i bez problemu potrafi się przystosować do każdej sytuacji. Egocentryk, który sądzi, że świat powinien go podziwiać, a ludzie składać hołdy. Jest bardzo kapryśny i jeśli ma kłopot lub go coś boli, wszystkich zanudza swoimi problemami.

MIŁOŚĆ:

Miłość stawia na drugim miejscu, zaraz za pieniędzmi. Jako partner na całe życie jest trudny. Zmienność jego nastrojów, każdego może doprowadzić do szału, a co dopiero osobę, która dzieli z nim wspólne mieszkanie. Aby jego związek mógł przetrwać długie lata, jego partner musi być od niego silniejszy psychicznie, mieć więcej werwy i zdecydowania. Kozioł (Koza) wymaga od partnera, aby się nim zaopiekować. Uwielbia śniadania do łóżka, ciągłe zainteresowanie jego / jej osobą. Gdy zachoruje bardzo często popada w stan hipochondrii i wtedy trzeba chodzić wokół Kozła (Kozy) jakby był / była umierający. Partner takiej osoby może być z nią szczęśliwy tylko wtedy, gdy ma we krwi potrzebę opiekowania się drugą osobą, a jednocześnie znosi jej humory.

MAŁPA

urodzeni w roku: 1932; 1944; 1956; 1968; 1980; 1992; 2004; 2016;

JAKA JEST:

Małpa nie przebiera w środkach aby dojść do wyznaczonego celu. Często jest podstępna i prowokacyjna. Umie zachować pozory spokoju, ale gdy ją ktoś zdenerwuje we wnętrzu jej duszy gotuje się złość i żądza zemsty. Pozbawiona skrupułów. Potrafi być wścibska i złośliwa, a przy tym pełna czaru, wdzięku i dowcipu. Potrafi przechytrzyć najsilniejszego przeciwnika. Jej atutem jest wrodzona inteligencja i poczucie humoru. Nawet w najtragiczniejszych sytuacjach, kiedy wydaje się, że nie ma wyjścia, nie traci wiary i wciąż walczy o odmianę losu. Lubi ładne stroje, biżuterie lecz musi być to kupione w najdroższym sklepie, a metka musi znamionować najlepszego kreatora mody. U innych ceni zalety umysłu, ale woli otaczać się ludźmi, których Bóg nie obdarzył nadmiarem intelektu. Wtedy bryluje i popisuje się. Wrogom nie wybacza i nawet po wielu latach, gdy tylko nadejdzie okazja potrafi się zemścić. Bardzo lubi się bawić i wiele czasu spędza na rozrywkach.

MIŁOŚĆ:

W miłości nie jest szczęśliwa. Ma romantyczne usposobienie, poszukuje wiecznego szczęścia i wspaniałej miłości, co jednak "gryzie" się z jej pragmatyczną naturą. Sama zdolna jest do wielkiego uczucia, które z czasem jednak uchodzi jak powietrze z balona. Jej życie męsko-damskie to pasmo wzlotów i upadków. Częściej porzuca niż jest porzucana. Bardzo rzadko się zdarza, że odnajduje miłość jedną na całe życie i dlatego każda Małpa bez względu na to czy to jest kobieta czy mężczyzna, to potencjalny rozwodnik. Do tego większość Małp zawiera w swoim życiu więcej niż jedno małżeństwo, będąc za każdym razem przekonana, że to jest właśnie to. Później zaczyna zauważać wady partnera, które z każdym rokiem wspólnego pożycia coraz bardziej jej przeszkadzają.

KOGUT

urodzeni w roku: 1933; 1945; 1957; 1969; 1981; 1993; 2005;

JAKI JEST:

Awanturnik jakich mało! Zadziorny i agresywny. Nigdy nie daje za wygraną, walczy zawsze do końca, choćby miał skonać. Odważny, aż do przesady. Typ bohatera-straceńca. Cechuje go całkowity brak taktu. Rani uczucia innych. Mówi co myśli, a dopiero potem zastanawia się czy nie wywoła to negatywnych konsekwencji. Egocentryk z ogromnymi skłonnościami do narcyzmu. Trochę leniwy. Od innych wymaga dużo więcej niż od siebie. Wobec ludzi jest bezkompromisowy. Ma skłonności do zarozumialstwa. W towarzystwie musi brylować. Jeśli ktoś przejmie od niego rolę "duszy towarzystwa" zaczyna zachowywać się ekscentrycznie, a jeśli to nie pomaga i wciąż nie przykuwa uwagi innych, wychodzi z przyjęcia lub kryje się w kącie i upija.

MIŁOŚĆ:

Kiepski materiał na partnera życiowego, gdyż nie potrafi zagrzać miejsca przy jednej osobie. Typowy podrywacz, który skacze z kwiatka na kwiatek. Potrafi być zakochany w kilku osobach na raz. Jeśli jednak ktoś go "oswoi" i odpowiednio z nim postępuje może zaskarbić sobie jego dozgonną miłość. Wtedy nie wiedząc kiedy wchodzi pod pantofel i jest mu tam bardzo wygodnie. Trzeba jednak tolerować jego humory, które bywają bardzo zmienne. Nie toleruje konkurencji w miłości. Bywa bardzo podejrzliwy i zazdrosny, co potrafi zniszczyć każdy jego związek.

PIES

urodzeni w roku: 1934; 1946; 1958; 1970; 1982; 1994; 2006, 2018;

JAKI JEST:

Pełen rozterek i mało zdecydowany. Robi wiele rzeczy jednocześnie i przez to nic nie robi dokładnie. Najlepiej czuje się w swoim pokoju, gdzie może zamknąć drzwi i zostać tylko z sobą. Marzeniem jego życia jest spokój i cisza. Woli samotność od przyjęć towarzyskich. Jest doskonałym powiernikiem, nigdy nie zdradzi powierzonej tajemnicy, a często da proste rozwiązanie problemu. Angażuje się w pomoc innym ludziom. Pragnie aby wszyscy byli szczęśliwi i bardzo ubolewa jeśli komuś dzieje się krzywda. W swych wypowiedziach czasami filozofuje i wtedy mało kto rozumie o co tak naprawdę mu chodzi. Mimo wrodzonego pesymizmu ma pogodną naturę. Nie dba o dobra materialne, gdyż uważa, że należy się cieszyć z tego co się ma i nie warto niszczyć swojego zdrowia i nerwów dla zdobywania czegoś co i tak przemija.

MIŁOŚĆ:

Trudno mu znaleźć odpowiedniego partnera. Jest nieufny i ostrożny w zawieraniu bliskich znajomości męsko-damskich. Jeśli jednak pokocha, to raz na zawsze. Jest partnerem oddanym i pełnym miłości, gotowym do największych poświęceń. Typ Romea, który nie potrafi żyć bez ukochanej Julii. Od życiowego partnera oczekuje, aby się nim opiekował i prowadził przez życie. Każda osoba, która za partnera ma osobnika spod chińskiego znaku Psa może być pewna, nawet w najtrudniejszych chwilach można na nim polegać. Paradoksalnie rzecz ujmując, to im większe partner Psa ma kłopoty, tym mocniejsza jest jego / jej miłość. Doskonały rodzic dla własnych dzieci.

ŚWINIA

urodzeni w roku: 1935; 1947; 1959; 1971; 1983; 1995; 2007;

JAKA JEST:

Naiwna optymistka przyjmująca wszystko za dobrą monetę. Wierzy, że ludzie stworzeni są po to, by czynić dobro. Bardzo przeżywa, gdy odkrywa, że życie jest brutalne. Wszystkie problemy skłonna jest rozwiązywać na drodze pokojowej. Wręcz nienawidzi kłótni. Jej łagodność jest tak bezmierna, że z czasem przechodzi w bezbronność. Jeśli ktoś ją skrzywdzi szybko o tym zapomina, natomiast sama rozsiewa wokół siebie dobroć i miłość. Rozumie, że inni mogą mieć wady i nie wytyka ich. Zawsze gotowa pomóc w biedzie. Nie ma wygórowanych potrzeb materialnych. Wystarczy jej to co jest niezbędne do życia, a w chwilach gdy nawet tego nie może zdobyć nie rozpacza nad tym. Ma wyrobione zdanie na temat wielu spraw, ale gdy przychodzi podjąć jej decyzję nie może się zdecydować. Ma dar doprowadzania zaczętych spraw do samego końca nawet gdyby się wszystko waliło na głowę. Ma niewielu przyjaciół, gdyż dobiera ich bardzo starannie. Potrafi się znaleźć w każdej sytuacji i dlatego bardzo wielu ludzi darzy ja sympatią.

MIŁOŚĆ:

Nie zna uczucia zazdrości i mściwości. W miłości romantyczna. Czasem daje się owinąć wokół palca i jest szczęśliwa, częściej jednak jej ciągłe i nieustanne wątpliwości co do wierności partnera i szczerości jego uczuć powodują, że partner zaczyna tracić cierpliwość. Jeśli zostaje zdradzona bardzo cierpi, ale wybacza. Zdrada w jej wykonaniu możliwa jest tylko wtedy, gdy się zakocha w kimś innym. W zasadzie jest monogamistką i w tym względzie można jej zaufać. Bardzo boi się samotności dlatego może żyć z partnerem, którego nie kocha. Gdy jest jednak zakochana bywa nadopiekuńcza, co niektórych doprowadza do szału. Jeśli ogień jej miłości do stałego partnera przygasa stara się sobie wmówić, że to tylko chwilowy kryzys i niebawem powróci co najpiękniejsze.

SZCZUR

urodzeni w roku: 1936; 1948; 1960; 1972; 1984; 1996; 2008;

JAKI JEST:

Z pozoru spokojny i opanowany, ale wewnątrz jego jaźni zakorzeniony jest niepokój. Nie wierzy, że ludzie robią cokolwiek bezinteresownie. Każdego podejrzewa o złe zamiary, choć sam nie zawsze jest w porządku wobec innych. Bardzo nerwowo reaguje na wszelkie zmiany w jego otoczeniu. Twierdzi wówczas, że ktoś chce się na nim odegrać i nawet nie zastanawia się za co i dlaczego. Bardzo cierpi gdy się skaleczy lub uderzy. Kiedy boli go brzuch twierdzi, że ktoś mu specjalnie dał nieświeżą potrawę, a gdy ma migrenę uważa, że to na pewno rak mózgu. Przez życie chciałby iść na łatwiznę nawet wtedy, gdyby to komuś miało zaszkodzić. Zawsze jest przeciw większości, gdyż opozycyjność ma we krwi. Ma skłonności do plotkarstwa, ale czyni to w tak subtelny sposób, że nikt nie bierze mu tego za złe. W towarzystwie lubiany i ceniony za zdolność opowiadania dowcipów i umiejętność prowadzenia zabawy. Mimo to cierpi na brak prawdziwych przyjaciół. Jest to spowodowane tym, że sam nie potrafi dać szczerej i bezinteresownej przyjaźni. Przywiązuje się do przedmiotów i dlatego jego mieszkanie wygląda jak graciarnia niepotrzebnych rzeczy.

MIŁOŚĆ:

Bardzo łatwo się zakochuje i odkochuje. Gdy jednak jest zakochany, to wówczas dobroć, oddanie i poświęcenie jest jego domeną. Na dłużej można go przy sobie utrzymać tylko wtedy, gdy partner okazuje mu miłość w sposób bardzo czytelny. Jednak jego ciągłe utyskiwanie, każdego z bliskich może doprowadzić do szału. Ma szósty zmysł gdy dochodzi do zdrady. Wyczuwa ją nawet wtedy, gdy nie ma dowodów na wiarołomstwo partnera. Można powiedzieć, że jego intuicja w tym względzie jest nieomylna. Mimo to kocha bezwarunkowo, chociaż nie można liczyć na jego stuprocentową wierność. Czasami ogląda się za płcią odmienną i marzy, aby chociaż raz się zdarzyło coś na boku. Potem wraca skruszony i jeszcze bardziej kochający niż dotychczas. Szczur potrafi kochać bezwarunkowo, a nawet platonicznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, na początku się wkurzyłem że mi wyszła świnia, ale chyba dosyć dobrze mnie przedstawiono ^^ Chrum, podobuje mi się chociaż z tymi potrzebami materialnymi to... troszkę inaczej :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydawało mi się,że był podobny temat.. ale nie widzę ;) Jakby był ktoś ciekaw to jestem smokiem.. smoczycą :twisted:

Ale są pewne ale:

Pedant i perfekcjonista.
To drugie - tak, to pierwsze - w żadnym wypadku :D bałaganiara ze mnie
W towarzystwie bardzo męczący, ponieważ nie ma poczucia humoru, a bardzo chciałby wieść rej także w stosunkach towarzyskich. W związku z tym stroni od zabaw i przyjęć, jeśli musi brać w nich udział to tylko dlatego, że tak każe jego rozsądek.
oO to mnie zdziwiło.. ja stronię od zabaw i przyjęć? ja rozkręcam przecież imprezy :P

Reszta mniej-więcej się zgadza :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm, pasuje,ale też nie do końca, ale przecież są aż trzy dekady, w normalnym zodiaku, więc jakby 3 typy ludzi każdego zodiaku, więc nie musi zgadzać się całkowicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no raczej wszyscy urodzeni w jednym roku nie mogą być tacy sami :D

ja właśnie szukałem na z bo chciałem sprawdzić swój i nie znalazłem, a też byłem przekonany że jest ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie nie wierze w horoskopy, ale wąż w dużej mierze do mnie pasuje. No właśnie wszyscy urodzeni w jednym roku nie są tacy sami. No zdziwił mnie pozytywnie ten horoskop, ale zdania mojego na temat horoskopów nie zmienił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie natomiast ten horoskop negatywnie zaskoczył. Żadne słowo ukazane pod moim znakiem nie odzwierciedla mnie w ani jednym procencie. Nigdy nie brałam horoskopów na poważnie, jednak zazwyczaj w tych wyglądających poważniej była może nutka prawdy, a to, co przedstawiono powyżej jest kompletnie pozbawione sensu :D W każdym razie fajnie poczytać o takich rzeczach, horoskopach z różnych części globu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie ogólnie zdemotywowała nazwa mojego zodiaku... "małpa" xD ale mój się ogólnie zgadza.. lecz jak zawsze w większości przypadków- nie do końca :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eeee szczur ? masakra większość się nie zgadza tylko jakaś 1/6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się sprawdza dużo... ;) ale pamiętajcie, że takie horoskopy są bardziej dla zabawy (przynajmniej według mnie) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem psiakiem i ku mojemu zdziwieniu wszystko się zgadza :P Nie wspomnę o tym, ze tu jest więcej konkretów niż, w np. "Pani domu", gdzie wszystkie zodiaki do ciebie pasują :D

Brat jest szczurem i też dość dobrze opisane, jednak nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie to dopasowywanie po roczniku. Przecież cały mój rocznik nie może mieć tylu wspólnych cech.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również psiak i zgadza się o dziwo WSZYSTKO co do joty ^^ no może nie pod względem rodzinnym bo mężem i ojcem nie jestem i nie mam zamiaru xd chińczyki mądry naród xd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi wyszedł kogut, sporo do mnie pasuje, bywam zacięty, ale nie sądzę, żebym był awanturnikiem :o, jestem też czasami zarozumiały, ale na pewno nie mam wygórowanych wymagań od otoczenia ;), i niby koguty mogą być zakochane w wielu osobach jednocześnie i skaczą z kwiatka na kwiatek :D, uff pozostawię to bez komentarza, hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałam swój horoskop i stwierdziłam, że to moje przeciwieństwo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większa połowa się sprawdza, a mniejsza się nie sprawdza. :D Ogólnie nie wierzę w horoskopy, czytam je raczej dla rozrywki, jeśli można to tak nazwać. Czasami piszą interesujące rzeczy. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam tygrysa, ale on mi w ogóle nie pasuje, ani do żadnego przyjaciela z mojego rocznika :| No, ale chociaż z brata się mogę pośmiać, bo on jest kogutem a zawsze uważał się za cesarza :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7,5 i 1/3 na 15 ;):P nawet się zgadza, ale początek to kompletny stek bzdur xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczur - hehe w 80% prawda, w tym pierwszym, a co do miłości to może jakieś 1 zdanie nie jest prawdziwe :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście korzystam na bieżąco z takich usług i bardzo sobie chwalę. W moim przypadku wszystko się sprawdza praktycznie w 100%, ale jest tak bez wątpienia dlatego, że zajmuje się tym osoba z powołania. Korzystałam głównie z takich usług jak: tarot, wahadło, uroki miłosne, usługi lokalizacyjne zaginionych zwierząt za pomocą wahadła i naprawdę polecam. Dzięki temu dużo się o sobie dowiedziałam, poznałam miłość swojego życia oraz odnalazłam mojego pieska, który się zgubił. Gorąco polecam: http://rytualymilosne.wizytowka.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz