• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
ingridka6

Propozycje debat

51 postów w tym temacie

Również mogę sędziować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra to jak z moją debatą? Jeśli ustalimy dobry termin to może przystąpię do niej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat z wróżbiarstwem jest jak dla mnie najciekawszy, ostatnio padłem ofiarą jednej oszustki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja proponuję takie tamety:

1) Wróżbiarstwo

2) Historia i mity

3) Magia- prawda, czy ludzki wymysł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym zaproponował niestety jeden temat

1) Witkacy geniusz czy wariat.

Generalnie polecam tą postać do przeanalizowania, może innym uda się jakiś temat na dyskusję z postacią wykrzesać.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UWAGA.

Team Mati & Wolfstein poszukuje dwóch przeciwników do debaty o temacie: "Nowy Porządek Świata - prawda czy mit?" Ja i Wolf jesteśmy po stronie PRAWDA. Liczę, że Bartemaus weźmie tą debatę w opiekę. :)

No i jakby ktoś chciał sędziować, to niech krzyczy także. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłaszam się do sędziowania :D, liczę na to, że nie będziemy czekać pół roku na tą debatę ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mogę być za mitem w debacie „Nowy Porządek Świata - prawda czy mit?" jak by co to napiszcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xcajax, dobrze, potrzeba jeszcze tylko jednej osoby do Twojej drużyny. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Mati95 i Wolf się zgodzą to moge być sam i zaczniemy tą debate.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie: a dałoby się zorganizować tą debatę, której propozycja padła wyżej - „Nowy Porządek Świata - prawda czy mit?", bo z tego co patrzyłem to jeszcze się nie odbyła ? Chętnie włączyłbym się po stronie sceptyków. :D

Mógłbym jeszcze alternatywnie zaproponować debatę: "Mediumizm - prawda czy mit" (bo to temat popularny, a też tu takiej nie widziałem), ale jeśli dałoby się zorganizować tą powyższą, to chętnie się włączę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym proponowała coś związanego z religiami choć wiem, że to temat delikatny...

Proponowałabym w ogóle trochę inną formę tych debat, ale jeśli już musi być tak jak jest to niech tak zostanie, jakoś to się sprawdza ;).

Mogłabym znowu być w jury, to pewne. A gdyby temat mi podpasował to może i wzięłabym udział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xcajax123. Mogę być z tobą w debacie o nowym porządku świata. Stwierdzając jawnie, że to fałsz.!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja może bym był za tym, aby trochę zmienić tę formę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zmienicie formę to też bym się mógł zgłosić do debaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania swoich pomysłów i chęci kandydatury w debatach!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy człowiek został stworzony na podobieństwo Boga?

Z powodu, że w naszym kraju większość ludzi uważa, że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga to proponuję stworzyć debatę o tym temacie.

Osobiście bym był przeciwny temu, że tak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwestia Ufo - czy istnieją, jaki mają cel, propaganda ukrywająca fenomen ufo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spirytyzm - czym tak naprawdę jest? Czy w sposób naukowy można udowodnić istnienie duchów? Czy można z duchami bądź zmarłymi nawiązać kontakt? Czy spirytyzm to zwykłe oszustwo i manipulacja, czy może odpowiedź na odwiecznie stawiane sobie przez ludzi pytania: „Kim jesteśmy? Skąd przychodzimy? Dokąd zmierzamy?

debata odbyła się w Warszawie pomiędzy Panem Jerzakiem oraz Zwolińskim. Ciekawa dlatego proponuje ją ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcielibyśmy wyłonić ten temat z otchłani zapomnienia. Wierzymy, że znajdą się osoby chętne. Tematy debat można zaproponować w tym temacie lub wybrać jakiś z wcześniej wymienianych! Zachęcamy do udziału, który może nawet pomóc odkryć nowe ciekawostki na dany temat.

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcielibyśmy wyłonić ten temat z otchłani zapomnienia. Wierzymy, że znajdą się osoby chętne. Tematy debat można zaproponować w tym temacie lub wybrać jakiś z wcześniej wymienianych! Zachęcamy do udziału, który może nawet pomóc odkryć nowe ciekawostki na dany temat.

:)

Od dobrych czterech lat tutaj żadnej debaty nie było, wróciłaś i znowu mówisz to samo :D

Może pora zmienić kierunek, odśweżyć pomysły. pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przydałaby się debatka ;> konfrontacja osób o skrajnie różnych poglądach.. temat ktoś wyżej ciekawy rzucił ad spirytyzmu;] jestem " za" i zgłaszam swoją kandydaturę. Może nazwijmy temat " Czy spirytyzm jest jedynie przykrywką manipulacji i szachrajstwa? Co sądzisz o spiryzmie"? Czy coś w ten deseń.. ktoś chętny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy znajdzie się przeciwnik Ajki w temacie "Czy spirytyzm jest jedynie przykrywką manipulacji i szachrajstwa? Co sądzisz o spirytyzmie?" Zachęcamy do zgłoszeń

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przydałaby się debatka ;> konfrontacja osób o skrajnie różnych poglądach.. temat ktoś wyżej ciekawy rzucił ad spirytyzmu;] jestem " za" i zgłaszam swoją kandydaturę. Może nazwijmy temat " Czy spirytyzm jest jedynie przykrywką manipulacji i szachrajstwa? Co sądzisz o spiryzmie"? Czy coś w ten deseń.. ktoś chętny?

Hej Ajka :) ja bym chętnie skonfrontował swoje zdanie z Twoim, ale akurat w tym temacie (niestety dla debaty) jestem również Twojego zdania. Sądzę, że można by nieco zmienić tematykę, ale niekoniecznie uciekając od spirytyzmu. Na tę chwilę żaden pomysł nie przychodzi, ale może coś się jeszcze znajdzie ;)

Pozdrawiam serdecznie! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz