• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Ajka

strefa 51

27 postów w tym temacie

no dobra, na pewno każdy lub przynajmniej większosć z Was słyszała o strefie 51, tutaj mam arta z onetu:

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/co-kryje-strefa-51,1,4173011,artykul.html

a ode mnie tylko pytanko:

JAK MYSLICIE, CO ZAWIERA TA STREFA?

Piszcie swoje poglądy na ten temat, chętnie widziane będą wszelkie możliwe informacje z sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm, więc moje zdanie. Osobiście wierzę w kosmitów. Wszechświat jest tak ogromny że jest niemożliwe żebyśmy byli jedynymi żywymi i inteligentnymi istotami. Nie wierzę jednak w to że 'latajace talerze' to statki kosmiczne. Według mnie są to pojazdy które zaprojektowali i zbudowali naziści w czasie II wojny światowej. Amerykanie wygrali wojnę, więc przejęli plany i być może nadal budują i testują te pojazdy, kto to może wiedzieć? Jednak nie ma to raczej nic wspólnego z istotami pozaziemskimi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogłam się powstrzymać xD Sądzę, że ten dział strefa-51-f58.html zawiera odpowiedzi na Twoje pytanie ajeczko :) jest to osobne forum poświęcone strefie 51, zawiera jakieś 5 tematów. Miłej lektury :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie mogłam się powstrzymać xD Sądzę, że ten dział http://www.zjawiskaparanormalne.pl/strefa-51-f58.html zawiera odpowiedzi na Twoje pytanie ajeczko :) jest to osobne forum poświęcone strefie 51, zawiera jakieś 5 tematów. Miłej lektury :D

chciałam wznowić tematykę i ruszyć trochę ludzi do wypowiedzi,ale dzięki;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby nie mieli nic do ukrycia to by tego tak nie kryli i pozwolili ludziom na co nie co. Oglądałem kiedyś filmik (nie w całości) o tej sferze, i były tam wypowiedzi niektórych byłych pracowników którzy mówili o projektowaniu statków talerzy i takie tam ogólnie ciekawie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość informacji na temat celu istnienia obszaru Groom Lake pochodzi od "fizyka" Roberta Lazara. We wnętrzu masywu górskiego ma się kryć baza, gdzie latające spodki są przechowywane. Istnienie Area 51 oficjalnie ujawniono w roku 1994, a prawdopodobnie powstała kilka lat po zakończeniu II WŚ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o te okrągłe statki to jestem pewien że któreś z państw jest w ich posiadaniu. tak że sądzę że i strefa 51 ma dostęp do tych statków, jeśli natomiast chodzi o poza ziemską cywilizację to również nie wieże aby nie istniała. Wszechświat jest zbyt duży abyśmy byli tymi jedynymi inteligentnymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszechświat się rozszerza więc pojęcie dużego wszechświata dziwnie brzmi rzeczywiście strefa 51 jest tak tajemnicza że wygląda to tak jakby tam nic nie było ,lepiej byłoby zająć jak takie coś byłoby zasilane jasnowidz Jackowski twierdzi że to jakaś rtęć .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do latających talerzy to prace nad nimi zaczeli naziści w czasie II wojny światowej. Próbowali oni stworzyć silnik antygrawitacyjny z stąd brak odgłosów wydawanych przez zwykłe silniki w czasie rzekomych obserwacji nazistowskich latających spodków. A co do samej Strefy 51 to na początku jej istnienia może i były prowadzone tam rózne tajne badania, ale krótko po tym jak świat się dowiedział o jej istnieniu zaprzestano badań. Czytałem gdzieś o obserwacji karawan cięzarówek wywozących coś z terenu bazy. Myśle że te wszystkie zabezpieczenia to ściema która ma odciągnąć ludzi lubiących szpiegować takie miejsca od prawdziwego miejsca ukrycia sczątków pojazdów istot pozaziemskich i prowadzenia badań nad ich technologią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głównym miejscem współpracy ludzi i kosmitów jest teraz baza w Dulce, a Strefa 51 to bardziej obszar testowania nowych broni i samolotów, aczkolwiek uważam, że miały miejsce tam dawno badania nad technologią rasy Zeta Reticuli. Z tego co wiem, to rząd amerykański został oszukany przez obcych i współpraca zmieniła się w manipulację, ludzie są porywani, torturowani itp. a rządy są w tym momencie bezradne :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do latających spodków, to także uważam że latające spodki to po prostu statki kosmiczne projektowane już w czasach II WŚ. Kiedyś oglądałem program łowcy nazistów i tak akurat opowiadali o statkach jakie ludność widziała na obszarze trzeciej rzeszy i nie tylko. Najczęściej widziany był wówczas pojazd kosmiczny o kształcie dzwona i tak też było, naziści projektowali statek "Die Glocke" najbardziej tajemnicza broń Hitlera która miała zadecydować o losach wojny. Mówili także o tym że jakiś generał sprzedał tajne projekty die glocke amerykanom którzy z czasem mieli w posiadaniu także niemieckich inżynierów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do "Die Glocke" czyli dzwonu to miał on być testowany na terenie Polski.Co do niemieckich inżynierów to zgadza się że zgodzili się na współprace z amerykanami i możliwe ze USA rozwineło nazistowską technologie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No na pewno jest to baza wojskowa. Słyszy się, że przeprowadzano tam badania nad super samolotami, pozaziemskimi technologiami, dokonuje się autopsji obcych a nawet ich przesłuchań.. W żaden sposób tego nie neguję, bo prawie nikt na ziemi nie wie co tam robiono. Jedno jest pewne, skoro już przez dość długi czas się na jej temat rozprawia, to pewnie nie dlatego, że fajnie na pustyni wygląda. Swoją drogą czytałem w czymś co nazywało się chyba Encyklopedia Zjawisk Paranormalnych lub coś w tym stylu, że baza jako taka jest już opuszczona, a wszystko co tam badano lub nadal się bada jest gdzieś przeniesione. Autor tamtego tekstu odważnie wspomniał coś o biegunie płd.. chyba. Przepraszam za te nieścisłości, ale z tekstem tamtym zapoznałem się jakiś czas temu i pamięć mnie troch zawodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzyjcie sobie 8 filmików z przemówienia Filipa Sznajdera . Myślę, że po obejrzeniu tych filmików zrozumiecie czym właściwie jest Area51 i co się w niej znajduje...

Dziękuję

Dobranoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem to grubo się tam działo kiedyś. Teraz to albo zmyłka dla bazy w innej części świata/USA. Może też być jak mówi pawlox o tym dulce.

Myślę, że po takim nagłośnieniu sprawy i wgl. to teraz nie ma tam pewno za ciekawych akcji, tzn. ufo itd...

Dla atrakcyjności dołączam filmik:D

http://www.youtube.com/watch?v=fx-8ugbNkRk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do spodków. Historia się kłania. To nazistowskie wynalazki z czasów II wojny światowej. Spodek był napędzany silnikiem umieszczonym na dole maszyny (śmigło u dołu statku) miał on służyć za samolot szpiegowski i nie tylko. Mógł łatwiej lądować (z miejsca). Nie potrzebowałby pasa do lądowania. Skończyło się na prototypach. Pracę wznowiono podczas zimnej wojny, lecz ze strony rosyjskiej.

Strefa 51 hmm... Dużo legend jak o Roswell czy jak to się pisze. Prowadzono tam przede wszystkim badania nad bronią jądrową. Teraz testuje się drony i uważa się je za ufo. Kiedyś balony stratosferyczne i pogodowe były brane za spodki (Roswell). Ufo widzimy własną wyobraźnią. Gdyby ktoś tam żył w odległej galaktyce jest równie tępy jak nasza cywilizacja, bo nie mogą tu dolecieć z braku odpowiedniej technologii. Nie chcą kontaktu lub nie są rządni władzy jak prymitywni ludzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozsądne podejście. Aczkolwiek jeśli wierzyć chociaż pewnemu odsetkowi doniesień to mówimy tu o łamaniu praw fizyki i niebywałych prędkościach. To też dla nas pewnego rodzaju informacja. Nie mamy wiedzy jakie są realne możliwości techniczne człowieka.

Z tego co słyszałem, strefa 51 jest nieaktywna, nic się tam nie dzieje, zakładam, że przeniesiono najważniejsze projekty i tyle. Choć mogę się mylić, raczej nie bywam tam na co dzień ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się;) Teraz to odludzie zwane tylko pustynią;) A gdyby tak ująć, że pięćdziesiąt procent przypadków z łamaniem praw fizyki to złudzenie optyczne? Wzrok człowieka jest bardzo łatwo oszukać. Zazwyczaj istnieje racjonalne wytłumaczenie. Miną wieki nim się dowiemy o co naprawdę chodzi, lecz my już tej prawdy nie poznamy w tym stuleciu.

Krzysztof Kolumb płynąc przez ocean (dodam że na obszarze Trójkąta Bermudzkiego) zauważył potwory w świecącej wodzie. Po latach okazało się, że to tylko rośliny pod wodą gniły zbyt dobrze nie pamiętam, ale pewne związki chemiczne wydzielały się i tak powstało to zjawisko. Samoloty spadały z powodu awarii silników dlaczego? Wodór (łatwopalny) unosił się nad wodą przez właśnie gnijące rośliny, Dostając się do silnika zapalał go po czym eksplodowały. Co do zagięć czasu przestrzeni, czasu itd padały plotki o zmiennym polu magnetycznym stąd szwankowanie liczników radarów itd itd. Paliwo się kończyło samolot wpadał do wody. To jest naprawdę duża zagadka. (trochę nie na temat, przepraszam) Projekty zostały na pewno przeniesione i przenoszone są nadal chociaż by dlatego by nie dostały się w nie powołane ręce;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja osobiście myślę, że Strefa 51 jest tak naprawdę po to, by odwrócić uwagę od czegoś większego i dużo poważniejszego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, zaczęło się o tym głośno mówić to i bazę trzeba było przenieść. A ten program z antenami do sterowania pogodą? To też było niezłe lecz to już nie strefa, a i słuch o tym jak na razie zaginął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@UP

Masz tu na myśli projekt Haarp? (tudzież Chaarp)

No więc właśnie - powstało dużo mitów odnośnie Area51, ale ja nadal jestem przekonana, że tam dzieją się ciekawe rzeczy, tajne badania. Miejsce jest bardzo odludne, odległe od najbliższych siedlisk ludzki, wyjałowione, jest pustynią, nie zdziwiłabym się wysokiego promieniowania, głównie ze względu na "spodki".

Czy została przeniesiona? Myślę, że nie. Aczkolwiek mogą istnieć i inne bazy, tym razem rzeczywiście zakryte dla oka i wiadomości przeciętnego obywatela.

Ale prędzej, czy później "łowcy Ufo" wykryją i inne bazy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dużo bzdetnych filmów na YT.

Promieniowanie jest bo testowali tam bomby atomowe i głównie technologię wojskową, a cała sprawa o ufo jest nagłośniona, by odwrócić uwagę od tego co się tam naprawdę robi... Lepiej ludziom oczy zamydlić spodkiem niż bombą. Jakiś farmer zobaczył prototyp samolotu i stwierdził że to NOL masakra. Trochę logiki ludziska;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm, skoro Strefa 51 to "SUPERTAJNA baza wojskowa", to dlaczego wie o niej niemal każde dziecko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem strefa 51 jest tylko przykrywką żeby odciągnąć uwagę od jakiejś prawdziwej bazy, gdzie może się wszystko odbywać. Mogę się mylić oczywiście, jestem tylko człowiekiem, niezbyt doświadczonym.

Być może nigdy się nie dowiemy co ci Amerykańcy kombinują ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja po prostu nie przyjmuje to co nam serwuje NASA chodz poza ziemskie cywilizacje byłbym nawet uwierzyć jak dla mnie życie wyszło z wody i dlatego nie mamy nic wspólnego z kosmitami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz