• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
phone

Uprowadzenie rodziny w Trzemesznie?

23 postów w tym temacie

Kiedyś w pałukach czy w jakiejś innej gazecie był artykuł o rodzinie która podobno jechała samochodem w Trzemesznie ,ufo ich porwało i w około 7 sekund znaleźli się w Poznaniu.Wierzycie w tą historie czy myślicie że specjalnie zmyślili aby być sławni ? Sorki za błędy.Więcej można dowiedzieć sie w google pewnie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fałsz a dlaczego?

Podobno "ufo" leci tak że 2 sekundy i jest już poza ziemią więc jeśli by leciało tak samo wylecieli by z orbity :P widać odrazu że fałsz ludzie

PS.Nie znam się za bardzo :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe według twojej teorii ufo nie poznało technologi dodawania gazu lub w statkach powietrznych dodawania ciągu:)

Ana serio nie wieże w to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o skan artykułu, wykaz artykułu bądź coś podobnego

W innym przypadku, kosz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kiedyś w pałukach czy w jakiejś innej gazecie był artykuł o rodzinie która podobno jechała samochodem w Trzemesznie ,ufo ich porwało i w około 7 sekund znaleźli się w Poznaniu.Wierzycie w tą historie czy myślicie że specjalnie zmyślili aby być sławni ? Sorki za błędy.Więcej można dowiedzieć sie w google pewnie .

Trudno odnieść się do samej historii, czy jest prawdziwa. Jednak analizując tego typu historie, to przewija się w nich motyw manipulowania czasem. Osoby ,,porwane'' np. nie umieją powiedzieć, co robiły przez ostatnie np. 3 godziny, mało tego dla tych osób , w ich odczuciu był niczym nie zmącony ciąg wydarzeń. Z brakującego czasu zdali sobie dopiero sprawę, porównując zegarki, albo zdając sobie sprawę, że nie pamiętają właśnie jak przejechali ileś tam kilometrów, albo zdając sobie sprawę, że tak duża ilość przejechanych kilometrów była niemożliwa , porównując właśnie czas...

Wyjaśnieniem może być fakt, że czas jest 4 wymiarem, który jest podporządkowany tylko i wyłącznie do danej rzeczywistości i jest wyznacznikiem dla istot takich jak my, które w tej rzeczywistości żyją. Jeżeli zrozumiemy, że umieją to robić, to od tego faktu już nie jest daleko, abyśmy zrozumieli kim oni są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam to Ferdka kiepskiego też porwało UFO i wyrzuciło go gdzieś przy ruskiej granicy:P. Do domu wracał na piechtę i Halinka mocno się zdenerwowała na swojego męża :mrgreen: . A tak po za tym to nie wierze w to co napisałeś, tak z własnego przeczucia myślę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee tam. Wydaje mi się bardziej prawdopodobne, że wymyśliła to ta gazeta, a nie ci ludzie (pewnie nawet taka rodzinka nie istnieje). Chociaż Pałuki to raczej taka informacyjna, "normalna" gazeta... Więc może to był prima-aprilisowy żart?

A drugie wyjaśnienie - to było w Fakcie. A w tej gazecie było już wszystko - od wieloryba w Wiśle zaczynając (tamę we Włocławku otwierali, żeby mógł przepłynąć :shock::lol: ), przez krowy porwane przez UFO, kończąc na meblościankach - mordercach. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A masz może link do tego artykułu czy coś bo tak na "sucho" to cokolwiek ciężko stwierdzić ?

Btw. jak to było w fakcie to wiadomo że kolejna z takich informacji typu " Cola chciała mnie zabić " albo " Nie śpie bo trzymam kredens " to nie wiem po co ten temat jest założony bo z góry wiadomo co wszystcy o tym sądzą . ;)

Uważaj na pisownie-Zemsta_diabła

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też wydaję się mi to dziwne......

Zmyślone na 100% , a gazeta Fakt też naprawdę zryta doszczętnie jest.

Obadajcie sobie to xD . Tylko proszę nie dostawać zawałów serca i nie bać się...

szczególnie zwróćcie uwagę na 2;00 minute...

Fotomontarz , jajca czy prawda.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie to nie UFO.. nie chcę się rozpisywać o nakładkach czasowych, przeskokach w czasie, w miejscach , w wymiarach w tym a także w innych, ale ta historia jest jak najbardziej możliwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tym bardziej, że już czytałem o wielu takich historiach, gdzie tym, co było wspólne, była utrata czasu, widzenie innego wymiaru, doświadczania innego wymiaru niż nasz, kontakt z innymi Istotami z wymiaru innego od naszej rzeczywistości, manipulacja czasem itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manipulacja czasem bierze się stąd, że jakby nagle wsysa w inną rzeczywistość, tam dzieje się coś co przy wypadnięciu znowu tutaj kasuje pamięć (nie wszystkim :) ale ten powrót tutaj nie może i nie będzie mógł być zgodny z czasem w tamtym innym wymiarze, dlatego będą te różnice. Mnie nawet interesuje i niepokoi coś, czy czasami nie można powrócić przed czasem zniknięcia..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że można...

Takie doświadczenia, to podpowiedzi dla osób, które je mają, jak i dla tych wszystkich osób, które dowiadują się o nich... Konkretnie pozwalają zrozumieć, kim jesteśmy, czym jest ta rzeczywistość i czym konkretnie jest czas....

To podpowiedzi jakich mamy wiele w życiu, chociaż są one w innym ,,wydaniu'', a większości z nich nie dostrzegamy, albo dostrzegamy a nawet się nad nimi nie zastanowimy chociaż przez chwilę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, że wtedy ten wymiar nie będzie w tej rzeczywistej postaci prawidłowego wymiaru czasowego z tą daną linią i co wtedy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz już wiesz, na jakiej zasadzie działa bilokacja...;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem opisywałam dokładnie, ale problem może być z rozpoznaniem, która gdzie ma się udać i czy nie ma możliwości pomylenia się. Ja raczej jestem stąd.. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, wiem z kim piszę :)

I wiem też dlaczego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się zastanawiam nie od dziś. Było tak, takie szczegóły- chodziłam w jakichś ciuchach pamiętam się w nich, potem znowu na nowo kupuje dopiero te rzeczy. Zdarzyło się, że dawno temu przyłapałam się na świadomym mówieniu komuś coś, będąc pewną, że to jest, a zdarzyło się dopiero za dwa lata.. Z takimi myślami lepiej się przespać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spanie nic Ci nie da, bo tracisz czas...

Skoro masz wiedzę i wiesz, że jest ona naprawdę duża, zdajesz sobie sprawę, że uzyskalaś ją i chyba już wiesz od kogo, to zostaje jeszcze pytanie - dlaczego ?

Odpowiedź nie jest jakaś bardzo wyszukana i zawiera się w słowach ,,aby pomagać innym''

Pozdrawiam.... mi już pomogłaś, nawet nie wiesz jak bardzo. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do uprowadzenia jeśli to podał Fakt to chyba komentować nie trzeba

Poza tym ma ktoś do tego źródło? kto tą wiadomość "wypuścił" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz