• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
RiiaKin

Futhark - Interpretacja

15 postów w tym temacie

Fehu

fehu.gif

Znaczenie: Posiadanie, powodzenie, bogactwo, bydło, własność, złoto.

Drzewo: Bez czarny /lekarski/

Kolor: Jasnoczerwony

Zioło: Pokrzywa

Kamień: Agat mszysty

Żywioł: Ogień

Czakra: Pierwsza

Energia ognia potrafi niszczyć, lecz ujarzmiona jest nieocenioną siłą, dzięki której możemy tworzyć i przemieniać według naszej woli. Energia chaosu jest pierwotną potęgą, która potencjalnie może przejawić każdą formę.

Moc runy fehu chroni i pomnaża majątek. Lecz trzeba uważać, by własna zachłanność nie skierowała fehu w kierunku przeciwnym niż zamierzony. Korzystanie z mocy Fehu dodaje energii naszym działaniom.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Fehu, mówi o duchowym bogactwie, z którego należy czerpać. Należy określić czego naprawdę nam potrzeba. Czy jest to bogactwo materialne, czy może duchowe? Należy cieszyć się chwilowym powodzeniem i pamiętać aby dzielić się nim z innymi. Fehu symbolizuje również procesy życiowe, siły twórcze oraz może zapowiadać awans w pracy.

Interpretacja runy odwróconej:

Zapewne nosisz w sobie wielkie bogactwa, lecz brak emocjonalnej równowagi musi cię skłonić abyś zastanowił się czego tak naprawdę chcesz się nauczyć i w którą stronę rozwijać? Dąż do swego przeznaczenia.

Fehu w pozycji odwróconej może też symbolizować zubożenie, zmarnowanie swojej własności, straty przez skąpstwo lub zachłanność, brak pieniędzy i perspektyw na nie. Oznacza też ostateczny koniec pewnego cyklu.

Uruz

uruz.gif

Znaczenie: Moc, zdrowie, siła przetrwania, bawół, tur, energia ziemi.

Drzewo: Brzoza

Kolor: Ciemnozielony, bordowy, pomarańczowy, brązowy

Zioło:Torfowiec /Mech/

Kamień: Granat

Żywioł: Ziemia

Czakra: Druga

Uruz jest runą zdrowia i siły. Moc Ziemi, która krąży w każdym organizmie, jest zdolna przywracać harmonię i zdrowie. Runa uruz nie zastąpi lekarza, lecz obudzi w tobie siły samouzdrowienia, które tkwią w każdym człowieku.

UWAGA!!! Korzystanie z mocy Uruz nie jest alternatywą leczenia konwencjonalnego i nie zastąpi lekarza. Nie jest też panaceum na wszelkie choroby i nie obiecuję, że wyleczy wszystkie dolegliwości. Moc runy Uruz wzmacnia siły człowieka, który zwątpił w siebie. Pozwala przywrócić równowagę w życiu, które zostało zachwiane.

Uruz jest jak drzewo, które mocno związane jest ziemią poprzez swoje korzenie, jak pradawny tur, przed którym respekt czuły nawet wilki.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Masz w sobie siłę, by spełnić swoje marzenia, ale wraz z siłą przychodzi też odpowiedzialność. Uruz zapowiada zmiany na lepsze, powrót do zdrowia, nowe możliwości, pomyślny rozwój kariery oraz pójście do przodu.

Interpretacja runy odwróconej:

Aby być silnym, musisz poznać słabość.

Uruz w pozycji odwróconej zapowiada zmiany na gorsze, chorowitość, negatywne wpływy z przeszłości, brak siły woli a także niepokój, lęk i strach. Prawdopodobnie nie wkładamy dość wysiłku i woli w swoje działania.

Thurisaz

thurisaz.gif

Znaczenie: Witalność, zaradność życiowa, cierń, Thor, olbrzym Thurs, wieża.

Drzewo: Cierń, dąb

Kolor: Jaskrawoczerwony, brązowy, żółty

Zioło: Rojnik

Kamień: Szafir

Żywioł: Powietrze

Czakra:Trzecia

Moc runy thurisaz chroni nas przed atakiem wroga i wszelkich przeciwności, które próbują nas ograniczyć. W przeciwieństwie do algiz lub ingwaz, thurisaz potrafi też oddać cios tak, że twój nieprzyjaciel zastanowi się dwa razy, zanim spróbuje ponownie ci zaszkodzić.

Thurisaz obdarza nadludzką siłą i energią, dzięki czemu możemy pokonać wszelkie przeciwności losu i przetrwać każdą nawałnicę.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Masz w sobie siłę by stawić czoło wszystkiemu co stanie ci na drodze. Niczego nie powinieneś się bać, gdyż masz możliwości sięgnąć po swoje przeznaczenie. Zawsze powinieneś stać twardo na ziemi. Duchowa władza przynosi siłę. Do ciebie należy, by ją wykorzystać z miłością, bez egoizmu. By w pełni wykorzystać tę runę powinieneś najpierw opanować ego.

Thurisaz zapowiada również przezwyciężenie nieżyczliwych czy wręcz wrogich wpływów, zdobycie władzy i mądre jej sprawowanie.

Interpretacja runy odwróconej:

Odwrócony Thurisaz wskazuje , że mogą nadejść ciężkie czasy. Szczęście chwilowo nas opuściło a brak naszej silnej woli może sprawić, że sprawy wymkną nam się spod kontroli. Tylko cierpliwość i zminimalizowanie emocji może nas postawić na nogi.

Thurisaz mówi też o manii wielkości, nadużywaniu władzy, niekorzystnej przeprowadzce czy też braku ochrony.

Ansuz

ansuz.gif

Znaczenie: Inspiracja, porozumienie mądrość, usta, Odyn.

Drzewo: Jesion

Kolor: Ciemnoniebieski, żółty

Zioło: Muchomor

Kamień: Szmaragd

Żywioł: Powietrze

Czakra: Trzecia i szósta

Runa ansuz pomaga rozstrzygnąć konflikty, gdy w grę wchodzi bariera nie pozwalająca porozumieć się dwojgu lub grupie ludzi. Niczym miecz rozcina więzy, które krępują nas i nie pozwalają rozwinąć skrzydła. Jest runą poetów i bardów i jako taka przynosi natchnienie i twórczą wenę.

Ansuz ze świeżością wiosennego zefiru pozwala wnieść w nasze życie radość i odmianę.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Jeśli pojmiesz prawdę, będziesz rozumiał wiadomości, które zewsząd do ciebie docierają. Musisz się upewnić czy nie ignorujesz pewnych informacji dlatego, że ci nie odpowiadają. Ansuz wróży nadchodzącą zmianę poprzez mowę lub inspirację. Zapowiada też uczenie się, pomyślnie zdany egzamin, dar słowa a także uzdolnienia artystyczne.

Interpretacja runy odwróconej:

Ansuz zapowiada blokadę, która bierze się z niemożliwości porozumienia. To co się teraz dzieje, to życiowe doświadczenie.

Ansuz może również oznaczać oszustwo, dwulicowość, wąskie horyzonty umysłowe. Zapowiada także nie zdany egzamin, problemy z nauką, niechęć do nauki a także przekupstwo.

Raidho

raido.gif

Znaczenie: Podróż, zmiana, rytm, otwartość, koło wozu, jazda wierzchem.

Drzewo: Dąb

Kolor: Jaskrawoczerwony, purpurowy, biały, zielony

Zioło: Bylica

Kamień: Chryzopraz

Żywioł: Powietrze

Czakra: Czwarta

Raidho jest runą ruchu, podróży i rytmu. Jest to bardzo aktywna energia. Pomaga we wszystkich działaniach związanych z ruchem i rytmem. Jeśli coś cię hamuję, to raido będzie jak dziki ogier, który poniesie w galopie rydwan twojego życia

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Musisz zauważyć, że wszystko toczy się cyklicznie. I właśnie żyjąc w rytmie takiego cyklu będziesz w stanie rozwijać się szybko i skutecznie. Jednym ze znaczeń tej runy jest podróż i komunikowanie się. Podróż nie koniecznie musi być fizyczna, może oznaczać również gotowość do podróży w głąb siebie. Raidho wskazuje na czas podejmowania szybkich decyzji i odrzuceniu wszelkich wahań. Może także wskazywać ważne interesy, wydarzenia w życiu zawodowym oraz niespodziewane wiadomości.

Raidho to również dobry moment na rozpoczynanie podróży, która będzie przebiegała pomyślnie.

Interpretacja runy odwróconej:

Runa sygnalizuje przeszkody a także opóźnienia dotyczące wszelkich zamierzeń i spraw bieżących. Ostrzega przed kłopotami w podróży lub o konieczności wyjazdu w bardzo niekorzystnych okolicznościach. Runa ta również może oznacza postępowanie wbrew sumieniu, pedanterie a także kłopotliwych gości.

Kenaz

kenaz.gif

Znaczenie: Twórczość, olśnienie, narodziny, latarnia, ogień, pochodnia.

Drzewo: Sosna

Kolor: Jasnoczerwony, pomarańczowy, fioletowy

Zioło: Pierwiosnek

Kamień: Krwawnik

Żywioł: Ogień

Czakra: Piąta

Kenaz niczym pochodnia rozświetla mroki naszej podświadomości przeganiając lęki i zahamowania. Pozwala zejść na dno jeziora by odkryć skarb, który jest głęboko ukryty w jego głębinach. Każda istota ma ukryty klejnot, który może zabłysnąć, jeśli tylko będzie miało się odwagę być sobą.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Kenaz to runa otwarcia. Dzięki niej jesteś w stanie podejść do życia z entuzjazmem, działać z rozmachem i być gotowym do twórczej pracy nie bojąc się swoich pomysłów.

Symbolizuje również płodność, nie tylko tę fizyczną, ale i duchową.

Pomaga rozwikłać niejasną sytuację, oczyścić atmosferę w kontaktach z innymi.

Kenaz oznacza również poczęcie dziecka, namiętność, ciepło domowego ogniska a także twórczość i szybką regenerację sił życiowych.

Interpretacja runy odwróconej:

Odwrócony Kenaz oznacza stratę w interesach, miłości czy nadziei. Straty te mogą być chwilowe, w zależności od pozostałych run w rozkładzie.

Mogą pojawić się konflikty w partnerstwie, zaburzenia w sferze seksualnej, wygaśnięcie namiętności w związku. Należy pamiętać, że czasami warto zrezygnować ze starego, aby zrobić miejsce nowemu.

Gebo

gebo.gif

Znaczenie: Dzielenie się, jedność, dar duchowy, miłość, prezent.

Drzewo: Jesion

Kolor: Głęboki niebieski, różowy

Zioło: Bratek

Kamień: Opal

Żywioł: Ziemia i woda

Czakra: Trzecia

Gebo jest runą miłości i oddania. Jej moc odkrywa radość zarówno w braniu, jaki w dawaniu. W każdy zdrowym związku, w każdej relacji międzyludzkiej nie może zabraknąć ani jednego, ani drugiego. Runa gebo pozwala przywrócić tę równowagę (w połączeniu z ansuz pomaga leczyć kryzysy małżeńskie).

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Generalnie runa ta kojarzona jest z miłością. Wskazuje na spokój i wewnętrzne szczęście. Natomiast chodzi tu przede wszystkim o to aby zatroszczyć się o umiejętność dawania, na każdym poziomie, o tak zwane stworzenie równowagi między dawaniem a braniem. Naucz się przyjmować pomoc od innych, ale sam nie zapominaj, że oni też potrzebują wsparcia od ciebie.

Runa symbolizuje miłość, dobry związek, zaręczyny, ślub, przyjaźń.

Interpretacja runy odwróconej:

Gebo przestrzega przed skąpstwem i brakiem zainteresowania okazywanym innym. Oznacza konflikty i kłótnie, a także zdradę i rozłąkę. Jeśli chcesz się z kimś związać może to być nierealne.

Zapowiada też koniec romansu i przyjaźni.

Wunjo

wunjo.gif

Znaczenie: Szczęście, sukces, równowaga, radość, wygrana, zbawienie.

Drzewo: Jesion

Kolor: Żółty, amarantowy, złoty

Zioło: Len

Kamień: Diament

Żywioł: Powietrze

Czakra: Piąta

Wunjo jest runą, która pomaga budować relacje oparte na prawdziwej przyjaźni i miłości agape. Jest runą szczęścia, które możemy odnaleźć wśród przyjaciół. Niczym sztandar powiewa nad plemieniem, które wyznaje równość i wolność każdego swojego współplemieńca (w grupie, rodzinie, itp.).

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Runa zapowiadająca pomyślność, dobrobyt, harmonię i zdrowie. Mówi o zmianie na lepsze. Jest perspektywa nowej znajomości, która może przekształcić się w głębsze uczucie. W związkach małżeńskich i pozamałżeńskich stosunki ułożą się bardzo dobrze. Wunjo sprzyja interesom, zapowiada ciekawe perspektywy.

Interpretacja runy odwróconej:

Nadszedł czas, aby rozstać się z tym co minęło, a przyjąć nowe.

Zapowiada się ryzyko napięć w związkach uczuciowych, nawet poważnych kłótni czy też rozstania. Można się obawiać utraty miłości kochanej osoby.

Zdrada, brak umiejętności współpracy, utrata więzi z grupą.

Możliwa poważna strata finansowa. Jednak nie należy tracić nadziei, gdyż nic nie trwa wiecznie. Już niebawem szczęście uśmiechnie się do ciebie.

Hagalaz

hagalaz.gif

Znaczenie: Gwałtowna zmiana, kryzys i odrodzenie, grad, powietrze, wiedźma, bogini Hagal

Drzewo: Jesion, Cis

Kolor: Jasnoniebieski, czarny, wszystkie kolory

Zioło: Konwalia

Kamień: Onyks

Żywioł: Wszystkie

Czakra: Siódma

Haglaz jest runą Hell – bogini świata umarłych. Jest bramą do podświadomości. Kieruje ku głębokim podróżom w pracy z przełamywaniem barier i blokad.

Pomaga w kontaktach ze światem zmarłych. Pracując z Haglaz można przekroczyć własne możliwości. Jednak trzeba być ostrożnym, bo spotkanie z własnym cieniem może być przerażające. Jednak ci, którzy przejdą tę próbę, wejdą na ścieżki do innych światów.

Runa Haglaz ma w sobie też moc przynoszenia zmian. Podobnie jak grad czy gwałtowna burza potrafi zniszczyć stare wzorce. Jednak trzeba z nią być ostrożnym, gdyż nieumiejętnie wykorzystana może więcej zniszczyć niż oczyścić.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

W twoim życiu pojawiają się wyzwania. Nie należy się ich obawiać, lecz przyjąć. Hagal ostrzega, że droga nie będzie łatwa i że wiele się wydarzy, zanim dotrzemy do celu. Zapowiada niemożliwe do przewidzenia niespodziewane okoliczności i nagłe wydarzenia, które mogą zakłócić twoje plany. Runa ta może też zapowiadać chorobę.

Inne znaczenia runy to wiedza mistyczna, transformacja, zdolności parapsychiczne, rozwinięta intuicja.

Interpretacja runy odwróconej:

Przeszkody za sprawą sił nie podlegających ludzkiej kontroli. Należy zachować spokój. Jest to czas nieodpowiedni do działania czy planowania. Należy przeczekać zły czas.

Nauthiz

nauthiz.gif

Znaczenie: Twórcza dyscyplina, ogień wewnętrzny, potrzeba, konieczność.

Drzewo: Buk

Kolor: Czarny, szary

Zioło: Rdest wężownik

Kamień: Lapis - lazuli

Żywioł: Ogień

Czakra: Uszkodzona czakra pierwsza

Runa nauthiz pomaga przezwyciężyć zły los. Pomaga też odkryć przeznaczenie i własną Wolę, która kieruje krokami na ścieżce życia. Gdy wciąż dokonujesz niewłaściwych wyborów które owocują w negatywne dla ciebie skutki, być może jest to efekt tego, że kroczysz ścieżką, która nie jest twoja. Runa nauthiz daje moc, która zmienia życie.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Istnieje poważna potrzeba ograniczenia, wstrzymania czy też nawet zmiany planów. Staraj się utrzymać równowagę lub wyciągnij korzyści z nieprzychylnej sytuacji.

Wskazana jest ostrożna postawa w karierze zawodowej.

Interpretacja runy odwróconej:

Staraj się nie działać lekkomyślnie. Zastanów się czy jesteś pewny swoich uczuć i tych którymi cię darzą. Mogą nastąpić napięcia w istniejących związkach.

Isa

isa.gif

Znaczenie: Stałość, spokój, piękno, lód.

Drzewo: Olcha

Kolor: Czarny, srebrny, kolory tęczy

Zioło: Lulek czarny

Kamień: Kocie oko

Żywioł: Woda

Czakra: Uszkodzona czakra trzecia

Runa Isa, z zimną determinacją kieruje energią tak, by wszelkie zamierzenia zmaterializowały się po naszej myśli. Pomaga odzyskać, lub uzyskać samodzielność tam, gdzie inni próbują ingerować w nasze życie nie po naszej myśli, ograniczając w ten sposób naszą wolność. Pomaga również uzyskać koncentrację, gdy mamy z tym problem, np. gdy chcemy osiągnąć cel wciąż coś nas rozprasza.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Nie jest to dobry moment by wymuszać ruch. Potrzebne są cierpliwość i mądrość. Ale nie jest to chwila, by porzucać swoje marzenia, przeciwnie jest to okazja by się w nich umocnić.

To czas na odpoczynek i nabranie sił przed nowym etapem działania.

Jeżeli chodzi o związek uczuciowy to możesz się spodziewać ochłodzenia w stosunkach z drugą osobą. Może was czekać długotrwałe oddalenie.

W sprawach finansowych zalecana cierpliwość.

Interpretacja runy odwróconej:

Spadek sił życiowych i energii, zapatrzenie w siebie bez dostrzegania innych. Symbolizuje zastój, okres przejściowy, może oznaczać samotność dobrowolną lub nie.

Jera

jera.gif

Znaczenie: Plon, nagroda, dojrzewanie, żniwa, ziemia, koło, rok, urodzaj.

Drzewo: Dąb

Kolor: Jasnoniebieski, jasnozielony, ciemnozłoty

Zioło: Rozmaryn

Kamień: Kornalia

Żywioł: Powietrze

Czakra: Siódma

Runa Jera nie przekaże ci książkowych mądrości na temat narodzin, życia i śmierci. To, co pokaże ci jera, jest wielką niespodzianką. Niczym kosmiczna galaktyka pokaże ci gwiazdy, które niczym ziarenka piasku na plaży szepczą wielką tajemnicę życia.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Jest to czas zbierania plonów z ziaren posianych w przeszłości. Ale jednocześnie czas wielkiej pracy a nie spoczywania na laurach. W tym momencie należy przygotować grunt, posiać ziarno, zadbać o kiełkujące rośliny i wspomóc owocowanie.

W przypadku spraw sądowych spodziewaj się korzystnego wyroku.

Jera zapowiada korzystne sprawy finansowe. Jeżeli uczucia już są należy spodziewać się utrwalenia związku.

Interpretacja runy odwróconej:

Zachowaj wielką ostrożność, sprawy dojrzewać będą długo a wyniki przyjdą nieprędko. Istnieje ryzyko konfliktu z prawem. Nie należy ponaglać obiektu swoich uczuć.

Eihwaz

eihwaz.gif

Znaczenie: Współdziałanie, postęp, wielkie zmiany, koń.

Drzewo: Dąb, jesion

Kolor: Biały, szmaragdowy, pomarańczowy

Zioło: Krostawiec

Kamień: Szpat islandzki

Żywioł: Ziemia, wiatr i woda

Czakra: Druga

Runa Eihwaz, podobnie jak gebu, jest runą partnerstwa i małżeństwa. W przeciwieństwie do gebu eihwaz uczy nas, że każdy związek składa się osób równych, co nie znaczy „takich samych”. Każdy jest inny i przez to ma co innego do zaoferowania. Każdy związek jest jak rydwan ciągnięty przez dwa konie – aby szczęśliwie przeszedł przez życie, potrzebna jest wzajemna współpraca. Eihwaz uczy nas, że każdy daje od siebie to, co ma najcenniejszego i w czym najlepiej się spełnia.

Eihwaz jest też runą w relacji uczeń-mistrz. Pomaga wzmocnić lub uzdrowić współpracę, w której trzeba zaufać i skorzystać z pomocy osoby, która może pomóc dzięki swoim doświadczeniom i umiejętnościom.

Eihwaz ma w sobie ukryte pokłady energii, które możemy uwolnić niczym dzikiego konia. Taki mustang uosabia nieujarzmioną energię zmian.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Masz wsparcie, dzięki któremu możesz szybko posuwać się na swojej ścieżce. Ehwaz zapowiada podróż. Wskazuje również na zmianę jakiejś sytuacji na przykład miejsca pracy albo przeprowadzkę. Jeżeli tylko zapanujesz nad emocjami może cię czekać wiele radości osobistej czy zawodowej.

Runa ta może symbolizować małżeństwo.

Interpretacja runy odwróconej:

Ehwaz w pozycji odwróconej zapowiada podróż, jednak taką, która wypadnie w nieodpowiednim momencie i wyniknie raczej z konieczności niż z potrzeby. Niepewność w dziedzinie finansów. Rozczarowanie w działalności zawodowej. Należy zachować spokój aby nie pogarszać spraw.

Ehwaz zapowiada stresy, emocje, gniew i niecierpliwość.

Perthro

perthro.gif

Znaczenie: Tajemnica losu, mądrość wewnętrznego dziecka, kubek do gry w kości, palenisko, pytanie, kobiece łono, studnia.

Drzewo: Olcha

Kolor: Czarny, beżowy, fioletowy

Zioło: Tojad

Kamień: Akwamaryn

Żywioł: Woda

Czakra: Szósta

Runa perthu jest runą mądrości. Jednakże tej mądrości nie można znaleźć w książkach, bibliotekach, w szkole. Nie jest to wiedza, lecz pierwotna mądrość, którą każdy posiada, a tak niewielu z niej korzysta. Czasem nazywamy ją intuicją, niekiedy też mądrością gatunku. Jeśli pragniesz dotrzeć do źródła pierwotnego wtajemniczenia, które pod naciskiem współczesnej cywilizacji tkwi głęboko uśpione, z pewnością runa perthu będzie właściwym kierunkowskazem.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Zawsze i w każdej sytuacji masz wybór. Nikt nie może cię do niczego przymusić, dopóki nie zdecydujesz by na to pozwolić.

Perthro to realizacja marzeń. Symbolizuje także ukrytą wiedzę. Osoby, które czekają na informację w sprawie posady czy jakiś projektów, mogą się spodziewać dobrych wiadomości.

Runa ta jest zwiastunem szczęśliwego trafu, dobrych nowin, spotkania po latach i miłych przyjacielskich imprez.

Interpretacja runy odwróconej:

Zacznij sam dokonywać wyborów zamiast podporządkować się wyborom innym.

W tym momencie nie należy zbyt wiele oczekiwać.

Perthro nie oznacza złej wróżby raczej symbolizuje opóźnienie.

W pracy drobne kłopoty ale nie ma powodu do niepokoju.

Jeżeli szukasz drugiej połówki musisz być cierpliwy. Nie dowierzaj jednak miłości od pierwszego wejrzenia.

Runa ta oznacz też fałszywych przyjaciół, sekty, czarną magię, życie w świetle iluzji.

Elahaz (Algiz)

algiz.gif

Znaczenie: Ochrona siebie i innych, bezpieczeństwo, otwartość, łoś, ochrona.

Drzewo: Cis

Kolor: Złoty, brunatny, fioletowy, biały

Zioło: Andżelika

Kamień: Ametyst

Żywioł: Ziemia i powietrze

Czakra: Pierwsza i siódma

Staronordycka runa Algiz znaczy „opieka”. Algiz noszona jako talizman rozwija potencjał i daje ochronę opiekunów duchowych. Runa Algiz, noszona jako talizman, rozwija wewnętrzną moc i uśpione zdolności.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Bądź pewny, że mimo czających się na twojej drodze niebezpieczeństw nie musisz się lękać, gdyż masz w sobie moc ochronną. Jest to bardzo korzystny czas do pokonywania ryzykownych przedsięwzięć, lecz działanie musi opierać się na solidnych fundamentach.

Trzymaj się swoich zasad i decyzji. Polegaj na własnych odczuciach tak w sprawach uczuciowych, zawodowych czy też finansowych.

Interpretacja runy odwróconej:

Jesteś podatny na szkodliwe wpływy. Nie daj się wykorzystywać. Unikaj kłamców i pochlebców. Algiz nakazuje abyś zawczasu zapobiegł kłopotom.

W sferze uczuciowej będziesz musiał dokonać wyboru.

Runa ta oznacza również: podatność na zranienia, brak ochrony, załamanie psychiczne, depresje, kurczowe trzymanie się starych spraw.

Sowilo

sowulo.gif

Znaczenie: Słońce, żagiel, spełnienie, powodzenie, wzrost.

Drzewo: Jałowiec

Kolor: Biały, srebrny, złoty, żółty i czerwony

Zioło: Jemioła

Kamień: Rubin

Żywioł: Powietrze

Czakra: Druga

Runa Sowilo niesie z sobą potężne pokłady energii, niczym jądro Słońca. Seksualna energia wznosi się z wzdłuż kręgosłupa pobudzając ciało i wszelkie ośrodki energii.

Sowilo pomaga odblokować energię, która została stłumiona przez kulturalny gorset. Usuwa blokady w seksualnej sferze życia.

Sowilo jest runą zwycięzców i przywódców. Jej moc obdarza charyzmą i pewnością siebie.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Sowilo zapowiada poprawę w każdej dziedzinie. Czeka cię radość, powodzenie i silna energia. W perspektywie dobre zdrowie i szczęśliwe związki miłosne.

Masz moc doprowadzania spraw do szczęśliwego finału.

Jest to dobry okres na poszukiwanie rozwiązań, problemów, gdyż są one teraz w twoim zasięgu.

Runa ta symbolizuje również radość życia, optymizm, talent artystyczny, udaną podróż, a także ustabilizowaną pozycję finansową.

Interpretacja runy odwróconej:

Sowilo przestrzega przed przepracowaniem a także jałowym działaniem. Na ogół oznacza przejściowe zahamowanie i chwilową dezorientację. Równowaga w sferze finansowej. Jeżeli jesteś niepewny swoich uczuć zastanów się przed ostateczną decyzją.

Drobne niepowodzenia nie powinny psuć ci nastroju i blokować planów. Bierz życie jakim jest i nie przejmuj się.

Tiwaz

teiwaz.gif

Znaczenie: Sprawiedliwość, gwiazda przewodnia, odwaga, Tyr /Bóg wojny/, wojownik.

Drzewo: Dąb

Kolor: Jaskrawo czerwony, fioletowy

Zioło: Szałwia

Kamień: Koral

Żywioł: Powietrze

Czakra: Pierwsza

Moc runy tiwaz jest prosta jak lot strzały, która zmierza do celu. Jeśli chcesz osiągnąć zamierzony cel, tiwaz ci w tym pomoże, niczym wojownik na polu walki, który niepokonany zmierza do przodu.

Tiwaz jest też runą sprawiedliwości. Jeśli w swoim życiu kierujesz się honorem i godnością, runa pomoże ci pewnie kroczyć tą ścieżką.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Runa ta symbolizuje nowe wyzwania. Jest to czas, w którym trzeba wykorzystać wszystkie umiejętności i całą mądrość, którą do tej pory zdobyłeś.

Tiwaz zapowiada bliski namiętny związek miłosny, początek trwałego szczęścia. Jest to runa poświęcenia i wytrzymałości, zwraca też uwagę na potrzebę cierpliwości.

Tiwaz oznacza również pierwiastek męski, rozwój wewnętrzny, praworządność, męstwo i odwagę.

Interpretacja runy odwróconej:

Tiwaz nie sprzyja związkom uczuciowym. Może zapowiadać smutek kłamstwa a nawet zdrady. Runa ta ujawnia niehonorową postawę i tchórzostwo.

Nie pozwól by drogę zagrodził ci strach.

Nielojalność, nieporozumienia i niezgody w sferze zawodowej. Nadzoruj uważnie zawierane umowy istnieje ryzyko niedotrzymania zobowiązań.

Berkano

berkana.gif

Znaczenie: Płodność, uzdrowienie, nowy początek, brzoza, pierś matki.

Drzewo: Brzoza

Kolor: Ciemnozielony, różowy

Zioło: Alchemilla Xanthochlora

Kamień: Kamień księżycowy

Żywioł: Ziemia

Czakra: Druga i czwarta

Berkana jest runą ochrony, opieki i macierzyństwa. Aspekt Wielkiej Bogini chroni matki i kobiety w ciąży (także w czasie porodu). Wzmacnia matczyną miłość i ciepło. Chroni dzieci. Chroni również noworodki i niemowlęta, roztaczając nad nimi bezpieczną.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Runa zapowiada okres, kiedy należy postarać się zamknąć przeszłość, zrobić duchowe porządki. Należy pozbyć się starego, aby wprowadzić nowe.

Berkano zapowiada harmonijne życie partnerskie, możliwość zawarcia związku formalnego lub nie.

Jeżeli chodzi o byt materialny jest to sprzyjająca pora dla finansistów. Runa ta chroni sferę materialną.

Berkano to pierwiastek kobiecy. Zapowiada też radość z powodu dzieci lub ich sukcesów. Zapewnia dobre zdrowie. Może też zapowiadać wesele, macierzyństwo, własny dom.

Interpretacja runy odwróconej:

Berkano, mówi, że coś zakłóca nasz rozwój. Spróbujmy się trochę odprężyć i odczekać jakiś czas. Już niebawem przyjdzie nowa inspiracja i zaczniemy działać.

W sferze uczuciowej możemy się spodziewać niezgody. Nieporozumienia te mogą doprowadzić do rozstania.

Obecnie należy wstrzymać się z inwestycjami.

Niesprzyjający czas dla wszystkich przedsięwzięć związanych z karierą zawodową. Możliwość utraty pracy.

Może też oznaczać problemy z dziećmi lub przez dzieci.

Ehwaz

ehwaz.gif

Znaczenie: Współdziałanie, postęp, wielkie zmiany, koń.

Drzewo: Dąb, jesion

Kolor: Biały, szmaragdowy, pomarańczowy

Zioło: Krostawiec

Kamień: Szpat islandzki

Żywioł: Ziemia, wiatr i woda

Czakra: Druga

Runa Ehwaz, podobnie jak gebu, jest runą partnerstwa i małżeństwa. W przeciwieństwie do gebu ehwaz uczy nas, że każdy związek składa się osób równych, co nie znaczy „takich samych”. Każdy jest inny i przez to ma co innego do zaoferowania. Każdy związek jest jak rydwan ciągnięty przez dwa konie – aby szczęśliwie przeszedł przez życie, potrzebna jest wzajemna współpraca. Ehwaz uczy nas, że każdy daje od siebie to, co ma najcenniejszego i w czym najlepiej się spełnia.

Ehwaz jest też runą w relacji uczeń-mistrz. Pomaga wzmocnić lub uzdrowić współpracę, w której trzeba zaufać i skorzystać z pomocy osoby, która może pomóc dzięki swoim doświadczeniom i umiejętnościom.

Ehwaz ma w sobie ukryte pokłady energii, które możemy uwolnić niczym dzikiego konia. Taki mustang uosabia nieujarzmioną energię zmian.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Masz wsparcie, dzięki któremu możesz szybko posuwać się na swojej ścieżce. Ehwaz zapowiada podróż. Wskazuje również na zmianę jakiejś sytuacji na przykład miejsca pracy albo przeprowadzkę. Jeżeli tylko zapanujesz nad emocjami może cię czekać wiele radości osobistej czy zawodowej.

Runa ta może symbolizować małżeństwo.

Interpretacja runy odwróconej:

Ehwaz w pozycji odwróconej zapowiada podróż, jednak taką, która wypadnie w nieodpowiednim momencie i wyniknie raczej z konieczności niż z potrzeby. Niepewność w dziedzinie finansów. Rozczarowanie w działalności zawodowej. Należy zachować spokój aby nie pogarszać spraw.

Ehwaz zapowiada stresy, emocje, gniew i niecierpliwość.

Mannaz

mannaz.gif

Znaczenie: Przyjaźń, współdziałanie, inteligencja, człowiek.

Drzewo: Ostrokrzew

Kolor: Głęboki czerwony, popielaty, granatowy

Zioło: Marzanna

Kamień: Granat

Żywioł: Woda, powietrze, ziemia

Czakra: Szósta

Każdy człowiek przejawia przeciwieństwa. Zawiera w sobie zarówno światło, jak i ciemność. Ma w sobie cechy męskie i żeńskie. Stereotypy narzucone przez płytką cywilizację konsumpcyjną sprawiają, że ukrywamy część siebie, której nie akceptuje społeczeństwo, co prowadzi do chorób psychicznych, frustracji lub depresji. Aby być w pełni sobą należy poznać i sharmonizować wszelkie aspekty swojego wnętrza. Człowiek żyjący w harmonii jest nie tylko człowiekiem szczęśliwym, ale też dzięki zrozumieniu samego siebie potrafi pomagać innym.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Mannaz przestrzega przed egoizmem i przesadnym skupieniem się na sobie, kosztem innych ludzi. Kiedy jesteśmy szczerzy wobec siebie będziemy szczerzy wobec innych.

Runa ta sprzyja stosunkom z rodziną i najbliższym otoczeniem. Młodsi mogą opuścić dom i założyć własną rodzinę. Możliwość zatargu bez poważnych konsekwencji z urzędem skarbowym, albo konflikt z prawem. Trudności natury zawodowej lub związane z osobą szefa lub zarządem.

Runa symbolizuje człowieka z wysoką samoświadomością, optymizmem i dużą intuicją.

Interpretacja runy odwróconej:

Można się obawiać sprzeczek i niezgody. Mogą pojawić się oszustwa, zdrady a nawet nadużycia zaufania. Separacja od rodziny.

Duże napięcia w miejscu pracy. Konflikty z przełożonymi.

Runa ta również ostrzega przed niebezpieczeństwem ze strony ukrytych wrogów.

Nie pozwól, by ego twoje lub innych napełniło twój umysł zwątpieniem.

Laguz

laguz.gif

Znaczenie: Zdrowie, intuicja, nadzieja, woda, morze, jezioro, ocean, czosnek.

Drzewo: Wierzba

Kolor: Głęboki zielony, seledynowy, błękitny

Zioło: Por

Kamień: Perła

Żywioł: Woda

Czakra: Czwarta

Laguz jest jak rzeka, która zmywa wszelki brud. Potrafi być łagodna i orzeźwiająca jak strumień źródlanej wody. Laguz może też niszczyć blokady niczym rwąca rzeka, która burzy wszelką tamę próbującą zatrzymać jej bieg. Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z własnymi uczuciami, laguz pomoże ci rozwiązać emocjonalne supły.

Laguz pomaga też w uświadomieniu sobie ukrytych emocji, które tkwią ukryte w podświadomości.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Najwyższa pora aby podjąć decyzje poprzez kontakt z własną podświadomością i słuchanie podpowiedzi intuicji.

Laguz zapowiada ewentualną daleką zamorską podróż lub jakąkolwiek przeprawę przez wodę. Runa ta niesie zalążki przyszłych sukcesów. Twój partner lub partnerka potrzebują wyzwolenia się z narzuconych ograniczeń.

Okresowe trudności finansowe.

Laguz mówi również o szczęśliwym porodzie a także pomyślnym osiągnięciu zmierzonego celu.

Interpretacja runy odwróconej:

Trzeba wprowadzić ruch do wielu obszarów swojego życia, gdyż inaczej zaczniesz pogrążać się w stagnacji.

Nie lekceważ wewnętrznego głosu i intuicji.

Przeszkody i rozczarowania związane z nadzieją na awans.

Laguz mówi też o destrukcyjnym związku.

Ingwaz

inguz.gif

Znaczenie: To co dojrzewa w mroku, niespodziewana pomoc. Ing /Bóg płodności/, płodność

Drzewo: Jabłoń

Kolor: Żółty, brązowy

Zioło: Chmielnik

Kamień: Bursztyn

Żywioł: Ziemia

Czakra: Szósta

Ingwaz jest jak jajo dla pisklęcia - pozwala się rozwijać w bezpiecznym i ciepłym schronieniu. Jeśli ciężko pracowałeś i potrzebujesz teraz odpoczynku, by owoc twojej pracy w spokoju dojrzał, wykorzystaj moc runy ingwaz.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Jesteś na ścieżce duchowej. Dbaj o nią. Zawsze staraj się czegoś nauczyć. Ingwaz uczy, że nie można odmienić przeszłości. Jedynie na teraźniejszość mamy wpływ. Runa ta pomaga rozstać się z przeszłością. Bardzo dobre perspektywy dla osób, które poszukują pracy. Ingwaz oznacza również zasłużony odpoczynek, urlop, płodność, poczęcie dziecka, pomyślne zakończenie starych spraw.

Interpretacja runy odwróconej:

Runa ta mówi, że nie możemy rozstać się z przeszłością. W związkach zapowiada oddalenie lub rozłąkę. Ingwaz mówi też o strachu przed zmianami. Prorokuje groźbę kryzysu finansowego. Daje wskazówki aby wybrać się na odpoczynek i zastanowić się najlepiej w samotności nad danym problemem.

Othala

othila.gif

Znaczenie: Dom, tradycja, ziemia rodzinna, własność, majątek, ojczyzna.

Drzewo: Głóg

Kolor: Głęboki żółty, granatowy

Zioło: Koniczyna

Kamień: Rubin

Żywioł: Ziemia

Czakra: Wszystkie

Othala jest runą rodziny, ojczyzny i wszelkiej wspólnoty. Chroni wszystkich członków rodziny. Pomaga powrócic do domu, gdy przeciwności losu spowodowały rozłąkę.

Othala pomaga wnieść harmonię i ciepło rodzinne tam, gdzie zostało to zburzone.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Othala sprzyja życiu rodzinnemu. W stosunkach uczuciowych panuje spokój i zgoda. Bardzo dobre perspektywy w handlu nieruchomościami. Możliwa jest też przeprowadzka.

Dla osób, które zdają egzaminy jest to bardzo dobry znak, lecz warunkiem powodzenia jest dobre przygotowanie się.

Othala oznacza również, zakup domu, ziemi, spadek a także troskę o ludzi starszych.

Interpretacja runy odwróconej:

Othala oznacza, że nie możemy oczekiwać pomocy ze strony rodziny. Musimy sami zmierzyć się z tym co nas czeka, czy jest to dobre czy złe.

Othala przypomina też, że nie wolno upadać na duchu.

Praca może rozczarowywać i nie przynosić satysfakcji.

Istnieje ryzyko niepowodzenia w sprawach egzaminów, jeżeli nie potraktujesz przygotowań poważnie.

Dagaz

dagaz.gif

Znaczenie: Oświecenie, przełom, szczęście, dzień, światło dnia, świt.

Drzewo: Świerk

Kolor: Jasnoniebieski, biały, szary

Zioło: Szałwia sclarea

Kamień: Diament

Żywioł: Powietrze

Czakra: Szósta

Między dniem a nocą, między dobrem a złem, światłem a ciemnością jest nieskończenie mała przestrzeń równowagi, która skupia w sobie wszelkie przeciwieństwa i skrajności.

Runa Dagaz pomaga zachować równowagę i skupić rozproszoną energię na "tu i teraz". Pomaga też przejść z jednego etapu do drugiego. Jej moc rozprasza niekorzystną energię i pozwala stworzyć nowe warunki.

Interpretacja runy w pozycji prostej:

Jeżeli pozostaniesz wierny swojej drodze może cię spotkać tylko powodzenie. Chroni cię moc światła.

Jeżeli opanowałeś swoje ego i umiesz być pokorny spotka cię sukces.

Dagaz zapowiada radykalne zmiany na korzyść, choć niekoniecznie z przewidywalnym wynikiem.

W sferze uczuć nastąpią szybkie i korzystne zmiany.

Sytuacja finansowa dobra. Dobry moment na ambitne projekty.

Interpretacja runy odwróconej:

Chwila niesprzyjająca zmianom. Przy uczuciach są zmartwienia i kłopoty. Nie podejmuj się niczego w kwestii nowych projektów.

Dagaz może również mówić o lękach, fobiach i uzależnieniach.

Wyrd

wyrd.gif

Runa Wyrd jest najprawdopodobniej bliska ludziom jako symbol ruchu na rzecz pokoju, który rozpoczął się w 1960 r. Nie występuje w starym futharku. Pojawia się później dodana przez anglo-saksonów w Anglii, a potem dołączona do 16-literowego futharku Nordyckiego. Przez praktykujących nazwana 'białą' albo runą 'losu', nosi również imię Wyrd/Yr. Odrzucana przez niektórych specjalistów, gdyż są przekonani, że 24 literowy futhark sam w sobie zawiera już wszystko i jest kompletny. Inni, jednakże, przypisują jej wielką wagę. Pozostawmy, więc wyborowi użytkowników, czy dołączą ją do innych run, zanim zaczną korzystać z runicznej wyroczni.

W wielu przypadkach, runa ta wskazuje na działanie sił wyższych.

Interpretacja:

Runa ta oznacza tajemnicę kryjącą się w naszym życiu i fakt, że z niektórymi rzeczami musimy się pogodzić ponieważ nie potrafimy ich zmienić.

Nieznane siły są czasami twórcze i dobroczynne. Mogą objawiać się nagle, zmieniając radykalnie bieg rzeczy i nie pozostawiając nam najmniejszego wyboru.

Przy korzystnym układzie pozostałych run Wyrd zapowiada bliskie działanie potężnych, sprzyjających tobie sił, które ostatecznie potoczą się po twojej myśli.

Wyrd zawsze oznacza nadchodzące zmiany.

W przypadku wystąpienia tej runy w towarzystwie nieprzyjaznych run, może to oznaczać, że sytuacja wymyka ci się spod kontroli.

Jednakże niezależnie od układu run Wyrd wskazuje, że los będzie tu odgrywał decydujące znaczenie.

Źródło:

http://www.swiatenergii.vel.pl/page/index.php?pid=160

http://shamanika.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fajne kopiuj-wklej Kinta (jak większość tutaj tematów zresztą) :P

nie doszukałem się odpowiedniego materiału jak przebiega w końcu to wróżenie, losujesz kartę tudzież kamień i na bazie jego znaczenia układasz historyjkę? hehe

jeśli powyżej się zgadza to jak w przypadku kart chcesz interpretować ich ułożenie, będziesz liczyć z cosinusa? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednym z pierwszych działań jakie wykonuje się w magii run jest zapisanie runami swojego imienia. Właściciel tak wypisanego imienia, nosząc inskrypcję ze sobą, znajduje się pod opieką Futharku, a jest to jedno z silniejszych zabezpieczeń.

Po kolei:

A, Ą = Ansuz = ansuz.jpg

B = Berkano = berkana.gif

C, Ć = Thurisaz = thurisaz.gif

D = Dagaz = dagaz.gif

E, Ę = Ehwaz = ehwaz.jpg

F = Fehu = fehu.gif

G = Gebo = gebo.png

H = Hagala = hagal.jpg

I = Isaz = isa.jpg

J = Jera = jera.png

K = Kenaz = Kenaz.gif

L, Ł = Laguz = laguz.gif

M = Mannaz = mannaz.gif

N,Ń = Nauthiz = nauthiz.gif

O = Othala = odala.jpg

P = Pertho = pertho.jpg

R = Raido = raido.jpg

S, Ś = Sowilo = sowelo.jpg

T = Teiwaz = 12_teiwaz_p.jpg

U, Ó = Uruz = uruz.jpg

W = Wujno = wunjo.jpg

Y = Iwaz = iwaz.jpg

Z, Ź = Algiz = algiz.jpg

Ż = Ingwaz = ingwaz.jpg

Noszenie przy sobie tak wypisanego imienia gwarantuje silną ochronę przed negtywnymi wpływami energetycznymi, zwłaszcza jeśli te negatywne wpływy są dziełem świadomości naszych bliźnich. Pamiętaj, że run nie można wyrzucać, jeśli są zapisane ( są to bardzo silne znaki energetyczne). Więc jeśli nie wyjdzie Ci rysunek runy, po prostu spal go, albo zakop, poświęcając go w ten sposób jednemu z żywiołów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fajne kopiuj-wklej Kinta (jak większość tutaj tematów zresztą) :P

A dziękuję Samiec Alfa :)

To tylko schematyczne interpretacje. Osoba zaczynająca przygodę z Runami ma sama się z nimi zapoznać. Dobrze by również było zaznajomić się z historią.

nie doszukałem się odpowiedniego materiału jak przebiega w końcu to wróżenie, losujesz kartę tudzież kamień i na bazie jego znaczenia układasz historyjkę? hehe

Nie żadną historyjkę. Otrzymujesz odpowiedź od Run na zadane im pytanie.

Owszem, losujesz karty, kamienie... Są do tego specjalne rozkłady, jak w przypadku Tarota. Przy odrobinie czasu, stworzę taki temat.

jeśli powyżej się zgadza to jak w przypadku kart chcesz interpretować ich ułożenie, będziesz liczyć z cosinusa? :lol:

Moim zdaniem lepsze byłoby tutaj zastosowanie obliczeń tangensa!

Fakt, z kartami sprawa wygląda inaczej niż w przypadku kamieni itp. Jednak! Jednak niektórzy zwyczajnie odwracają sami kilka kart w talii, potem tasują i powtarzają czynność.

Dopiero zaczęłam się w to "bawić", więc... wiesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróżenie z kart wygląda nieco inaczej niż z run, bo kart jest 78 i są Wielkie bądź Małe Arkana.

Często wróżenie polega na tym że się dokładnie miesza karty a potem się wyciąga karty intuicyjnie.

Z runami pewnie jest podobnie. Jednak tak jak napisałem w poście powyżej, trzeba się zabezpieczyć wypisując swoje imię pismem runicznym. Trzeba później nosić taki talizman/amulet bo on nas chroni.

Sam nie wróże z run ale moja znajoma się tym zajmuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy taką Runę można stworzyć i nosić jako amulet? Np. w formie wisiorka, breloka...

Poprawione-Zemsta_diabła

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie powinno brzmieć, czy taką Runę?

Zapewne tak. Widziałem obliczenia kiedyś że jakaś suma liczb przyporządkowanych poszczególnym literom Twojego imienia daje jakąś literkę z alfabetu runicznego. Jak pogrzebie w necie to Ci tutaj wkleje, Oznaczało to tyle że Runa która Ci wychodziła była runą z Twojego imienia i nazwiska i chroniła Cię. I owszem można taką Runę powiesić na łańcuszku lub w postaci bryloku, ważne aby taką Runę mieć zawsze przy sobie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to nie może być runa wybrana indywidualnie, ta magia musi być poparta obliczeniami?

Ja np. gdybym miał wybierać samodzielnie zdecydowałbym się nosić Perthro...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdej runie jest coś przypisane. I faktycznie, poprzez noszenie i pracę z wybraną runą rozwijamy to.

Dajmy na to runę Perthro - Niesie ze sobą wygraną oraz mądrość wewnętrzną, chronić będzie przed pustką i izolacją.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak wyżej pisałem miałem dać link do obliczania swojej własnej runy z imienia i nazwiska, daleko nie trzeba było szukać bo nasz kolega kiedyś pisał o tym temat.

http://zjawiskaparanormalne.pl/runy-imion-t2818.html

Tak przy okazji, podobnym tematem do Twojego jest temat Marcela:

http://zjawiskaparanormalne.pl/magia-runiczna-t2191.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat Marcela już odwiedzałem wcześniej, natomiast inna sprawa mnie nurtuje.

KTÓRA RUNA JEST TĄ WŁAŚCIWĄ :?:

A) Według imienia i nazwiska: Raidho (runy-imion-t2818.html)

B) Daty urodzenia: Jera (http://hagal.pl/akademia-nauki/wydarzen ... -runiczny/)

C) a mi nadal nie wiadomo czemu podoba się Pethro :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie tą właściwą runą jest runa urodzeniowa... Ona jest taką naszą osobistą runą i przypisuje nam dane cechy, które powinniśmy pielęgnować aby żyć w zgodzie z sobą. W sumie to, chyba właśnie ją powinno się stawiać na pierwszym miejscu.

W moim przypadku było tak, że gdy tylko zaczęłam oglądać swoje karty, runa Sowilo mi się spodobała, jak się później okazało jest też moją runą osobistą.

Mam nadzieję, że nie napisałam tego zbyt chaotycznie, pora taka i w ogóle...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sowilo? Chyba Petrio?

W piątek jak będzie wena powinienem coś zrobić w temacie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie a można by było wkleic znaczenie kart tarota wiem że tego jest dużo ale wiedza byłaby przydatna np w interpertacji niektórych połączeń kart diabeł wieża są w układzie obok razem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sowilo? Chyba Petrio?

W piątek jak będzie wena powinienem coś zrobić w temacie :D

Tak, Sowilo 21 V-4 VI.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz