• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
Asa12

Jak zostać medium ??

57 postów w tym temacie

Jak wyżej ;d Wiecie jak to zrobić , jakieś ćwiczenia czy co ? Z góry dzięki :)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie takie proste. Musisz mieć odpowiednią aurę, o odpowiedniej mocy i do tego zdolności. I przede wszystkim silną psychikę i zdrowie fizyczne. Nie da się ot tak zostać medium.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę że Uriel ma racje, nie można zostać medium ot tak. Jak dla mnie to trzeba się urodzić z takim darem, ale a nóż można rozwinąć ten dar. A po za tym może ktoś z twojej rodzinny się interesował takimi rzeczami wiesz często dar kontaktowania się ze zmarłymi jest po prostu dziedziczny. Jak będziesz miała jakieś pytania to możesz do mnie napisać na pw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie ja mam pytanie. Jak SPRAWDZIĆ czy ma się jakiekolwiek zdolności, uwarunkowania by być np. medium?

p.s. miałam kiedyś sen z czerownymi owocami. Rozdawał je mężczyzna osobom które będą miały jakieś zdolności. Ja ich nie dostałam. Nie i koniec. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak wyżej ;d Wiecie jak to zrobić , jakieś ćwiczenia czy co ? Z góry dzięki :)))

Albo ma się to od urodzenia, albo dostaje się ten dar, bo tak o nim tylko i wyłącznie można napisać w ciągu swojego życia. Za prawdziwym darem medium, stoją Istoty Wyższe i udzielają je osobom, które co najmniej w swoim życiu dążą do zmiany na lepsze. Ponieważ czytają w nas jak w otwartych księgach ( telepatycznie ) , więc nic nie możemy przed nimi ukryć. Jeżeli z jakiegoś powodu bardzo chcemy ten dar dostać, to go dostaniemy, ale musimy bardzo mocno tego chcieć. Z darem medium jest związany świat duchowy. W swoim życiu powinniśmy się zwrócić w jego kierunku.

Krótko pisząc wszystko co jest związane ze światem materialnym, nie powinno nas zbytnio interesować. Mam na myśli dobrą posadę, dobra majątkowe, dobre zarobki itd...

Dalej jesteś tym darem zainteresowana ' y ??? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam słowa Soldado kolejny raz..

Aby zostać medium nie ma ćwiczeń, nie ma podręcznika,.. Abo jesteś medium albo nie jesteś.. Jedno jest pewne... Bycie medium to nie tylko dar ale także szereg wyrzeczeń związanych ściśle ze światem materialnym. Mało tego.. jest to też pozostanie w kontaktach z bytami wyższymi...

Jest to ograniczenie w pewien sposób swojej wolnej woli, jest to nauka życia na nowo.. od początku, zgodnie z tym co dyktuje nam serce (nie umysł)... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aby zostać medium nie ma ćwiczeń, nie ma podręcznika,.. Abo jesteś medium albo nie jesteś.. Jedno jest pewne... Bycie medium to nie tylko dar ale także szereg wyrzeczeń związanych ściśle ze światem materialnym. Mało tego.. jest to też pozostanie w kontaktach z bytami wyższymi...

Jest to ograniczenie w pewien sposób swojej wolnej woli, jest to nauka życia na nowo.. od początku, zgodnie z tym co dyktuje nam serce (nie umysł)... Pozdrawiam serdecznie

a ja się nie zgadzam, dlaczego medium ma się wyrzekać dóbr materialnych? po co? skoro ma dar, jako taki kontaktowania się z bytami, to wcale o ten dar nie prosiła/prosił, więc ma dar, ale zaraz z tego powodu wurzekać się swojego życia i wygód? po co?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajka, bo to nie jest dar, nic nie przychodzi za darmo. Asceza- surowy tryb życia, wyrzeczenia sprzyjają doskonaleniu ducha, jeśli i o ile potrafi się w tym wytrwać, zachować cnoty, ukazać siłę i potęgę czystości duszy otwiera się bramy ku wieczności, zagląda w inny wymiar, lecz nie jestem za specjalnym prowokowaniem losu w tym kierunku. I jeszcze.. o ile nasz rozum, nasza świadomość nie okaże się zbyt słabą, aby to ogarnąć, aby nie uległa szaleństwu, obłąkaniu, itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja się nie zgadzam, dlaczego medium ma się wyrzekać dóbr materialnych? po co? skoro ma dar, jako taki kontaktowania się z bytami, to wcale o ten dar nie prosiła/prosił, więc ma dar, ale zaraz z tego powodu wurzekać się swojego życia i wygód? po co?

Ponieważ dobra materialne są bezpośrednio związane z tym światem ,a ten dar ze światem duchowym.

Skoro ma dar, bo się o niego nie prosiła/prosił, to zrobi z nim co zechce...

Jeżeli będzie w swoim życiu ulegać różnego rodzaju pokusom, żądzom, nałogom, chciwości, dobrom materialnym, wda się w ,,wyścig szczurów'', będzie pragnął/pragnęła w życiu wygód itd. ... to go nie rozwinie i będzie się często mylić. Jackowski ma ten sam dar.... Napisałem kiedyś do niego i opisałem mu jego sytuację. Napisałem dlaczego się myli i co powinien zrobić. Nie otrzymałem odpowiedzi, ale w niektórych jego ostatnich działaniach, widać, że o tym myśli, skoro ogłasza ( chodziło o przypadek z nad morza), że np. ,, tę dziewczynkę będę szukać całkowicie za darmo''... Wie, że gdzieś dzwony biją, tylko jeszcze nie wie , w którym kościele, ze względu na to, że nie powinien tego ogłaszać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajeczko masz już odpowiedź :) mnie chodziło o rozwijanie tego daru.. jeżeli chcemy go rozwijać i utrzymać to trzeba o niego dbać i tak jak mówi soldado i danut wyrzekanie się świata materialnego sprzyja temu rozwojowi i nie tylko jeśli chodzi o dar bycia medium

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ajeczko masz już odpowiedź :) mnie chodziło o rozwijanie tego daru.. jeżeli chcemy go rozwijać i utrzymać to trzeba o niego dbać i tak jak mówi soldado i danut wyrzekanie się świata materialnego sprzyja temu rozwojowi i nie tylko jeśli chodzi o dar bycia medium

To bardzo ważne, co napisałeś....

,,Trzeba o niego dbać''... całkiem do nie dawna tego do końca nie rozumiałem...

Bardzo często swoimi postami , zwracasz mi na coś bardzo istotnego uwagę, na coś nad czym czasami przechodzę do porządku dziennego.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zostać medium? Hmm dobre pytanie, już kiedyś się wypowiadałem w tym temacie tylko że cudem zniknęły moje posty ale do rzeczy.

To nie jest takie proste, bo albo ma się wrodzony dar, albo się go zdobywa.

Co prawda jak już zauważył soldado i tanatom każdy dar jaki się ma trzeba o niego dbać bo inaczej on się nie rozwinie a się o nim zapomni.

Medium jest to bardzo ciężka dziedzina i trzeba być otwartym i nie wolno się bać. A i trzeba wiedzieć co się robi. Bo to nie jest zwykłe widzenie duchów, ale też się wiążą z tym konsekwencje itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak zostać medium? Hmm dobre pytanie, już kiedyś się wypowiadałem w tym temacie tylko że cudem zniknęły moje posty ale do rzeczy.

To nie jest takie proste, bo albo ma się wrodzony dar, albo się go zdobywa.

Co prawda jak już zauważył soldado i tanatom każdy dar jaki się ma trzeba o niego dbać bo inaczej on się nie rozwinie a się o nim zapomni.

Medium jest to bardzo ciężka dziedzina i trzeba być otwartym i nie wolno się bać. A i trzeba wiedzieć co się robi. Bo to nie jest zwykłe widzenie duchów, ale też się wiążą z tym konsekwencje itd.

Jeżeli dar ten nie ,,dostajemy'' niejako w ,,spadku'', to możemy o niego poprosić...

Musimy bardzo tego chcieć, musimy mieć silną motywację ..... gdyż nasza prośba będzie oceniana.

Nieraz w naszym życiu musi zaistniec jakieś wydarzenie, które przewróci je dosłownie ,,do góry nogami...'' Wykonamy wtedy w tym wszystkim co robimy zwrot o 180 st. i wiele z tego, co kiedyś ceniliśmy, uznamy za mało istotne, zwracając się ku wszystkiemu temu , co jest związane z naszą duchowością.

Wtedy może zaistnieć taka sytuacja, że bedziemy chcieli mieć ten dar.

Nasza prośba wypłynie wtedy dosłownie z naszego serca i właśnie wtedy ten dar otrzymamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg. mojej wiary, każdy człowiek, ma w sobie zdolność medium. Nie każdy jest jednak tego świadom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wg. mojej wiary, każdy człowiek, ma w sobie zdolność medium. Nie każdy jest jednak tego świadom.

a ja właśnie myślę, że nie, że trzeba mieć w sobie ogromną wrażliwość, a nie każdy jest wrażliwy , czy nadwrażliwy...to tego daru trzeba mieć w sobie rozwiniętą empatię i mega wrażliwość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajka - a z tą wypowiedzią teraz się zgadzam. Najbardziej co wychodzi na pierwszy plan w tym wszystkim, to rozwinięcie mega wrażliwości do tego stopnia, że jesteś w stanie odbierać telepatycznie myśli, uczucia, obraz, słowa. Dobrze jest też umieć umiejscawiać poprawnie to skąd one docierają i skąd pochodzą..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja całkowicie popieram ajke i pytam dlaczego taka osoba ma wyrzekać się życia doczesnego i wszelkich dóbr z nim zwiaząnych w dzisiejszych realiach zaznaczam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę tak, że nie ma się wyrzekać, ale zbyt łatwe życie, takie bez trudności i bez kłód pod nogami potrafi zatracić tą wrażliwość, jej odczuwanie, do którego trzeba dotrzeć, niestety przez doświadczenia, przez głębie ich i poczuć to na sobie.. sprawdzian a nie wyobrażenia o tym kim się jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vadis tu nie mowa o tym aby żyć w ubóstwie.. wyrzekanie się dóbr to m.in wyrzekanie się oglądania tv bo co w niej mądrego? wszędzie albo się zabijają albo biją albo zdradzają albo Bóg wie co jeszcze.. Czego się można z tego nauczyć? miłości do bliźniego? raczej nie.. Podświadomie oglądając tv i m.in filmy sensacyjne (bo nie wykluczam całkowicie telewizji) wdrażamy do swojego życia coś co wcale nie jest potrzebne.. (postarajcie się nie oglądać tv przez tydzień i zwróćcie uwagę na swoje zachowanie przed i po). Wyrzekanie dotyczy też jedzenia.. dlaczego mamy zjadać coś co zostało zabite? osobiście nie jestem wegetarianinem ale coraz częściej o tym myślę.. Skoro nie zabijam to dlaczego zjadam to co zabite? bo zdechłych zwierząt to raczej nie jadamy..

Możemy się też wyrzekać wszystkiego co przeczy rozwojowi duchowemu.. przykłady? chociażby właśnie ta przemoc.. ogólnie w rozwoju duchowym mówi się o miłości w takim razie jak mamy wysyłać miłość do bliźniego i nie tylko skoro naoglądamy się filmów z przemocą i nienawiścią?

To nieliczne przykłady dlaczego mamy się wyrzekać "dóbr" a najkrótsza odpowiedź jest taka.. Wyrzekajmy się tego co jest sprzeczne z ogólnie pojętym rozwojem duchowym.

To bardzo ważne, co napisałeś....

,,Trzeba o niego dbać''... całkiem do nie dawna tego do końca nie rozumiałem...

Bardzo często swoimi postami , zwracasz mi na coś bardzo istotnego uwagę, na coś nad czym czasami przechodzę do porządku dziennego.

Pozdrawiam. :)

Soldado :) może po to właśnie się spotkaliśmy aby sobie wzajemnie wskazywać drogę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja właśnie myślę, że nie, że trzeba mieć w sobie ogromną wrażliwość, a nie każdy jest wrażliwy , czy nadwrażliwy...to tego daru trzeba mieć w sobie rozwiniętą empatię i mega wrażliwość

Bo to prawda. Każdy posiada ten dar, jednak trzeba go rozwijać. Co już takie proste nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby zostać medium nie wystarczy chcieć . Zapominamy o ascetach. Musimy się cofnąć jakie wyrządziliśmy Bóle za życia.Więcej nie mogę powiedzieć. Widziałem już opętanie na własne oczy,i każdy przy zdrowym rozsądku nie mógł uwierzyć dlaczego tak dobrą kobietę to spotkało.Kochała przepowiednie z Życia itp. Przy niej dużo można się nauczyć tylko się obawiam,żeby nie naruszyć jej terytorium duchowieństwa . Dar rozwija się w nieskazitelnej materii. Żeby dojść do siódmego systemu gęstości wszechświata trzeba się postarać ^^.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurek89 asceci z tego co rozumiem to istoty które poświęcają życie Bogu, wyrzekają się różnych dóbr.. Jaki związek ma opętanie z byciem medium? każdy z nas może być opętany, wierzący i nie wierzący, chrześcijanin i buddysta. Niezależnie od wiary od tego jakim się jest i jak się żyje można zostać opętanym. Najważniejsze jest to aby się odpowiednio zabezpieczać i uważać na wszystko co się robi w świecie duchowym. Przypadków opętania znam kilkanaście albo może i kilkadziesiąt i nie mówię tu o opowiadaniach lecz o doświadczeniach osobistych. Jako ciekawostkę powiem że w "tym czasie" na opętanie najbardziej są narażone osoby rozwinięte duchowo bo istoty z tej ciemniejszej strony za wszelką cenę starają się gdzieś ukryć a gdzie będą bezpieczne? w ludziach rozwiniętych duchowo. Co do osoby o której piszesz.. powie Ci tyle ile uważa za słuszne.. wiedza jest po to aby się nią dzielić. Jeśli Ta osoba jest rozwinięta w dużym stopniu, odpowie na każde Twoje pytanie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opętanie to skrawek ,który można uleczyć sposobami. Jeśli opętana osoba się zmienia to dużo już może. W tym sensie możesz się nie zgadzać. przechodzisz spokojny ton duchowieństwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Żeby zostać medium nie wystarczy chcieć . Zapominamy o ascetach. Musimy się cofnąć jakie wyrządziliśmy Bóle za życia.Więcej nie mogę powiedzieć. Widziałem już opętanie na własne oczy,i każdy przy zdrowym rozsądku nie mógł uwierzyć dlaczego tak dobrą kobietę to spotkało.Kochała przepowiednie z Życia itp. Przy niej dużo można się nauczyć tylko się obawiam,żeby nie naruszyć jej terytorium duchowieństwa . Dar rozwija się w nieskazitelnej materii. Żeby dojść do siódmego systemu gęstości wszechświata trzeba się postarać ^^.

To tak jak ze szkołą....

Nie można cały czas przerabiać materiałów z 1 klasy.

Skoro rozwijała się duchowo, to miała już innego typu ,, lekcje'', które w pewnym momencie źle musiała ,,odrobić'' , skoro została opętana.

Żeby zostać medium tak jak piszesz, nie wystarczy chcieć. Trzeba bardzo chcieć i mieć ogromną motywację do tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurek nie lubię o tym mówić ale powiem.. coś o moim tonie duchowieństwa.. byłem opętany.. i to koniec tego o czym chciałem powiedzieć.. może jeszcze to że teraz zajmuję się głównie duszami..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz