• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Asa12

Jak zostać medium ??

57 postów w tym temacie

kurek nie lubię o tym mówić ale powiem.. coś o moim tonie duchowieństwa.. byłem opętany.. i to koniec tego o czym chciałem powiedzieć.. może jeszcze to że teraz zajmuję się głównie duszami..

Nie ma przypadku.

Nieraz jest tak, że musimy sami przez coś przejść, żeby to jak najlepiej zrozumieć.

Dlatego możemy mieć tego typu doświadczenia.

Poprzez taką praktykę i wynikającym z niej zrozumieniem tego tematu, będziemy najlepsi w tym co robimy.

Będziemy wtedy skutecznie umieli komuś pomóc.

Nie teoria, ale właśnie praktyka jest najlepszą z nauk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem o medium i muszę zrobić Ci przykrość. Nie da się samemu zrobić medium. Musiałbyś się urodzić z takimi zdolnościami lub ktoś z rodziny musi je posiadać.

Jak coś potrzebujesz-pisz na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wkraczanie w świat medium to nie zabawa, tyle co odemnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czytałem o medium i muszę zrobić Ci przykrość. Nie da się samemu zrobić medium. Musiałbyś się urodzić z takimi zdolnościami lub ktoś z rodziny musi je posiadać.

Jak coś potrzebujesz-pisz na PW.

Wcale mi nie robisz przykrości.

Po prosto autor książki być może nie spotkał się z przypadkami osób, które otrzymały ten dar nie od razu, lecz w jakimś etapie swojego życia.

Cała tajemnica tkwi w tym, że musimy naprawdę tego chcieć.

Ta chęć musi wynikać z jakiegoś poważnego powodu, który będzie nas motywować do tego.

,,Proście a będzie wam dane''

- to też tyczy się tego daru.

Ogromną moc sprawczą niosą nasze myśli i wypowiadane słowa, z czego mało kto zdaje sobie sprawę.

Taka osoba gdy zostanie dosłownie zaakceptowana, będzie miała od razu bardzo dużo doświadczeń , które albo ją wyeliminują, albo sprawdzą.

To taki swoisty test, który jest niezbędny, bo wyklucza on osoby słabe, przypadkowe, żartownisiów, z małą motywacją itd.

Przy okazji praktyka z tym związana jest najlepszą formą nauki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, czy siak jest to związane z duchowością człowieka, z wrażliwością, czy ją posiada i czy dojrzał do niej, czy dostrzega w swoim życiu coś, co nie jest przypisane tylko dla spostrzeżeń ogólnych, takich rozpowiadanych i wszystkim znanym, to głównie jest oparte o uczucia i odczucia- dlatego przekazać komuś jak zachodzi, gdy ktoś ich nie zna, nie jest się w stanie. To też nie słyszenie głosów głowie, nie stany chorobowe, nie strach i dziwne tego typu zjawiska, których się nie umie określić, ani sprecyzować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już jest mowa o tym. Wydaje mi się, że moja dziewczyna ma coś z medium. Często mi opowiada o tym jak czasami widziała postacie, które nie istnieją, były to postacie chore, z jakimiś urazami. Czy jest to możliwe, że moja dziewczyna przyciąga do siebie owe postacie czy to tylko jej wyobraźnia ? Ja uważam, że nie, no bo za dużo tego było. Na dodatek jeszcze ukazywała jej sie mała dziewczyna ze zniszczoną twarzą. Jest to możliwe ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, a kontakt z duchami, którzy są ,,stróżami"?

Czy każdy może mieć możliwość wyczucia duchów w naszym wymiarze?

Mojemu znajomemu od jakiegoś czasu ujawnił się duch, który się pojawia za każdym razem, kiedy jest napięta sytuacja. Pojawia się w różnych postaciach i zazwyczaj są przy tym dziwne zjawiska przyrody np. wiatr w plecy wilgoć. Jak to możecie wyjaśnić? I jak to się wszystko trzyma do religii katolickiej?

Byłbym wdzięczny za konkretne odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie.

Czytałam wasze posty na temat medium. Lecz jeszcze mam kilka pytań.

Od jakiegoś ostatniego czasu zaczęłam się bardziej interesować duchami, medium i tym podobnym, ale tak bardziej poważniej.

Od zawsze oglądam serial ,, Zaklinaczka duchów'' spotkałam się także z taką nazwą ,, Zaklinaczka dusz'', ale to jeden i ten sam serial.

Ciekawi mnie tylko czy jak się jest medium to czy te duchy wyglądają jak istoty ludzkie, czyli realistycznie wyglądające, czy bardziej takie przeźroczyste jak to potocznie się mówi czy nawet we filmach można spotkać, intryguje mnie to.

Chciałabym zostać medium, ponieważ podoba mi się to, chciałabym pomagać tym ludziom, ciągnie mnie do tego i to bardzo, tylko nie wiem co dokładnie zrobić. Nie wiem czy w moim wieku można czy po prostu trzeba być dorosłym, dojrzałym do tego, wiem, że czasem młodzi ludzie szybciej dojrzewają, ale mówię już ogółem. Mam 17 lat, w tym roku 18, jeżeli to by pomogło. Proszę pomóżcie mi, zależy mi na tym i to bardzo. A czy ta ,,praca'' wygląda tak mniej więcej jak w tym serialu ,, Zaklinaczka duchów '' czy wgl inaczej .?

Pozdrawiam.;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film, to tylko film i nie ma z życiem wiele wspólnego.

Media odczuwają takie energie różnie. Dla jednych jest to tylko skupienie żywej energii, dla innych jest to wizja konkretnej osoby.

Czy jesteś za młody, czy już za stary - wiek nie ma znaczenia.

Znaczenie ma to, czy potrafisz się po seansie uwolnić od tych energii.

I tylko to ma znaczenie.

Na początku zawsze spotkasz niskie byty, które kłamią i zwodzą. Będą przedstawiać się i podawać za innych i to trzeba przejść. Bardzo ciężko jest przeskoczyć od razu ten niski astral.

Poczytaj sobie najpierw jakie są zagrożenia przy wywoływaniu duchów, abyś nie popełniał błędów już na początku swojej drogi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie chce wywoływać duchów, tylko im jakby to określić... ,, pomagać '' no chyba wiesz o co chodzi.

Nie no wiem, że w mediach, czy filmach może być, ale raczej jest fikcją to co opisują, chociaż tak nie wygląda. Lecz może trochę w tym serialu mogło być prawdy, nie wiem i dlatego chciałam się spytać. Ja wiem, że trzeba się urodzić z tym by być medium, ale jak też czytałam można to jakoś nabyć. Jest taki program na TLC. Kobieta jest medium i pomaga tym duchom skontaktować się z bliskimi osobami w celu przekazania informacji, i właśnie o takie coś mi chodzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ci co szukają taniego poklasku, to zwykle są bardzo dobrymi psychologami, a czy medium.

Zwykle operują ogólnikami typu: Czy jest na sali ktoś, komu niedawno zmarł ktoś tam, bo mam dla niego wiadomość. To jest tylko psychologiczny chwyt. Jak wstanie starsza pani - to wiadomo, że mąż, a jak jest w żałobie, to niedawno. W telewizji to tak wygląda, popatrz sobie na chłodno na ten program to zauważysz takie zagrywki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do kira666- może tak, oddziaływać w naszym wymiarze mogą duchy na każdego, a nawet, to bezustannie zachodzi, ponieważ nie jesteśmy odizolowani i niepodatni na wpływy stamtąd. Kontakt medialny zachodzi, zaś wtedy, gdy potrafimy poprawnie odczytywać te informacje. I muszą to być rzeczywiste informacje stamtąd, a nie zlepek zaburzeń tutejszych, czy wykrzywione stamtąd obrazy. Dlatego nawiązanie kontaktu przez tabliczki, sztuczki, itp. to żadne osiągnięcie, pytanie jest tylko takie, na ile osoba wchodząca w to potrafi rozpoznawać, na ile postrzegać, i jakie posiada wartości moralne, to jest niezwykle ważne , bo "swój ciągnie do swojego" i z takim odpowiednim sobie się łączy, na takiej podstawie interpretuje, a nie wszyscy potrafią próg kłamstwa przekroczyć. Waldeczku co do tego typu zagrywek to aż szczypią one w oczy. Wystarczy posłuchać wypowiedzi, co niby te duchy im mówią- żadnych konkretów, nic, co to za kontakt, komu może pomóc i w czym? Ogólniki, żadnych wskazówek, konkretów. Jasno wskazuje, że nie ma takiej mocy, aby ktoś wywołał osobę zmarłą i poprosił ją do telefonu, po co ta gra, dlaczego ludzie w to wierzą? Tylko wtedy, gdy to oni wybiorą kogoś, przyjdą, a dodatkowo ten ktoś będzie potrafił to odczytać, ale to są wyjątkowe sytuacje i choćby się ktoś uważał za nie wiadomo jakie medium nie będzie to żadem hurt i na zawołanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak już jest mowa o tym. Wydaje mi się, że moja dziewczyna ma coś z medium. Często mi opowiada o tym jak czasami widziała postacie, które nie istnieją, były to postacie chore, z jakimiś urazami. Czy jest to możliwe, że moja dziewczyna przyciąga do siebie owe postacie czy to tylko jej wyobraźnia ? Ja uważam, że nie, no bo za dużo tego było. Na dodatek jeszcze ukazywała jej sie mała dziewczyna ze zniszczoną twarzą. Jest to możliwe ?

Myślę, że to nie jest jej wyobraźnia.

Skoro pokazują się jej z urazami, to ukazują w ten sposób swój wygląd w momencie śmierci.

No dobra, a kontakt z duchami, którzy są ,,stróżami"?

Czy każdy może mieć możliwość wyczucia duchów w naszym wymiarze?

Mojemu znajomemu od jakiegoś czasu ujawnił się duch, który się pojawia za każdym razem, kiedy jest napięta sytuacja. Pojawia się w różnych postaciach i zazwyczaj są przy tym dziwne zjawiska przyrody np. wiatr w plecy wilgoć. Jak to możecie wyjaśnić? I jak to się wszystko trzyma do religii katolickiej?

Byłbym wdzięczny za konkretne odpowiedzi

Każdy może wyczuwać duchy pod pewnymi warunkami.

,,Stróże'' - tzw. duchy Opiekuńcze też są w ,,naszym zasięgu'' ich odczuwania.

Z duchami są związane również różnego rodzaju odczucia - można czuć tak jak piszesz wiatr...

W religii katolickiej w wyznaniu wiary co niedziele w Kościele klepiemy ,,wierzę w rzeczy widzialne i niewidzialne'', dlatego sam sobie dopowiedz...

Film, to tylko film i nie ma z życiem wiele wspólnego.

Media odczuwają takie energie różnie. Dla jednych jest to tylko skupienie żywej energii, dla innych jest to wizja konkretnej osoby.

Czy jesteś za młody, czy już za stary - wiek nie ma znaczenia.

Znaczenie ma to, czy potrafisz się po seansie uwolnić od tych energii.

I tylko to ma znaczenie.

Na początku zawsze spotkasz niskie byty, które kłamią i zwodzą. Będą przedstawiać się i podawać za innych i to trzeba przejść. Bardzo ciężko jest przeskoczyć od razu ten niski astral.

Poczytaj sobie najpierw jakie są zagrożenia przy wywoływaniu duchów, abyś nie popełniał błędów już na początku swojej drogi.

To nie jest zwykły film.

Jednym z reżyserów jest medium.

Przekłada to się bezpośrednio na wiedzę, informacje praktyczne, które zawarte są bezpośrednio w tym filmie.

Jest ich mnóstwo - mógłbym tu bardzo długo o nich pisać....

Prawdziwe medium widzi duchy również tak, jakby widziało normalnych ludzi - własnie tak, jak to jest pokazane w tym filmie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie temat kontaktów z zaświatami jest bardzo trudny, a ludzie podchodzą do niego bardzo frywolnie. Widać to gołym okiem w wypowiedziach takiego typu- " ja chce zostać medium, czy jestem medium, widziałem jakąś marę, to chyba mam dar". Każdy jest w stanie nawiązać taki kontakt, ale o ile potrafił będzie się na tę inną rzeczywistość otworzyć i tutaj mamy problem. Masa przypadków to zaglądanie zupełnie, gdzie indziej, niż tam, gdzie przebywa dana zmarła osoba, a której to przypisuje się owy kontakt z nią po śmierci. Zwróćcie uwagę na to, czy czerpanie z zapisów pamięci tutejszych wydarzeń z przeszłości, może być kontaktem ze światem poza śmiercią, czy nie? Ludzie bardzo często odbierają informację, ale szkopuł w tym, że nie mają pojęcia ani skąd one pochodzą, ani czyje są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja biorę to bardzo poważnie, i mówię o tym bardzo poważnie.

Ja bardzo bym chciała zostać medium i to nie są żarty.

Tylko nie wiem gdzie się wybrać, z kim porozmawiać o tym by mi ta osoba pomogła. Chciałabym pomagać osobom, które straciły bliskie osoby, czy pomagać duchom. Ja wiem, że to są poważne tematy, nie ukrywam tego, lecz pomóżcie mi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ikaax3- jeśli jest prawdziwe, głębokie wołanie do nich duszą, to oni się odezwą. Z rozmowy z tamtym światem- "A kogo przywoływałaś, kogo tak bardzo chciałaś widzieć?" I wskazanie, że "Oto jestem!". Inne próby nawiązywania kontaktu uważam za sztuczne i sprowadzające ludzi na fałszywe drogi i tropy. Pierwsze odnajdź drogę do własnego Opiekuna, dopiero myśl o pomocy innym, bez wyższego wymiaru nie dasz rady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak ja mam tego opiekuna poszukać. Tak to jest głębokie.!

bardzo bym chciała tylko nie wiem jak się za to zabrać.

Czytałam w internecie, ale co mi po nim. Wole się dowiedzieć od kogoś kto może miał styczność, bądź wie coś na ten temat bardzo dużo i umiałby pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cały czas, nadal mi się przejawia, że Ty chcesz się tego nauczyć i w tym problem, bo nauczyć to można się jakichś czynności, a nie sposobu odczuwania. Gdy będziesz odczuwać na ich poziomie odczuwania, dopiero złapiesz tę falę, a oni sami się do Ciebie odezwą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ja nie chce się tego nauczyć. Tylko nie wiem w jakim kierunku iść by było ok, bo jakby nie patrzeć to tego przeżycia czy wgl tego nie robiłam wcześniej, więc nie wiem jak podążać. Tylko nie wiem jak jak mam na ich poziome odczuwać, i w jaki sposób oni się odezwą. Czytałam trochę, ale i tak jak widzę nie w dobrych źródłach. Może wytłumaczyłbyś/wytłumaczyłabyś mniej więcej na czym to wszystko może polegać, to może spróbuje jakoś iść w dobrym kierunku. Byłabym wdzięczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:D Kiedyś bardzo pragnęłam spotkać się twarzą w twarz ze zmarłym, wyobrażałam sobie, oczywiście błędnie, jakby to miało wyglądać. To błędne wyobrażenie zaciemniło mi prawdziwe spotkanie, w momencie którego nie potrafiłam zdać sobie sprawy z kim rozmawiam, z kim się spotkałam- na tym to polega. Trzeba być po prostu czujnym, mieć oczy i uszy otwarte, odbierać, podnosić słuchawkę, kiedy"telefon" zadzwoni, a nie samemu "wykręcać nieznane numery".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę jeszcze nie rozumiem, może jakoś inaczej da się to wytłumaczyć .?

;) Bo nie wiem co robić by zrobić to dobrze i było wszystko ok, bym rozmawiała ze zmarłymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ikaax3, trochę niepokoi mnie Twoja chęć "rozmawiania ze zmarłymi" po obejrzeniu "Zaklinaczki"... Wydaje mi się, że jest to jedynie chwilowe widzimisię, igranie z ogniem... Jednak jeżeli jestem w błędzie to przepraszam ;) W każdym razie, odczucia, które chcesz w sobie wywołać aby uzyskać kontakt z bytami niematerialnymi są dostępne jedynie przez uważne obserwowanie siebie, wyciszenie, wrażliwość na otaczającą materię. Może pomóc w tym medytacja, samodoskonalenie oraz, tak jak mówiła Danut, nasłuchiwanie, nadawanie na tej samej fali. Dotrzyj do swojego wnętrza, a będziesz wiedziała co robić, niestety nikt inny Ci tego nie może dokładnie wytłumaczyć. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za rady, na pewno je wykonam. To nie są chwilowe fanaberie, nic z tych rzeczy, po prostu mówię to wszystko ,, prosto z serca''. ;) Jakby jakieś rady ktoś jeszcze miał to proszę pisać. ;):!::!:

A mógłby ktoś jeszcze mi opisać mniej więcej to wszystko dokładnie .?

nie pisz posta pod postem, używaj funkcji EDYTUJ - soldado

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziękuję za rady, na pewno je wykonam. To nie są chwilowe fanaberie, nic z tych rzeczy, po prostu mówię to wszystko ,, prosto z serca''. ;) Jakby jakieś rady ktoś jeszcze miał to proszę pisać. ;):!::!:

A mógłby ktoś jeszcze mi opisać mniej więcej to wszystko dokładnie .?

Dar medium możemy mieć od urodzenia, albo może on się uaktywnić w dowolnym momencie naszego życia.

Jeśli chodzi o tą drugą sytuację, to najpierw musi być nasza wola - chęć.

Potem trzeba o to poprosić.

Niby łatwe, ale ta prośba musi wynikać z czystych pobudek i prosto z serca.

Za darem medium stoją zawsze Istoty Wyższe, które nadzorują, uczą, sprawują kontrolę nad taką osobą.

Zastanów się dobrze nad tym życzeniem, bo gdy się zacznie, to abyś szybko zaczęła Ich odbierać, zafundują Ci od początku dużo ,,praktyki''...

Tylko poprzez tego typu doświadczenia, najłatwiej nauczysz się obcować z duchami i je zrozumiesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz