• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Asa12

Jak zostać medium ??

57 postów w tym temacie

Ja chcę tylko żeby mnie spowrotem zabrali gdzie moje miejsce. Pozbawiono mnie innych form komunikacji i zostało mi tylko to, ale nad domem mam wielką klatkę Faradaja oczywiście jej nie widać, bo jest z czystej energii, ale przebić się nie da rady. Ktoś pomoże?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to dobre :D

Nawet nie wiesz jaką głupotę palnąłeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wytłumacz mi proszę, bo zdradzasz brak wiedzy na pewne tematy. Byłeś więziony kieduś w klatce energetycznej?

Mając na myśli dom, nie mam na myśli budynku....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I wie coś na temat SOLAR WARDEN? Mam sporo materiałów na ten temat, których nie ma w "normalnym" obiegu. Wymienię się za kontakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm...byciem medium a to dobre :)

Medium jestes albo nie, z reguly ma sie ten dar od dziecka lub w wyniku jakiegos "wielkiego wydarzenia" w zyciu osoby ale jest to sporadyczny przypadek. Wielu ludzi ma zdolnosci medialne , choc nie kazdy podaza dalej ta droga. Ja mam kontakty z duchami od dziecka , to sa nie tylko zdolnosci widzenia czy komunikowania sie z duszami ale tez zdolnosci telepatyczne, wizje, swiadome sny , odczuwanie chorob osob zyjacych, odczucia emocji innych , zapachow czy sporadyczne OOB, dar uzdrawiania.Nigdy nie uczylam sie tych zdolnosci , nie rozwijalam ich w zaden sposob po prostu je mam, czlowiek ktory jest medium jest osoba mocno wrazliwa , z mojej perspektywy moge tylko powiedziec ze medium czuje wiecej niz inni, moze dlatego ze jestesmy bardziej skupieni na swoim wnetrzu i odczuciach , na rozwoju duchowym, mamy bardzo rozwinieta empatie i kierujemy sie wewnetrznym glosem -intuicja, zyjemy zyciem wewnetrznym niz swiatem zewnetrznym, nie szukamy dobr materialnych, czy slawy lub uznania.

Nie wiem skad u Ciebie taka fascynacja swiatem duchow...? To bardzo niebezpieczny swiat i bez przygotowania nie radzila bym Ci sie w niego pakowac bez przygotowania i na sile. Ja wlasnie jako medium jestem bardziej narazona na kontakty czy przyczepki dusz ktore paletaja sie z roznych powodow na ziemi, medium jest jak otwarte drzwi, nigdy nie wiesz kto przez nie przejdzie....Przyczepienie sie takiej duszy nie raz jest bardzo niebezpieczne dla twojego zdrowia i zycia i czasem jest naprawde trudno pozbyc sie intruza. Naogladalas sie filmow i moze fajnie to dla ciebie wyglada ale uwierz mi na slowo nie ma w tym nic fajnego gdy jestes atakowana, zaczynasz powaznie chorowac po takiej przyczepce i medycyna nie jest w stanie ci pomoc. Jedynie twoje doswiadczenie i pomoc wyzszych energii , przewodnikow jest Ci w stanie pomoc uwolnic sie od takich bytow i nie jest to latwa walka....Ja unikam wszelkich miejsc w ktorych odczuwam obecnosc duchow i trzymam sie od tych tematow z daleka. Bardziej interesuje mnie uzdrawianie i pomaganie innym niz zabawa z duchami. Zycze rozwagi....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz