• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
soldado

Nawiedzony dom w Giżycku

33 postów w tym temacie

Właśnie nie ma słowa o tym. I dlatego ciekawi mnie bardzo jakim sposobem mogła się posłużyć, by dać spokój temu domowi? Był u niej Jasnowidz z Człuchowa, byli księża, byli różni ludzie i nic. A tu pojawiła się kobieta i jak dobrze rozumiem, za pomocą zdjęć pokonała problem. To jest bardzo interesujące.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj rozmawiałam z Panią Olą. Okazuje się, że duchy nadal z nią są. Dowiaduje się wielu rzeczy dopiero teraz, sąsiedzi przerwali zmowę milczenia. Nikt nie chciał tego mieszkania kupić, bo było dziwne. Pani Oli nikt słowa nie powiedział. Dopiero sama się przekonała, że ma "lokatorów". Co jakiś czas znajduje w domu 1 centówki, w różnych miejscach. Duchy widzi, słyszy. Teraz w biały dzień, nawet przy obcych osobach, przedmioty przemieszczają się. Uspokoiło się dręczenie dzieci. Pani Ola ma już teorię na to. Otóż, rozchodzi się z mężem i jak złożyła pozew o rozwód, duchy przestały gnębić dzieci. Pani Ola zna też symbolikę Pierścienia Atlantów, bo od razu rozpoznała go na moim palcu i opowiedziała co o nim wie. Myślę, że dlatego wogóle chciała ze mną rozmawiać. Wyczuwa też obecność bytów w parku przy naszych domach.

Obiecała, że jak znajdzie chwilę to do nas zawita. Jest zapracowana mocno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze zrobi, jak tu zajrzy :) Ja sama chciałabym pomóc, chociaż jestem jeszcze niewystarczająco doświadczona, ale za to Ajka ma niezłe zdolności z tego co wiem i nawet mieszka dość niedaleko :) Kurcze, Ajka, zazdroszczę Ci zdolności ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie zdolności, to wielkie brzemie... Poza tym myślę, że kobieta użyła sposobu ściągnięcia ducha do siebie a potem wskazanie mu drogi do światła.. Tak myślę ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam tu OlA z nawiedzonego domu ...dziekuje wszystkim za tyle uwagi i pomoc ...sprawa wyglada tak rozwiodlam sie i ponownie wyszlam za maz ...moj obecny maz rowniez od dziecka ma ten dar ...dogadujemy sie i wspieramy i razem wyczowamy i ganiamy ja juz sa ale duchy ....byty ucichly wtedy gdy przestalam sie bac ..chociaz nie dokonca bo pojawia sie te najsilniejsze czyli mala dziewczynka ktora czuje oraz widze i slysze oraz czuje jej emocje ...zal i zlosc i zagubienie czuje sie samotna i jest to tragedia i jest mezczyzna z broda , nieraz moja mama pilnuje jak cos zlego sie dzieje ...daja o sobie znac w rozny sposob ...dziwne ale jest tez pies duzy czarny pojawia sie z nienacka i ucieka jak maz go pogoni ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spokojnie, odezwie się jak oswoi się z myślą, że nagle jacyś obcy ludzie jej chcą pomóc. Na codzień ma problemy, z którymi po części już się w jakimś stopniu oswoiła a tutaj "nagle" ktoś przychodzi, oferuje pomoc, okazuje się, że ktoś o jej problemach rozmawiał na forum gdzieś w necie. Przemyśli to na spokojnie i się zapewne odezwie ;).

Jezdę jasnowidzę.

Witamy Pani Olu, szkoda, że dopiero po tylu latach Pani tu trafiła. Na pewno odezwie się ktoś potrafiący pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Allan Kardec - Księga mediów(książkę można pobrać na chomikuj po zalogowaniu się). Miłej lektury :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz