• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Nimrodel

Znaki zodiaku księżycowe

5 postów w tym temacie

Szukałam w internecie tzw. Znaki Zodiaku Księżycowe (nic nie znalazłam). Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę się tu z nami podzielić ;D Wspomnę, że jestem słonecznym strzelcem, więc moim żywiołem jest ogień, choć zawsze czułam się bliższa wodzie i powietrzu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nimrodel, bo to trzeba wziąć cały wykres astrologiczny zrobić na dany rok i zobaczyć kwadratury, jaki znak jest kiedy w Księżycu, wtedy uzyskasz księżycowe zodiaki..raczej sie tego nie robi tak, by poznać charakterystyke zodiaków w księżycu, tylko po to, by poznać kwadraturę i zależność zodiaku między układem planet,słońcem,a księżycem,i stosunek do innych zodiaków, to jest kupa roboty...może jakis astrolog się tym zajmuje, ale to raczej podczas wyznaczania zodiakowi cech i horoskopu na dany dzień/miesiąć/rok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm.... Ale jakieś wskazówki by nie zaszkodziły. Jak się to wylicza itp ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nimrodel, znal;azłam to, czego szukałaś, księżyc w danych zodiakach- a więc wyliczone zodiakalne horoskopy księżycowe zodiaków:

http://www.astrolabium.pl/horoskop/ksiezyc-znaki

a żeby wyliczyć dany zodiak, należy wyliczyć tzw. ascendent w kwadraturze układu gwiazd, to się specjalne, szczegółowe wykresy rysuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już się pogubiłam a nawet nie zaczęłam ;d Jeśli ktoś chciałby się podjąć takiego zadania niech do mnie na pisze a ja podam potrzebne dane na pw ;D Szukam śmiałków biegłych w astrologii. Z góry dzięki za pomoc ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz