• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
przeme10

Dziwne nagranie z radia oraz szokująca historia.

13 postów w tym temacie

Historia:

Strefa 51 (Area 51) - tajna baza w stanie Nevada (USA), której nie ma na żadnej oficjalnej mapie. Położona ok. 150 km na północ od Las Vegas. W jej skład wchodzą liczne budynki, bunkry, sieć dróg jak i prawie 10 km pas startowy. Strefa 51 ma kształt prostokąta o wymiarach 10 na 16 km . Wokół całej bazy rozstawione są liczne znaki ostrzegające, że wstęp na jej teren jest wzbroniony a wejście grozi śmiercią. Baza ta jest najbardziej strzeżonym miejscem w Stanach Zjednoczonych, tak i na lądzie jak i w przestrzeni powietrznej nad bazą. W samym środku kompleksu znajduje się jezioro Groom Lake o powierzchni ok. 10000 km2. Do jeziora prowadzi autostrada 375, która została mianowana "Autostradą Pozaziemską"

Według oficjalnych informacji ujawnionych przez rząd USA baza istnieje od 1957 i funkcjonowała jako poligon doświadczalny dla Central Intelligence Agency (CIA). Właśnie tutaj rząd jak i CIA testowały szpiegowskie samoloty typu U2 a także F117A Stealth. Czy to cała prawda ? Do dzisiaj pojawiają się różne pogłoski o obserwowanych nad bazą, zwykle nocą dziwnych światłach, czarnych trójkątach przemierzających niebo z ogromną szybkością którym towarzyszy ogromny huk a także wiadomo już o próbach rzekomo nie istniejącego samolotu Aurora. Jednak co to wszystko ma wspólnego z UFO?

Całej sprawie Strefy 51 smaczku dodała historia Boba Lazara. Ujawnił on w listopadzie 1989 roku, że pracował w Strefie 51. Pracował nad napędem latających dysków w najbardziej tajnej części bazy - S4. Twierdzi, że widział 9 latających spodków w hangarach bazy a do jednego z nich miał bezpośredni dostęp. Lazar potrafi dokładnie opisać ich wygląd urządzenia sterujące, układ napędowy jak i sposób poruszania się tych pojazdów. Jego słowa potwierdzone zostały dużą ilością dokumentów wykradzionych z bazy. Zawierały zdjęcia, schematy UFO jak i zdjęcia z sekcji zwłok obcych istot. Wersję Lazara potwierdziło liczne grono innych osób powiązanych ze Strefą 51.

Jak wynikało z dokumentów pojazdy opisywane przez Boba Lazara przeznaczone były dla istot dużo mniejszych niż ludzie. Napędzane układem antygrawitacyjnym, którego paliwem jest pierwiastek o liczbie atomowej 115 (do tej pory nie odkryty). Według tych danych obcy pochodzili z gwiazdozbioru Zeta Reticuli.

(Według niepotwierdzonych danych właśnie do tej bazy zostały przywiezione szczątki jak i obce istoty z katastrofy w Roswell. Co może wydać się nieprawdopodobne najprawdopodobniej doszło tutaj do zawarcia traktatu USA-OBCY. W mocy którego istoty pozaziemskie w zamian za swą technologię mogą przeprowadzać eksperymenty na ludziach i zwierzętach (okaleczenia bydła, wzięcia ludzi na pokład UFO).

W Strefie 51 realizowane są liczne projekty np. Redlight, ma na celu przechwytywanie i oblatywanie obcych pojazdów. Jest także inny tajny projekt Snowbird -zasłona dla Redlight. W ramach tego projektu został skonstruowany latający dysk. Pojazd zbudowany w oparciu o ziemskie technologie zostało oficjalnie ujawniony a informacje o nim przekazane w ręce "prasy". W ten sposób łatwo tłumaczono pochodzenie dziwnych świateł obserwowanych nad bazą.

Co naprawdę dzieje się w Strefie 51? Kiedy poznamy prawdę? Dlaczego ta prawda jest taka ważna, że się ją tak starannie ukrywa wiedzą nieliczni... Wie rząd Stanów Zjednoczonych.

Jak widać pytań jest więcej niż odpowiedzi. Pozostaje nam czekać aż runie żelazna kurtyna.

Film z nagraniem:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchając tego nagrania wpadłem na jeden pomysł ,może po prostu tzw strefa 51 ma po prostu odwrócić uwagę od prawdziwej tajnej bazy, która może się znajdować po drugie stronie Stanów Zjednoczonych, na przykład pod Kanadą, albo gdziekolwiek w Stanach Zjednoczonych. Ja bym przynajmniej tak zrobił nagłaśnianie informacji o strefie 51 powoduje odwrócenie uwagi od prawdziwego miejsca istnienia bazy, a to, że dzieją się czasem tam dziwne rzeczy,lub są przecieki do opinii publicznej to tylko taka zmyłka. W końcu wiadomo, że każdy kraj prowadzi jakieś tajne badania, a chyba nie ma lepszego sposobu na ukrycie bazy jak stworzenie sztucznej bazy i powiedzenie, że tam jest tajna baza (oczywiście nie bezpośrednio), a faktycznie znajduje się w całkiem w innym miejscu. Anglikom podczas 2 wojny światowej w podobny sposób udało się ukryć całą armie w miejscu gdzie znajdowały się siły pancerne aliantów, ograniczono do minimum komunikacje rajdową, a czołgi za pomocą sklejki „przerobili” na ciężarówki lub przykryli siatką maskującą, a tam gdzie miała być armia pancerna znajdowały się ciężarówki przerobione za pomocą sklejki na czołgi i przez radio nadawali pełno głuchych informacji. Nawet porzucili samochód z mapą z naniesionymi pozycjami wojsk oczywiście fałszywi. Jak Anglicy rozpoczęli atak to Niemcy nie wiedzieli co się dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@UP

Też nad tym kiedyś myślałem i to jest bardzo prawdopodobne. Strefa 51 równie dobrze może być tylko zwykłym labolatorium upozorowanym na wygląd tajnej bazy wojskowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ciekawe nagranie nie powiem. Nie wiem sam co o tym sądzić, teraz wiele nagrań jest nagranych dla śmiechu bądź pod ludzi. Wiadomo co się dzieje w Strefie 51. Ciekawe tylko czy to wszystko to prawda, ciekawe ile znamy prawdy,oraz ile jeszcze nie wiemy. Póki co pozostaje nam czekać, czekać, aż cokolwiek się pokaże nam wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może być sposób na odwrócenie uwagi od naprawdę ważnych projektów wojskowych. Na temat Strefy 51 jest dużo teorii. Wiem, że mają tam tajne projekty nowoczesnych samolotów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Słuchając tego nagrania wpadłem na jeden pomysł ,może po prostu tzw strefa 51 ma po prostu odwrócić uwagę od prawdziwej tajnej bazy, która może się znajdować po drugie stronie Stanów Zjednoczonych, na przykład pod Kanadą, albo gdziekolwiek w Stanach Zjednoczonych. Ja bym przynajmniej tak zrobił nagłaśnianie informacji o strefie 51 powoduje odwrócenie uwagi od prawdziwego miejsca istnienia bazy, a to, że dzieją się czasem tam dziwne rzeczy,lub są przecieki do opinii publicznej to tylko taka zmyłka. W końcu wiadomo, że każdy kraj prowadzi jakieś tajne badania, a chyba nie ma lepszego sposobu na ukrycie bazy jak stworzenie sztucznej bazy i powiedzenie, że tam jest tajna baza (oczywiście nie bezpośrednio), a faktycznie znajduje się w całkiem w innym miejscu. Anglikom podczas 2 wojny światowej w podobny sposób udało się ukryć całą armie w miejscu gdzie znajdowały się siły pancerne aliantów, ograniczono do minimum komunikacje rajdową, a czołgi za pomocą sklejki „przerobili” na ciężarówki lub przykryli siatką maskującą, a tam gdzie miała być armia pancerna znajdowały się ciężarówki przerobione za pomocą sklejki na czołgi i przez radio nadawali pełno głuchych informacji. Nawet porzucili samochód z mapą z naniesionymi pozycjami wojsk oczywiście fałszywi. Jak Anglicy rozpoczęli atak to Niemcy nie wiedzieli co się dzieje.

Wybudowanie takiej tajnej bazy, to nie miliony, ale miliardy dolarów.

Dlatego uważam, że to za kosztowny koszt , aby wybudować tak jak piszesz bazę - zmyłkę...

Baza istnieje, a tańszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w dezinformacje, w ośmieszanie problemu i podsuwanie gotowego rozwiązania dla opinii publicznej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mi się wydaje, czy w 35 sekundzie słychać tam śmiech? Być może to fragment jakiegoś słuchowiska radiowego, czy coś na wzór "wojny światów". Odnośnie tej bazy to można pozwiedzać ją w google mapach. Szkoda tylko, że nie ma tam dostępnego street view :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ wooond01też wydaje mi się, że był to śmiech. Z resztą nie tylko w tym fragmencie podanym przez Ciebie. Jak ktoś zauważył na YT podał dużo danych, które mogłyby go szybko zidentyfikować. Nawet nie było modulacji głosu. Ale mimo wszystko robi na mnie wrażenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjaśnienie:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... uiuxty1qyU

To była zwykła szopka, gość zadzwonił kilka miesięcy po audycji i się przyznał do zrobienia sobie żartu z Arta Bella i słuchaczy. A zerwanie łącza nastąpiło zupełnie przypadkiem, co tylko dodało grozy całej audycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć... Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że Obcy tak po prostu przylecieli i zawarli pakt z USA, że będą mogli sobie robić eksperymenty na ludziach i zwierzętach... Poza tym, dlaczego akurat z USA? Co to jest jakiś kraj guru czy co??

Nagranie też nie bardzo... Gość powiedział, że dali mu wolne na zwolnienie od lekarza około 2 tyg wcześniej, więc już się zdradził i nie musieliby go namierzać, bo jakby to usłyszeli to od razu by go znaleźli...

Nie, nie pasuje mi tu wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że Ivelios rozwiał wszelkie wątpliwości co do tego nagrania. Nie ma co się nad tym rozwodzić. Kolejny fałsz, ale nie mam wątpliwości, że istnieją prawdziwe wywiady z pracownikami Area 51, tylko należy wszystko przesiać przez gęste sito i wyłowić te właściwie. Choć pewnie nie raz damy się nabrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego USA ?

To proste, gdzie rozbił się statek UFO w 1947 i 1981 r. ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do nagrania mało prawdopodobne, ale sam fakt dotyczący historii strefy 51 jest bardzo ciekawy. Wydaje mi się bardzo możliwe, że strefa 51 była początkowo tajnym miejscem, ale z czasem została tylko rozreklamowana po to aby móc w spokoju działać w innym miejscu. Po prostu za dużo informacji wypłynęło na zewnątrz. W USA słychać o dużej ilości różnorodnych tajnych projektów, ale ile jest takich, o których nikt z nas nie wie i prawdopodobnie nigdy się nie dowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz