• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Makbet

Co warto przeczytać.

37 postów w tym temacie

'' Skrzydła Laurel '', ''Magia Avalonu '', ''Złudzenie '', ''Zakochana w mroku '', ''Drżenie'', ''niepokój'', ''ukojenie'', ''Scarlett'', ''Scarlett Pocałunek Demona'', Seria Dom Nocy , Seria Nieśmiertelni, ''Klątwa Tygrysa'', ''Klątwa Tygrysa Wyzwanie''.

To chyba tyle..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do "Księcia" komentarz jest zbyteczny, to fakt. Jednak w powyższym poście by się przydał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

thumb_458_okladka_duzy.jpg

Achaja

„Ukazuje świat, w którym życie ludzkie nie ma wielkiego znaczenia, człowieka można poniżyć, doprowadzić do rozpaczy, obłędu, zabić; świat tworzony krwią żołnierzy, potem i bólem niewolników, niepewnością rządzących, głupotą tłumu i wywołującą strach potęgą religii”.

Edyta Muł-Pałka. Gildia

„Achaja to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto uważa się za miłośnika gatunku. Polecam ją tym wszystkim, którzy zwątpili w umiejętności pisarskie i inwencję twórczą polskich fantastów.

Jest doskonała, pełna głębi, artystycznie bogata, napisana z poczuciem humoru, inteligentna”.

Igor Szlapa. Wirtualna Polska

„Do późnej nocnej pory śledziłem losy bohaterów, czytałem przy obiedzie, w tramwaju, w sklepowej kolejce do kasy... To najlepsze świadectwo, że Ziemiański napisał coś bardzo dobrego”.

Artur Machlowski. Valkiria

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym polecić wam "Krew Zombie" autora Nate Kenyon.

Opowiada ona o dwójce zagubionych ludzi, którzy przyjeżdżają do miasta z nieznanych celów. Obydwoje mają ciężką przeszłość, a to, co ich czeka zmieni ich życie na zawsze.

Polubiłem tą książkę, bo jest bardzo zagadkowa, trzymająca napięcie oraz daje chęć ponownego powrotu do przygody. Wspaniałe jest również to jak autor podsuwa nam nic nie znaczące kąski, a następnie podczas rozwiązywania zagadki, z którą obydwoje się zmagają wszystko wiąże się do kupy i okazuje się, że.. :twisted: HAHA NIE POWIEEM!

Książka ma również taką zaletę, że jest pisana prostym językiem dzięki czemu bardzo łatwo się czyta.

Naprawdę polecam ją każdemu kto lubi zagadki, trzymające nerwy momenty i tajemnicze okoliczności.

Krew-zombie_Nate-Kenyon,images_big,23,978-83-241-3677-3.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mezczyzni-ktorzy-nienawidza-kobiet_Stieg-Larsson-Larsson-Stieg,images_big,1,978-83-7554-059-8.jpg

milosc-plec-i-matriarchat_98464.jpg

Miec-czy-byc_Erich-Fromm,images_big,13,978-83-7510-350-2.jpg

grimpow-sekret-osmiu-medrcow-b-iext8611280.jpg

I to chyba tyle :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym polecić tę książkę każdemu użytkownikowi tego forum. Cały czas czekam na coś niezwykłego chociaż i tak jestem pewien, że takie rzeczy w znaczeniu stricte nadprzyrodzonym się nie zdarzają - co potwierdza Richard Wiseman w swoim najnowszym i do tej pory najlepszym dziele.

Kim jest Richard Wiseman zapytacie. Pozwólcie, że będę posiłkował się danymi z jego książki:

"Urodzony w 1966 roku profesor uniwersytetu w Hertfordshire, jest specjalistą od psychologii oszustwa, a także praktykującym iluzjonistą, członkiem elitarnego The Magic Circle. Mieszka w Londynie. Znany z wielu eksperymentów poświęconych słabo dotąd zbadanym zagadnieniom życia codziennego. Nazywany także dziwnologiem."

PARANORMALNOŚĆ - DLACZEGO WIDZIMY TO, CZEGO NIE MA

paranormalnosc-dlaczego-widzimy-to-czego-nie-ma-b-iext12168044.jpg

Link do strony autora: http://richardwiseman.wordpress.com/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

„Czarnoksiężnik” to książka, którą niedawno skończyłem czytać i z pełna odpowiedzialnością mogę ją polecić wszystkim użytkownikom zp

Wyobraźcie sobie obraz przedstawiający drogę Jezusa na Golgotę nie jest on wielkim dziełem sztuki jednak posiada coś co intryguje i przeraża. Okazuje się bowiem, że każdy kto na niego spojrzy odnajdzie siebie wśród tłumów pragnących śmierci Jezusa .

128958.jpg

„Czarnoksiężnik” to powieść naprawdę niezwykła, porusza ona problem Dobra i Zła, kwestię odpowiedzialności, poczucia winy i sensu istnienia.

E-BOOK ZA DARMO :arrow: http://chomikuj.pl/niuta58/E-book/Rozne ... 689081.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro kolega wyżej idzie w kierunku moralności to ja pójdę w inną stronę i polecę Mein Kampf'a A. Hitler'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem o jednym... :D

6017d.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powieść `Tato` Williama Whartona:

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/2 ... 52x500.jpg <-- okładka

Polecam i zachęcić do przeczytania, bo naprawdę warto. Opowiada o miłości, marzeniach, chorobie, śmierci, cierpieniu i bezsilności splatającej się z nadzieją i małymi radościami. To przede wszystkim opowieść o życiu codziennym i przyjmowaniu go takim, jakim jest. Mimo to nie należy do łatwych książek, choć napisana została dość przystępnym językiem.

`Tato to wzruszająca saga rodzinna, okazująca codzienne życie trzech pokoleń przeciętnych Amerykanów, osnuta na kanwie przeżyć pisarza. Bohater powieści, wyrwany z najbliższego otoczenia i rodziny, ulega głębokiemu przeobrażeniu wewnętrznemu w kontakcie z wielkomiejskim światem zmiennych norm moralnych i gwałtownego rozwoju techniki. Zderzenie tych dwóch tak całkowicie odmiennych światów sprawia, że bohater na nowo odkrywa dawne wartości, które okazują się najtrwalsze: miłość do ojca, przyjaźń i wierność samemu sobie.` - LubimyCzytac.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Carlos Ruiz Zafon - według mnie jeden z najlepszych pisarzy

"Marina"

marina-carlos-ruiz-zafon_2625%255B1%255D.jpg

„Marina” to świetna powieść na zbliżające się jesienne wieczory. To piękna lecz tragiczna historia młodzieńczej miłości. Zauroczenia, które nigdy nie doczeka się okresu dojrzałości. To także opowieść o przemijaniu i nieuchronności śmierci. O bezsilności człowieka wobec jej niszczycielskiej siły i o potrzebie pogodzenia się z losem jaki nas spotyka. Carlos Ruiz Zafon wplata w tą opowieść wątek rodem z horroru i fantastyki. Czytając książkę poczujesz mroczny klimat Barcelony i ujrzysz ją oczami wyobraźni w pełnej krasie (a może nawet zechcesz ujrzeć to miasto na własne oczy). Będziesz chciał/a go więcej, podobnie jak ja.

Naprawdę godne polecenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hm hm hm dużo jest tych książek, wszystkich postów nie przeczytałam i nie wiem czy już ktoś polecał

DMT Molekuła Duszy - Rick Stassman

albo

Potęga Teraźniejszości - Eckhart Tolle

POLECAM!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto