• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Kidaro

Spis "ghost hunterów" na naszym forum

21 postów w tym temacie

Witam, zainspirowany tym tematem http://zjawiskaparanormalne.pl/ghost-hunters-trojmiasto-t10546.html postanowiłem założyć temat, w którym proszę byście, jeśli chcecie pobawić się w ghost hunter'ów, wpisali skąd jesteście i może uda się komuś "skleić" ekipę ;d ja jestem z Płocka jak co ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzmy, że mam zasięg: Poznań, Świnoujście, Szczecin.. ;) i ich okolice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam zasięg Olsztyn, Łomża, Ełk no i wiadomo rodzinne Mikołajki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duże i małe trójmiasto. ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kraków i bliskie jego okolice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam zasięg Olsztyn, Giżycko, Mrągowo, Kętrzyn, ogólnie warmia i mazury( Mikołajki też na upartego oraz Pisz ;) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mazowsze, dokładnie okolice Płocka, może być trochę dalej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój zasięg Lublin - Nałęczów - Puławy - Dęblin, ale do tematu nawiedzonych miejsc podchodziłbym sceptycznie, nawet jeśli jest realne, lepiej zostawić to w spokoju.

Natomiast chętnie wybrałbym się na jedną z tych wsi gdzie w okresie letnim nasilają się obserwacje UFO, to w przeciwieństwie do zasugerowanego w temacie dawałoby szanse na wartościowy materiał utrwalony w aparatach czy kamerach :)

Chociaż pewnie i tak wrócilibyśmy bez takowego, to jedna z upalnych nocy spędzona na obserwacji nieba jest ciekawą formą odpoczynku, a na pewno lepszą opcją niż jakaś duszna rudera gdzie przed latami dochodziło do jakichś chorych wydarzeń, bo przecież takie miejsca najczęściej uchodzą za nawiedzone :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To skoro temat zszedł na propozycje co do wypadów, to ja proponuje magiczny sabat na łonie natury w okolicach naszych, może jest ktoś zajmujący się okultyzmem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś czas temu grzebałem po necie szukając nawiedzonych miejsc. Bardzo mało było w mazowszu, więc jakiś wypad kiedyś można naprawdę gdzieś większą gromadą ludzi zorganizować. Od siebie też nie mam zbytnio z kim w coś takiego uderzyć, więc czemu nie w gronie forumowiczów. Moi znajomi chcieliby wyskoczyć w nawiedzone miejsce, ale jakieś pod nosem, a takich u nas nie ma...

Czekam więc na propozycje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podwarszawskie okolice Józefowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Iława i pobliskie miasta, byłbym bardzo zainteresowany takim wypadem ;) z poważnymi ludźmi. Nr GG 7203202. Pozdrawiam załogantów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mielec, już szukałem ludzi z moich okolic, lecz nikogo nie znalazłem, może teraz ktoś się skusi na małe wypady :P nr gg : 11442207 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Bielsko-biała, Żywiec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okolice Zielonej Góry złapiemy z candyzg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja w zimie bielsko-biała,czechowice-dziedzice,pszczyna...A reszte roku lublina,nałeczów,bełżyce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bydgoszcz - Inowrocław - Toruń - Żnin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bielsko-Biała i okolice ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kutno (jakieś 50 km od Płocka) Była bym zainteresowana tylko 15 lat i bez prawa jazdy będzie problem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz