• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Uriel

10 dowodów na istnienie reinkarnacji

28 postów w tym temacie

Mam swoje zdanie w tej sprawie. Dowód na reinkarnacje odnajdziemy wtedy, gdy przestaniemy ignorować rzeczywiste bardzo dalekie swoje połączenia, poza tym tylko światem, zamykać się tylko w tej jednej cząstce swojej całości i uważać, że nic poza nią nie istnieje. Poprzez tą ignorancję uważamy reinkarnację jako ciąg na linii zdarzeń- śmierć- odradzanie-itd. i powtórka- to bardzo uproszczone i nieprawdziwe pojmowanie i przez nie, wiele się nam w nim nie zgadza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale mi tutaj chodziło o to, że jak ma pójść do piekła to może wybrać powrót na ziemię w celu odkupienia swoich win...

Rozumiem, tylko, że ja po prostu nie wierzę w piekło. W niebo też nie - dla mnie jest to inny wymiar, 'zaświaty', ale jako jedno wspólne miejsce dla wszystkich dusz. To tak pokrótce moje wyobrażenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reinkarnacja to fakt. Oglądałem wiele materiałów o regresji hipnotycznej. Ludzie podczas niej przypominają sobie wcześniejsze wcielenia, gdzie mieszkali, w jakich czasach. Wszystkie informacje podane przez badanych okazały się w 100% prawdziwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz