• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
maxorex

Yo od Maxorex

4 posty w tym temacie

Witam, witam drodzy koledzy. Zaczynając mam na imię Alek, pochodzę ze Stalowej Woli, może akurat ktoś z was stamtąd jest albo i mieszka, hmm? Mam 16 lat, idę do 3 gim... Nie, nie dlatego, że nie zdałem, problemy zdrowotne z nogą, szpitale, itp., itd. i musiałem iść do zerówki rok później, dziwne, ale prawdziwe, po prostu Polskie reformy edukacji. Moje zainteresowania bywają różne, nie mam szczególnych, chyba, że wliczając chodzenie z kolegami. Lubie różnego rodzaju fora, gram często w tak zwane PBF [Play by Forum]. Moja osoba jest dość ciekawa, jednak nie da się jej tu opisać. Więc na tym zakończę i jeszcze raz wszyscy siemaneczko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy, witamy :) Wnieś coś świeżego na forum, liczymy na mnóstwo nowych i wartościowych postów :)

Miłego pobytu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię, ja z Rzeszowa jestem, czyli to samo województwo :) Mam nadzieję, że będziesz się tu udzielał i pogłębiał swoją wiedzę na temat zjawisk paranormalnych. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Ja również jestem po sąsiedzku. Mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze czuł i znajdziesz tego czego szukasz. Rada na przyszłość - o ciekawości danej osoby decydują odbiorcy ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz