• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Szeryf

Jan Paweł II

11 postów w tym temacie

1. .

2. Papież kiedy umarł miał 85 lat ->8+5=13

3. Umarł: 2.04.2005 ->2+0+4+2+0+0+5=13

4. Postrzelony 13 Maja

5. 9301 dni pontyfikatu ->9+3+0+1=13

6. Zmarł w 13 tygodniu roku.

7. JAN PAWEŁ DRUGI ->13 liter

8. Czy to zbieg okoliczności???????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był niewątpliwie wielkim człowiekiem :) Nie sądzę że to przypadek. Liczba 13 jest specyficzna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy to zbieg okoliczności???????

Tak :P

Danych do analizy w ten sposób jest ogrom... można wziąć każdą możliwą datę związaną z danym zdarzeniem bądź osobą. Data narodzin, śmierci, ślubu, primicji, konklawe, wielkiego przemówienie itp... Można brać daty zdarzeń związanych pośrednio z naszym analizowanym celem, tak jak postrzał... ale można znaleźć masę innych wydarzeń do analizy. Tak samo można wziąć nie ilość lat ile żył, czy panował, pracował, tylko ilość tygodni, dni, miesięcy itp... Można zliczyć ilość literek w imieniu, nazwisku bądź razem, można policzyć tak sam ilość literek w prawdziwym nazwisku jak i w tytule bądź w przybranych danych. Można liczyć co się da dla ludzi z otoczenia, dla rodziny i rzeczy jakkolwiek podobnych. W ten sposób dostajesz do analizy ogrom danych i setki wyników, wybierasz liczbę albo cyfrę, które się najczęściej powtarza (np. 13 powtarzającą się 6 razy... to wcale niewiele) i wrzucasz do internetu... reszta jest milczeniem. Ty zaś siedzisz dumny i śmiejesz się z reszty świata, która z wielkimi oczyma patrzy z niedowierzaniem na to co Ty bez problemu odkryłeś...

Zabawy z cyferkami nigdy mnie nie ruszały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę, że to nie jest zbiór okoliczności. Jan Paweł Drugi był osobą bardzo wyjątkową i sądzę, że już drugiego takiego papieża nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to sobie weźcie WADOWICE. Ile liter ? 8. Okey dalej 18 maja 1920, data narodzin JP II. Ile wam wyszło ? Osiem. No to dalej 14 maja 1938, data ukończenia gimnazjum przez JPII. Ile wyszło? 5. I jest wiele przykładów na to,że to zwykły zbieg okoliczności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczerze to umarł wielki człowiek i czy to zbieg okoliczności czy przeznaczenie dla mnie jest to nie istotne. Najważniejsze jest to kim był a nie to czy liczby sie zgadzają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajmuję się zjawiskami paranormalnymi od wielu lat a Jana Pawła. II mogę ocenić ezoterycznie. Postać o białych energiach a zgodnie z prawem energetycznym białemu nie może się przydarzyć nic złego. Posiadał biały krzyż nad głową to znak, że w związku ze swą pracą nic złego go nie spotka. Był bioenergoterapeutą, jasnowidzem jak również posługiwał się energiami inaczej mówiąc zajmował się białą magią..Specjalizował się szczególnie w powołaniach kapłańskich, to Mistrzostwo w oszukiwaniu ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sądzę, że to nie jest zbiór okoliczności. Jan Paweł Drugi był osobą bardzo wyjątkową i sądzę, że już drugiego takiego papieża nie będzie.

Ja natomiast jestem zdania,że nic w tym nadzwyczajnego. tego typu "symboliki" możemy doszukiwać się na siłę wszędzie.

Odnośnie Wojtyły,to szanuje go jako człowieka,przede wszystkim dlatego,że nie obawiał się szeroko pojętego dialogu z przedstawicielami innych nurtów religijnych, co w klaustrofobicznym świecie katolickich duchownych jeszcze do niedawna było rzadkością.

Jednakże nie ma dla mnie znaczenia,że był papieżem,albowiem jest to dla mnie urząd do tego stopnia zakłamany i splamiony krwią podczas długiej historii swego urzędowania,że napawa mnie wyłącznie odrazą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że to zbieg okoliczności, jednakże może też coś znaczyć :)

Wiem tylko tyle, że to wspaniały człowiek, ale jedyną rzeczą która mi się nie podoba to to, że był przeciw jakiejkolwiek antykoncepcji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sumy liczb różnych dat z jego życia stanowią o jego wielkości i zasługach, ale to czego dokonał. Te śmieszne cyferki nie mają większego znaczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbieg okoliczności. Można wymieniać takie daty bez końca. np. jego pielgrzymka do Polski. (nie wiem dokładnie kiedy była :D ) ale nie sądzę, aby suma tych liczb wynosiła 13. Chociaż te liczby są zastanawiające :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz