• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Desti

Dziwne sny (wojenne)

3 posty w tym temacie

Witam.

Jestem nowy na tym forum, ostatnio zacząłem czytać forum i bardzo mnie zaciekawiło ;)

Mam pytanie związane ze snami mojej dziewczyny, zastanawiam się jak je interpretować. Przedstawię 2 jej sny.

1. Powtarza się on od jakiegoś czasu. Akcja snu toczy się w mojej miejscowości, moja dziewczyna z koleżanką i psem uciekają przed żołnierzami i chowają się w krzakach, żołnierze ich nie znajdują, ale pies wychodzi z tych krzaków, w których się chowają i zostaje przejechany przez żołnierza jadącego czerwonym golfem I.

2. Dzisiaj z kolei miała sen, w którym przeprowadziła się z mamą, babcią, kuzynką i ciotką do jakiejś wsi na takiej dużej wyspie, gdzie płynęła rzeka dookoła. I poszli wszyscy nad wodę, ona z kuzynką przepłynęły na drugą stronę i zobaczyły jak ktoś strzela do ludzi w wodzie i wszyscy uciekają, schowała się sama w jakimś opuszczonym domu i zobaczyła jak po tej stronie co była mama z babcią też ktoś zaczyna strzelać do wszystkich ludzi, a ci co uciekali przechodzili koło tego okna co była schowana i mama ani babcia nie szyły. Wtedy się obudziła.

Dodam, że dziewczyna nie ogląda filmów wojennych ani horrorów, ponieważ nie lubi i boi się ich. Z rodziną jest w bardzo dobrych stosunkach.

Jak to można interpretować??

Dziękuje i pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę mało szczegółów, ale zobaczymy, co da się z tym zrobić :)

1. Sen może być spowodowany chęcią zapewnienia bezpieczeństwa i dobra najbliższym Twojej dziewczyny. Wybiegający pies oznacza lęk przed wyrządzeniem krzywdy komuś z jej bliskich, lub też lęk przed utratą jakiejś osoby. Niekoniecznie musi to być pies i koleżanka. Co do cykliczności - jest ona tylko potwierdzeniem tego, że jej obawy nie są wywołane pod wpływem pojedynczego bodźca.

2. Wieś otoczona dokoła rzeką może oznaczać pewnego rodzaju azyl - np. psychiczny, duchowy. Jest symbolem poczucia bezpieczeństwa społecznego (chodzi mi o relacje międzyludzkie i więzi rodzinne). Jeśli i ten sen się powtarza, można zaobserwować zjawisko podobne jak w śnie pierwszym - obawa przed utraceniem bezpieczeństwa lub narażeniem na agresję (w jakiejkolwiek postaci) na kogoś 'z zewnątrz'.

Jak mówię, podane jest za mało szczegółów aby trafniej zinterpretować te sny. Moja interpretacja może być tylko jedną z wielu, niemniej jednak mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem tak jak ona mi to powiedziała, więcej szczegółów nie pamięta. Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz