• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
Sycho91

Projekt Aurora

30 postów w tym temacie

Ameryka według mnie w ogóle specjalizuje się w ukrywaniu przed światem różnych tego typu rzeczy. A World Trade Center? Jestem pewna, że to nie Al-kaida. Nie ma chyba drugiego takiego państwa, które zdawałoby się mieć tyle tajemnic, których pewnie nigdy nie poznamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś nie oglądał polecam obejrzeć materiał TVN pod tyt. Ja szpieg o Marianie Zacharskim największym szpiegu polskim w USA. Po obejrzeniu odpowiedzi nasuną się same. Marian za czasów komuny wykradł z NASA technologię zbrojeniową sięgającą 2013 r. strach pomyśleć co Amerykanie mają w tym momencie i do jakich lat do przodu są. Wyścig zbrojeń i zainteresowanie zjawiskami UFO znacznie przyśpieszyły rozwój techniki zbrojeniowej . :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy sami metodą prób i błędów taką technologię stworzyli czy "pożyczyli" od pozaziemskiej cywilizacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się gdyby wszystko miało być tworzone metodą prób i błędów to dalej byśmy siedzieli w jaskiniach wskrzeszając ogień kamień o kamień :) Film nawet był o strefie 51 jak inżynierowie wypowiadali się, że amerykanie mają silnik, który ileś razy przekracza prędkość światła, tylko w którym to roku było jak to już mieli i z nikim się do tej pory nie podzielili. Jak sam inżynier stwierdził, że technologia użyta w tym silniku przekraczała w ogóle ileś lat do przodu i że technologia była wydobyta z jakiegoś pojazdu kosmicznego, plus jeszcze coś tam było o reinżynierii co do tego silnika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie to rząd USA robi sobie tylko zbędne problemy. Tak jak to było za czasów F-117, gdzie rząd bezczelnie kłamał, że nie posiadają samolotu który ma taką technologie jak F-117. Tak samo było z Bombowcem B-2, gdzie także wypierano się iż takiego samolotu nie ma. A po latach gdy samoloty praktycznie się wysłużyły ujawnił iż jednak istnieją. A to wszystko powstało w Strefie 51. Której oficjalnie nie ma, gdyż USA wmawia, że baza nie jest aktywna od długiego czasu. A dość niedawno powstało pare nowych hangarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz