• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
caroline2512

Dziwne odgłosy nocą

11 postów w tym temacie

To było już chwilę temu, jednak teraz mi się przypomniało i teraz mam chwile, żeby to opisać.

Zastanawiałam się, czy nie dołączyć tego do Waszych postów o tym jak prawdopodobnie widzieliście niezidentyfikowane obiekty latające, ale to chyba trochę inna sytuacja.

Było to w nocy z 16 na 17 sierpnia, pamiętam dokładnie, bo 17 rano mąż miał lecieć do Anglii, więc oczywiście ja zasnąć nie mogłam.

Godzina gdzieś koło 2 w nocy.

Leżę w łóżku i nagle słyszę okropny dźwięk, jakby ktoś jechał z przyczepą, na której jest bardzo dużo, wystających z niej metalowych prętów, które szurały o ulicę.

W pierwszej chwili pomyślałam, że to jakiś złomiarz, albo coś w tym stylu,

ale dało mi do myślenia to, że dźwięk dochodził non stop z tego samego miejsca, był tak samo intensywny, a przecież gdyby ktoś faktycznie coś wlukł, to by w końcu było ciszej i ciszej.

Odgłos ten trwał około 2 minut, po czym - (co też mi dało do myślenia) usłyszałam jakby start samolotu, albo może raczej jakiejś rakiety, bo był tak wyrazisty.

Może i to wszystko puściłabym w zapomnienie, ale sytuacja powtórzyła się jeszcze 3, albo 4 razy.

Po ostatnim chciałam wstać i wyjrzeć przez okno, na co mój mąż wymamrotał: "Ciekawe, nie? Aż chciałoby się zobaczyć", po czym poszedł dalej spać, a ja nie podeszłam do okna.

Nie wiem co to było, ani tym bardziej nie mam pewności, że to było UFO, ale dodałam post w tym dziale, ponieważ kiedyś czytałam chyba u nas na forum, o jakiś dźwiękach z głębi Ziemi, gdzie było coś wspomniane o Ufo.

W dodatku od tamtej pory często śni mi się inwazja obcych na naszą planetę, co za tym idzie w snach prowadzą one do apokalipsy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe, ciekawe. Jeśli mogłabyś opisać kilka z tych snów na forum byłoby łatwiej. Czasami taki akcje mają bardzo prostą przyczynę, spróbuj następnym razem wyjrzeć przez okno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś miałem także często sny o obcych, ostatnio nawet śniła mi się kometa, która podobno oznacza wojne. Co do tych dźwięków to jeśli chodzi Ci o to samo co mi, to gdzieś czytałem, że może to być spowodowane ruchem biegunów. Jeśli mogę wiedzieć, to dlaczego nie podeszłaś do okna, może mogłabyś coś ciekawego zobaczyć?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kiedyś miałem także często sny o obcych, ostatnio nawet śniła mi się kometa, która podobno oznacza wojne.Co do tych dźwięków to jeśli chodzi Ci o to samo co mi, to gdzieś czytałem, że może to być spowodowane ruchem biegunów.Jeśli moge wiedzieć, to dlaczego nie podeszłaś do okna, może mogłabyś coś ciekawego zobaczyć?

Pozdrawiam

Bo kiedy się zdecydowałam na to, dźwięki już ustały, do tego mąż mnie zniechęcił, bo też zaczął coś mruczeć, że to na pewno nie moje paranormalne brednie :)

riddick1773 - opiszę 2 sny, które najbardziej zapamiętałam.

1. Byłam w jakimś mieście, dziwnym mieście - jakby z komiksu..

Zobaczyłam taki pojazd kosmiczny, taki owalny jak to na filmach.

Krążył nad miastem, aż nagle jakby spadł, albo raczej awaryjnie lądował.

Byłam ciekawa co jest w środku i podeszłam, zobaczyłam przez przezroczystą pokrywę 2 osobniki takie jak te ze zdjęć - szaraki. Wyglądało, że nie żyją.

Wzięłam jakiś łom i otworzyłam tą pokrywę, poszturchałam trochę te osobniki i nagle się na mnie rzuciły.

Uciekałam przez te ulice i zabunkrowałam się w jakimś starym domu, tam pojawiła się skądś moja koleżanka i właściciel domu, który kazał nam się schować do piwnicy, a potem słyszeliśmy tylko dobijanie się do drzwi.

Oczywiście sen zaraz przerodził się w inny i tu się urywa.

2. jest jakby kontynuacją pierwszego, ale to było już zupełnie w inną noc.

Pogoda w tym śnie była brzydka, taka burzowa, ale było zimno.

Takie miałam dziwne przeczucie, że zbliża się koniec świata. Stałam z koleżanką przed jakimś budynkiem i paliłam papierosa.

Nagle patrzę na niebo a tam jeden na drugim statki kosmiczne - i takie owalne i takie jakby rakiety, no różne kształty i jeden koło drugiego, wrogo nastawione, czekające na atak. Do tego chmury, z których zaczął padać śnieg.

Wtedy już wiedziałam, że to koniec.

Powiedziałam koleżance żebyśmy się schowały w szatni pobliskiej szkoły, bo szatnie budowane były pod ziemią.

Wszyscy ludzie uciekali w popłochu krzycząc, że to apokalipsa.

Siedziałyśmy chwilę w tej szatni, zupełnie same.

W końcu postanowiłyśmy wyjść.

Ulice były puste, jakby wszyscy wyginęli, wszędzie było pełno dymu i pobojowisko jakby po wojnie.

Zdenerwowana koleżanka powiedziała, że musi już iść i pobiegła.

Ja nadal nigdzie nikogo nie widziałam i czułam tylko, że chce mi się spać, usiadłam w jakimś kącie i zasnęłam.

Tu kończy się sen, bo się obudziłam.

Było jeszcze kilka snów, ale nie mogę w ogóle sobie ich przypomnieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Następnym razem wyjrzyj przez okno i pamiętaj strach przed nieznanym jest najgorszy.

Czy chodzi ci o te dźwięki, a może o coś innego :

https://www.youtube.com/watch?v=ARCbODyntr8

Poprawa znaków interpunkcyjnych. Riddick

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MASTER - dokładnie o ten filmik mi chodziło.

I jak się tak przysłuchałam to były podobne dźwięki, tylko bardziej wyraźne, dłuższe i powtarzały się kilkakrotnie...

Aż mi dreszcze przeszły...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hah :lol:

Główną rolę i tak odgrywa tutaj nasza głowa i nasze doznania z przeszłości, co oczywiście nie zmienia faktu, że możesz mieć lądowisko u siebie ... ;)

A poważnie to ... najpierw trzeba obczaić co to jest, nawet obserwując przez głupie okno, ale jeszcze lepiej wyjść na zewnątrz. ;p

Zazdroszczę Wam, że spotykają Was takie rzeczy ... ;p to tak ps.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hah :lol:

Główną rolę i tak odgrywa tutaj nasza głowa i nasze doznania z przeszłości, co oczywiście nie zmienia faktu, że możesz mieć lądowisko u siebie ... ;)

A poważnie to ... najpierw trzeba obczaić co to jest, nawet obserwując przez głupie okno, ale jeszcze lepiej wyjść na zewnątrz. ;p

Zazdroszczę Wam, że spotykają Was takie rzeczy ... ;p to tak ps.

Wyjść na zewnątrz?? Coś Ty :D do okna bałam się podejść, a co dopiero wyjść i jeszcze nie wiadomo co bym tam zobaczyła.

Następnym razem looknę przez okno, nic więcej :D

O ile będzie następny raz :D :D :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak nasza głowa potrafi płatać figle, ale jakby taki dźwięk pojawił się raz to może uznać to za naszą bujną wyobraźnie jednak, tak jak mówisz Twój mąż, również to słyszał i to na dodatek się powtarzało bardzo ciekawe. Mogłaś zajrzeć za to okno ahh.

Co do snu nie przejmuj się nimi według mnie to nic innego niż porządkowanie myśli, chociaż wiem, że są ludzie, którzy mają sny na przykład prorocze. Wszystko zależy jak sen interpretujesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche zabawne, kiedy bawicie się w ufologów mówiąc: "Opisz sny z obcymi, będzie łatwiej..." Niezłe jajca. Dobrze, że ostatnie wypowiedzi sprowadzają sprawę do parteru. Aby mówić o UFO, musi być widać obiekt.

Ale są też różne dziwne sprawy. Mnie np. zaciekawiła kiedyś obserwacja dziwnych błysków, które koleś nagrał wstając w nocy. Dla mnie świetne i zagadkowe: http://paranormalne.eu/forum/topic/6813 ... 7/?p=84309

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem tak samo w lato. Też słyszałem dźwięk samolotu czy tam rakiety, a jak wyjrzałem przez okno widziałem zielono-żółte mrugające światła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz