• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
mati26pl

Połączenie mentalne

8 postów w tym temacie

Witam jestem połączony mentalnie z przyjaciółką, czy to coś znaczy ?

następnym razem gdy założysz temat, bardziej go rozwiń, nie ograniczaj się do napisania tylko jednego zdania - soldado

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd możesz wiedzieć o jakimkolwiek połączeniu jeśli go nie rozumiesz?

Różnorakie mogą być zresztą połączenia niefizyczne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skąd wiesz, że jesteście połączeni mentalnie? bo tak sobie wymyśliłeś czy co? bo jeśli jedynie chcesz sobie nabić posty to temat może być usunięty. Czytałeś o tym może? Czy co? A może koleżaka ci tak powiedziała i nie wiesz co to znaczy...napisz proszę coś więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skąd możesz wiedzieć o jakimkolwiek połączeniu jeśli go nie rozumiesz?

Hmm, powiedziała mi o tym osoba znająca się na tym, lecz nie chciała powiedzieć, czy to coś znaczy... Chodzi o to, że myślimy wiele razy o tym samy i to mówimy... :)

A skąd wiesz, że jesteście połączeni mentalnie? bo tak sobie wymyśliłeś czy co? bo jeśli jedynie chcesz sobie nabić posty to temat może być usunięty.

Nie jestem taki, że chce nabić sobie post -_-. Po prostu zapytałem się na jakimś forum powiedziano mi, że jestem z nią połączony... Powiedzmy idziemy ulicą ja chce o coś zapytać, a ona już mi mówi odpowiedź nawet nie pytając się jej o to... I mam to codziennie wiele razy mi się to zdarza... Czy to coś znaczy???

nie pisz posta pod postem - soldado

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skąd wiesz, że jesteście połączeni mentalnie? bo tak sobie wymyśliłeś czy co? bo jeśli jedynie chcesz sobie nabić posty to temat może być usunięty.

Nie jestem taki, że chce nabić sobie post -_-. Po prostu zapytałem się na jakimś forum powiedziano mi że jestem z nią połączony... Powiedzmy idziemy ulicą ja chce o coś zapytać, a ona już mi mówi odpowiedz nawet nie pytając się jej o to... I mam to codziennie wiele razy mi się to zdarza... Czy to coś znaczy???

Tak Cię tu wszyscy zaatakowali...to, co mówisz, to nie tyle połączenie mentalne, co braterstwo dusz- tzw " bliźniacze dusze"/ To się zdarza niebywale rzadko.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki ajka ... Widocznie za bardzo nie sprecyzowałem pytania, a że ludzie są jacy są... Możesz mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście... Bliźniacze dusze mają właśnie tzw. "połączenie mentalne". Jest kilka teorii na ten temat - jedne głoszą, że znaliście się "dawniej", inne, że zostaliście gdzieś tam z eteru wybrani, by w jednym czasie poznać się i zaprzyjaźnić. Możecie być doskonałymi partnerami zarówno zawodowymi jak i w życiu osobistym - od przyjaźni po miłość i seks. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zachęcam do przeczytania książek na temat duchowych braci lub braterstwa duchowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Połączenie mentalne, czy tak jak ajka ujmuje "braterstwo dusz, bliźniacze dusze"-jest ciekawym choć ulotnym naszemu postrzeganiu zjawiskiem. Ludziom dziwne wydaje się to czego nie widzą i nie słyszą, a jednak niepokoi ich, że istnieje, bo doskonale potrafią wyczuć coś i zauważyć. "Połączenie"- to dobre określenie, ponieważ poza tym co dostrzegalne i objęte rozumem istnieje niedostrzegalna siec połączeń, "internet wielowymiarowy", jeśli trafiliście na swoje adresy, te które macie zakodowane "stamtąd"- to macie połączenie mentalne, połączenie waszych dusz, te informacje wyprzedzają tutejsze i odbieracie je wspólnie. Jedno tylko- jest to tak osobiste doznanie i tak wewnętrznie odczuwalne, że raczej, tego nikt wam nie możne powiedzieć, że tak jest, a jedynie wy sami. To się czuje i naprawdę wie, a nie, że tak się udało, bo akurat w jednym czasie spora grupa rozmyśla nad jakimś problemem i wyciąga podobne wnioski. Tak również się zdarza, ale to nie to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz