• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
FoxMulder20

UFO I PODRÓŻE W CZASIE

36 postów w tym temacie

Mój Temat to Ufo i podróże w czasie. Jak myślicie czy ufo istnieje i czy mogą podróżować w czasie? Wiem, może to trochę głupie pytanie, ale jestem tu nowy i chcę poznać wasze zadanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UFO istnieje na 100% fanie Archiwum X. :) A czy podróżują w czasie? Hm, mają różne nowinki techniczne, więc kto wie? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście uważam, że:

1. Ufo na 100% istnieje

2. Czy podróżują w czasie? Możliwe, ale:

2.1 Jeśli mają taką technologię, to są na takim stopniu zaawansowania, że raczej nie kontaktują się z nikim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był kiedyś projekt w sowieckiej Rosji na temat wpływu pola magnetycznego na bieg czasu. Chodziło właśnie o podróże w czasie. Zbudowali nawet swoistą maszynę, gdzie człowiek był poddawany manipulacjom magnetycznym. Jednak wyników nie potwierdzono. Myślę, że to jednak jeszcze jest za bardzo skomplikowane. W końcu nasz świat wygląda jak wygląda, wnioskując, że cofając się w czasie naprawiamy popełnione błędy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś wie co to był Eksperyment Filadelfijski? Czy myślicie, że okręt wzięli kosmici i go potem z powrotem wyrzucili, że tak powiem? Czy myślicie, że to był Trójkąt Bermudzki ? Bardzo mnie ciekawi. Jestem nowy, dopiero od roku bardzo interesuje się UFO, jeżdżę w miejsca, gdzie rzekomo były piktogramy czy kule światła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widze początkujący ufolog ;)

Generalnie UFO to, jak nazwa wskazuje, obiekty latające niemożliwe do identyfikacji.

Jeśli widzisz coś na niebie a nie umiesz tego zakwalifikować do znanych rzeczy jest uznany przez ciebie jako UFO. Właściwie chodzi o to, że na radarach wojskowych były, są, i będą widziane pojazdy, które nie należą do znanych. Powiedzmy, że nad pewnym rejonem przeleci wrogi samolot, który jest "zamaskowany" (czyli niewidzialny dla naziemnych radarów) - to też powinniśmy zakwalifikować do UFO? Nie wiem, niech każdy sobie przemyśli, bo mnie średnio interesuje o co chodzi dogłębnie w nazwie UFO.

Jeśli chodzi ci o UFO jako pojazdy, na których znajdują Inteligentne Istoty, mogę ci powiedzieć, że jestem przekonany za głowę w ich istnienie. Jest tak wiele raportów z samych spotkań z istotami pozaziemskimi, a jeszcze 10 razy tyle obserwacji samych świateł i dziwnych obiektów, że wychodzi, że dziennie 1000 cywili lub więcej widzi coś takiego. Jakby oni nie istnieli... Ja bym nie istniał.

Co do podróży w czasie.

Kiedyś czytałem o amerykańskim projekcie z lat 40, gdzie to naukowcy próbowali stworzyć swego rodzaju pole siłowe dla łodzi podwodnej żeby stać się niewidzialnym dla wrogów.

Lecz nie udało się to im, ale co się udało otrzymać... Łódź z PASAŻERAMI zniknęła i przemieściła się o kilkaset kilometrów. Ludzie, którzy tam się znajdowali stosowali jakąś kuracje psychologiczną, bo nie umieli dojść do siebie.

W ogóle dzięki siłom elektromagnetycznym naukowcy pobudzali wybranym ludziom z projektu komórki mózgowe (jak czytałem człowiek wykorzystuje 4% swojego mózgu) i dzięki temu w mózgu zachodziły jakieś reakcje, nie pamiętam, ale coś z elektrycznością. I ci ludzie mogli się przenieść w dowolne miejsce w dowolnym czasie. Stosowali jakiś stołek czy coś gdzie jest jakieś załamanie jakiejś bariery - nie wiem, tekst był po angielsku, to trudno mi sobie przypomnieć.

Aha: jeszcze wiadomo mi, że są pewne laboratoria, w których wprowadza się ludzi w trans i dzięki temu ochotnicy wychodzą z ciała i lecą na księżyc lub marsa, ale jak czytałem dużo osób nie wróciło do swojego materialnego ciała, a ciała te są pogrążone w śpiączce (tak zwane warzywa).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FoxMulder20- Eksperyment Filadelfia inaczej Projekt Tęcza miał mieć miejsce 28 października w 1943r. i być przeprowadzony przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych w porcie Filadelfia. Wiadomości na ten temat są tajne, nie wiadomo na ile prawdziwe są przecieki o nim. W przygotowaniach projektu mieli uczestniczyć osobiście Einstein i Tesla. Przez wygenerowanie odpowiedniego pola magnetycznego okręt USS Eldridge stał się na krótką chwilę całkowicie niewidzialny, pojawić miał się oślepiający błysk światła i szara mgła, i miało dojść do jego teleportacji w odległy teren wraz z załogą. Według pogłosek miał pojawić się nagle przy nabrzeżu w Norfolk. Część załogi miała nie przeżyć eksperymentu, część ulec ciężkim chorobom oraz poważnym zaburzeniom umysłowym. Oficjalnie ta wersja nie jest potwierdzona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widze początkujący ufolog ;)

generalnie UFO to jak nazwa wskazuje na obiekty latające niemożliwe do identyfikacji.

Jeśli widzisz coś na niebie a nie umiesz tego zakwalifikować do znanych rzeczy jest uznany przez ciebie jako UFO. Właściwie chodzi o to że na radarach wojskowych były, są, i będą widziane pojazdy które nie należą do znanych. Powiedzmy że nad pewnym rejonem przeleci wrogi samolot który jest "zamaskowany" (czyli niewidzialny dla naziemnych radarów) to też powinniśmy zakwalifikować do UFO ? Nie wiem, niech każdy sobie przemyśli bo mnie śrendnio interesuje o co chodzi dogłębnie w nazwie UFO.

Jeśli chodzi ci o UFO jako pojazdy na których znajdują Intelgentne Istoty moge ci powiedzieć że jestem przekonany za głowe w ich istnienie. Jest tak wiele raportów samych spotkań z istotami pozaziemskimi a jeszcze 10 razy tyle obserwacji samych świateł i dziwnych objektów że wychodzi że dziennie 1000 cywili lub więcej widzi coś takiego.

Jakby oni nie istnieli... ja bym nie istniał...

Co do podróży w czasie.

Kiedyś czytałem o amerykańskim projekcie z lat 40, gdzie to naukowcy próbowali stworzyć swego rodzaju pole siłowe dla łodzi podwnodnej żeby stać się niewidzialnym dla wrogów.

Lecz nie udało się to im, ale co się udało otrzymać... łódź z PASAŻERAMI zniknęła i przemieściła się o kilkaset kilometrów. Ludzie którzy tam sie znajdowali stosowali jakąś kuracje psychogiczną bo nie umieli dojść do siebie.

Wogole dzieki siłom elektromagnetycznym naukowcy pobudzali wybranym ludziom z projektu komórki mózgowe (jak czytałem człowiek wykorzystuje 4% swojego mózgu) i dzięki temu w mózgu zachodziły jakieś reakcje nie pamietam, ale coś z elektrycznością.

I ci ludzie mogli sie przenieść w dowolne miejsce w dowolnym czasie. stosowali jakiś stołek czy coś gdzie jest jakieś załamanie jakiejś bariery - nie wiem tekst był po angielsku, to trudno mi sobie przypomnieć.

Aha jeszcze wiadmo mi że są pewne laboratoria w których wprowadza się ludzi w trans i dzięki temu ochotnicy wychodzą z ciałą i lecą na ksieżyc lub marsa, ale jak czytałem dużo osób nie wróciło do swojego materialnego ciała, a ciała te są pogrążone w śpiączce. (tak zwane warzywa)

Co do ufo to się zgodzę, ogólnie to podobnie myślałem kiedyś. W ostatniej kwestii o kontrolowanych oobe przez osoby trzecie poruszasz ciekawy temat. Podczas zimnej wojny i Stany i ZSRR pracowały nad tym, tylko skupiało się to na szpiegostwie. Ci ludzie to nie są warzywa jak piszesz, są to ciała, tylko bez duszy. Kiedyś czytałem opis oobe, gdzie koleś opowiadał jak opuszczał atmosferę ziemi, wspaniałe widoki i wgl. ale najbardziej zafascynowała mnie tak zwana linka, dzięki której mógł wrócić do ciała...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś czytałem, chyba gdzieś na tym forum, że kosmici to prawdopodobnie ludzie z przyszłości, którzy cofnęli się do naszych czasów. Ciekawe, chociaż bardziej skłaniam się ku teorii, że UFO kontaktowało się z nami już w przeszłości, a konkretnie w starożytności :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ci ludzie to nie są warzywa jak piszesz, są to ciała, tylko bez duszy.

Oto mi chodziło, ale nie wiedziałem jak to nazwać, po prostu są w śpiączce. No bo niby żyją, ale nie żyją, bo nie mają duszy.

PS: Hehe widzę, że będę mógł sobie z kimś pogadać. :) Może nie teraz, ale ogólnie.

Tutaj znalazłem w swoich zbiorach to o czym wyżej wspomniałem. Dla mnie to czarna magia, pewnie jak dla każdego z nas...

http://s8.postimage.org/tqb3yyn2b/process22.png

Oczywiście jest to ściśle tajne i bla bla bla, ale jest w moich rękach, a ja mam za zadanie rozpowszechnienie. :D Ktoś tak mówił kiedyś, coś oglądałem na youtubie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem kosmici byli tu już znacznie wcześniej niż Roswell:

1. Starożytność;

2. Średniowiecze;

3. Czasy teraźniejsze.

Może trochę opisze te Punkty swoim zdaniem:

1. Starożytność - wielu naukowców dokonuje wspaniałych dowodów na istnienie obcej cywilizacji z punktu budowli, których nie udałoby się zrobić w tamtych czasach człowiekowi bez technologii. Kamienie, które znajdowały się w budowli miały niekiedy po tysiąc ton!! W tamtych czasach było to niemożliwe do podniesienia przez dźwignie, nawet w dzisiejszych czasach jest to trudne, acz wykonalne.

2. Średniowiecze - wyprawa Kolumba, który widział UFO lecące do wody, gdy odkrywał nowy świat, potem ufo przemieniło się w USO. (zapewne wszyscy wiecie co to USO). :D Jest nawet to opisane w jego listach, które archeolodzy odnaleźli. Zapewne nie wszyscy ludzie interesują się UFO, aczkolwiek jest wielu ludzi, którzy coś widziało na niebie i nie mogą tego wyjaśnić naukowo (mówie tu o naszych czasach).

Sorry, że tak pisze, ale jestem nowy i nie wiem jak bardziej mogę napisać. Jeśli ktoś by chciał popisać na temat UFO, poważnie albo tylko popisać na różne tematy piszcie na gg 45159618. Pozdro. Aha, jeśli ktoś jest takim maniakiem jak ja i ma filmiki czy coś. Proszę tutaj wrzucać lub mi na gadu Pozdrawiam.

Może na początek młody badaczu UFO zaczniesz korzystać z jakiejś przeglądarki poprawiającej błędy ortograficzne. O składni i interpunkcji nie wspominam. WALDECZEK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istnieją na pewno inne cywilizacje, niemożliwe jest żeby tak ogromny wszechświat, składający się z miliardów planet, miał tylko jedną zamieszkałą planetę - Ziemię.

Ja uważam, że są tam gdzieś takie "ziemie" jak nasza, gdzie mieszkają stworzenia takie jak my.

Na innych zaś mogą żyć inne gatunki, może same zwierzęta, albo jakieś zupełnie nieznane nam istoty.

Na pewno nie jesteśmy sami w galaktyce.

Co do podróży w czasie.. To jest też temat, który pewnie przed zwykłymi śmiertelnikami się ukrywa.

Chciałabym, żeby takie podróże były możliwe. Jednak nie umiem odpowiedzieć czy już jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś z was dokonał jakiejś obserwacji ufo? Może ktoś by chciał się podzielić swoimi relacjami, może ktoś opisze jak obserwuje niebo szukając ufo bardzo mi zależy ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko fajnie super, tylko robi się tu spam nie na temat. (pomijam to, że wkleiłeś 20 razy ten sam post :) ). Zobaczcie tam są działy paleoastronautyki, co do obserwacji może załóż nowy temat jak chcesz. No bo niby temat nazywa się Ufo i PODRÓŻE W CZASIE, mały młody ufologu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem sory, że wchodzę w inny temat, ale jak mówiłem chce wszystko wiedzieć;D Wracając do tematu podroży w czasie, widziałem ostatnio, że ogromne statki ufo lecą na Ziemie i przeliczali tam czas kiedy dotrą.. Przecież jeżeli obcy mają technologie, to dlaczego by się tak wlekli..? Czy waszym zdaniem Einstein twierdząc, że podróże w czasie są niemożliwe ? Sory za moje błędy, ale chyba każdy wie o co chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nie każdy wie o co Ci chodzi.. Taka jest zasada na forum, że piszemy w miarę bez błędów, ze znakami interpunkcyjnymi, a zdania zaczynamy z dużych liter. To nie tylko ułatwi nam czytanie i rozumienie pytań i postów, ale także świadczy o naszej kulturze i szacunku do innych, bo skoro wszyscy mogą się stosować, to Ty powinieneś to uszanować, zwłaszcza jak chcesz się dowiedzieć czegoś nowego.

Ja np. nie rozumiem o co Ci chodzi w ostatnim wpisie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On jest chyba tak podniecony UFO i wgl napalony, pisząc tak szybko nie zwraca uwagi na byki, treść, itp :)

Piszcie na temat. Romek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja alfa i omega nie jestem i też nie potrafię pisać składniowo. Znów... nie wiem co ma interpunkcja do tego tematu... może powinniście to Jemu napisać na privie? nie znam się :)

widzialem ostatnio ze ogromne statki ufo leca na ziemie i przeliczali tam czas kiedy dotrą.. przeciez jezeli obcy maja technologie to dlaczego by sie tak wlekli..? czy waszym zdaniem einstein twierdzac ze podróze w czasie sa niemozliwe ?

Czytałem o tym 2 lata temu. Ale to jakaś ściema jest... no bo "niby" owe statki miały sie znajdować za saturnem i mieli się tu znaleźć w październiku 2012. Wiadomo mi, że porwani bywali uprowadzani na statki "Matki" w przestrzeni kosmicznej i jakoś ogromne cygara nie były widzialne przez satelity i radary. (zakładam, że przy takiej technologi są dostępne takie coś jak maskowanie)

Nie wiem, zwolennicy Ashtara twierdzą, że przylecą tu po nas 21 grudnia i zabiorą nas do światła... Ale to już jest totalny niewypał...

Tutaj niżej te niby 3 statki... dla mnie to zwykłe kamienie z przestrzeni kosmicznej, chociaż pierwszy obraz po lewej wygląda jak ... nie powiem co mi to przypomina ;) ... nie znam się na takich zdjęciach.

http://paranoidnews.org/wp-content/uplo ... 40x261.jpg

3-Large-Objects-Heading-To-Eart-540x261.jpg

On jest chyba tak podniecony UFO i wgl

To pewnie tak jak ja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem widzę tutaj asteroidę lub wielki meteor, ale ja mogę tylko spekulować, co to jest, ale zainspirowało mnie to, dlatego o to zapytałem;D

Fragment regulaminu, który obowiązuje wszystkich piszących na forum:

2.13 Na forum wymagamy używania poprawnej Polszczyzny. Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika lub przeglądarki (polecamy Mozille Firefox), która podkreśla błędnie napisane wyrazy. Staraj się stosować polskie znaki. WALDECZEK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tutaj niżej te niby 3 statki... dla mnie to zwykłe kamienie z przestrzeni kosmicznej, chociaż pierwszy obraz po lewej wygląda jak ... nie powiem co mi to przypomina ;) ... nie znam sie na takich zdjęciach.

http://paranoidnews.org/wp-content/uplo ... 40x261.jpg

3-Large-Objects-Heading-To-Eart-540x261.jpg

To nie są żadne statki obcych. Był już kiedyś temat na forum. Są to odbicia światła od teleskopu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie są żadne statki obcych. Był już kiedyś temat na forum. Są to odbicia światła od teleskopu.

No, to tym bardziej. W internecie można znaleźć wiele dezinformacji. Dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy waszym zdaniem einstein twierdzac ze podróze w czasie sa niemozliwe

Wszystko jest możliwe, nawet złamanie czasoprzestrzeni (podróże w czasie, jeśli ktoś nie zakminił :P). Potrzebne są tylko czas, cierpliwość i masa badań. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak myślicie jak ufo się przemieszcza w czasie czy potrzebna im jest jakaś energia? Z czego mogą oni czerpać taką energie, która im na to pozwala. Zapewne każdy z was główkował na ten temat, co o tym Myślicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak myślicie jak ufo się przemieszcza w czasie czy potrzebna im jest jakaś energia? Z czego mogą oni czerpać taka energie która im na to pozwala.zapewne każdy z was główkował na ten temat co o tym Myślicie?.

Po pierwsze skąd pewność, że ufo przemieszcza się w czasie? Co Twoim zdaniem kryje się pod nazwą ufo, czy są to kosmici gdzieś z kosmosu, zupełnie do nas niepodobni, z odległej galaktyki i do tego dysponujący technologią poruszania się w czasie? Dla mnie pytanie trochę nie na miejscu. Czysto teoretyczne wgłębianie się w możliwości obcych technologii jest co najmniej wg. mnie śmieszne. Podejrzewam, że nawet jeśli obcy mieliby taką technologię to na poziomie dzisiejszej wiedzy ludzi nie bylibyśmy w stanie ogarnąć istoty takiej energii. Podsumowując przemyśl dwa razy o co pytasz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po Pierwsze wiemy, że się przemieszczają, ponieważ jak inaczej można wytłumaczyć, iż przylatują na Ziemie?.. A może ty myślisz, że oni już tutaj są? Szczerze to nie rozumiem twojej uwagi, ale dobra.. jak inaczej by przylatywali z planety Zeta Reculi??? Proszę powiedz mi, bo ja widzę tylko jedną odpowiedź... podróże w czasie.

Co do ufo Ufo-jest to niezidentyfikowany obiekt latający skr. NOL jakbyś nie wiedział. Po drugie, nic nie mówiłem na temat istot pozaziemskich, ale mogę powiedzieć co nie co o istotach, prawdopodobnie są 2 grupy tych istot .. Szaraki z opowiadań świadków istoty mają od 4 do 6 palców. Greys są przedstawione jako mające niezwykle duże głowy w stosunku do ich ciał.. Są przedstawiani jako nieposiadające włosy w dowolnym miejscu ciała, w tym twarzy, a nie zauważalne zewnętrzne uszy i nosy, ale tylko małe otwory, lub otwory do uszu i nozdrzy. Są przedstawiani jako posiadający bardzo małe usta i bardzo duże, nieprzezroczyste, czarne oczy, bez dostrzegalnego tęczówki lub ucznia i nie są podobni do ludzi.

Co do ich techniki myślę, że czerpią one energie z wody dlaczego z wody? Dlatego, że UFO widziane przy akwenach wodnych robiło jakby trąbę wodną, do której ufo tą wodę pobierało

do wewnątrz swojego statku, czerpanie Energii z wody umożliwia im ciągłość latania. Przepraszam, że tak mówię swoim językiem, ale nie jestem jakimś nauczycielem polskiego Żeby recytować jak z internetu...

nie pisz posta pod postem, używaj funkcji EDYTUJ - soldado

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz