• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
FoxMulder20

UFO I PODRÓŻE W CZASIE

36 postów w tym temacie

Eh, widzę jeszcze długą drogę do poznawania tematu UFO... trzeba czytać i jeszcze raz czytać żeby zgłębiać tajniki.

------------

W końcu Ufonauci to pozaziemscy podróżnicy czasowi, były już rozmyślania, że niektórzy z nich to my z przyszłości. Możliwe, ale jest za dużo ras żeby to sklasyfikować, w starych numerach UFO można znaleźć pewien temat o tym, że Nordrycy to tak naprawdę my z przyszłości... Nie wiem co o tym sądzić.

Zauważcie, że podczas kiedy świadkowie zostają uprowadzani. Czas jakby stanął w miejscu lub niewiele się zmienił. Wiele razy było tak, że porwanym wydawało się, że zostali wzięci na cały dzień a tak naprawdę w domu minęło kilkadziesiąt minut.

Ci co kiedykolwiek odwiedzili nasze "zoo" mają na pewno taką technologię, że nam wynalezienie czegoś podobnego zajęłoby pewnie tysiące lat.

Dla przykładu pomyślcie co by było jakbyśmy się udali na chwile do średniowiecza z laptopem lub komórką. Uznaliby to za szatańskie dzieło i spaliliby nas na stosie.

Nie wiem czy ktoś słyszał o John'ie Titorze, gościu, który rzekomo przybył z 2036r. a urodził sie w 1998r. W roku 2001 był gdzieś w USA i został na chwile, bo miał pewną misje do wykonania, bo ziemia w 2036 jest skażona. Typ udzielał się na jakimś forum w USA jako "TimeTravel 0" i opowiadał jak to jest, nawet wrzucił zdjęcia rzekomej maszyny czasu.

Nie wiem, jak dla mnie ściema. Chociaż niektóre rzeczy są dość ciekawe

tutaj streszczenie

http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Titor

Napisał, że 2004 do 2015 ma być II wojna secesyjna w ameryce.

Ale uważam, że dzięki naszym działaniom wpływamy na przyszłość Ziemi nieuwarunkowanie, w tym wszechświecie można np. stworzyć odmienną historię niż w równoległych. Wyjaśniałoby dlaczego prawdziwi jasnowidzowie się mylą.

Nie da się ściśle określić przyszłości.

riddick1773, nie wiem jakby to było do mnie pisane odczułbym to jako, że jesteś zdenerwowany odpowiadając mi, więc lepiej ku ścisłości walić znaczki obok ( ;):( :| :D )

nie jestem nauczycielem polskiego Żeby recytować jak z internetu...

Ja nie będę nikomu wytykał gdzie kto robi jakie błędy, bo wiem, że też je popełniam. Więc moderatorzy i inni podobni trochę wyrozumiałości, bo macie po te 20 - 30 lat a chcecie chłopaka poprawiać czymś czego dopiero się uczy... Nie wiem jak może komuś coś takiego przeszkadzać. Rozumiem jak sypie wyzwiskami czy coś...

Nie wiem niepojęte przeze mnie... Szanujmy sie nawzajem :)

To co może ja będę po śląsku gadał? raczej nie ma czegoś takiego w regulaminie? ;)

tęczówki lub ucznia i nie są podobni do ludzi

rozumiem, że jest to tłumaczone z google tłumacza :D podejrzewam, że wykrył słowo "pupil" oznaczające po polski [ tęczówka lub uczeń] i po prostu nie wiedział co wybrać, alt to tak poza tym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
riddick1773, nie wiem jakby to było do mnie pisane odczułbym to jako że jesteś zdenerwowany odpowiadając mi, więc lepiej ku ścisłości walić znaczki obok ( ;):( :| :D )

No jakbyś zgadł, poza tym nie dziwi mnie niewiedza innych, tylko wierzenie w dziwne teorie. Pytać o takie rzeczy, to tak jakby nie wiem myśleć, że góra lodowa jest tak duża jak wystaje spod powierzchni wody. (sory nic innego nie przyszło mi do głowy, ale mam nadzieję, że skumacie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zauważcie że podczas kiedy świadkowie zostają uprowadzani. Czas jakby stanął w miejscu lub nie wiele się zmienił. Wiele razy było tak że porwanym wydawało się ze zostali wzięci na cały dzień a tak naprawde w domu mineło kilkadziesiąt minut.

Bez obrazy, ale to brzmi trochę głupio: rasa, która potrafi manipulować czasem porywa przedstawicieli nic nie znaczącej rasy z zapyziałej planetki na zadupiu galaktyki. Jaki więc jest sens w ogóle tu przylatywać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

riddick1773, spokojnie :)

to jeszcze nic w porównaniu jakby ktoś przytaczał cytaty z biblii do rzeczy nie mających w ogóle sensu. Co popatrzę na jakiś ciekawy klip o paranormalnym lub teoriach spiskowych to zawsze się znajdą tacy co przyswajają jakieś głupoty.

Bez obrazy, ale to brzmi trochę głupio: rasa która potrafi manipulować czasem porywa przedstawicieli nic nie znaczącej rasy z zapyziałej planetki na zadupiu galaktyki. Jaki więc jest sens w ogóle tu przylatywać?

Może ta planetka jest tak bardzo fascynująca dla nich, jak my nimi.

No bo my tak naprawdę jesteśmy dla nich dalej w epoce kamienia "100 lat za murzynami". Nie wiadomo ile jest planet zamieszkujących przez istoty pozaziemskie, ale założę się, że nie ma dużo planet, które mają takie jak my mamy bogactwo przyrodnicze. Mimo to, że jesteśmy niedorozwinięci możemy pocieszyć się tak wspaniałymi gatunkami zwierząt i roślin, wszystkie ekosystemy, wody, źródła, itd.

Po drugie mamy coś takiego, że rozróżniamy emocje, co dla nich jest pewnie ciekawe, wygląda na to, że większość z nich są pogrążeni tylko w kalkulacji.

Większość uprowadzeń jest na podstawie "zabrać nasienie lub jajeczko"

co dla większości z nich jest atrakcją. bo nie mają jak sie rozmnażać (generalnie jak wiadomo to Szarzy, Reptilianie). Po prostu stworzyć lepszą rase hybryd z uczuciami wyglądającymi bardziej ludzko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem tu nowy i chciałbym się podzielić czymś co kiedyś przeżyłem. Gdy byłem mały, wracałem do domu z rodziną w nocy i nagle na niebie zobaczyłem coś co przypominało mi UFO (okrągłe tak jak na filmach), nie wiem czy to prawdziwe UFO, czy to jakiś rządowy samolot, ale nigdy tego nie zapomnę. Nie mówiłem tego nikomu no bo jakby to brzmiało?:) Jak dla mnie kosmici istnieją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plokoon dzięki za wstawiennictwo, wiem, że może inni myślą inaczej jak ja, ale każdy ma inny tok rozumowania, nieprawdaż ?? Co do naszej planety i do wypowiedzi Plokoona w 100% się zgadzam, myślę, że istoty rozumne nam zazdroszczą szczególnie tego, że możemy się rozmnażać, ciekawi mnie tylko jak oni się rozmnażają, bo przecież muszą, prawda? Myślę, że kosmici przylatują tutaj po rośliny, gady, płazy wszelkiego rodzaju żywych istot na Ziemi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FoxMulder20.

Teraz rozumiem co piszesz w ostatnim poście.

Wracając do tematu, to opcje mogą być różne i możemy tylko gdybać i snuć na ten temat przypuszczenia.

Jak wiadomo, niektórzy optują, że to MY z dalekiej przyszłości, inni są zdania, że to jednak jest inna cywilizacja.

Pomijam już pośrednie rozważania.

Jak jest naprawdę z podróżami w czasie - jeszcze trudniejsze zagadnienie, chociaż dotyczące i dotykające boleśnie niektórych ludzi.

Kiedyś próbowałem trochę zgłębić temat :

podroznicy-w-czasie-t7389.html?hilit=podr%C3%B3%C5%BCnicy%20w%20czasie.

Pozbierałem w nim trochę opisów, ale to są tylko opisy.

Jak jest w rzeczywistości, to można opisać po przeżyciu takiego czegoś i jak uda się wrócić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Osobiście uważam że:

1. Ufo na 100% istnieje

2. Czy podróżują w czasie? Możliwe, ale:

2.1 Jeśli mają taką technologię, to są na takim stopniu zaawansowania, że raczej nie kontaktują się z nikim.

Jak to " nie kontaktują się z nikim" ? Wydaje mi się, że zakładając oczywiście, że istnieje forma życia poza Ziemią- to na pewno zechcieliby się kontaktować z innymi w przestrzeni kosmicznej, tak jak my chcemy poznać " ich"!

Co do podróży w czasie, to logiczne- bo skoro czas inaczej "płynie" w kosmosie, to podróżą na Ziemię powiedzmy z takiego Oriona, na pewno można określić mianem podróży w czasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ajka, skąd ta pewność? Może są introwertykami? ;p

Jeżeli posiadają wystarczającą wiedzę oraz technologię aby dotrzeć do Ziemi, to są sporo przed nami, więc my jako cywilizacja nie mamy im nic do zaoferowania. Po co mieliby się z nami kontaktować i wywoływać zamieszanie, jeżeli mogą niezauważenie prowadzić obserwacje i badania ludzi w ich naturalnym środowisku jakim jest Ziemia.

Być może dawno temu ujawnili się (piramidy, stonehenge i takie tam), lecz coś poszło nie tak jak powinno?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mateo512- ja nie mam wcale pewności, że jest właśnie tak, jak napisałam- opieram się na swoich przypuszczeniach, zresztą, jak większość ludzi, jeśli chodzi o jakiekolwiek hipotezy na temat kosmitów, czy UFO...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema ;) Ufo na stówke istnieje no bo... wszechświat jest nieskończony. Nie wierzę, że jesteśmy tu sami. Technologie mają pewnie bardziej rozwiniętą od naszej. Ponoć już kiedyś z ludźmi się kontaktowali (podczas budowy piramid). Pytanie czy mogą podróżować w czasie... i tutaj problem. Mogą podróżować w sposób "swój" czyli swoim ciałem... to coś jak moc, albo poprzez technologię. Ciężko stwierdzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz