Arkatch

Odwiedziny przez obcych - Summerowie

10 postów w tym temacie

Witajcie. Zapraszam do przeczytania drugiej części sagi "Odwiedziny przez obcych", organizowanej w 100% przeze mnie. W tej części zajmę się odwiedzinami w Starożytnej cywilizacji Sumerów.

Sumerowie chyba najbardziej doświadczyli istot z innej planety.

Oto dowody :

1) W Sumerze pierwszy raz nawiązano kontakt z obcą cywilizacją. Każda opowieść w Judeo-chrześcijańskiej biblii ma swój wcześniejszy odpowiednik w pismach Sumerów. W roku 1976 Zecharia Sitchin opublikował własne tłumaczenia Sumeryjskich tekstów w cyklu „Kroniki Ziemii”. Jego zdaniem opisywały one kosmitów zwanych Anunaki, przybyłych na Ziemię po złoto. Dlaczego akurat po złoto ? Jakie ma ono niezwykłe właściwości ? Złoto jest kowalne i doskonale przewodzi prąd, jeśli kosmici mieli cywilizację podobną do naszej to mieli szerokie zastosowania tego metalu w technice. Choćby w produkcji elektryczności wykorzystując nanotechnologię. Dzięki swoim własnościom złoto może odegrać wielka rolę w przyszłej produkcji statków kosmicznych. Złoto odbija promienie podczerwone zwane też cieplnymi. Nie są one widoczne, ale czujemy ich działanie w postaci ciepła. Złoto doskonale nadaje się na osłony cieplne, jest też kowalne i ciągliwe. Więc można tworzyć z niego bardzo cienka blachę. Złoto nie ulega zniszczeniom, ponieważ całe starożytne złoto istnieje do dziś. Anunaki przybyli na Ziemię z planety w naszej galaktyce, która okrąża Słońce raz na 3600 lat po eliptycznej orbicie.

2) Sumeryjskie rysunki przedstawiają istoty podobne do kosmitów w hełmach. I tu mamy pytanie: Z kąt Sumerowie wiedzieli jak wyglądają kosmici ? Musieli mieć wzór do ich narysowania. Skąd go mieli ? Czy widzieli kosmitów ? Sumerowie widzieli istoty z innej planety. To świadczy, że fani teorii o kosmitach mają rację i na tych właśnie rysunkach znajdują się kosmici.

3) Możliwe, że Anunaki stworzyli ludzi jako swoich niewolników do pracy w kopalniach. Adamu byli prawdopodobnie pierwszymi ludźmi, stworzonymi 450000 lat temu wstawiając im swoje DNA. Wzięli jedna komórkę genetyczną naszych przodków i zmienili w niej kod genetyczny, tak jak to nasi naukowcy robią dziś.

Przepraszam, że tak długo trwało napisanie drugiej części, ale nie miałem zbyt wiele czasu. To wszystko co wiem, może jest coś jeszcze ? Czekajcie na trzecią część. Proszę o opinie na ten temat.

Pozdrawiam Arkatch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Figurki widziałem, przypominają faktycznie obcych, nie tylko sumerowie mieli takie doświadczenia, praktycznie w każdej starożytnej kulturze są przesłanki o przybyszach z kosmosu, w Egipcie jest bóg, który przybył z nieba, grecka mitologia-wielkie wojny bogów, kiedyś jeszcze był ciekawy artykuł, o którymś plemieniu (nie pamiętam dokładnie, więc mogę się mylić :) ) z Indii, które opisywało wojne łudząco podobną do ataku atomowego.

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy temat, wiadomo, że Sumerowie byli pierwszą cywilizacją ludzką w miarę zorganizowaną i coś w tym jest, że na różnorakich rysunkach, w mitologii widoczne są bądź co bądź wizerunki obcych...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym powiedziała, że przed nimi była jeszcze inna. Wszak wierzyć bractwu( organizacji ) Tule, to właśnie ci przekazali Niemcom informacje na temat broni, itp. Nie zapominajmy też o tym, iż orzełki na mundurach, marsz wojsk, wystąpienia Hitlera miały podłoże czysto sumeryjskie ( Hitler czytał mnóstwo starożytnych ksiąg) :D O elementach okultystycznych nie wspomnę. Ponoć w trakcie jednego seansu spirytystycznego, ów cywilizacja dostarczyła informacji, że odleciała z Ziemi natychmiast kierując się prosto do ich własnego domu - planeta Aldebarana. Nie od dziś wiemy, że Sumorowie zwyczajnie zapadli się pod ziemię :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele z tych teorii jest często ściśle powiązane z innymi teoriami np o Reptilinach, którzy występowali jednocześnie z anunnaki a nawet wcześniej, bądź też byli odmianą ich rasy. Jest to jednak straaaasznie skomplikowane i nie będę się rozpisywał, bo nie pamiętam tego dokładnie.

:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro już tak piszemy o sci-fi

to może summerowie zapadli się pod ziemię dlatego, że może przenieśli się na inną planetę, może opanowali taką technologię, że teraz żyją pod ziemią albo gdzieś indziej, może też stworzyli alternatywny świat :P

a, tak mi się powymyślało :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sumerowie chyba najbardziej doświadczyli istot z innej planety.

Oto dowody :

1) W Sumerze pierwszy raz nawiązano kontakt z obcą cywilizacją. Każda opowieść w Judeo-chrześcijańskiej biblii ma swój wcześniejszy odpowiednik w pismach Sumerów.

Każda? A znasz inną oprócz "Eposu o Gilgameszu" ( z którego nota bene pokrywa się jedynie fragment o potopie) ?

W roku 1976 Zecharia Sitchin opublikował własne tłumaczenia Sumeryjskich tekstów w cyklu „Kroniki Ziemii”...

Jeśli chodzi o osobę Zecharii Sitchina to jest dla mnie mało wiarygodna, jak i jego tłumaczenia z języka sumeryjskiego. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale niektórzy podzielają moje zdanie:

http://www.sitchiniswrong.com/sitchinerrors.htm

http://www.sitchiniswrong.com/sumerian/sumerian.htm

http://ancientaliensdebunked.com/references-and-transcripts/anunnaki/

2) Sumeryjskie rysunki przedstawiają istoty podobne do kosmitów w hełmach. I tu mamy pytanie: Z kąt Sumerowie wiedzieli jak wyglądają kosmici ? Musieli mieć wzór do ich narysowania. Skąd go mieli ? Czy widzieli kosmitów ? Sumerowie widzieli istoty z innej planety. To świadczy, że fani teorii o kosmitach mają rację i na tych właśnie rysunkach znajdują się kosmici.

Najpierw piszesz, że istoty podobne do kosmitów (swoją drogą skąd wiesz jak wygląda kosmita, widziałeś już jakiegoś? I dlaczego kosmici mieliby używać staroświeckich hełmów, które ludzie używali w latach 80-tych?), a w następnym zdaniu (pytaniu) bierzesz już za pewnik, że rysowali kosmitów. Ciekawa logika.

Odpowiedź na te pytania jest zadziwiająco prosta: Nie widzieli jak wyglądają kosmici. Nie widzieli kosmitów. I nie rysowali kosmitów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Epos o Gilgameszu nie pokrywa się z Biblią wyłącznie odnośnie mitu o potopie. Tak samo było odnośnie ''wieży Babel''.

Dla mnie osobiście łatwiej uwierzyć w to, że oba źródła miały wspólne źródło niż w to, że podobieństwo jest przypadkowe.

Nie było żadnych ''obcych'', tylko cywilizacje atlantydzkie, lemuryjskie, Imperium Ramy, itd..

Były to wysoko rozwinięte cywilizacje, które nasi prymitywni przodkowie obserwowali i dzielili się obserwacjami z ich następnymi pokoleniami na swój prymitywny sposób.

Poza tym nie mit o potopie występuje praktycznie we wszystkich mitach, nie tylko w biblijnym i sumeryjskim.

Też przypadek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bardzo interesujący temat, ja ze swojej strony może porzucę link na temat i treści starego manuskryptu indyjskiego.

http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Artyk ... Vimana.htm

Myślę że może coś wnieść do tego tematu

Baaardzo stara ta strona skoro nie ma polskich znaków zawartych, chyba że to przez angielską klawiaturę bez nich. To dużo zmienia: File translated from TEX by TTH, version 2.89 on 14 Mar 2001.

Natomiast do samego artykułu z 1 zdjęciem i hieroglifami to kiedyś widziałem program w national geographic tam negowali te obrazy jako statki ufo, dawali inne tłumaczenia itp. niestety mało pamiętam z tego programu, oczywiście nie można negować niczego w końcu to tylko telewizja i tam też się rządzi poprzez politykę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz