invisible

Chupacabra (+18)

133 postów w tym temacie

Przyjemny zwierzak.

Nie chciałbym nigdy spotkać czegoś takiego :twisted:

Mamy szczęście, że w Polsce nie ma takich istot.(*chyba)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyszukane na googlach:

Incydent miał miejsce w sierpniu 1998 roku w okolicach Radomia (obrzeża Puszczy Kozienickiej). Potwora spostrzegło dwóch ludzi, którzy w lesie prawdopodobnie kradli drzewo. W tamtym rejonie odnaleziono również trzy martwe kozy. Zwierzęta wykrwawiły się przez okrągłe otwory o średnicy ok. 2 centymetrów, znajdowały się one pod dolną szczęką. Zagadkowym jest fakt, iż ciała kóz, prawie dobę po śmierci, nie ogarnęło jeszcze stężenie pośmiertne. Jest to charakterystyczne dla ataków chupacabry. Martwe zwierzęta odnajdywane na Puerto Rico również często posiadały tuż pod szczęką, na szyi niewielkie okrągłe ranki. W większości przypadków z Puerto Rico nie wykryto także stężenia pośmiertnego.

Wroćmy jednak do omawianego przypadku. Przez wieś, w której odnaleziono trzy martwe kozy, przeszła fala plotek. Znaleźli się nawet tacy, co twierdzili, iż zwłoki jakiegoś zwierzęcia, lub jeszcze żywe zwierzę skrępowane jakimś białym materiałem, zostało odwiezione smochodem na sygnale pod ochroną grupy przypominającej antyterrorystów. Podobno istota miała trafić do jakiegoś instytutu w Warszawie. Moim zdaniem są to tylko plotki, postaram się jednak dokładnie to sprawdzić. Jednak już trzy wykrwawione kozy i opowieść dwóch świadków zmusza nas, aby poważnie potraktować ten przypadek.

Dodam, iż wzmianka na ten temat znajduje się w listopadowym numerze miesięcznika "Wydarzenia Niesamowite" z 1998 roku, jednak autor sądzi, iż kozy zostały zagryzione przez psy. Według mnie sprawę trzeba zbadać dokładniej, postaram się to zrobić, gdy tylko ustalę coś nowego, niezwłocznie o tym poinformuję.

Marcin Mizera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe zwierzątko, ale takie duże zwierzę nie można nie zauważyć. Mutanciki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele rzeczy zostało przez nas zignorowanych pomimo wcześniejszych przesłanek.

Na tym zagmatwanym świecie niczego nie można być pewnym ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

paniczny strach- ale czegoś nie rozumiem, bo na cmentarzu taka istota nie ma za wielkich szans na przetrwanie, znajduję się on może w okolicy lasu???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oto obiecane kiedyś fotki:

Fotki zanim wyskoczyło nam to coś.

dsc00077ok7.th.jpg

dsc00078dj5.th.jpg

dsc00079dh7.th.jpg

dsc00080fy4.th.jpg

dsc00081fm9.th.jpg

dsc00083xr0.th.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przyjemny zwierzak.

Nie chciałbym nigdy spotkać czegoś takiego :twisted:

Mamy szczęście, że w Polsce nie ma takich istot.(*chyba)

Owszem jest, u nas to nazywa sie pomurnik i wygląda trochę jak pies chodzący na dwóch łapach

http://paranauka.pl/ tam jest o pomórniku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nom wyglądał podobnie jak ten Pomórnik na wikipedii ( chodzi o opis) lecz oczy miał inne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wy wszyscy p... Pomórnik okazał się Rosomakiem :) A goście mogli zrobić choć jedno zdjęcie tego czegoś xD bo niby czego nie :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra,ale to sierść Rosomaka a Rosomak tak nie zabija nie? Może po prostu to jakaś jego odmiana lub mutant?

Literówki // Nieunikniona Śmierć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mutant---> sprecyzuj swoją wypowiedź. Według mnie Pomórnik jest pod gatunkiem ,lub tym samym gatunkiem co Rosomak, a jego zdolności zawdzięczamy ewolucji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałam ,że w Radomiu i w okolicach też widziano Pomórnika :] wow

Zachęcam do stosowania polskich znaków oraz do dłuższego wypowiadania się // Nieunikniona Śmierć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż w Polsce to wiadomo zwierzątko mogło uciec z czarnobyla na ukrainie i poszło w odwiedziny do zwierząt w Polsce ale w brazylii albo w innych krajach ameryki to nie wiem.No wiadomo teraz będa te tornada w polsce burze potężne ale żeby takie bydlęta.No przecież powinni wypuścic po 40 dobermanów do każdego lasu a las przez policje otoczyc no wtedy to chyba 1 chupacabra (o ile jest jedna) to by nie rozerwała takiej ilości psów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie sami siebie niszczą choćby technologią atomową. Czytałem o bombie atomowej rosyjskiej którą testowali na wyspie nie zamieszkanej należącej do nich czyli do Rosji i że to jest najsilniejsza bomba atomowa jaka istnieje że jej wybuch obok na wyspie obok Rosji podobno było czuć na Alasce w Stanach Zjednoczonych. W końcu te wybuchy atomowe spowodują wychodowanie jakiejś inteligentnej rasy z którą będą musieli walczyć jak z jakimś innym narodem

Literówki oraz błędy ortograficzne // Nieunikniona Śmierć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiadomo do końca. Według mnie to jakiś nie odkryty dotąd gatunek drapieżnika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne zdjątka ale....

Włóczę się kilkadziesiąt lat po naszych lasach i nie tylko i co? Takie zwierzę nie istnieje, strach - noc - ciemność robi swoje - zwykły kot czy pies już nie mówiąc o innych zwierzątkach (dzikich np. sarna, jeleń, borsuk itp) w środku nocy nieźle wygląda. Gdyby coś takiego było ( 2 zdjęcie to pewnie zniekształcony rosomak) to nie jeden z moich kumpli (którzy pracują prawie we wszystkich regionach gdzie podobno występuje) nie tylko by zobaczył "niezwykłe" nowe zwierzątko ale i zrobił zdjęcie lub mały odłów. Wsjo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Widziałem ten cmentarz w snach(można powiedzieć, że jestem Jasnowidzem), była tam postać gołąb i kot nagle ujrzałem ich pociętych, ale one nie mogły być pocięte nożem. A i odnosząc sie do tematu Chupacabra to jest w Meksyku nie w Polsce.

Pozdrawiam Zajcew.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja słyszałam jak byłam w Tatrach jak 2 górali mówiło, że na szlaku znaleźli 3 owce i 2 bezdomnych bez kropli krwi. Policja też nie wiedziała co się mogło stać. Ja myślę ,że to Chupa ale co do Pomornika sądzę ,że sami nie wiedzą co to było, eh niby Rosomak, ale myślę, że policja chciała przyciszyć tą sprawę. Może to jakiś nowy gatunek, albo coś gorszego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istnieje również teoria, że Chupacabra jest domowym zwierzęciem obcych. To coś jeżeli istnieje, to najwyraźniej jest nie z tego świata i przewyższa nas swoją inteligencją.Skoro tyle razy go widziano a nigdy nie schwytano,no ale doskonali nie jesteśmy. Bin Ladena też nie złapali jeszcze. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie w mieście znaleziono zwłoki zwierzęcia zmasakrowane całe, ale uwaga NIE MIAŁO ANI KROPLI krwi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z całego świata docierają do nas coraz to nowsze doniesienia o różnego typu Chupacabrach i temu podobnych stworach. Jedno z najnowszych doniesień pochodzi z New Jersey w USA, gdzie sfotografowano zwierzę podobne z daleka do małego jelenia.

Prezentowana fotografia, wykonana przez Pete'a (tak podpisuje się jego autor), wykonane zostało pod koniec lipca 2003 roku, gdy Pete wracał z pracy do domu.

A tak świadek opisuje napotkane na drodze zwierzę: Myślałem najpierw, że to był mały jelonek, więc zwolniłem, prawie się zatrzymując, kiedy zwierzę przebiegło przez drogę i pomknęło w stronę gospodarstwa rolnego na poboczu... było zbyt ciemno, bym mógł stwierdzić, gdzie pobiegło(...) Na szczęście, Pete zachowal pełną przytomność umysłu i w porę wykonał kilka zdjęć (model aparatu to Olympus D-560)

Myslę że to zdjęcie przedstawia cchupacabre?A wy co o tym sądzicie?[attachment=0]zwierze_new_jersey_mal.jpg[/attachment]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm a nie masz więcej takich fotek.

narazie zrobię analizę tej :)

2j29sh1.jpg

zoom tej kózki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to przypomina jakiegoś troszkę zdziczałego kotka po przejściach [potargane futro itp]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chupacabra02.jpg

to chupacabra ma skrzydła i wielkie oczy a nie małe jak u tej kozy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!