• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
aisak

Prośba o wróżbę nr 6 aisak

3 posty w tym temacie

Witam chciałabym prosić o rozkład ogólny na nadchodzący rok oraz czy uda mi się zakończyć pewną sprawę, która od dawna się ciągnie. Pozdrawiam :)

Katarzyna 06.04.1989r.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to rok spełnienia aspiracji oraz planów.

Możliwe poczęcie dziecka lub zostanie matką chrzestną. Możliwe nowe plany odnośnie kariery- idź nową drogą.

Zakończysz pewien etap, jednak nie do końca, po drodze czekają Cię zmiany statusu związku- rozstanie lub separacja. Zacznie się coś, ale szybko zakończy.

Nie widać nowej miłości na horyzoncie aż do sierpnia/września- wówczas możliwy nawet dość trwały związek z kimś młodszym.

Staniesz też pod koniec jesieni kolejnego roku przed wyzwaniem w przyjaźni- będzie to dla Ciebie swoista próba, bo będziesz w samym sercu konfliktu. Załagodzisz go jednak.

Uważaj na zdrowie, w tym roku zbadaj się pod względem układu krwionośnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Narodziny dziecka u mnie w rodzinie będą, bo niedawno się dowiedziałam, że moja ciocia jest w ciąży. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) ps. chciałam napisać, że ostatnia wróżba się sprawdziła i trafne bardzo było wizyta u endokrynologa, właśnie jestem w trakcie załatwiania, bo mam zalecenie od lekarza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.