malylolo

Nawiedzone stajnie ?

41 postów w tym temacie

Witam,

Po porozmawianiu z malylolo, chciałem tam pojechać do tej Baraniarni, próbowałem jak najwięcej ludzi zebrać (z innego forum też) na wypad, lecz trudno było się zgadać i pojechałem tylko z jednym znajomym.

posiedzieliśmy tam chwilę, jedno nagranie jest ciekawe. Jest to nagranie podczas używania SpiritBox'a, dlatego dużo szumu i dodatkowo słychać mnie jak mówię "Nie" - "powiedziało nie", lecz powiedzcie mi czy słyszycie coś jeszcze.

https://soundcloud.com/ukasz-ku-niar/mielec-baraniarnia-spirit-box

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hm, ja chyba nic nie słyszę niezwykłego, a nie ma zdjęć z tego wypadu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej zebrać ekipę , rozstawić sprzęt i zostać tam na noc . Oczywiście ekipę np. 5 ludzi a nie 30 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod koniec nagrania słychać ten sam głos, nam wydaje się że mówi "nie zrobiłem tego..... świństwa" tylko że my akurat używaliśmy tego radia które zmienia stacje około 4 stacje na sekundę więc nie jest możliwe usłyszenie słowa a tym bardziej tego samego głosy w pełnym zdaniu. a co ciekawe jeszcze że ponoć to była dziewczyna która tam została zabita.

Tu jest link do tego nagrania z zmniejszonym poziomem szumu

https://soundcloud.com/ukasz-ku-niar/baraniarnia-noise-reduction

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe ponieważ podobno zabito tam dziewczynę w jej urodziny ale też tam się ktoś powiesił . Możliwe że ktoś kto został posądzony o jej zabicie powiesił się tam gdzie ona zginęła . To by wyjaśniało w pewnym sensie to co jest na nagraniu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No też myślałem coś takiego, tylko nie jestem z Mielca a chciałbym przejść się na policję i się spytać czy nawet takie coś się wydarzyło czy to tylko plotki. Jeżeli to sprawa zamknięta to powinny dać dostęp do takich informacji, jeżeli jest aktywna to raczej nie podadzą. Też właśnie myślałem że jeżeli faktycznie tak było z tą dziewczyną, to na pewno jeden z podejrzanych były jej chłopak i może że był oskarżany/podejrzewany przez miejscowych czy przez rodziny, nie mógł tego znieść i coś sobie takiego robił. Tylko tak jak mówię, trzeba by zapytać policję czy naprawdę coś było bo to takie tylko gdybanie, wiele prób szukania na internecie nic nie wykazuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój ojciec jest emerytowanym policjantem pogadam z nim .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej wybierz się tam z kamerą i filmuj. Zrób też dużo zdjęc .

Często widac cos dopiero po przeglądnieciu tych zdjęc,nagrań.

Nie powiem ciekawy temat.Lecz jakies zdjęcia by się przydały. :D

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byliśmy tam z kamerą i aparatami ale nic nie widać na zdjęciach, a na filmie też nie zauważyłem, ale przeglądnę jeszcze raz by się upewnić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LukeKZ mógłbyś wstawić parę zdjęć pobawiłbym się i próbował znaleźć coś ciekawego.A co do drugiego nagrania słuchałem wielokrotnie i usłyszałem nie zabiłem jego albo czego,trudno mi powiedzieć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ona należy do mojego kuzyna wujka

A stryjecznego wuja szwagra mojego drugiego męża tam może nie było?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może to po prostu autosugestia? Ktoś powiedział nam że tojest nawoedzone, więtc widzimy/słyszymy jakieś "duchy" :P

Edytowane przez NOSEE
błędy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.