• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Sycho91

Katastrofy UFO

19 postów w tym temacie

Zauważyliście, że gdy czytamy gdzieś artykuł o rozbiciu się UFO, to zawsze ma to miejsce w latach 40/50 może 60 ? Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, żeby było inaczej. Kosmici przestali się ''rozbijać'' ? czy może rząd bardzo dobrze ukrywa te wypadki ? No chyba, że gdzieś jest artykuł, że UFO się rozbiło (bądź mogło rozbić) np. w 2008 czy 2011.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne wypadki mogą mieć miejsce, tylko służby specjalne tego nie ujawniają.

Albo po prostu kosmici się nie rozbijają, bo nie mają już co u nas robić lub tak się ukrywają byśmy nie mogli dalej gdybać... Ludzkość nie jest gotowa na przyjazd obcej cywilizacji.. za bardzo jesteśmy nasyceni bujdą holliłudu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mają co robić ? Myślę, że mają, bo jest tu dużo filmików z obserwacji i filmików (niekoniecznie prawdziwe), tylko czemu wtedy się rozbijali, a teraz nic, to jest ciekawe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz po prostu lepiej to ukrywają, sam nie raz czytałem o domniemanych katastrofach, na przestrzeni ostatnich lat, a kiedyś w tych latach, które wymieniłeś to było ich niby taki ogrom tych katastrof ? Bo ja słyszałem tylko o kilku, tak jak i teraz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mało kto wie, że oprócz katastrofy UFO w Gdyni, która jest bardzo kontrowersyjna i do dziś niewyjaśniona, w Polsce mamy jeszcze jedną, zapomnianą sprawę, tj. katastrofę UFO k. Węgorzewa z 1997 r. Pisał o niej Bronisław Rzepecki, ale tekst nie jest dostępny w sieci. Po tym, jak skasowano magazyn UFO, wiele rzeczy nie trafiło do netu i są zapomniane. Węgorzewo to właśnie jedna z nich. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć więcej: http://paranormalne.eu/forum/topic/7699 ... ewie-1997/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tylko czemu wtedy się rozbijali, a teraz nic,

Teraz przywykli do ziemskiej atmosfery, która pewnie w kosmosie jest takim odpowiednikiem polskich dróg. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo trafna uwaga. Wytłumaczenie jest jednak proste - zimna wojna i wyścig technologiczny. Te całe 'UFO', które rozbijały się w wymienionych przez Ciebie latach to po prostu szpiegowskie sondy i inne nowinki technologiczne z tamtych lat, które rządy różnych państw testowały w tajemnicy przed wszystkimi innymi. Dzisiaj technologia jest na takim poziomie, że katastrofy tajnych latających urządzeń wojskowych są bardzo rzadkie, a jeśli już się zdarzają to są w kontrolowanych warunkach i są zatajane. Poza tym, teraz nie ma takiego tajnego wyścigu w kwestii militarnych nowinek.

Jak można wierzyć w to, że obcy są na tyle zaawansowani technologicznie, że przylatują do nas z nieznanych nam części kosmosu (technologia, której ludzkość nie osiągnie przez najbliższy tysiąc lat), a na zwykłej, prostej planecie ciągle się rozbijają? :) Trochę zdrowego rozsądku i sceptycyzmu chyba nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bardzo trafna uwaga. Wytłumaczenie jest jednak proste - zimna wojna i wyścig technologiczny. Te całe 'UFO', które rozbijały się w wymienionych przez Ciebie latach to po prostu szpiegowskie sondy i inne nowinki technologiczne z tamtych lat, które rządy różnych państw testowały w tajemnicy przed wszystkimi innymi. Dzisiaj technologia jest na takim poziomie, że katastrofy tajnych latających urządzeń wojskowych są bardzo rzadkie, a jeśli już się zdarzają to są w kontrolowanych warunkach i są zatajane. Poza tym, teraz nie ma takiego tajnego wyścigu w kwestii militarnych nowinek.

Jak można wierzyć w to, że obcy są na tyle zaawansowani technologicznie, że przylatują do nas z nieznanych nam części kosmosu (technologia, której ludzkość nie osiągnie przez najbliższy tysiąc lat), a na zwykłej, prostej planecie ciągle się rozbijają? :) Trochę zdrowego rozsądku i sceptycyzmu chyba nikomu nie zaszkodzi.

Twierdzisz, że życie pozaziemskie nie istnieje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla tego o tym nie wiemy, że agencje rządowe dysponują wszystkim co im jest niezbędne do namierzenia spadającego pojazdu/obiektu. Gps, satelity itd.

To nie czasy, że jak coś spadło na ziemię to przez tydzień mogli ludzie tego nie zauważyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakładając w ogóle, że UFO istnieje, mogę pogdybać, że na razie nic nie słyszymy o jakiś katastrofach UFO, jeśli w ogóle są, bo rząd to ukrywa. Wiemy, że coś tam w środku ubiegłego wieku się działo, dlatego, że z czasem zawsze coś tam po części wyjdzie. A odnośnie dzisiejszych czasów, to można powiedzieć, że teraz rząd ma więcej możliwości na ukrycie danych wydarzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W 1981r - na pustyni H.....

ostatni rozbity statek UFO , o którym słyszałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, jak ja bym chciał się jakoś dostać do tych tajnych laboratoriów czy jak to tam nazwać. Zastanawiam się czy to, że ponoć jakiś osobnik/jakieś osobniki zostały przechwycone i są trzymane w USA to czy kontaktuje/kontaktują się w jakiś sposób z innymi i w ten sposób również zdobywa pewne informacje o nas i naszej planecie. Co do wypadków. Kilka przypadków katastrofy mogło się zdarzyć, przecież oni "są tylko kosmitami", prawda? Zawsze może przytrafić się jakaś usterka, chociaż kto wie, jaką (mam na myśli stopień zaawansowania) technologią dysponują, bo to, że o wiele lepszą niż nasza jest raczej pewne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zostało nam jedynie zebrać kilku-osobową grupę i wkraść się do Strefy 51.

To najbardziej prawdopodobne miejsce do znalezienia informacji, a jednocześnie najbardziej zabezpieczone.

Ale powiem wam jedno : Polak Potrafi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwie osoby już mamy. Teraz wizy i lecimy do USA xD A tam... hmm... coś się wymyśli :P Pełna improwizacja!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiza, nie ma problemu :)

Mam zieloną kartę, a za rok obywatelstwo, za 2 lata jeśli nie dostaniesz wizy, zabiorę cię tam na zaproszenie, coś wymyślimy, że rodziną jesteś czy coś :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie twierdzenie, że ludzkość nie jest gotowa na oficjalne potwierdzenie istnienia istot pozaziemskich to jeden wielki absurd. Wystarczy pomyśleć na zdrowy rozum a przynajmniej ja tak myślę, że gdyby rząd ujawnił istnienie ufoludków, to cały system religijny uległby zniszczeniu. Kto zna biblie wie o co chodzi. Co do tego statku który się rozbił w Roswell to podobno prawda, że to ufo było ponoć po 60 latach zostało to oficjalnie potwierdzone. Był taki koleś ze strefy 51 co mówił, że własnie w tej strefie budują takie statki dzięki którym latają kosmici przez co grożono mu życiem, ale czy żyją te ufo ? Podobno tak. A wracając raz jeszcze do tematu Roswell to może pierwszy raz przyleciało ufo do nas i nie znali atmosfery to rozwalili się xD

Mi te ufolutki są obojętne aby nie miały złych zamiarów, ale pewnie są dobre i złe istoty tak jak między ludźmi jest. Tylko pragnę zauważyć, że ludzie rządowi są bardzo zakłamani i zawistni, he.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak dla mnie twierdzenie, że ludzkość nie jest gotowa na oficjalne potwierdzenie istnienia istot pozaziemskich to jeden wielki absurd. Wystarczy pomyśleć na zdrowy rozum a przynajmniej ja tak myślę, że gdyby rząd ujawnił istnienie ufoludków, to cały system religijny uległby zniszczeniu. Kto zna biblie wie o co chodzi. Co do tego statku który się rozbił w Roswell to podobno prawda, że to ufo było ponoć po 60 latach zostało to oficjalnie potwierdzone. Był taki koleś ze strefy 51 co mówił, że własnie w tej strefie budują takie statki dzięki którym latają kosmici przez co grożono mu życiem, ale czy żyją te ufo ? Podobno tak. A wracając raz jeszcze do tematu Roswell to może pierwszy raz przyleciało ufo do nas i nie znali atmosfery to rozwalili się xD

Mi te ufolutki są obojętne aby nie miały złych zamiarów, ale pewnie są dobre i złe istoty tak jak między ludźmi jest. Tylko pragnę zauważyć, że ludzie rządowi są bardzo zakłamani i zawistni, he.

Skąd pewność,że wtedy byli pierwszy raz ? :P

Nie słyszałeś,że odwiedzali nas za czasów kultury majów i starożytnego Egiptu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd pewność,że wtedy byli pierwszy raz ? :P

Nie słyszałeś,że odwiedzali nas za czasów kultury majów i starożytnego Egiptu ?

Słyszałem. Faktycznie mój błąd. Przepraszam :)

O UFO i samych kosmitach można polemizować godzinami, ale co z tego skoro prawdy i tak nie poznamy w najbliższym czasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba,że w czasach starożytności odwiedzała nas inna rasa,a w Roswell się rozbiła inna ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz