lilunia28

Jak poznać - zrozumieć, tarota ?

5 postów w tym temacie

Witam

Nie mam pojęcia do kogo napisać w tej sprawie, dlatego piszę do Was i proszę o radę.

Od jakiegoś czasu czuję, że chciałabym poznać Tarota, jednak nie wiem czy jestem odpowiednią osobą i czy karty będą ze mną rozmawiały.

Proszę jeżeli możecie sprawdźcie to w moim horoskopie.

Mam na imię Lilla 02.02.65

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tarota trzeba dorosnąć. Jak się wahasz, czy co gorsza lękasz to daj sobie spokój. Niekiedy nawet znawcy tematu popadają w lekki obłęd, jeśli zbyt bardzo utożsamiają się z tymi kartami.

Tu na forum wróży i zapewne coś sensownego ci doradzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Ci w pierwszej kolejności poczytać kilka poradników, jeśli wciąż się wahasz. Nie takich, które zawierają znaczenie kart, lecz takie, które mówią o sposobie obchodzenia się z kartami i ogólnymi zasadami. Na przykład Tarot, Twój klucz do przyszłości - Sergiusz Kizińczuk, czy Tarot. Podstawy, Alla Alicja Chrzanowska. Masę pdf'ów jest do ściągnięcia z internetu. Poprzeglądaj także sklepy ezoteryczne z różnymi taliami, może któraś Ci się szczególnie spodoba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lilunia28- jest tak, że jeśli się wahasz, czy chcesz to robić, to tego nie rób. Jeśli natomiast bardzo chcesz, to na sam początek przeczytaj historię tarota. W następnej kolejności zamów talię, która najbardziej ci się spodoba, a potem po prostu ucz się kart. To najprostszy sposób, a zanim zaczniesz komuś wróżyć- oczyść talię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem musisz sama to poczuć, nie warto robić nic na siłę. Temat jest stary ale chyba dalej aktualny bo wiele osób się nad tym zastanawia i chce dostać odpowiedź z zewnątrz, wiem to bo sama często spotykam się z takimi pytaniami i niestety, odpowiedź będziemy znali jedynie my sami. Przede wszystkim ważny jest warsztat i ćwiczenia, wtedy będziemy wiedzieć, że to rzeczywiście jest dla nas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz