• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
technik

Zioła

8 postów w tym temacie

Magya może być odprawiona przy użyciu ziół lub ich miksturze. Sprzęt potrzebny do praktykowania magii wraz z ziołami to: drewniana waza oraz tłuczek do rozdrobnienia ziół i nasion. Świeczniki i polakierany dzban, sukno róznych kolorów i przędza oraz zestaw do szycia (będzie potrzebny do zrobienia saszetki i Lalki Voodoo). Połóż wazę pomiędzy świecznikami na ołtarzu albo w miejscu gdzie będziesz odprawiał magyię. Świeczniki muszą być ze świecami o odpowiednim kolorze. Zapal świece, zgaś wszelkie sztuczne światło i oczyść swój umysł. Kiedy Twój umysł jest wolny od wszelkich myśli i innych rozpraszających Cię rzeczy, jesteś gotowy do swojej magyi.

Saszetka- mały woreczek z sukna, gdzie powinny znaleźć się zioła. Aby ją zrobić, weź kawałek materiału (kwadratowy, trójkątny, lub jaki kształt preferujesz), umieść zioła wewnątrz i zaszył końcówki przędzą. Wielkość saszetki winna być wedle Twojego upodobania.

Kukiełka, zwana też lalką Voodoo, pomimo że jest używana od tysięcy lat, kojarzy się zazwyczaj z Voodoo. Podobnie jak saszetka, lalka jest zrobiona z materiału i magicznych ziół. Kukiełka reprezentuje osobę która ma być "ofiarą" magyi. Lalki mogą być użyte w uzdrawianiu, dążeniu do sukcesu, miłości jak również zranieniu kogoś oraz w wielu innych potrzebach. Jednak próba ranienia kogoś MUSI być uzasadniona, nie może być zabawą.

Jak zrobić kukiełkę? Narysuj linię ksztatu człowieka, następnie nanieś ten zarys na sukno, tylko pamiętaj aby zrobić to podwójnie. Wytnij sukno wzdłuż lini, a powinieneś otrzymać dwa identyczne kawałki materiału przypominające człowieka. Zacznij zszywać obie części ze sobą, ale nie zapomnij umieścić w środku odpowiednich ziół. Podczas ceremoni trzymaj lalkę i użyj swoich mocy aby zwizualizować potrzebę. Swoje pragnienie wymów w spokojny sposób.

A teraz trochę prakytcznych sposobów na wykorzystanie ziół (i nie tylko....)

Duchowa Ochrona

Piękno

Odwaga, pewność siebie

Duchy

Wróżbiarstwo

Zatrudnienie

Egzorcyzmy

Wkrótce ciąg dalszy....

Duchowa Ochrona

Nazwa: Dittany of Crete

Jak używać: Kiedy się pali jest wspaniałą podstawą do ujawnienia duchów.

Nazwa: Topola

Jak używać: Lście i pączki topoli tworzą substancję, która wzmaga projekcje astralne. Mogą być też używane jako maść do ciała.

Do góry

Piękno

Nazwa: Włos dziewicy (Maidenhair)

Jak używać: Zanurz włos dziewicy w wodzie, potem go wyjmij. Jeśli jest on cały czas na wybranej osobie lub w sypialni, zapewnia wdzięk, piękno i miłość.

Nazwa: Yerba Santa

Jak używać: Noś to zielę na sobie, a bedziesz piękniejszy(a)

Do góry

Odwaga

Nazwa: Borage

Jak uzywać: Noś to zielę przy sobie aby zwiększyć śmiałość i odwagę

Nazwa: Czarny Cohosh

Jak używać: Aby polepszyć odwagę możesz nosić to zielę ze sobą.

Nazwa: Masterwort

Jak używać: To ziele gwarantuje znakomite psychiczne samopoczucie jeśli jest przy Tobie

Do góry

Przywoływanie duchów

Nazwa: Balsam Gilead

Jak używać: Spal jako podstawę dla przywoływania duchów

Nazwa : Dittany of Crete

Jak uzywać: Kiedy się pali jest wspaniałą podstawą do ujawniania duchów.

Nazwa: Mastic

Jak używać: Te ziele jest również doskonałe do ujawniania duchów.

Do góry

Wróżenie

Nazwa: Mlecz

Jak uzywać: mówi się że po dmuchnięciu w mlecz, liczba nasion jaka pozostała to liczba lat jaki pozostały do końca życia. Aby przepowiedzieć ten czas, dmuchnij trzy razy z góry, a liczb nasion wskaże Ci ilość lat.

Nazwa: Bluszcz

Jak używać: Próbuj go, aby odkryć kto negatywnie na Ciebie wpływa i robi to przy pomocy magyi. Umieść ziele wokół żółtej świecy (we wtorek), a szukana osoba ostanie przez Ciebie poznana.

Nazwa: Figa

Jak używać: Zapisz pytanie na liściu, jeśli liść schnie powoli, odpowiedź brzmi "TAK", a jeśli schnie szybko to odpowiedź na Twoje pytanie brzmi "NIE".

Nazwa: Pomarańcza

Jak używać: Jedząc pomarańczę, możesz zadać w myślach pytanie. Policz ilość pestek w pomarańczy, jeśli jest parzysta to odpowiedź brzmi NIE, a jeśli nieparzysta to odpowiedź na to pytanie brzmi TAK.

Do góry

Zatrudnienie

Nazwa: Diabelskie sznurowadła

Jak używać: Noś w kieszeni kawałek zioła, podczas szukania pracy. Rób to samo gdy masz problemy w pracy albo prosisz o podwyżkę.

Nazwa: Szczęśliwa dłoń (korzenie orchidei)

Jak używać: Umieszczony w woreczku, przynosi szczęście oraz sukces.

Nazwa: Pekan

Jak używać: Aby być pewnym że nie stracisz pracy, zdobądź małą ilość pekana. Rozdziel go, i zjedz część, a podczas jedzenia wyobraź sobie siebie pracującego i zadowolonego. Weź drugą część do miejsca gdzie pracujesz i ukryj tak aby nikt go nie znalazł i usunął.

Do góry

Egzorcyzmy

Nazwa: Anielina

Jak używać: Używana w ochronie i odpędzaniu duchów. Aby pozbyć się ducha, spryskaj wywarem z anieliny cztery rogi domu albo zrób to samo na zewnątrz, wokoło domu.

Nazwa: Smocza krew

Jak używać: Wywar z tego drzewa palmowego jest bardzo potężny, spryskaj go wokoło domu lub zapal jak kadzidło.

Nazwa: Mirra

Jak używać: To kadzidło było używane w oddawaniu czci bogu Ra, palono je w świątyniach Isis. Oczyszcza teren, niweluje wibracje, uspokaja. Jako mieszanina z kadzidłem używana jest do uzdrawiania oraz do poświęcenia takich rzeczy jak amulety.

źródło: czarymary.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piękno

Nazwa: Włos dziewicy (Maidenhair)

Jak używać: Zanurz włos dziewicy w wodzie, potem go wyjmij. Jeśli jest on cały czas na wybranej osobie lub w sypialni, zapewnia wdzięk, piękno i miłość.

Nazwa: Yerba Santa

Jak używać: Noś to zielę na sobie, a bedziesz piękniejszy(a)

Do góry

Człowieku nie dawaj nikomu fałszywej nadziei to nikomu nawet w krzywym zwierciadle nie pomorze jak co to może jedynie operacja plastyczna. Ale wsumie jak kogoś kołysali w betoniarce i wypadło mu wiele włosów to sobie doczepi ten jeden. A najlepsze zioło to rośnie w ogródko(Po angielsku Grass) i jest wspaniałe na Humor ale tego nie podałeś dziwne a to wsumie jedyne fajne zioło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już podajecie jakieś zioła to dodajcie również zdjęcie bo ktoś może się np. później otruć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie i jeszcze Ci naiwni znajdą byle co pomyślą,że to jest dobre do mikstur i się potrują,chociasz do nich należy znaleźć samemu takie zdjęcia :)

______________

Najlepszym zielem to jest ziele Zielone :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samo zdjęcie nic nie da, jeśli dana roślina jest trująca, a ktoś ją zje, mówiąc najprościej. Od noszenia przy sobie oczywiście się nie zatruje, ewentualnie może wystąpić reakcja alergiczna na skórze. Najlepiej jeśli osoby, które się na tym nie znają - po prostu nie zrywają roślin. Raz - że takowa może być chroniona, dwa - wiele jest gatunków podobnych, są też mieszańce i tu nawet botanicy miewają problemy z odróżnieniem.

Z roślin wymienionych w temacie wyjątkiem jest tu chyba pomarańcza. Jak ona wygląda raczej każdy wie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc podawajcie proszę krótki opis rośliny (zdjęcie, właściwości, rośliny podobne, gdzie je można znaleźć, itd.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..zaraz, zaraz, a "skrzydło kruka", czy to nie jest skrzyp polny?technik przytoczył kilka magicznych nazw ziół, bardzo trudno dostepnych w sieci, w miare możliwości, kto znajdzie te magiczne, "właściwe"nazwy, proszę o zamieszczenie;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz