GHOSTT

Potwór, człowiek czy może coś innego?

31 postów w tym temacie

Widziałem podobne stworzenie... Tylko mniejsze... Wielkości człowieka, ale przygarbione, wyło, ogon szczura, czerwone oczy, ludzkie ręce, na pewno Hominid... szpony bardzo długie... ale uciekło zanim zdążyłem nawet zrobić krok... Strasznie płochliwe... Ale wygląd ma mięsożercy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sądzę, że jakby narysować te stworzenia, albo opisać komuś, kto by to potrafił narysować to może by to nam dało jakiś większy wgląd na sprawę. Ja bym mogła spróbować, jakbym trochę więcej wiedziała, ale nie było mnie przy tym, a sama raczej jakiś stworów nie widuję (chociaż bardzo mnie takie rzeczy ciekawią).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynam się bać czytając komentarze.... Co w dół to strasznieksze bo w nocy raz ktoś u mnie był i wydaje mi sie ze mnie glaskal bo dostalam jakby mrowien chociasz mam ja czesto ale raz w nocy kolo 3 rano bo ostatnio czesto sie o tej porze budzę coś ciągnęło mnie za skure na czole i trochę bolało i włosy się ruszały a siedziałam nie ruchomo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zle naisałam czesto w nocy jak sie budze o 3 to mam mrowienie przyjemne na dłoni albo na twarzy i odgarniam włosy wiec to nie one ale raz w nocy jjak się ubudziłam to włosy się ruszały a lezalam nie ruchomo no a innym razem ktoś trzymal mnie za włosy ciagnał moką slure ale machnelam reka i przestal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam przeżycia ... Wizje i to XD ciekawe życie a co do filmu wyżej to była maszyna widać postylu chodzenia człowiek albo inne zwierze zginało by w łokciach rece a nie maszerwało jak zolnierz figurka.... No i rzebra... No i auto jechalo a one nawet nie patrzylo na auto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No... Przewidywałam drobnostki śnieg.... Co na obiad w szkole.... Ze pies mbie czule odrapał poplecach 

Jadąc do babci wyobeazilam sobie ze pada snieg (wcześniej padalo odrobinke snieg z deszczem ale na nic sie nie zapowiadało) idąc na j pol z wf zastanawiam sie co na obiad u bum skwarki byłam pewna ze pierogi ale byl makaron z sosem i skwarki... Jadac do cioci wyobrazilam sobie sarne przed autem i znikla dalej po drodze otracona sarna pomyslałam sibie jedwn film i reklama ze bedzie za tydzien tak mialam dwa razy albo jak usiadlam na shodach i przyszed muj pies to wyobrazilam sobie ze drapie mnie po plecach o on wyciagnal lape i dwa razy mnie po plecach ale przestalam bo sie wystraszylam po tej sarnie ale teraz jak sie wkurze to mam wizje jak rozwalam coś... Np spie i gra. Radio i to mnie wurza to ze eozwalam te radio i wtedy myśle o konsekwencjach i sie opanowuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz