blackangel1989

czy mam jakieś zdolności mediumiczne ?

17 postów w tym temacie

Witam, jestem osobą, która od zawsze,tzn. odkąd pamiętam miewa dziwne wydarzenia w życiu ...

Np.: Kiedy byłam mała i jeździłam do babci zawsze w tym samym miejscu o tej samej porze widywałam tą samą postać - w brązowym płaszczu, na czworakach, bałam się jej -to fakt, ale nigdy nie wspomniałam o niej nikomu-po prostu ją widziałam, poruszała się w moją stronę, działo się tak kilka razy... To stary dom, niedawno dowiedziałam się, że moja prababcia kupiła go dla mojej babci i dziadka. Kiedy tam byłam, do tej pory jeśli jeżdżę to boje się np. schodzić na dół. Tam gdzie jest piwnica, bo czuję się niezbyt komfortowo. Zawsze mam wrażenie, że coś lub ktoś tam jest, a sama to w tym domu bym nigdy nie została, nie mówiąc o nocowaniu. Jak babcia żyła to jeszcze mogłam tam spać, ale teraz od ok 3 lat nie...

Albo chociażby to, że kiedyś w domu (była awantura) i ja jako mała dziewczynka przestraszyłam się. Zaczęłam odmawiać zdrowaśki w moim pokoju (wszystko było wyłączone ). W pewnym momencie w głośniku usłyszałam bardzo przyjemny kobiecy głos, ona mówiła te same słowa co ja, zawołałam moją mamę też słyszała i była w ciężkim szoku ... A ja to już w ogóle ...

Po drugie : z wiekiem nasilają się sny, które się sprawdzają, na temat różnych osób, tych bardziej bliskich, tych mniej bliskich,a nawet o takich o których już nie myślę. O tym co się stanie -tutaj mam na myśli że np : na kilka dni przed katastrofą smoleńską śniło mi się rozwalone gniazdo gołębie i dwa nieżywe gołębie, bardzo ten sen przeżyłam, po przebudzeniu miałam silne emocje (a tak mam przy takich, które się sprawdzą , nawet jeżeli jest to w jakiejś przenośni). Druga sprawa, aż do tsunami w Japonii przez jakiś czas bez przerwy śniły mi się osoby skośnookie. Np. leciałam z nimi w samolocie, albo widziałam jewszędzie... Poza tym czuję obecność pewnej b. bliskiej mi osoby, albo kiedy w życiu tej osoby ma się coś stać złego, w snach też mi się ukazuje, że np. ta osoba jest smutna, załamana...We śnie spotkałam babcię (spotykam raz na jakiś czas ), ona jest przy mnie, to wiem na pewno, jeden sen był, że dała mi wiśnie, które miały mi pomóc na migrenę (a tej nocy kiedy mi się śniła, miałam i to okropną ). Tydzień później dowiedziałam się, że wiśnie naprawdę mają takie działanie na ból głowy - mało tego jakiś czas temu kiedy w myślach mówiłam do babci, że potrzebuję jej pomocy (miałam problemy w życiu uczuciowym ). Przyśniła mi się i odgoniła ode mnie jakiegoś okropnego wilczura którego się bałam (w ręku szczeniaczka miałam). Wiem też, że to nie był mój zdechły owczarek, bo on mi się śni również raz na jakiś czas i jego się nie boje, ani on nie jest agresywny do mnie ... Nigdy nie była (bo była to sunia ), a tamten to miał jakby obłęd w oczach, był dziwny i czułam, że nie mój ...

A od tamtej pory kiedy go przegoniła jest lepiej,po prostu w porządku.

Czy coś w tym wszystkim jest? Czy ja mogę mieć jakieś zdolności?

Bo jeśli tak to chciałabym je w sobie rozwinąć ale nie wiem jak ...

Z góry dziękuję za odpowiedź - pozdrawiam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej jest to wiadome, że je masz i przecież wiesz o tym choćby na podstawie tych snów, które się sprawdzają. Może zacznij od medytacji, ona porodno rozwija, ale ja nie mam do niej cierpliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to bardzo możliwe, powinnaś pomyśleć o jakiś ćwiczeniach, które to rozwiną, tak jak pisze Rozanegra zacznij od medytacji, może ktoś u ciebie w rodzinie miał takie zdolności? Musisz popytać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak się za taką medytację wziąć,na czym się skupiać itp. itd.?

Dodatkowo mam takie pytanie, jak np. zdemaskować osobę fałszywą -

myślałam o uroku ale nie chcę żeby wróciło do mnie. Są jakieś sposoby by fałsz tej osoby wyszedł na jaw, by osoby, do których ona jest fałszywa i które wykorzystuje wreszcie to zauważyły? Słownie się nie da, bo te osoby mają klapki na oczach, a ja za każdym razem kiedy ona się pojawia jestem wewnętrznie wykończona ... Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ciekawością przeczytałam Twoje posty. Otóż, masz połączenie z innymi wyższymi formami wymiarów rzeczywistości- podobnie do mnie. To przez to "osoba kucająca w brazowym płaszczu na czworakach" stara się Cię zmylić, nie wypuscić stąd, pilnuje zamknięcia w iluzji i w zakłamaniu, abyś się nie wydostała z niej. Bardzo obrazowo przedstawia się to w tej rzeczywistosci tym, że ona kieruje tą osobą, o którą pytasz w jaki sposób ją zdemaskować. Potrzeba to zrobić, chętnie poradzę jak, aby nie powykrzywiała Ci dalszej drogi życia, nie miała na to wpływu.

Oczywiście nie poprzez rzucanie uroków, abyś "nie stała się jak oni", nie można używać tej samej broni.

Co do miłego głosu kobiety, słyszenia go w radio, babci, i tych innych spraw- to jest to połączenie, nie zrywaj go i jego się trzymaj. Słuchaj tego głosu, bo oni Cię prowadzą i wspierają, bronią przed tymi atakami w boju o prawdę i wyjście stąd. Ten głos kobiecy- to jest Twoje wyższe Ja, Twoja nadświadomość, która obejmuje rzeczywistości ponad ich podziałem i czasem, w którym jesteśmy zamknięci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z ciekawością przeczytałam Twoje posty. Otóż, masz połączenie z innymi wyższymi formami wymiarów rzeczywistości- podobnie do mnie. To przez to "osoba kucająca w brazowym płaszczu na czworakach" stara się Cię zmylić, nie wypuscić stąd, pilnuje zamknięcia w iluzji i w zakłamaniu, abyś się nie wydostała z niej. Bardzo obrazowo przedstawia się to w tej rzeczywistosci tym, że ona kieruje tą osobą, o którą pytasz w jaki sposób ją zdemaskować. Potrzeba to zrobić, chętnie poradzę jak, aby nie powykrzywiała Ci dalszej drogi życia, nie miała na to wpływu.

Oczywiście nie poprzez rzucanie uroków, abyś "nie stała się jak oni", nie można używać tej samej broni.

Co do miłego głosu kobiety, słyszenia go w radio, babci, i tych innych spraw- to jest to połączenie, nie zrywaj go i jego się trzymaj. Słuchaj tego głosu, bo oni Cię prowadzą i wspierają, bronią przed tymi atakami w boju o prawdę i wyjście stąd. Ten głos kobiecy- to jest Twoje wyższe Ja, Twoja nadświadomość, która obejmuje rzeczywistości ponad ich podziałem i czasem, w którym jesteśmy zamknięci.

Jak napisałam ja widziałam tą postać jak byłam mała, teraz mam 23 lata. Czy to możliwe, że jakby ta postać tak jak napisałaś kieruje tą osobą, o którą pytam? Tzn., że ja czuje wręcz jej fałszywość, a raz miałam taki sen o tej osobie, że ona siedziała na krześle, przypominającym tron, w czerwonej sukni a przy niej po niżej byli ludzie, którzy jakby podlizują się do niej i ją gloryfikują. Później przeczytałam, że czerwona sukienka znaczy pychę , a potem jakby potwierdziło się to tak, że jak chciałam uświadomić pewne osoby mi bliskie o jej fałszywości (miałam dowody). Ja oberwałam-wielka obraza i złość na mnie, a ona spadła na "cztery łapy", bo jak to możliwe, że ona coś takiego zrobiła i jak ona może być taka fałszywa. Wyszło, że to ja mogę być be. W momencie kiedy to ona właśnie posługuje się nimi do swoich celów- byciem popularnym itp. itd. Nadal do tej pory ona jest najważniejsza :/ A w nocy, nie wiem o co to było ale siedziałam przed komputerem i nagle w pewnym momencie coś mnie dusiło w szyi a dokładnie w krtani. Nagle zaczęła mnie boleć, zaczęłam ogólnie źle się czuć, więc się położyłam. Najpierw nie mogłam usnąć bo nadal miałam to uczucie, po dwóch godzinach jak się przebudziłam, zobaczyłam, że mam od przyjaciela wiadomość (jedna z osób które uwielbiają tamtą :/ ). On powiedział, że "rozmawia z przyjaciółką " a mi od razu przed oczami jakby pojawiła się jej twarz :/ zignorowałam to, a po dłuższej chwili kiedy weszłam na jego profil okazało się, że to była właśnie ta osoba która na mnie źle działa... :/. Zzastanawiam się czy ona miała wpływ na mnie, na dwie godziny przed wejściem, czy może to było coś innego, bo przyznam, że w pewnym momencie słyszałam dziwne szuranie, jakby śnieg ktoś odgarniał (w środku nocy- niemożliwe). Miałam okno zamknięte, a jest to okno, które kiedy jest zamknięte tłumi hałasy z zewnątrz ... dziwne :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest sporo literatury na temat medytacji,ale jak brak tobie cierpliwości pisz do mnie na pw chętnie pomogę,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze a propo dziwnych sytuacji ...

Np byłam u babci (początek średniej szkoły), spałam w jednym pokoju z mamą i w jednym dużym łóżku (wiem, że to śmiesznie brzmi, ale wtedy innej opcji nie było, ponieważ dom był remontowany), a babcia spała w drugim pokoju, nagle w środku w nocy budzi mnie dźwięk mojego telefonu, najpierw myślałam, że to budzik, zdziwiłam się tylko czemu w środku w nocy skoro nie ustawiałam, biorę telefon do ręki... a tu widzę że - DZWONI moja mama! - najpierw zaspana pomyślałam, że jest w innej części domu, np. na dole albo, że wyszła do toalety, czy zapalić papierosa, i że coś chce ale odwracam się widzę, że leży obok, więc zaspanym tonem pytam jej "czemu do mnie dzwonisz?. Na co ona do mnie "co ty gadasz?" i zaczęła szukać telefonu, gdy go odnalazła(leżał za jej głową więc nie było możliwości by coś nacisnęła przez sen), zauważyłyśmy, że faktycznie jej telefon dzwoni do mojego ... DZIWNE ...

Albo jeszcze taka sytuacja... u mnie w bloku mieszkał taki człowiek, który był alkoholikiem, notorycznie pijany, kiedy przechodziłam koło jego drzwi (on na parterze mieszkał, a ja na 4 piętrze) często słyszałam jak awanturuje się do rodziny-przypuszczam, że znęcał się psychicznie a nawet i fizycznie (bo nie raz słyszałam jak np. z psem wychodziłam te jego agresywne wrzaski, strzelanie talerzami itp. ) on kilka lat temu umarł i jakiś krótki czas po jego śmierci, poszłam po koleżankę - mieszka klatkę obok (piwnice nasze są połączone i można z jednej do drugiej spokojnie przejść). Siadłam na schodku na parterze (ona mieszka na 3 piętrze, ale mi się wchodzić nie chciało) i nagle słyszę jakby te drzwi metalowe od piwnicy falujący metal, co jest nie możliwe bo te drzwi są ciężkie a nie lekkie, przestraszyłam się, w myślach od razu pomyślałam o tym sąsiedzie agresywnym i uciekłam na piętro koleżanki -dopiero tam trochę lepiej się poczułam, ale i tak strach czułam, opowiedziałam jej, na co ona do mnie, że to może jacyś młodzi faceci, bo czasem łażą robią mi żarty bo wiedzą, że siedzę i czekam (ale ja cicho siedziałam) posłuchałam jej i mówię, że możliwe, na co potem jak po nią przychodziłam po nią i kilka razy miałam identyczną sytuację - odgłos falującego metalu, jak by ktoś w te drzwi uderzał. Za każdym razem uciekałam na górę do niej i za każdym razem przeświadczenie, że właśnie to ten mężczyzna... Minęło parę lat, ja teraz jeśli się z nią umawiam na zakupy albo spacer z psami idę albo na górę, albo czekam przed klatką ... A dzisiaj opowiadałam mamie i jak uderzyłam w te drzwi to na 100% wiem, że to nie był człowiek, bo jak ja stuknęłam to zupełnie inny dźwięk był, a nawet drżenia metalu nie spowodowało a stuknęłam mocno ... Zesztą u siebie też słyszałam, bo wracałam wieczorami ze spaceru i patrząc na piwnicę czułam lęk, teraz nie wiem bo nie mam okazji stać dłużej, wręcz tego nie chcę , bo boje się. że powtórzy się to co było wcześniej ...

Mam nadzieję, że jeszcze się tu ktoś w moim poście udzieli, chciałabym jak najwięcej wiedzieć, rozmawiać, a czuję, że tutaj wiele się dowiem/nauczę.

Dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedyś przy przekraczaniu tej rzeczywistości dostrzegłam jak faluje obraz z moją koleżanką wsiadającą do autobusu- cała przestrzeń. Innym razem pojawił mi się żywy obraz obleczony ogniami. Z tymi blaszanymi drzwiami mogło być podobnie. To kontakt z innym wymiarem! I o telefonach są tutaj wpisy i a też miałam takie. Wiem że często wykorzystywane są telefony aby ich usłyszeć, ale i tak ten głos nie pochodzi z telefonu, jedynie wpływają na niego, aby zadzwonił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ogóle ja mam coś takiego, że boję się niektórych miejsc, tzn. czuję się bardzo nieswojo, dziwnie wręcz (chociażby dom babci, dół-piwnica, koło piwnicy), do niektórych ludzi po pierwszym kontakcie również potrafię powiedzieć "boje się go", albo "jej ", w lato jak wracałam z miasta miałam taką sytuację, że naprzeciw mnie idzie jakiś chłopak, szedł jakby na mnie, spojrzałam mu w oczy i się przestraszyłam, bo miał w nich zło. Czułam, że np. jak bym go smyrgnęła czy niechcący szturchnęła to mogłoby mu odbić, ominęłam go, a odczucie niepewności i lęku jeszcze dłuższy czas mi towarzyszyło podczas powrotu do domu...

Nie zapomnę wyrazu jego oczu, nie widziałam czegoś takiego.

A tak po za tym, czy oprócz medytacji są jeszcze inne sposoby na zaostrzanie moich zdolności ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam pojęcia na temat sposobów mających trenować takie postrzeganie. Według mnie, albo jest ono rozwinięte samoistnie, albo go nie ma. Trzecie oko i jego otwieranie do mnie absolutnie nie przemawia, a jest to jakaś próba na podobieństwo, znowuż, i "podrabianie".

Nawet w starożytności wieszczki, sybille były wyszukiwane i wybierane spośród osób już z takimi zdolnościami, a nie dopiero ich nauczane.

Żeby zaostrzyć ich zdolności trzymane były w odosobnieniu, ponadto rygor, wstrzemięźliwość, posty i inne prawa, którym musiały być podporządkowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej to chciałabym wizje wyostrzyć, spróbuję poprzez medytację.

Skasowanie posta z upomnieniem moderatora i redaktora i napisanie drugi raz tego samego nic nie da ;). Jak poprzednio: radzę w kolejnych postach zadbać o styl wypowiedzi, ortografię, interpunkcję i długość zdań. Również nie piszemy posta pod postem-korzystamy z funkcji "edytuj"Alessandra

Takie zachowanie nie będzie tolerowane. Prócz tego co napisała Aless, staraj się bardziej rozbudować swoje wypowiedzi. riddick1773

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze wiesz, że masz.

Potrzebujesz tylko na to potwierdzenia.

Odbieraj energie - to bardzo ważne.

Posługuj się kryształami górskimi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze wiesz, że masz.

Potrzebujesz tylko na to potwierdzenia.

Odbieraj energie - to bardzo ważne.

Posługuj się kryształami górskimi.

Hmmm a jak odbiera się energię? I jakimi dokładnie kryształami,

bo szczerze mówiąc o kryształach myślałam, ale jako talizmanach :-)

Dzisiaj rano miałam taki sen, że trzymam w ręku paczkę, otwieram ją ...

Potem po przebudzeniu po 2-3 godzinach przyszedł kurier z paczką do mnie :-).

No i miałam drugi sen, ale tego nie potrafię zrozumieć...

Śniła mi się dziewczyna, o której pisałam kilka postów wyżej (ta fałszywa...), w czarnej kurtce i na mnie patrzyła (wzroku nie pamiętam, na pewno jej twarz poważna była, na szczęście ani zadowolona ani wściekła, dodam że teraz rozmawiam w jej sprawie z kimś komu ona mydli oczy... I naprawdę nie wiem, co ten sen znaczył...

Może ktoś umiałby mi jakoś mniej więcej pomóc to rozwikłać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmmm a jak odbiera się energię ? , i jakimi dokładnie kryształami ,

bo szczerze mówiąc o kryształach myślałam , ale jako talizmanach

Dzisiaj rano miałam taki sen że trzymam w ręku paczkę,otwieram ją ...

Potem po przebudzeniu po 2-3 godzinach przyszedł kurier z paczką do mnie

No i miałam drugi sen , ale tego nie potrafię zrozumieć ...

Śniła mi się dziewczyna o której pisałam kilka postów wyżej ( ta fałszywa ...) , w czarnej kurtce i na mnie patrzyła ( wzroku nie pamiętam , na pewno jej twarz poważna była , na szczęście ani zadowolona ani wściekła , dodam że teraz rozmawiam w jej sprawie z kimś komu ona mydli oczy... I naprawdę nie wiem co ten sen znaczył ...

Może ktoś umiałby mi jakoś mniej więcej pomóc to rozwikłać ?

Poprzez otwarte dłonie, ręce nad głowę, nogi nie skrzyżowane, powinnaś wygodnie siedzieć lub leżeć i myśleć, o czymś pozytywnym.

Rób to jak najczęściej.

Chodzi o kryształy górskie, które powinnaś mieć.

Co do snu, to podpowiedź, do sytuacji, która opisujesz.

Przyzwyczaj się, że będziesz ich miała więcej w snach i będą one sprawdzalne.... sama widzisz po tej paczce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmmm a jak odbiera się energię ? , i jakimi dokładnie kryształami ,

bo szczerze mówiąc o kryształach myślałam , ale jako talizmanach

Dzisiaj rano miałam taki sen że trzymam w ręku paczkę,otwieram ją ...

Potem po przebudzeniu po 2-3 godzinach przyszedł kurier z paczką do mnie

No i miałam drugi sen , ale tego nie potrafię zrozumieć ...

Śniła mi się dziewczyna o której pisałam kilka postów wyżej ( ta fałszywa ...) , w czarnej kurtce i na mnie patrzyła ( wzroku nie pamiętam , na pewno jej twarz poważna była , na szczęście ani zadowolona ani wściekła , dodam że teraz rozmawiam w jej sprawie z kimś komu ona mydli oczy... I naprawdę nie wiem co ten sen znaczył ...

Może ktoś umiałby mi jakoś mniej więcej pomóc to rozwikłać ?

Poprzez otwarte dłonie, ręce nad głowę, nogi nie skrzyżowane, powinnaś wygodnie siedzieć lub leżeć i myśleć, o czymś pozytywnym.

Rób to jak najczęściej.

Chodzi o kryształy górskie, które powinnaś mieć.

Co do snu, to podpowiedź, do sytuacji, która opisujesz.

Przyzwyczaj się, że będziesz ich miała więcej w snach i będą one sprawdzalne.... sama widzisz po tej paczce :)

Nadal nie wiem jaka to podpowiedź, próbuję się zorientować w sytuacji.

Co do kryształów górskiego, tak zdobędę .

A co do koncentracji, tak zdecydowanie muszę zacząć to robić, i również wziąć się za medytację .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz