• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
czarodziej666

Jak dowiedzieć się jak na imię ma mój anioł?

38 postów w tym temacie

Po prostu jest mi to bardzo potrzebne, a zwracanie się do anioła mojego "aniele stróżu" mi się znudziło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie jest w biblii, że każdy ma Anioła strażnika swego, który idzie z pomocą, gdy twe życie zagrożone lub strapione było ?

Nie ma potwierdzenia, to wersja jedynie Kościoła...

Chcesz Anioła, to się pomódl do niego i sam sobie wybierz opiekuna, polecałbym np arch. Michała

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ma opiekuna Sebidiel, kwestia tylko czy go słucha. Po prostu podczas rozmowy z nim zapytaj go o imię, nie powinien robić problemów z ujawnieniem go, albo sam go nazwij :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam go nazwij ? :D

Nazwę Cię Reksio :)

To co nazywasz opiekunem to często nasza intuicja :) która nam podpowiada co robić, a opiekun jest tylko dlatego, bo chcemy takiego posiadać, mieć stabilizacje w kimś kogo często nie ma...

Nie mówie, są przypadki kiedy jakieś zaprzyjaźnione byty nami się opiekują, ale to rzadkość...

Wybacz, że rozczarowałem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie sebidiel, nie rozczarowałeś, gdybyś potwierdził byłabym rozczarowana. Jednak każdy ma własną teorię

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarodziej... wszędzie w sieci wszyscy piszą o tym, że nie da się poznać imienia swojego własnego anioła... ale są przyporządkowani aniołowie stróżowie wg daty urodzenia, tutaj podaję ci link do stronki, gdzie to wyczytasz:

http://www.ezoforum.pl/karty-anielskie/ ... niola.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anioły mają imiona, które są niewypowiadalne w ludzkim języku.

Anioły, które znamy, zostały kiedyś nazwane, lecz nie są to ich prawdziwe imiona...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chciałam poznać swojego, bo długo w niego nie wierzyłam, ale sądzę, że imię tak naprawdę nie jest ważne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To się umów ze swoim Aniołem na facebooku :)

pogadacie sobie :D

Gdzie jest potwierdzenie tego, że każdy ma Anioła w jakiejkolwiek księdze objawionej ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja chciałam poznać swojego, bo długo w niego nie wierzyłam, ale sądzę, że imię tak na prawdę nie jest ważne.

Zwróć się do Niego i nakarz mu to.

Możesz to zrobić tuż przed snem, ukarze Ci się wtedy w śnie, albo jak chcesz Go o coś poprosić, to napisz to na kartce, złóż i schowaj...

Lubią tajemnicę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nakaż ?

Dobra Demonów można zaklinać pod pieczęciami jak w sztuce Goethii, ale Aniołom rozkazywać ? To już śmieszne :D

Zabaw się w Boga i rozkazuj zastępom Aniołów :D

Ja zaklepuje 300 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo kompletnie nie masz wiedzy o tym co piszesz, albo celowo tak piszesz, bo masz podpowiedzi nie z tej strony co trzeba....

Osobiście stawiam na to drugie ;)

Poprzez każdego z nas przejawia się Bóg.

W każdym z nas jest Jego cząstka, dlatego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy ze swojej mocy, z mocy swoich myśli i słów.

Jesteśmy na ,,Jego podobieństwo''

To podobieństwo przejawia się w tym, co mamy w sobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam kiedyś w dzieciństwie, byłam do późna z rodzicami w gościach u takich starszych ludzi. Wracając rozpłakałam się, że nie nauczyłam się do szkoły na następny dzień wierszyka, a jest już tak późno, że nie zdążę się go nauczyć. No cóż, :D byłam bardzo pilną uczennicą i dla mnie to było duże przeżycie, takie aż po wyrzuty sumienia, pójść do szkoły nieprzygotowaną- straszne. Wtedy mama zaproponowała mi to co wyżej, "kartka z wierszem pod poduszkę, a wiedza przyjdzie sama i przez sen się nauczysz". Ja tam, nie wiem, co w tym było i jaka siła, ale możecie wierzyć bądź nie- odpowiadałam, wierszyk umiałam, wcale się go nie ucząc. Wywarło to na mnie niesamowite wrażenie- Kim jest, więc Anioł Stróż, trzeba odkryć tą wiadomość i nie trzeba pytać się o Jego imię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, że ludzie są stworzeniami na podobiznę boga nie daje nam prawa by nakazywać coś Aniołom, gdyż są to istoty Nieba a nie Ziemi. Człowiek ma panować za boga przyzwoleniem nad zwierzętami et cetera, ale gdzie mowa, że mamy prawo nakazywać (poprzez to rozkazywać) coś Aniołom ?

Za bardzo poleciałeś już :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A według ciebie, dlaczego człowiek ma się ograniczać w czymkolwiek ?

Skoro jest w nas BÓG, to jesteśmy nieograniczeni niczym.

Cokolwiek pomyślimy i to poczujemy, spełni się, ponieważ to przyciągniemy do siebie, właśnie poprzez to, kim jesteśmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwróć się do Niego i nakarz mu to.

Możesz to zrobić tuż przed snem, ukarze Ci się wtedy w śnie, albo jak chcesz Go o coś poprosić, to napisz to na kartce, złóż i schowaj...

Lubią tajemnicę ;)

Dla sprawdzenia raz zrobiłam coś podobnego, jednak nakazałam we śnie pokazać mi coś innego niż jego imię - kazałam dać wskazówkę odnośnie mojego wiosennego wyjazdu i we śnie ujrzałam wyraźnie cyfrę 8.

A co do imienia może spróbuję dziś ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak napisać taką prośbę na kartce? Obowiązują jakieś reguły czy coś? np. proszę cię o (i napisać co chcę)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak napisać taką prośbę na kartce? Obowiązaują jakieś reguły czy coś? np. proszę cię o (i napisać co chcę)?

Napisz to swoimi słowami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzi o jakiś specjalny napis, ładnie wyglądającą karteczkę, itp.

Tu w grę wchodzi przede wszystkich szczerość, prawdziwe pragnienie, z czuciem tego o co się prosi i oby to nie było podjudzone złą stroną tego "chcieć". Co znaczy, aby wartości "pragnę" były słuszne, dobre, a nie lekkomyślne i pozyskane ze złych emocji. Podobne łączy się z podobnym, na tych zasadach i nawet nie potrzeba tej karteczki, wtedy.

Jednak bardzo często takie rzeczywiste pragnienia potrafimy w samotności przelewać na papier i je w ten sposób zapisywać.

W tym przypadku- to tak trzeba.

"Jeśli naprawdę uwierzysz, tak ci się stanie".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tak czytam te porady odnośnie karteczki, to trochę mnie to bawi. Po pierwsze- jest to na zasadzie afirmacji, a więc i siły przyciągania, a także prośba do naszej podświadomości i nadświadomości... Czysta psychologia również, bo wyrażając coś na piśmie, podświadomie dążyć możemy do realizacji tego, o co prosimy ;) Ale... " wiara czyni cuda" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mam opiekuna, jestem o tym przekonany. W jaki sposób rozmawiacie ze swoimi rzekomymi opiekunami? jak macie zapytać o imię kogoś kto jest wymysłem lub pochodzi z innego wymiaru? To zabobon wymyślony przez kościół, nie ma opiekunów, jest szczęście lub pech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opiekun to nie znaczy, że tylko anioł. Można mieć kilku opiekunów. Mogą to być bliscy zmarli, mogą to być energie o wyższych częstotliwościach z wyższych poziomów, mogą być i z niższych w zależności jaką drogą się idzie. Są opiekunowie, którzy pojawiają się na jakiś czas, są stali, którzy idą poprzez wszystkie wcielenia, w zależności kim jesteśmy, co robimy, czym się zajmujemy, i jak się rozwijamy.

Przekazują nam myśli, czasem posuwają rozwiązania, czasem chronią, a czasem ich nie ma, do chwili, kiedy ich obecność staje się potrzebna, i konieczna.

Każdy ma swoich opiekunów lub opiekuna, niezależnie czy go czuje czy nie. Od nas samych zależy czy zbudujemy z nim łączność na tyle by go słyszeć lub widzieć, ale on jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy według Was opiekun może być w formie zwierzęcia, domowego pupila?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak tak czytam te porady odnośnie karteczki, to troche mnie to bawi. Po pierwsze- jest to na zasadzie afirmacji, a więc i sily przyciagania, a także prośba do naszej podświadomości i nadświadomości... Czysta psychologia również, bo wyrażając coś na piśmie, podświadomie dążyć możemy do realizacji tego, o co prosimy ;) Ale... " wiara czyni cuda" ;)

Nie do końca. Nasze "chcieć a móc"- tutaj się kłania.

Siła ludzka bez połączenia z głębszym wymiarem jest mizerna.

Prośba do nadświadomości, bo o podświadomości to ja tutaj, nawet nie piszę, bo w niej ukrywa się tylko to co odpychamy i nie bardzo możliwa jest od niej pomoc, skoro spychamy tam, to co nas przeraża.

Zadaj sobie pytanie, według swojego pojmowania- zaraz, ale czym owa nadświadomość, naprawdę jest? Czym jest według ciebie nadświadomość?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wh Kahunów nadświadomość jest to inaczej boskość w danej osobie plus kontakt z wszechogółem, absolutem i całym wszechświatem ;) Wg mnie? jestem na to za mała i głupia, no by na sto procent wiedzieć i mieć o tym wiedzę z dowodów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz