• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
czarodziej666

Jak dowiedzieć się jak na imię ma mój anioł?

38 postów w tym temacie

Tak - szczególnie chodzi o ten nasz kontakt w tym wszystkim i w tym temacie. Wiedzieć o tym, że on istnieje, odkryć w swoich doświadczeniach. A je wiem, że istnieje i mam wiedzę ze swoich dowodów na ten kontakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak tak czytam te porady odnośnie karteczki, to troche mnie to bawi. Po pierwsze- jest to na zasadzie afirmacji, a więc i sily przyciagania, a także prośba do naszej podświadomości i nadświadomości... Czysta psychologia również, bo wyrażając coś na piśmie, podświadomie dążyć możemy do realizacji tego, o co prosimy ;) Ale... " wiara czyni cuda" ;)

Więcej bardzo często zdziałamy, poprzez czyste intencje, gdy w grę wchodzi np. miłość, albo z bezinteresowną prośbą, niż rytuałami magicznymi, które po jakimś czasie wrócą z co najmniej zdwojoną siłą do adresata.

Mnie też wiele śmieszy, a najbardziej jak potem taki mag dziwi się, skąd się biorą jego problemy, które później ma w życiu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie często zaskakuje fakt, jak ktoś może wypisywać coś odnośnie tego, co w zaufaniu dostaje w prywatnych wiadomościach ;) ludzie to ludzie i nie zmieni ich nawet w ich mniemaniu wysoka duchowość. Nie dziwi mnie, skąd mag może mieć problemy, jednak czasami potrzebuje opinii z zewnątrz i to człowieka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A mnnie często zaskakuje fakt, jak ktos może wypisywać coś odnośnie tego, co w zaufaniu dostaje w prywatnych wiadomościach ;) ludzie to ludzie i nie zmini ich nawet w ich mniemaniu wysoka duchowość. Nie dziwi mnie, skąd mag może miec problemy, jednak czasami potrzebuje opini z zewnątrz i to czlowieka.

Nigdzie nie napisałem konkretnie o żadnej osobie, w tym o tobie.

Nie tylko ty masz tego typu problemy.

Odbieram ostatnio bardzo dużo pw, od osób z podobnymi problemami do twoich.

Napisałem ogólnie o tym, co obserwuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o to, że skoro dostajesz jakieś pw, to jest to w zaufaniu, i nie powinieneś wspominać o tym na forum publicznym, a tak się zdarza często od jakiegoś czasu. Dziękuje, pozdrawiam. Okej, bo robi się off top.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi kochani, problemy problemami, olewanie czy nadużywanie zaufania jest było i będzie.

Ale z tymi karteczkami Ajka ja naprawdę słyszałam. Z 10 lat temu. I sama z tego korzystałam i podziałało. To była prośba do Anioła. Od razu warto też mu podziękować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chodzi o to, że skoro dostajesz jakies pw, to jest to w zaufaniu, i nie powienienes wspominac o tym na forum publicznym, a tak sie zdarza często od jakiegos czasu. dziekuje, pozdrawiam. Okej, bo robi sie off top.

Na tym forum piszę bardzo często o swoich doświadczeniach, które też są związane z doświadczeniami innych osób.

Nieraz wnioski z nich wypływające, są też m.in. z różnych pw, które dostaje.

Jednak nigdzie nie ujawniam, do jakich wniosków dochodzę pisząc z konkretną osobą, chyba, że to wynika z akceptacji tego faktu samego zainteresowanego.

I to rzeczywiście koniec off topu o sprawach dla mnie bardzo oczywistych.

Wróćmy do tematu.

Moi kochani, problemy problemami, olewanie czy nadużywanie zaufania jest było i będzie.

Ale z tymi karteczkami Ajka ja naprawdę słyszałam. Z 10 lat temu. I sama z tego korzystałam i podziałało. To była prośba do Anioła. Od razu warto też mu podziękować.

A więc jednak ,,śmieszne'' karteczki się potwierdzają, przynajmniej u niektórych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc jednak ,,śmieszne'' karteczki się potwierdzają, przy najmniej u niektórych :)

Wiesz młoda, zdesperowana, zakochana dziewczyna zrobi dużo. Nawet skorzysta ze "śmiesznej" karteczki.

Zapomniałam dopisać, że tutaj to miała być prośba do anioła stróża drugiej osoby akurat. Miałam poprosić swojego by poprosił tego drugiego. Pokręcone, ale musiało poskutkować :)

Pamiętam jak czytałam o przykładzie z Urzędu. Że trzeba poprosić anioła stróża urzędniczki o przychylność. Podobno było skuteczne według piszącej to wtedy osoby. Ale tak jak wspomniałam, sporo lat minęło, mnie system padł parę razy, "pochowałam też komputer" i teraz już tego nie znajdę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie i ja będę próbowała z karteczkami, ale jeszcze nie teraz, gdyż teraz nie mam żadnej ważnej prośby. A z tym proszeniem/rozkazywanie przed snem, żeby Opiekun podał swoje imię/ukazał się u mnie nie zadziałało, niestety nie mogłam dziś zasnąć (pełnia była) i nic ze snów nie pamiętam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ajka muszę wstawić się za soldado. Źle interpretujesz. Jeśli ktoś w zaufaniu pisze, to nie znaczy, że nie możesz tego użyć jako przykład z doświadczenia. Jeśli są ukryte dane osobowe, jeśli mówi się ogólnikowo i nic nie mówi o tym, że to osoba z forum, więc wszystko jest OK. Każde opisane tutaj zdarzenie jest czasem przy współudziale kogoś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nakaż ?

Dobra Demonów można zaklinać pod pieczęciami jak w sztuce Goethii ale Aniołom rozkazywać ? To już śmieszne :D

Zabaw się w Boga i rozkazuj zastępom Aniołów :D

Ja zaklepuje 300 :D

Tak wracając do tematu. Bóg stworzył aniołów by służyli ludziom i takim o to sposobem dorobiliśmy się szatana, który sprzeciwił się woli Boga, ponieważ nie chciał służyć istotom gorszym (niższym czy jak to tam inaczej jest określone) od siebie. Więc nie wydaje mi się jak to ująłeś "śmieszne" żeby nakazać coś aniołowi skoro takowy istnieje po to by mi służyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może podać, powiedzieć swoje imię w myślach osoby, którą się opiekuje, pokazać obrazowo w myślach, pokazać zapisane na kartce jak notatkę, napisać, narysować gdzieś przed oczami podopiecznego, w jego otoczeniu. Imię może pojawić się jako przypomnienie czegoś co już się zna, kiedyś znało, wydaje się znajome, na pewno się już to kiedyś gdzieś, jakoś słyszało. Może przypomnieć się podopiecznemu, że zna swojego opiekuna, widział go gdzieś, skądś go kojarzy. Intuicyjność się przy tym wzmacnia i uaktywnia (intuicja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedno pytanie ?

Jak mam z nim rozmawiać ?

Jak usłyszę odpowiedz ?

Gdyby to było takie proste, gościowi niezle by się oberwało 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze