• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
andziaAndzia16

Czy duch (byt) może wywoływać zmiany nastrojów?

12 postów w tym temacie

Od jakiegoś czasu w moim pokoju znajduje się jakiś duch (byt). Sądziłam, że to wytwór mojej wyobraźni, ale jednak nie. Odkąd patrzę w punkt między szafą a ścianą czuję obecność kogoś. To coś patrzy się na mnie i obserwuje każdy mój ruch. Wiele razy się zdarzało, że słyszałam dziwne odgłosy, przedmioty się przemieszczały. Ale zastanawiam się czy ten duch (byt) może powodować zmiany w moim nastroju ? Jestem rozdrażniona, zdenerwowana (chociaż nie mam powodu), ale dzieje się to tylko wtedy kiedy siedzę w pokoju. Proszę o pomoc i wyjaśnienie tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pewnością duch może wpłynąć na Twój nastrój, a nawet zdrowie. Jeśli tak się dzieje, nie jest to dobra energia, zdecydowanie chcę Tobie zaszkodzić - żywi się Twoim złym nastrojem, dzięki czemu, on staje się silniejszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak można się go pozbyć albo oszukać? ( choć wiem, że oszukać ducha nie jest łatwo)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz spróbować tego sposobu: http:

//zjawiskaparanormalne.pl/mini-poradnik-w-opetaniach-t12714.html.

Zawsze się znajdzie ktoś, kto ci pomoże.

Zawsze w takich chwilach pada pytanie o to, czy wywoływałaś wcześniej duchy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nie wywoływałam duchów, bo nie chciałam się w to bawić ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z pewnością duch może wpłynąć na Twój nastrój, a nawet zdrowie. Jeśli tak się dzieje, nie jest to dobra energia, zdecydowanie chcę Tobie zaszkodzić - żywi się Twoim złym nastrojem, dzięki czemu, on staje się silniejszy.

Jak mam zły nastrój to idę na piwo :).

Tak na poważnie : To znów muszę zaznaczyć, że może to tylko w twojej głowie ? Nie raz tak miałem. Naczytałem się artykułów i naoglądałem filmów, po czym w nocy słyszałem odgłos pisania przy moim biurku. Usłyszysz i zobaczysz to co chcesz, umysł potrafi płatać figle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...Tak na poważnie : To znów muszę zaznaczyć, że może to tylko w twojej głowie ? Nie raz tak miałem. Naczytałem się artykułów i naoglądałem filmów, po czym w nocy słyszałem odgłos pisania przy moim biurku. Usłyszysz i zobaczysz to co chcesz, umysł potrafi płatać figle.

Zgadzam się z tobą, moja koleżanka też tak miała, obejrzałyśmy film, a później słyszała jak ktoś chodzi, a ja nie. I moim zdaniem to najczęściej demony zmieniają nastrój, ale zdarza też się i że duchy, ale tylko te złe byty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rina niekoniecznie tylko złe byty, dobre również potrafią zmienić nastrój. Ja jednak poprosiłabym o pomoc fachowca, bo samemu można sobie narobić problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemebluj pokój tak abyś miejsce które Cię niepokoi było zasłonięte całkowicie. Może tak działa Twój mózg- odbiera coś w bardzo dziwny sposób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Andzia jeśli jest to duch któregoś z Twoich przodków, to jest takie prawdopodobieństwo, że wywołuje on u Ciebie zmiany na stroju. Spróbuj nawiązać jakiś kontakt z nim, broń Boże nie wywołuj tego ducha, spróbuj nawiązać z nim kontakt duchowy, jeśli faktycznie jest to duch kogoś, z Twojej rodziny - z pewnością usłyszy Cię. Ja we wszystkich sytuacjach tego typu, na wstępie proponuję święconą wodę i modlitwę - na pewno nie zaszkodzi.

Twoje zdenerwowanie nie koniecznie też musi być związanie z tym "bytem", mózg przyzwyczaił się to stanu świadomości, że coś tam jest, nawet jeśli o tym nie myslisz, to podświadomie fale mózgowe stymulują receptory, nerwy itp, co w związku z czym daje uczucie dyskomfortu, rozdrażnienia itp. Schłodzona melisa z dodatkiem mięty powinna ukoić zszargane nerwy, pomoże się zrelaksować. Wypróbuj to i napisz, czy pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duchy i rożnego rodzaju byty karmią się naszą energią, przez co możemy być zmęczeni, ospali, a także mieć widoczne zmiany lub wahania nastroju.

Pozbyć się ich można, ale Waldeczek już podał sposób.

Osobiście ignorowałam takich przybyszów, a z biegiem czasu oswoiłam się, że są one wszędzie, tyle że nie zwracam na nie uwagi. I uwierz, też je to bardzo wkurza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie te byty karmią się smutkiem, słabością, strachem i wewnętrznymi rozterkami. Musisz zacząć pracę nad samą sobą aby nie zrobiły krzywdy Tobie lub innym, gdy zapanują nad twoim umysłem.

Złe byty, demony, duchy nie zawsze jednak chcą dla nas źle przeanalizuj swoje dotychczasowe postępowanie i pomyśl czy jest ono zgodne z twoją naturą i sumieniem. Czy to może ktoś daje znak, że czas na zmiane? Melisa i środki delikatnie uspokajające powinny pomóc znajdź hobby, oddaj się rozrywce aby nie czuć zwątpienia i nie stracić nadziei, bo wtedy przegrasz swoją duszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz