Rozanegra

Skąd się wziął wasz nick?

56 postów w tym temacie

Taki typowy forumowy temat, ale tu go jeszcze nie widziałam, a przecież nie samymi zjawiskami paranormalnymi człowiek cały czas żyje ;)

Niektórych osób nicków jestem bardzo ciekawa, bo nie wiem skąd się wzięły, a inne jak np danut czy waldeczka są bardzo oczywiste. Mój wziął się z rozmowy o klubach, powiedziałam, że do tego miejscowego nie idę, bo ja bym poszła do takiego, gdzie się tańczy jak w La Rosa Negra (klub z filmu Dirty Dancing ;p).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój się wziął z narzędzia lekarskiego, a wpadłem na to żeby się tak nazwać, jak kiedyś rozmawiałem z tatą :)

Warto by może jeszcze napisać o avatarach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój nick wiąże się z tym jak nazywały mnie koleżanki. Stwierdziły, że gdy chodzę to wyglądam i poruszam się jak kaczka, no i tak w sumie zostało. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mój się wziął z narzędzia lekarskiego, a wpadłem na to żeby się tak nazwać, jak kiedyś rozmawiałem z tatą :)

Warto by może jeszcze napisać o avatarach?

o avatarach też można. Mój ma w tle wodę, która symbolizuje życie i cyfry, jak na zegarku. Ja swój avek postrzegam jako symbol przemijającego czasu, a znalazłam go w necie przypadkowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam w avatarze postać z filmu Django :)

P.S. Przy okazji 300 post :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam zafascynowana powieścią Quo vadis Henryka Sienkiewicza i stąd mój nick w zasadzie jego połowa vadis znaczy droga. Może ją znalazłam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Romek-taki mam pseudonim, tak na mnie mówią

avatar- Sylvester Stallone, mój idol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie zdarza się, że biorą za męskiego odpowiednika Danuty, ale to nie tak było. Pisałam kiedyś na FN podpisując się całym imieniem i pojawiła się druga Danuta i nie mogłam jej nawet się doprosić, aby po prostu pisała z dużej litery swój nick a nie z małej jak ja, więc ustąpiłam i odjęłam sobie literkę "a". Niestety potem okazało się, że ktoś nachalnie i naumyślnie znowu założył tam nick "danut", także nawet na nowym ich forum nie mogłam się zalogować. Tak wróciłam tam do starego nicku, ale danut tak mi się spodobał, że wszędzie indziej pozostał moim nickiem :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak posiada się dokument w realu, który mówi komuś o mnie, tak avatar dla mnie jest niejako wizytówką mojej osobowości zdążającej do...

awareness to w tłumaczeniu na j. polski nadświadomość. Przedstawia to merkaba z promieniem, czyli ogólnie rzecz biorąc w całości jest to święta geometria (Platon) a ja jestem jej cząstką. Kolory również u mnie odgrywają rolę w tym awatarze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta data, którą mam w nicku, coś mi podpowiedziało bym umieścił akurat taką cyfrę. Mój awatar jest mroczny jak mroczna jest w jakiś sposób ścieżka, którą idę. Postać w kapturze utożsamia potencjał i jakby osamotnienie w dążeniu do prawdy. Z imieniem w nicku się utożsamiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nick-Ryan Wolfe--->bohater serialu CSI:Miami

Avatar-Jared Cohen--->bohater filmu Margin Call

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michcik - Parę lat temu, gdy byłem chudym, małym chłopaczkiem, kolega zaczął na mnie tak mówić (od imienia Michał) i się przyjęło...

Hevlar - Od niedawna tak na mnie wołają, ksywka zbliżona wymową do mojego nazwiska (ściśle tajne :mrgreen: ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patas-szczerze mówiąc sam nie wiem skąd to się wzięło. Podobno kiedyś nazwał mnie tak tata i tak mu się to spodobało, że zaczął na mnie tak wołać. Rozprzestrzeniło się i zaczęła mnie tak nazywać rodzina, potem znajomi. I tak już zostało, pseudonimu używam nawet częściej niż imienia. Z tego co mi wiadomo Patas to jakiś gatunek małpy.

4fd5cc6fb2beb_g1.jpg&w=610&h=408&ei=3OVMUeefGMnC7Aa-yoDICQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:8,s:0,i:105&iact=rc&dur=334&page=1&tbnh=184&tbnw=275&start=0&ndsp=20&tx=116&ty=67

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sycho91----> Sycho to ksywka jeszcze z 2 klasy podstawowej skrót od nazwiska do dziś na mnie tak wołają, a '91' rocznik mój

Avatar-----> moja skromna osoba ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ajka- zawsze podobało mi sie imię Majka, stąd nick, używam go od lat w sieci.

avek? zmieniam je czasami, teraz to aktualna moja fotka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lycan, od wilkołaków. Od zalania czasów zawsze mnie fascynowały filmy o wilkołakach...Dlatego w kręgach najbliższych przyjaciół,ta ksywa została aż do dziś. A co do numeru"76"? zdradzę, że to rok moich narodzin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nick: Od mojego imienia, nic skomplikowanego, znajomy tak na mnie mówił

Avatar: To kapłanka, wie wszystko i o wszystkim :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też nie będę ukrywał skąd wziął się mój nick i avatar:

Heavy2.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nick: ten nick chyba w Quake III Arena gdzieś widzałem jak grałem w multiplayer ( miałem wtedy 8-9 lat ) albo jakoś sam stworzyłem xd

Avatar: Kto by nie lubił kucyków? :lol: to tak dla zabawy ustawiłem ten bo nie wiedziałem jaki tu ustawić :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stąd, że jestem zagorzałym fanem i kibicem włoskiej drużyny Juventusu Turyn ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś ktoś mi go zaproponował na innym forum i odtąd jak gdzieś się rejestruje zawsze go używam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wieku nastu lat zacząłem grać w mmo lineage2 i potrzebowałem "klimatycznego" imienia dla swojego szyszko jada i tak wygrzebałem słowo Aikanaro z elfickiego słownika Tolkienia, co znaczy ogień piekielny. Czasem używam też innych nicków, ale już ze słownika Drow(mrocznych elfów), bo niestety Aikanaro okazał się być nawet popularnym nickiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój nick to moje oficjalne imię, ale niestety w urzędzie kiedyś nie zezwolili na zagraniczne imię :( i została pierwsza część Eliza, a końcówka to mój rocznik. A avatar to po prostu mój ukochany zespół:)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co się orientuję to Elizabeth to po naszemu "Elżbieta".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz