• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
soldado

Zwierzęce media, oraz wizja ich zaświatów

3 posty w tym temacie

Fakt ten jest szczególnie podkreślany przez właścicieli kotów, zwierzęta te uważane są za najbardziej sensytywne względem zjawisk paranormalnych.

Mają zwiększoną skale postrzegania i jest coś jeszcze...

Nikt im nie mówi - stary, to nie możliwe, to przewidzenia, idź do psychiatry i weź psychotropy :)

Dlatego wierzą w to, co widzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że odprowadzałam psa od przyjaciółki, kota od siostrzenicy i kota od mojej siostry. Każde z tych zwierzaków inaczej odchodziło. Na psa czekał mały chłopiec, który go odebrał ( dziecko, które koleżanka poroniła). Kot od siostry regenerował energię w świetle przez nasz prawie tydzień ( był bardzo stary i bardzo schorowany) Potem odebrał go syn kuzynki wraz ze swoim psem. ( pies umarł ze starości, syn kuzynki mając 18 lat spalił się w samochodzie podczas wypadku na autostradzie w Melbourne)

Kot siostrzenicy był zabrany przez nią ze schroniska. Odebrano go pewnej starej kobiecie, której mąż znęcał się nad tym kotem. Kiedy Polly odeszła czekała ją stara kobieta stojąca na łące za bramą. Polly i stara kobieta wymieniały pomiędzy sobą dialog To trwało tydzień czasu Ziemskiego do momentu kiedy stara kobieta nie zrozumiała co jest winna Polly i samej sobie. Potem odeszły razem.

Z tego możemy wyciągnąć wiele wniosków na różnych płaszczyznach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielki System brzmi to już, nawet jak moje hasło, ale taka jest prawda. Pisałam do Ciebie o tym utkanym we wzory obrusie tworzącym jakiś obraz, gdzie każda nitka tworzy jego wspólną całość. Zwierzęta są zgrane z tą całością, wyczulone na nią, dlatego każde drgnięcie tym obrusem wyczuwają, zanim zajęty tylko sobą, pyszny człowiek w klatkach maszynerii i betonowych domów się zorientuje, w ogóle o co może w tym chodzić. Mam piękną historię o przyjaźni z psem mojego dziadka. To był duży górski owczarek- Azor. Mówiącą o czymś jakby o uzgodnieniu pomiędzy nimi, że odejdą razem. Tak dziadek zwykle mówił będąc jeszcze zdrowym człowiekiem i okazując temu psu swoje uczucia .

Pies trochę wcześniej, jednak mocno chory już dziadek pomimo, że ukrywano ten fakt przed nim wyczuł to, wciąż go wołając na tydzień przed swoją śmiercią. Parę dni różnicy było pomiędzy dniami ich zgonów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz