• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
adrix112

Doświadczenia z telekinezą, pirokinezą...

5 postów w tym temacie

Witam, chciałbym się zapytać, czy są na tym forum, bądź znacie ze swojego otoczenia osoby, które opanowały telekinezę do takiego stopnia, że poruszają np. długopisem, pilotem, itd. Albo potrafią wzniecić ogień. Interesują mnie wasze doświadczenia z tym związane. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam, jedynie zdaje mi się, że miałam doświadczenie nieświadomej telekinezy, kiedy byłam bardzo zdenerwowana przez dłuższy czas. To nie było tak, że mówiłam: "niech teraz zadzwoni dzwonek, albo niech się włączy lampa nad drzwiami". Raczej mylnie brane to było za działalność poltergeista. Nie umiem świadomie tym kierować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam właśnie podobnie, pewnego razu myjąc zęby, nie wiem czemu, ale wyobraziłem sobie, że moja ręka zrzuca słuchawki z regału, tak też się stało, usłyszałem i poszedłem sprawdzić, leżały na podłodze. Nie było możliwości by same spadły, gdyż były daleko od końca półki. Nie do końca nad tym panuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też tak mam, nieświadomie to robię, ludzie z mojego otoczenia biorą to za duchy, które przesuwają przedmiotami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też tak mam, nieświadomie to robię, ludzie z mojego otoczenia biorą to za duchy, które przesuwają przedmiotami

A jak sam próbowałeś coś poruszyć to nic ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz