S3T

Książka ze snu ^^

5 postów w tym temacie

Witam mam pytanie odnośnie księgi z mojego snu.

Nie chodzi mi o analizę snu tylko waszą znajomość literatury na temat "wiedzy tajemnej". Książka ta jest w niebieskiej oprawie, na górze (front) miała napis w odcieniach bieli (chodź mogę się mylić) a na dole miała okienko w kolorach brązu(zawartość okna), owe okienko było oddzielone od marginesów strony o około 1,5 cm i kończyło się mniej więcej w połowie książki. Bardzo chciałbym się dowiedzieć czy ktoś coś wie na jej temat, bo wiem, że ona istnieje i byłaby mi pomocna.

Z poważaniem Aleister

Błogosławie wam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obiecałam napisać jak ja widzę symbolikę tego snu. Prawdopodobnie pragniesz zdobyć większą mądrość, wiedzę. Szukasz jej w książkach, jednak w nich można znaleźć tylko obrys (niebiesko- białej)- co tłumaczę- "ładnie napisane, łatwo przyswajalne, przeczytać , fascynować się zapomnieć, pobujać w niebieskich obłokach." - Jeśli nie zajrzy się do środka, do okna nie dotknie sedna, które już nie ma jasnych kolorów, bo jest szarą , brązową rzeczywistością- jest trudem życia i zdobywania wiedzy przez doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedź ^^ Oczywiście Pani analiza jest bardzo trafna, bo pragnę osiągnąć wyższy poziom rozumowania poprzez literaturę ^^ wiem, że w księgach dostanę tylko zarys rzeczywistości, ale na niej można bazować w dużej mierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz