• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
kamza

Syreny

54 postów w tym temacie

Awareness dzięki za wrzucenie tego filmu.

Wywiad jest niezwykle interesujący. W końcu ludzie szerzej zajęli się tą tematyką. Co ciekawe, samym filmem, o którym była mowa zainteresowały się media. Moim zdaniem ostatnie dwa nagrania, jakie przedstawiono w tym wywiadzie są autentyczne.

Na dodatek te informacje o syrenie przedstawianej w cyrku, oparte o historyczne zdjęcia w XIX w także dają dużo do myślenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest tylko część z ocalałych materiałów naukowych. Większość została zarekwirowana przez rząd państwa, w którym prowadzone były te badania. Robertson o tym w tym wywiadzie nie mówi, ale oglądałam jeden dokument wyemitowany w naszej TV, w którym cała historia była dostępna. Tych naukowców deportowano z zakazem ponownego przyjazdu o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, masz rację, a to wszystko po to aby ukryć niewygodną prawdę.

Jest tyle rzeczy na świecie o których nie wiemy, my zwykli szarzy ludzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę krótko, nie wiemy co tam w głębinach wód istnieje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe kiedy w końcu zbadają resztę głębin morskich. Pomyślcie, ile jeszcze nie wiemy o naszej planecie. Niby morza, oceany, tak są nam tak znane, a jednak w dalszym ciągu powoli odkrywamy i poznajemy ich tajemnice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W głębiach oceanu mogą żyć naprawdę kolosalne zwierzęta, czytałem nawet o dźwięku, który udało się stamtąd wyłapać, miał częstotliwość o wiele większą niż dźwięki wydawane przez takie zwierzęta jak wielkie wieloryby np.: płetwale i reszta. Oprócz tego rybacy często wyławiają ogromne kałamarnice sięgające kilkanaście metrów, więc mityczne stworzenie kraken też nie jest do końca bajką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokument świetny!

Ja tam osobiście wierzę, że może istnieć coś takiego jak syrena. Człowiek nigdy tak do końca nie odkryje co dzieje się w głębiach.

Teoria o syrenach wydaje się bardzo prawdopodobna, tylko ludzie może jeszcze nie są gotowi uwierzyć we wszystkie dzieła ewolucji... I ci którzy mają władzę "chronią nas" przed tak ogromną wiedzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wydaje że te zdjęcia olbrzymów to fake.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyśl skoro wieloryby, płetwale, rekiny i inne mogą być olbrzymie, to czemu nie mogą być inne zwierzęta? Czasem są wybryki natury, atego nie można zaprzeczyć

Thumbnail.aspx?e=ihf5w0wDJnNmgqzP-bh4kZJ4pYqDbkVfUcoaKI9iYDTFY3wwP6bmQb770dRiecHemukpOZRHRSqnCb5WO6E1Tv_wQzT48b5Upusm2nZeELY&pv=2

Thumbnail.aspx?e=9jX5aYXVqH7qtk3kotWKnwDxdgvnm5jKCT75SGQaF81H0rUj87IGmBBKeyGtYEgFPxS4Dn-ky2nNeszZcrnCx-udW60cohYlSnRmM4VdQhc&pv=2

Thumbnail.aspx?e=VHfOHamPSADjVZBPwRRd4uV5uDR8m3vp_4NXY0mc6R_sQW_i5jI9ovDQpbszgvcJOXFf8ikcGrAKgrY9A4MDtNtsPzN94KaVGeUfyIz-08A&pv=2

Ha ha obrazki weszly a po czasie zrobily sie chomiki. Też wybryk ale rzeczy martwych:))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem ale musisz liczyć się z tym że teraz wszystko jest retuszowane pod publikę i show. Większość filmów dokumentalnych jest retuszowanych o wymyślonej tematyce, która nie pokrywa się z prawdą. Teraz wszystko obraca się wokół pieniędzy. Im więcej ludzi to obejrzy, tym więcej ktoś na tym zarobi, im więcej ludzi pprzeczyta jakiś reportaż, tym więcej na tym ktoś zarobi. Żyjemy w świecie iluzji kreowanej przez innych ludzi, ciężko jest odróżnić prawdę od fikcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłam jeszcze taki filmik z sierpnia 2014. Fake, czy może prawdziwa syrena ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dopiero fake!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak dla Ciebie Bianconeri wszystko jest fake:) Może więcej ufności i zdystansowania. Jest tyle informacji na ten temat, że warto się zastanowić zamiast wszystko określać jako fake. Uważasz że ludzkość posiadła całą wiedzę, bo ja tak nie uważam i warto pomyśleć nad tym czego doświadczamy. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy nie dawno przeglądałem sobie You Tube znalazłem taki o to filmik. Niestety trochę mało informacji o nim jest zamieszczone, więc nie wiadomo ani skąd on pochodzi, ani kto go nagrał. Niby jest tam zamieszczony adres strony internetowej ale bez linka, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy ten filmik pochodzi właśnie z stamtąd. Przy chwili okazji kiedyś postaram się tam zajrzeć i poszukać go, może tam będzie trochę więcej informacji o nim. Jak na razie mogę tylko powiedzieć ,że wygląda ciekawie i nawet dość realistycznie, ale przy braku jakichkolwiek informacji o nim to a priori nie da się nic pewnego o nim powiedzieć. ;) A zapomniał bym nie wiem czemu ale to stworzenie ,że je tak określę bardzo przypomina mi tą syrenę wyrzuconą na plażę w Beninie w sumie sam nie wiem czemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No tak dla Ciebie Bianconeri wszystko jest fake:) Może więcej ufności i zdystansowania. Jest tyle informacji na ten temat, że warto się zastanowić zamiast wszystko określać jako fake. Uważasz że ludzkość posiadła całą wiedzę, bo ja tak nie uważam i warto pomyśleć nad tym czego doświadczamy. ;)

Zdjęcie z jakiegoś brukowca, które poszło w obieg w internecie i które nie doszło do żadnego poważnego serwisu informacyjnego na pewno jest w 100% prawdziwe ;):lol:

Co do ostatniego posta a w zasadzie do filmiku, wygląda fajnie no ale czy pokrywa się z rzeczywistością, raczej wątpię!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co tu wkleiłam to jest wybiórczo. Cały dokument był emitowany w tv, włącznie z perypetiami tych naukowców które władze im zrobiły, włącznie z akcją zagarnięcia ich rocznej pracy naukowej, zaboru sprzętu itd, itd. Filmik na YT jest okrojony, przez co jest niekompletny. A z resztą po kija mam to tłumaczyć, jak z góry to co pisze jest u Ciebie skazane na "fajans" :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie najważniejszą informacją jest to, że migrują wraz z wielorybami.

Dotrzymują im kroku...

Tak je można znaleźć i nawiązać z nimi kontakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Danut na 3 stronie tego tematu wrzuciłam ten filmik, zatem nic nowego nie wprowadziłaś do tematu, zatem o co chodzi? :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zauważyłam, nie mam obowiązku czytać wszystkich postów i otwierać wszystkich linków w temacie. Jest coś nie tak, powiela się, to proszę moderatora i może skasować. Z tym, że i tematów o syrenach było też tu już kilka.

A film jest dobry, potwierdza istnienie takich stworzeń o jakich już w Odysei Homera mogliśmy przeczytać.. :)

Na sb pisałam nie tak dawno- syreny do dziś ponoć istnieją i są to morskie stworzenia wyidealizowane w mitach, właśnie w oparciu o te ciekawostki ze świata, film obejrzałam dawno na innym forum w swoim tam temacie :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy obecnej technologi i możliwościach ludzkich nie powinno być wielkim problemem zrobienie tego typu filmu aby manipulować społeczeństwem, poza tym sa bogacze dla któych byłoby frajdą złapanie takiej istoty. To że ludzie ślepo wierzą mediom to nie moja wina. Ja racjonalnie do tego podchodze i byle filmik mnie nie przekona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz