• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
blizna86

jaką moc byście chcieli mieć??

167 postów w tym temacie

Chyba nigdzie na forum nie było takiego zapytania, więc zapytam: gdybyście mogli mieć tylko jedną nadnaturalną moc to jaką byście wybrali??

Ja bym chętnie wybrał taką niewidzialność połączoną z niematerialnością. Byłbym niewidzialny, ale jednocześnie mógłbym przechodzić przez ściany, być niesłyszalny i mógłbym się unosić w powietrzu. To by było super;)

A wy jaką moc byście sobie wybrali?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym był sprytny i bym chciał moc Boską :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to zbyt proste;p chodziło mi o to by wybrać jedną moc z wielu a nie jedną moc złożną ze wzsystkich innych;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz... ja też tylko nieskromnie mogę przyznać... że chciałabym być potężniejsza od Boga (taka niczym nieograniczona magiczna moc :D ) a poza tym wiedzieć wszystko co bym tylko zechciała wiedzieć - czyli dużo ;) generalnie można by na tym nieźle zarobić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chyba nigdzie na forum nie było takiego zapytania, więc zapytam: gdybyście mogli mieć tylko jedną nadnaturalną moc to jaką byście wybrali??

Ja bym chętnie wybrał taką niewidzialność połączoną z niematerialnością. Byłbym niewidzialny, ale jednocześnie mógłbym przechodzić przez ściany, być niesłyszalny i mógłbym się unosić w powietrzu. To by było super;)

A wy jaką moc byście sobie wybrali?:)

ej ja prawie byłem niesłyszalnu jak się zakradałem po butelke wody do kuchni i byłem połowie loduwki a woda była za lodówką i były lekko uchylone drzwi do rodziców pokoju i nagle mnie złapał skurcz w stopie :lol:

a co do zdolności niewystarczy ci LD I OOBE,OBE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurczę, ale macie wymagania....jeden chce mieć boską moc a druga chce byś potężniejsza od Boga;p wybierzcie z całej gamy różnych mocy jedną np. telekineza, pirokineza. czytanie myśli, cofanie czasu itp. lol , wszyscy by chcieli być bogami;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chciałbym mieć moc telekinezy. Fajnie byłoby podnosić ciężarówki siłą woli :P I oczywiście dzięki niej mógłbym latać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chcesz mieć moc? weż wtyczke do kotaktu wsadz bez kabla bedziesz miał ja tak zrobiłem i co dziwne mnie nie zabiło zrobiłem 2 raz wywaliło korki 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja chciałbym mieć moc telekinezy. Fajnie byłoby podnosić ciężarówki siłą woli I oczywiście dzięki niej mógłbym latać.

ja mam taką moc ale tylko w snach;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moźe w LD?

u mnie to nie możliwe bo dziś miałem najwiekszy czas ile siedzę przy pc od 3h-20 a koledzy max od 8-15

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

włąśnie nie w LD a w zwykłych snach często mi się śni że dysponuję taką mocą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się jak już coś śni to najczęściej sny ero... dziwne i nagle matka budzi do szkoły :( szkoda że niemam pamięci do snów bo niekiedy mi się fajne żeczy snią aż chcę zostać w tym śnie od początku tego roku 2009 miałem 4sny które pamiętam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym chciał być nieśmiertelny i mieć skrzydła jak anioł ;p oczywiście chowane ;) to by było ciekawe tak się unosić ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kurczę, ale macie wymagania....jeden chce mieć boską moc a druga chce byś potężniejsza od Boga;p

trzeba mieć wymagania i nie można się zadowalać byle czym :P ale jakbym miała mieć jedną malutką moc to starczyłoby mi przewidywanie pytań na kolokwiach z tygodniowym wyprzedzeniem (najlepiej od razu z odpowiedziami :P )

ciekawa też byłaby teleportacja... sporo czasu zaoszczędzone... albo taka pogoda jak dziś, a ja na ciepłych wyspach 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie no mi by wystarczyły podrożę w czasie bo reszta jest mi zbędna .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chce byc nieśmiertelny, panowac nad czasem i umiec latac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja chciałabym mieć moc przemieszczania się w czasie i w przestrzeni :D może bym zapobiegła paru katastrofom ;) ( i oczywiście poznała tajemnicze cywilizacje)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ja chciałbym władać zarówno ogniem jak i wodą. Wiem że to sprzeczne moce ale takie właśnie chciałbym mieć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym chciał być nieśmiertelny i przesuwanie czasu:np.jak teraz jest rok 2009 to chciałbym zeby był rok w którym np. moj tat się urodzil ale zebym był w takim wieku jak teraz ;D to by było coś ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do mocy to chciałbym mieć moc teleportacji.Mógłbym się teleportować gdzie chcę.Zaoszczędził był na ty wiele czasu.Np, do szkoły bym nie musiał chodzić na pieszo xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym chciała umieć posługiwać się telekinezą i mieć wizje przyszłości. Przydatne moce. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja chciałabym mieć nadludzką siłę, moc pirokinezy, lewitacji, hydrokinezy. na jedną nie mogłabym się zdecydować :P a co do postu poprzedniczki. wizje przyszłości mam ale ostatnio rzadko. słyszę co się stanie i to się dzieje, ale najgorsze jest to że ignoruję te głosy i przypominam sobie dopiero po fakcie że wcześniej to słyszałam... :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz