• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
ziutek11113

Mariusz Max Kolonko

25 postów w tym temacie

Uznałem, że taki temat powinien tutaj powstać, narazie wrzucam najnowszy odcinek Maxa, jego kanał na youtube w ostatnim czasie ma największy wzrost oglądalności, Max po prostu mówi jak jest.

Zapraszam do oglądania:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądając pierwszy raz nagranie z zamachu myślałem, że koleś tak po prostu zaatakował prezydenta jajkiem, a faceci go za to gdzieś wyprowadzili. Pomyślałem o tym, że gdyby ktoś prezydenta chciał zabić zrobiłby to bez problemu. Analizę nagrań Maxa Kolonko również ciekawie mi się oglądało. Oglądałem już większość filmików z tego kanału i większość jest interesująca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawy odcinek, zobaczcie też na ilość wyświetleń oraz polubienia :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem wrzucać stare odcinki, ale daje wam najnowszy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Max jest jedną z osób, które mówią jak jest. Pamiętam pierwsze odcinki jakie oglądałem, ładna analiza i tym podobne. Normalne wiadomości przy jego są niczym. Po prostu tak bardzo podobają mi się jego komentarze na niektóre sprawy co jest zarazem bardzo interesujące. Naprawdę wszystkich gorąco polecam do oglądania, można się sporo dowiedzieć o prawdziwie ważnych wydarzeniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzałem w wolnym czasie kilka odcinków i są dość interesujące, jakkolwiek nie przepadam za człowiekiem to muszę sprawiedliwie przyznać że potrafi zaciekawić widza i nie przynudza co dość często zdarza się prezenterom wiadomości w TV...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Obejrzałem w wolnym czasie kilka odcinków i są dość interesujące, jakkolwiek nie przepadam za człowiekiem to muszę sprawiedliwie przyznać że potrafi zaciekawić widza i nie przynudza co dość często zdarza się prezenterom wiadomości w TV...

Mogę wiedzieć dlaczego nie przepadasz za człowiekiem którego osobiście nie znasz? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę wiedzieć dlaczego nie przepadasz za człowiekiem którego osobiście nie znasz? :P

Nie przypadł mi do gustu jeszcze w czasach kiedy pracował jako korespondent TVP w Waszyngtonie podobnie jak jego ówczesne materiały...Ty zapewne też masz swojego ulubionego prezentera telewizyjnego którego oglądasz chętniej niż innych oraz takiego którego ciężko trawisz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przypadł mi do gustu jeszcze w czasach kiedy pracował jako korespondent TVP w Waszyngtonie podobnie jak jego ówczesne materiały...Ty zapewne też masz swojego ulubionego prezentera telewizyjnego którego oglądasz chętniej niż innych oraz takiego którego ciężko trawisz ;)

Zawiode cię, ale nie oglądam telewizji, no chyba że jakieś discovery czy inne animal planet, no i w nocy czasem jakiś film do snu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja oglądam wszystkie jego filmiki i tylko czekam na coś nowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubie go, dobrze gada. Ale ludzie nie chcą mu wieżyc bo myślą, że naciąga fakty. Niestety jednak mówi prawdę, którą polskie media bagatelizują i której całej nam nie mówią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypowiadał się już może nt bójki pomiędzy kibicami, a tymi "marynarzami" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgaduję, że nam będzie prognozował rychłą wojnę polsko-meksykańską...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgaduję, że nam będzie prognozował rychłą wojnę polsko-meksykańską...

Nie zgadłeś, jak zwykle z resztą

A tak w ogóle. gif ze szczuką

112255.gif

/

Zapraszam do ogląania, jak zwykle rzeczowo i prawdziwie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno byłem na forum i troche się dziwię, że nikt tu tego nie wstawił.

To jest ciekawe i warte uwagi. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jestem zdumiony, że moderator mający wykuty na blachę cały regulamin, nie interweniuje tu z powodu braku wprowadzenia do dyskusji :o.

Boli cię, że taki temat istnieje? nie interesuje cię? nie zaglądaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie potrafimy podziwiać i zachwycać się ;D tak sobie przypominam jeden odcinek Top Gear jak nabijali się z Amerykańców cykających zdjęcia gdzieś w Afryce, nie wiem czy to tak lepiej wygląda. Co ataku w Kenii w Informacjach TV Republika z 18-10-2013 była mowa o islamskiej organizacji no i co ważniejsze ani słowa o tej "Białej Wdowie", pierwsze słyszę dzisiaj :) Także chyba można polecić tę stację, no chyba że ktoś jest drażliwy na wpadki techniczne, zdarzają się dość poważne. Ewentualnie Informacje Dnia na TV Trwam. Obejrzyj pawlox, bo program o Tobie nienawistniku ty ;) W tym temacie w odróżnieniu od tamtego przynajmniej ktoś się zdobywa na komentarz do filmu, zauważ ile krzyku, a nikt nie zechciał obejrzeć i napisać ludzkiego postu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawlox sapie, bo Max wjechał na komune w tym odcinku, a on wiadomo... wole nie używać niecenzuralnych słów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I najnowszy odcinek z dzisiaj:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto