• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
awareness

Co o tym sądzicie?

14 postów w tym temacie

Sama nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co o tym myśleć, ale kiedyś czytałem różne fora, z których wynikało, że gdzieś tam we wszechświecie żyją inne istoty pozaziemskie, które pomagają rodzajowi ludzkiemu tylko nachodzi takie pytanie czemu sami nie chcą się pokazać ? Czy faktycznie wynika to z powodu ludzkiego strachu, który się z tym wiążę, gdyż człowiek nie jest gotowy na coś takiego ? A może po prostu to całe ufo jest jednym wielkim kłamstwem ? Naprawdę nie wiem co mam myśleć w tym temacie.

Jedno jest pewne.. Kiedyś znajdziemy na to odpowiedź a może ona sama przyleci do nas z kosmosu ? Jedynie co możemy teraz robić co czekać, ale swoją drogą zastanawia mnie opis pod filmikiem, który mówi o tym, że ufo chcę pokazać elicie Ziemskiej, że nie są w stanie nic zrobić, że gdzieś we wszechświecie są istoty mądrzejsze, które nie pozwalają na niszczenie Matki Ziemi.. Skąd autor może to wiedzieć ? Nie doszukuje się w tym żadnych teorii spiskowych, bo nie ma sensu aczkolwiek jest to pierwszy taki film, który mogłem zobaczyć na youtube i według mnie istnieje taka ewentualność, bo mówimy tutaj o broni nuklearnej to wydaje mi się, że może rakiety te celowo są puszczane i rozbrajane wiecie takie testy w razie wybuchu jakiejkolwiek wojny i po prostu stoją za tym pewne osoby a raczej naukowcy, którzy pracują dla danego rządu, bo na pierwszy rzut oka to faktycznie można przypisać to do UFO, ale gdybyśmy głębiej się nad tym zastanowili odpowiedź możemy znaleźć tutaj na Ziemi. Sam nie jestem przekonany co do wyżej napisanego postu, bo temat sam w sobie jest dziwny i tak jak napisałem wcześniej można by polemizować godzinami. Pisząc ten post przypomniała mi się pewna historia a raczej pamiętam jej zarys gdzie Ufo też miało swój udział jakoś w poprzednim wieku gdzie oddało swoje tchnienie dla ratowania "ludzkości" czy jej większej/mniejszej jednostki. Nie pamiętam dokładnie jednak jestem pewny, że ta historia gdzieś krąży po internecie jak będzie miał czas to na postaram się ją odnaleźć i dołączyć do tego tematu jako dalsza część mojego postu.

Nie dajmy się zwieźć, nie ulegajmy pozorom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez lata interesowałam się tym tematem. Czytałam, oglądałam dokumenty, do dzisiaj obserwuję niebo przy każdej sposobności. Temat obcych cywilizacji przewija się od wieków, w historii, w religiach i współcześnie. Moim zdaniem nie jesteśmy sami, zważywszy na fakt skali doniesień i dokumentów, nie wspomnę o magalitach, piramidach, czy innych budowlach, jak Machu Pichu, Świątynia Angkor, itp po kręgi w zbożu. Sama byłam świadkiem wraz z kolegą w 78 roku w Łebie przelotu czegoś co wcale nie przypominało kształtu samolotu wręcz przeciwnie dwóch złączonych w jednym punkcie na swoich krańcach podłużnych walców. Na temat tego, dlaczego temat istnienia UFO jest skrzętnie skrywany, o którym wypowiadałam się w jednym z kilu postów, to powiem, że ze względów politycznych oraz militarnych.

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie na które i Ty zwróciłeś uwagę, a które to już wielokrotnie pojawiało się u mnie w skutek właśnie takiej sugestii, że obce cywilizacje mają na schronić.

A jaki miałyby w tym cel? No chyba że jesteśmy ich królikami doświadczalnymi, bo jak widać technologicznie to my możemy się uczyć od nich a nie oni od nas.

Czy przez takie stwierdzenia ludzkość czuje się być może bezpieczniej wierząc, że mamy opiekę kosmitów w razie "W"? I to odsuwa nasze lęki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem kiedyś dokument, gdzie pewna pani wypowiadała się na ten temat, podobno się z nimi porozumiewa jakoś i jej powiedzieli, że nie dopuszczą do takowej wojny, ponieważ chcą ratować SWÓJ gatunek. To dziwne, ale wychodzi na to, że są ludźmi, lub zamieszkują też tą planetę razem z nami, gdzieś pod ziemią lub w oceanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dusty tu też może leżeć racja, W tym przypadku nasza cywilizacja w porównaniu do tej z kosmosu to jak siedzenie na drzewie :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://youtu.be/SxQyBVpjmVI

Nic dodać nic ująć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nareszcie ktoś z rządzących, powiedział coś co dawno powinno być powiedziane.

Czy jesteśmy sami ? na pewno nie !!!

Dlaczego tak strzegą tajemnicy ? może jest taka jakiej nie chcielibyśmy znać ! polecam materiały Davida Icke, ma kilka niezłych teorii !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że jego wypowiedź była na odczepnego. Skierowanie dziennikarki na tory filmu "Faceci w czerni" było satyryczną odpowiedzią na jej pytania. A co do teczek z kodami do broni nuklearnej to każda głowa państwa w chwili objęcia urzędu ma przekazane. Zatem tu nie skłamał. W zasadzie jego wypowiedź była retoryczna w finale jakby jej nie było. Powiedział, że nic nie powiedział pozostawiając resztę w domysłach. To się nazywa dyplomacja :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że mówiąc o filmie faceci w czerni nie miał na myśli produkcji z hollywood, raczej dokument, który kiedyś miałem okazje oglądać, może uda mi sie go odnaleźć to wrzucę link, co do teczki z kodami to wiedza powszechna to praktyka nie tylko rządu Rosji, Druga teczka ???

fakty są takie, że na 100% nie jesteśmy sami, ktoś na pewno wie co gdzie i jak !!! Dlaczego z góry zakładać, że to bzdura !!! A sam fakt, że osoba na takim stanowisku mówi takie rzeczy według mnie to o czymś świadczy !!! To nie są ludzie, którym takie żarty się trzymają ! a czy powiedział to na odczepnego, nie sądzę, za poważny człowiek . Takie jest moje zdanie !!! ;)

Pisz z polskimi znakami. Romek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja ostatania wypowiedź nie była negująca istnienia innych cywilizacji. To były moje spostrzeżenia i sugestie na temat wypowiedzi i mojego ich odbioru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś wierzyłem w to co mówił David Icke dzisiaj nie bardzo za to bardzo wierzy w to co mówi i wątpie, by ktokolwiek był w stanie mu przetłumaczyć, że się myli.

Jeśli chodzi o Istoty bardziej inteligentne to myślę, że mogą mieszkać na tej planecie, ale to tylko przypuszczenia. Aktualnie oglądam serial Roswell : W kręgu tajemnic i uważam, że znakomicie obrazuje to o czym napisane jest wyżej. Jeśli ktoś to oglądał to wiem o czym mówię. W filmie zawarty był motyw iż istoty wyższe posługiwały się mieszkańcami Ziemi a raczej "wybranymi ludźmi" do kontaktowania się albo powiem inaczej.. Ci wybrani ludzie byli pośrednikami przesyłające informacje na planetę gdzie mieszkają tak zwani OBCY i nie zdziwiłbym się gdyby w rzeczywistości było podobnie jednak podkreślam, że taki motyw zawarty był w tym właśnie serialu. Natomiast jeśli chodzi o to kto jest prawowitym królem planety Ziemi uważam, że rasa ludzka na pewno nią nie jest a jeśli już jest to ktoś ją stworzył to chyba jasne, bo nie wierzę w to, że człowiek mógłby się ukształtować nawet w ciągu paru miliardów lat według mnie to nie jest możliwe i wierzę w to, że ktoś maczał w tym swoje palce. Pomijam fakt "wiary" w jakiegokolwiek Boga.

Awereness jeśli chodzi o te piramidy to podejrzewam, że widziałaś obrazy, na których widniały wszelkie statki na niebie i to też jest niepodważalny dowód na istnienie wyższych cywilizacji a idąc wciąż do przodu wiemy, że im człowiek stawał się bardziej mądrzejszy tym prawda opierała się na coraz to większych kłamstwach, dalej chyba nie muszę nic mówić, bo szkoda mojego i twojego czasu.

Jako ciekawostkę mogę dodać, że istnieją pewne teorie, że UFO jakie my znamy to tak naprawdę ludzie z przyszłości, ale nikt nie wie czy to jest prawda czy w ogóle jest w tym jakaś namiastka prawdy choć nie wykluczam takiej możliwości wystarczy spojrzeć w daleką przeszłość i poczytać kilka wiarygodnych książek a nie treści z internetu, bo wiadomo, że każdy może sobie napisać jakiś artykuł oparty na własnych poglądach nie na faktach.

Powracając do tematu UFO wiemy, że Hitler miał jakieś tam plany i chyba nawet próbki takich statków podobno już latały sobie w czasie wojny, ale nie wiem ile w tym prawy, bo nie wgłębiałem się w to jeśli ktoś jest zainteresowany niech sobie o tym również poczyta, ale przechodząc do meritum sprawy chodzi mi o to, że żaden rząd nie przyznałby się, że ma plany dotyczące takich statków chociaż myślę, że takie Chiny, USA czy inne znaczące państwa prawdopodobnie podejrzewają, że to robota człowieka, ale jak wcześniej mówiłem nikt nie przyzna się otwarcie, że to należy do danego kraju, bo idą za tym spore konsekwencje, nie wiem jakie, ale podejrzewam, że jakieś najazdy na taki kraj na pewno a długo nie zostałoby to utrzymane w tajemnicy, więc żadnemu rządowi nie opłaca się "chwalenie" swoim wynalazkiem. Myślę, że wiedzą Ci, którzy mają wiedzieć.

Trochę za daleko zabrnąłem w tym co chciałem powiedzieć, ale no nic. Stało się, lecz nie zapominajmy, że żyjemy w czasach gdzie rządzi kłamstwo a pieniądz jest kurtyną tego czego nasze oczy widzieć nie powinny. Tak właśnie myślę w tej kwestii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie napisałeś to co i ja myślę. Niestety nie mamy dostępu do potwierdzenia tych informacji możemy jedynie na podstawie zdobytej wiedzy, własnego umysłu i logicznych powiązań wyciągać subiektywne wnioski. Powiem krótko. Dużo w tym racji i zgadzam się z tym co piszesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli się zastanowić nad samym zjawiskiem, może to być możliwe nawet dzięki ziemskiej technologii. Nie wiadomo co wielkie rządy kryją przed zwykłymi szarymi ludźmi. Niczego w dzisiejszym świecie nie można być pewnym, lecz chciałbym wierzyć iż to sprawka nie tylko ziemian, a jeszcze czegoś obcego.

Zatrzymany pocisk w powietrzu jest niezwykle interesujący, a do tego dochodzi jego zamiana w flarę. Może nie jestem obeznany w tym temacie jak Wy, ale chciałbym wierzyć, że ktoś nas chroni przed takimi rzeczami. Jak wiadomo najgorszym wrogiem człowieka jest drugi człowiek i to by była szansa na jakąkolwiek ochronę cywilizacji. No cóż może się kiedyś tego dowiemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kiedyś wierzyłem w to co mówił David Icke dzisiaj nie bardzo za to bardzo wierzy w to co mówi i wątpie, by ktokolwiek był w stanie mu przetłumaczyć, że się myli.

Jeśli chodzi o Istoty bardziej inteligentne to myślę, że mogą mieszkać na tej planecie, ale to tylko przypuszczenia. Aktualnie oglądam serial Roswell : W kręgu tajemnic i uważam, że znakomicie obrazuje to o czym napisane jest wyżej. Jeśli ktoś to oglądał to wiem o czym mówię. W filmie zawarty był motyw iż istoty wyższe posługiwały się mieszkańcami Ziemi a raczej "wybranymi ludźmi" do kontaktowania się albo powiem inaczej.. Ci wybrani ludzie byli pośrednikami przesyłające informacje na planetę gdzie mieszkają tak zwani OBCY i nie zdziwiłbym się gdyby w rzeczywistości było podobnie jednak podkreślam, że taki motyw zawarty był w tym właśnie serialu. Natomiast jeśli chodzi o to kto jest prawowitym królem planety Ziemi uważam, że rasa ludzka na pewno nią nie jest a jeśli już jest to ktoś ją stworzył to chyba jasne, bo nie wierzę w to, że człowiek mógłby się ukształtować nawet w ciągu paru miliardów lat według mnie to nie jest możliwe i wierzę w to, że ktoś maczał w tym swoje palce. Pomijam fakt "wiary" w jakiegokolwiek Boga.

Awereness jeśli chodzi o te piramidy to podejrzewam, że widziałaś obrazy na których widniały wszelkie statki na niebie i to też jest niepodważalny dowód na istnienie wyższych cywilizacji a idąc wciąż do przodu wiemy, że im człowiek stawał się bardziej mądrzejszy tym prawda opierała się na coraz to większych kłamstwach, dalej chyba nie muszę nic mówić, bo szkoda mojego i twojego czasu.

Jako ciekawostkę mogę dodać, że istnieją pewne teorie, że UFO jakie my znamy to tak naprawdę ludzie z przyszłości, ale nikt nie wie czy to jest prawda czy w ogóle jest w tym jakaś namiastka prawdy choć nie wykluczam takiej możliwości wystarczy spojrzeć w daleką przeszłość i poczytać kilka wiarygodnych książek a nie treści z internetu, bo wiadomo, że każdy może sobie napisać jakiś artykuł oparty na własnych poglądach nie na faktach.

Powracając do tematu UFO wiemy, że Hitler miał jakieś tam plany i chyba nawet próbki takich statków podobno już latały sobie w czasie wojny, ale nie wiem ile w tym prawy, bo nie wgłębiałem się w to jeśli ktoś jest zainteresowany niech sobie o tym również poczyta, ale przechodząc do meritum sprawy chodzi mi o to, że żaden rząd nie przyznałby się, że ma plany dotyczące takich statków chociaż myślę, że takie Chiny, USA czy inne znaczace państwa prawdopodobnie podejrzewają, że to robota człowieka, ale jak wcześniej mówiłem nikt nie przyzna się otwarcie, że to nalezy do danego kraju, bo idą za tym spore konsekwencje, nie wiem jakie, ale podejrzewam, że jakieś najazdy na taki kraj na pewno a długo nie zostało by to utrzymane w tajemnicy więc żadnemu rzadowi nie opłaca się "chwalenie" swoim wynalazkiem. Myślę, że wiedzą Ci którzy mają wiedzieć.

Trochę za daleko zabrnąłem w tym co chciałem powiedzieć, ale no nic. Stało się lecz nie zappominajmy, że żyjemy w czasach gdzie rządzi kłamstwo a pieniądz jest kurtyną tego czego nasze oczy widzieć nie powinny. Tak właśnie myślę w tej kwesti.

Spiski, nad narodowy tajny rząd, zakrywanie oczu hajsem, równych i równiejszych, tajne spiski/ technologie. Tak trochę poleciałeś, ale spoko, też miałem kiedyś takie podejście.

Skumaj to, że jeśli oni wiedzą, że ty wiesz to tak naprawdę nic nie wiesz :D, po ludzku jeśli dotarłeś do takiej wiedzy, odkryłeś szczyt góry lodowej to skąd pewność, że ta wiedza też jest spaczona? Skąd pewność, że to nie propaganda wpychana przez rząd o jakim piszesz?

Co do tej 2 wojny to takie konstrukcje powstawały w Polsce, dokładnie w górach sowich. V-7, hannebu etc, poczytaj sobie, dużo się dowiesz.

Tak rządzi kłamstwo, pieniądz jest kurtyną a cnotą jest prawda -takie podkreślenie twojego meritum :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz