• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Gronskyde

Rasputin przewidział koniec świata

38 postów w tym temacie

Rasputin przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013

Pers0410H---BA-Business-Life---Rasputin-credit-Superstock-b9305325-7a2a-456f-9fe2-bc000f5c4cf0.jpg

Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.

Dokument, o którym mowa liczy sobie 11 stron i zawiera informacje napisane i podpisane przez Rasputina. Używa on pseudonimu "Diabelski Mnich". Jak wynika z informacji w nim zawartych Rasputin przewidział nie tylko Rewolucję Październikową w 1917, oraz zabicie cara Mikołaja wraz z rodziną. Co więcej z dokumentu wynika, że Rasputin przewidział dojście do władzy Hitlera, pierwsze lądowanie na Księżycu a nawet upadek ZSRR. Jak można podejrzewać Sowieci trzymali to pismo w ukryciu, bo podobno wynika z niego również, że upadnie też komunizm, a tego dla władzy ludowej było za wiele.

Niektóre rewelacje Rasputina nie sprawdziły się, tak jak ta, że w 2007 islamscy fundamentaliści przejmą władzę w Arabii Saudyjskiej, Iraku i Kuwejcie, po czym kraje te stworzą wspólny front przeciwko Ameryce. Poza tym Rasputin sugerował, że chrześcijanie dojdą do władzy w USA i poprowadzą krucjatę przeciwko Wschodowi, która potrwa 7 lat. Według niego zginą miliony ludzi i to nawet w pojedynczych bitwach. Jedną z nich nazwał "wielką rzezią".

Kulminacyjna data w przepowiedni Rasputina to 23 sierpnia 2013 roku. Według słów tajemniczego mnicha, tego dnia "ogień pochłonie wszystkie żywe istoty na Ziemi, a planeta spowije się żałobną ciszą". Biorąc pod uwagę, że wiele z jego przepowiedni się sprawdziło można powiedzieć, że i ta się ziści, ale równie dobrze Rasputin mógł się pomylić, co do dat, albo zmyślać historie, które w dużej części sprawdziły się. Za kilka dni przekonamy się, czy można to zapisać, jako kolejne fałszywe proroctwo.

innemedium.pl; daniel-irimia.com

Co Wy na to? Kilka dni na gdybania :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, na pewno, ja już w to nie wierze, ile już razy miał być koniec świata, milion pięćset sto dziewięćset, sam Bóg wie kiedy koniec będzie, a nie jacyś tam prości ludzie lub tacy jak On, jak nie w 2011 to 12 też nie teraz 13 za rok czternasty i tak dalej... też mogę powiedzieć kiedy będzie zmyślony koniec świata. :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czemu nie mógł przewidzieć 3 Września :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie to kolejna bujda na resorach,przeżyliśmy tyle już apokalips że zaczynam to odbierać jak kiczowaty film o zakończeniu świata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Który to już koniec świata z kolei ? Pogubiłem się... jeśli teraz nie wyjdzie, to czy móby ktoś przepowiedzieć koniec świata na październik xD najlepiej żeby tak w połowie było :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może niech ten koniec świata przesuną na 1 września akurat wakacje się skończą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety rozczaruję was, ale to prawda...

Akurat na 23 Sierpnia się z koleżanką umówiłem...

PS: Przewiduję opady deszczu i nagłe burze w całej Polsce od jutra do 20 sierpnia, zwłaszcza

w okolicach Morza..

Na wakacje jadę..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe to dlatego we wszystkich wróżbach dla mnie mówią mi,że to ostatni mój wyjazd do pracy.Ciekawe ile jeszcze będzie tych końców świata i fałszywych proroków

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponadczasowo i bardziej wymownie to brzmiało słynne zdanie Rasputina :"

Będzie nowe, sprytne oszustwo dla całego świata" :D .

Coraz więcej tych oszustw nieprawdaż?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaskakujące jest to, że komentarze są tak bardzo sceptyczne biorąc pod uwagę tematykę forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xcajax123, są rzeczy w które się wierzy a są rzeczy w które się nie wierzy, które już były wymyślane miliony razy, że tak powiem.

danut, ja myślę że ci Prorocy chcą zwrócić na siebie uwagę, tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zaskakujące jest to, że komentarze są tak bardzo sceptyczne biorąc pod uwagę tematykę forum.

To tylko dlatego, że nie napisałeś nic wcześniej ;) .

Jak widzisz forum powoli dryfuje w kierunku Niagary.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

woofer a może będzie tak jak w filmie zapowiedz gdzie słońce przez rozbłysk spaliło Ziemię akurat teraz mamy silną aktywność słoneczną.

ktoś musi bronić Rasputina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sprawdzi się bo kolejna apokalipsa zapowiedziana jest gdzieś na lato/jesień 2014 o ile się nie mylę... A i oczywiście tony meteorytów, które mają przynieść zagładę zostały przepowiedziane. Więc ta tutaj się nie sprawdzi ;<

PS: nie wiem po co na siłę szukać końców świata, jak przyjdzie to będzie tyle w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pers0410H---BA-Business-Life---Rasputin-credit-Superstock-b9305325-7a2a-456f-9fe2-bc000f5c4cf0.jpg

Zastanówcie się, Sceptycy... Czy te oczy mogą kłamać? :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nostradamus wschodu tak bym go nazwał. Każdy mistyk w swoich wielu wizjach jak widzimy się nie mylił. Powiedzmy sobie szczerze, że każde przewidywanie końca świata spełza na niczym. Tak jakby siła dająca wizję tym mistykom i jasnowidzom nie dawała im prawdy co do zakończenia ludzkiej egzystencji na naszej planecie.

Tak naprawdę moim skromnym zdaniem nie będzie to jeden kataklizm a doprowadzi do tego sam człowiek co już się zaczyna dziać. Nędza, głód, upadek zasad moralnych. Walka w imię Boga pomiędzy ludźmi ( to już znamy ). Bardziej bym zastanawiał się co jest tak naprawdę zapisane w tajemnicy fatimskiej a nie co powiedział Carski jasnowidz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ganael,ma rację.To my doprowadzimy do końca świata niż będą to przepowiednie itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej powiedziałbym końca ludzkości. Świat bez ludzi poradzi sobie doskonale, zregeneruje się niczym po ciężkiej chorobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michcik, dobra minka do złej gry.

Czytałem właśnie jeden cytat z książki Świadków Jahwe, tylko nie wiem czy to było z biblii, i pisało tam że ziemia będzie tak długo istnieć jak długo będzie istnieć Bóg i jego syn Jezus Chrystus, czyli wieczność a każda planeta ma podporządkowanego jednego Boga.

PS: Ciekawe ile razy na marsie mógł być koniec świata, jeśli każda planeta ma jednego Boga i twórcę, chociaż jestem do tego nastawiony nijak, bo pierwszy raz to słyszę/czytam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Michcik, dobra minka do złej gry.

Czytałem właśnie jeden cytat z książki Świadków Jahwe, tylko nie wiem czy to było z biblii, i pisało tam że ziemia będzie tak długo istnieć jak długo będzie istnieć Bóg i jego syn Jezus Chrystus, czyli wieczność a każda planeta ma podporządkowanego jednego Boga.

PS: Ciekawe ile razy na marsie mógł być koniec świata, jeśli każda planeta ma jednego Boga i twórcę, chociaż jestem do tego nastawiony nijak, bo pierwszy raz to słyszę/czytam.

Tak długo jak będzie istnieć bóg powiadasz ? To czemu ten świat się jeszcze nie kończy ?Boga nie ma.... ale to tylko moje zdanie : >

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bzdura. Gdy słońce będzie się zbliżać ku kresu swego istnienia, zmieni się prawdopodobnie w czerwonego karła pochłaniając wewnętrzne planety naszego układu.

Co do stwierdzenia, że każda planeta ma jednego Boga... dość dziwne stwierdzenie patrząc jak wiele jest planet niesprzyjającym powstaniu życia. To by było takie marnotrawstwo - to jak uprawiać pod ziemią zboże - niby są nasiona, ale i tak nic z nich nie będzie. Nie mówiąc o planetach gazowych, które nie posiadają stałego podłoża. Po co jednemu bogu taka planeta.

Jednak to tylko myślenie na poziomie człowieka, więc każdy absurd może okazać się prawdą.

Edit: UP: Dla Ciebie nie ma Boga, co nie znaczy, że on nie może istnieć. Kiedyś dla ludzi nie istniała Ameryka, co nie znaczyło, że jej nie było, czyż nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Edit: UP: Dla Ciebie nie ma Boga, co nie znaczy, że on nie może istnieć. Kiedyś dla ludzi nie istniała Ameryka, co nie znaczyło, że jej nie było, czyż nie?

Przecież napisałem, że to tylko moje zdanie, nie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież napisałem ze to tylko moje zdanie, nie ?

Zadałeś pytanie to odpowiedziałem. Poza tym, To, że napisałeś, że to Twoje zdanie nie czyni tego, że nie mogę na nie odpisać. Nie doszukujmy się tu znowu jakiegoś ataku/wojny religijnej jak to w zwyczaju jest ostatnio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś jest ateistą to nie ma Boga.

Ragroth, no też tak myślę, ale jak ktoś jest świadkiem Jehowym i cytuje słowa z biblii, które ustawia jak chce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz