caroline2512

Jak wybrać dobrą wróżkę?

28 postów w tym temacie

Z wróżką jest jak z psychologiem, dentystą, spowiednikiem – trzeba trafić na swoją. Ta, która zachwyci jednego, dla innego będzie tylko stratą pieniędzy i czasu. Na początek, przy wyborze osoby, z którą się umówimy najlepiej posłuchać rad i opinii znajomych i poczytać fora internetowe.

Decyzję o wizycie u wróżki najczęściej podejmujemy w trudnej sytuacji życiowej. Zawód miłosny, problemy ze zdrowiem, nieprzyjemna sytuacja w pracy. Wróżka ma dać nam nadzieję na lepszą przyszłość, pomóc podjąć decyzję czy wskazać światełko w tunelu. Czasem chcemy poprawić sobie humor czy się dowartościować. Niektórzy chcą po prostu, żeby ktoś ich wysłuchał.

Dobra wróżka jest jak terapeuta. Dzięki niej możemy zdefiniować nasze bariery i problemy, pomóc sobie przepracować przeszłość i przygotować się na nadejście nowego. Jak wybrać wróżkę, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji?

Z wróżką jest jak z psychologiem, dentystą, spowiednikiem – trzeba trafić na swoją. Ta, która zachwyci jednego, dla innego będzie tylko stratą pieniędzy i czasu. Na początek, przy wyborze osoby, z którą się umówimy najlepiej posłuchać rad i opinii znajomych i poczytać fora internetowe. Oczywiście nie jest tak, że polecana przez wszystkich wróżka okaże się od razu strzałem w dziesiątkę. Jednak opinie takie mogą uchronić nas przed kontaktem z osobami nieprofesjonalnymi, zimnymi, nieprzyjemnymi czy oszustami. Wybrana przez nas osoba powinna zapoznać nas ze stosowaną przez siebie formą dywinacji. Powinna powiedzieć o tym, jaka jest rola przeznaczenia w naszym życiu, jak duży wpływ na nasze losy mamy my sami. Powinna podkreślić, że wróżba nie jest wyrokiem, ostatecznością – karty mają wskazać nam drogę, pokazać możliwości. Powinna wyjaśnić to, że tarot jest bardzo szczery, a nie zawsze to, czego chcemy jest dla nas najlepsze. Dobrze jest też, jeśli wyjaśni klientowi, że gdy już zadaje mu pytania, to w celu precyzyjniejszej interpretacji rozkładu.

Osobiście nie wierzę wróżkom, które przepowiadają „bruneta wieczorową porą”. Jasne, karty mogą dawać wskazówki, jednak bardziej powinno się skupić na sposobach realizacji przyszłości, niż na drobiazgach. A co, jeśli w oczekiwaniu na bruneta zupełnie przeoczymy uroczego blondyna? Ważne jest to, że jesteśmy gotowi na miłość i że czeka ona na nas. Mam spore wątpliwości wobec wróżek precyzyjnie określających czas przyszłych wydarzeń – przez wiele lat spotkałam tylko jedną wróżkę, która rzeczywiście umiała to robić.

Każdy człowiek ma swoją energię. Żeby móc harmonijnie współdziałać z innymi energie te powinny być zgodne. Ważne jest, żeby wróżka była profesjonalistką. W czasie seansu powinna wyciszyć swoje emocje i maksymalnie dostroić się do naszych. Wróżka powinna być do nas życzliwie nastawiona – jeśli czujemy w jej obecności dyskomfort – zrezygnujmy. Nic sympatii nawiązana pomiędzy wróżką a klientem jest niezbędna do prawidłowych odczytów. Doświadczona wróżka umiejętnie prowadzi rozmowę z klientem, zadając pytania, słuchając, budując wzajemne zaufanie i pozwalając mu się otworzyć. Rozmowy prowadzone w czasie seansu są bardzo osobiste i dotykają wrażliwych problemów, dlatego potrzeba czasu i dobrej atmosfery. Jestem zwolenniczką nielimitowania czasu spotkania – trudno skupić się na docieraniu w głąb siebie, jeśli cały czas musimy patrzeć na zegarek. Uważam, że klient powinien wychodzić ze spotkania zadowolony i z poczuciem spełnienia, dlatego też powinien dostać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Przyszłość człowieka nie jest odarta z przeszłości i teraźniejszości, a z nich wynika. Wszystkie nasze działania mają odbicie w przeszłości i niosą skutki na przyszłość. Nie da się opowiadać o przyszłości bez tych odniesień. Dobra wróżka wie i powie nam o tym wszystkim. Wskaże drogi i ich możliwe skutki. Jeśli wróżka mówi tylko o przyszłości, to coś jest nie tak – powinniśmy zapytać o teraźniejszość i przeszłość. Mało tego – oprócz sytuacji zewnętrznej w kartach widać także nasz stan psychiczny oraz nasze pragnienia, oczekiwania czy ocenę sytuacji. Łatwo pomylić je ze stanem faktycznym. Wróżka powinna to precyzyjnie rozdzielić i nie ulec pokusie życzeniowości klienta. Jasne, łatwiej jest powiedzieć to, czego się od nas oczekuje, ale nie tędy droga. Dobra wróżka nie będzie nas straszyć, ale ostrzegać. Pomoże nam ominąć życiowe pułapki i zawirowania. Wróżki też obowiązuje etyka, dlatego nie powinny udzielać nam odpowiedzi na pytania o inne osoby, o ile sytuacja nas nie dotyczy. Dlatego, np. nie pytamy o to, jak układa się w nowym związku byłego partnera.

Kolejną sprawą jest coś, co nazywam „chorobą tarotową”, czyli uzależnienie od wróżenia. Osoba uzależniona nie jest w stanie podjąć żadnej samodzielnej decyzji, wszystko musi konsultować z wróżką. Ma przymus zadawania ciągle tych samych pytań, oczekując satysfakcjonujących ją odpowiedzi. W tej sytuacji niezwykle ważna jest postawa wróżki. Jasne, łatwo jest przyjmować takiego klienta i za każde spotkanie kasować sporą kwotę, jednak dobra, odpowiedzialna wróżka tego nie zrobi. Delikatnie wyjaśni klientowi sytuację, powie mu o uzależnieniu i odmówi zbyt częstych spotkań. Jeśli więc będziecie umawiać się na seanse co tydzień i wróżka będzie was przyjmować, to możecie mieć pewność, że nie chodzi jej o was, a o wasze pieniądze. Dobra wróżka wie też, kiedy może wróżyć, a kiedy nie. Jeśli więc zadzwoni do nas i przełoży umówione spotkanie, to możemy mieć pewność, że robi to dla naszego dobra.

Korzystając z usług wróżki dość szybko możemy zweryfikować jej skuteczność. Jeśli czujemy się dobrze w jej towarzystwie, jeśli spotkania z nią podnoszą nas na duchu i dają nadzieję, no i jeśli oczywiście jej przepowiednie sprawdzają się, to pewny znak, że trafiliśmy na swoją wróżkę. Czasem w ramach eksperymentu możemy spróbować konsultacji u kogoś innego – może okaże się dla nas jeszcze lepszy. Jednak w tym temacie, jak i we wszystkich innych – lepsze jest wrogiem dobrego – dlatego może zamiast poszukiwać wróżki idealnej, powinniśmy pozostać już przy tej naszej ulubionej. Bo jeśli spotkania z nią dają nam satysfakcję, to po co to zmieniać?

Źródło: Onet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z wróżką jest jak z psychologiem, dentystą, spowiednikiem – trzeba trafić na swoją. Ta, która zachwyci jednego, dla innego będzie tylko stratą pieniędzy i czasu. Na początek, przy wyborze osoby, z którą się umówimy najlepiej posłuchać rad i opinii znajomych i poczytać fora internetowe.

Wystarczy nieraz posłuchać po prostu swojej intuicji.

To tak nie wiele, a nieraz aż tak wiele...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się, ale niektórzy ludzie wolą posłuchać rady innej osoby :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza sie, ale niektorzy ludzie wola posluchac rady innej osoby :)

Bo kompletnie nie wierzą w siebie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tytułu wątku, to każda wróżka jest taka sama, zależy też czy wiarygodna, bo niektóre z kosmica.tv to tylko na kasę lecą. :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co do tytułu wątku, to każda wróżka jest taka sama, zależy też czy wiarygodna, bo niektóre z kosmica.tv to tylko na kasę lecą. :|

Nie mówimy o takich z tv. Wróżbita Maciej do dziś przysyła mi smsy, które tylko zaśmiecają mi skrzynkę.

Ale ja np miałam znajomą, która wróżyła z Tarota. Do dziś, większość z tego co mówiła się sprawdziło,oczywiście z biegiem czasu i dopiero po fakcie uświadomiłam sobie, że ona tak właśnie mówiła.

Sama czasem też sobie stawiam karty, ale nie do końca umiem, więc wole żeby robił to ktoś, kto się na tym zna i kto ma większy kontakt z kartami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mowimy o takich z tv. Wrozbita Maciej do dzis przysyla mi smsy, ktore tylko zasmiecaja mi skrzynke.

Ale ja np malam znajoma, ktora wrozyla z Tarota. Do dzis, wiekszosc z tego co mowila sie sprawdzilo,oczywiscie z biegiem czasu i dopiero po fakcie uswiadomilam sobie, ze ona tak wlasnie mowila.

Sama czasem tez sobie stawiam karty, ale nie do konca umiem, wiec wole zeby robil to ktos, kto sie na tym zna i kto ma wiekszy kontakt z kartami.

A co Cię skłoniło, żebyś skorzystała z wróżb znajomej ??? :)

Jakiś czas temu też miałem bardzo dla mnie traumatyczne przeżycia i wtedy moja intuicja podpowiedziała mi, żebym skorzystał z wróżb na tym forum, które w 100% się sprawdziły, pomimo tego, że myślałem, że te wróżby wówczas nie są całkowicie trafione...

Dlatego wiem, że należy słuchać swojej intuicji w tej materii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli wyjeżdżasz gdzieś w podróże bardzo często albo coś to znajomy może nam właśnie z tego wywróżyć iż następny nas wyjazd będzie koło tego miesiąca i w ogóle, jedną taką wróżbę miałem na tym forum i jeszcze się nie potwierdziła ale wychodzi na to że potwierdzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mowimy o takich z tv. Wrozbita Maciej do dzis przysyla mi smsy, ktore tylko zasmiecaja mi skrzynke.

Ale ja np malam znajoma, ktora wrozyla z Tarota. Do dzis, wiekszosc z tego co mowila sie sprawdzilo,oczywiscie z biegiem czasu i dopiero po fakcie uswiadomilam sobie, ze ona tak wlasnie mowila.

Sama czasem tez sobie stawiam karty, ale nie do konca umiem, wiec wole zeby robil to ktos, kto sie na tym zna i kto ma wiekszy kontakt z kartami.

A co Cię skłoniło, żebyś skorzystała z wróżb znajomej ??? :)

Jakiś czas temu też miałem bardzo dla mnie traumatyczne przeżycia i wtedy moja intuicja podpowiedziała mi, żebym skorzystał z wróżb na tym forum, które w 100% się sprawdziły, pomimo tego, że myślałem, że te wróżby wówczas nie są całkowicie trafione...

Dlatego wiem, że należy słuchać swojej intuicji w tej materii.

Zwykła ciekawość, zawsze marzyłam żeby iść do prawdziwej wróżki, takiej co ma szklaną kule, albo wróży z fusów :) a znajoma tak ni z tego,ni z owego, że ona wróży z Tarota i ze zwykłych kart. Więc skorzystałam. Ale ostatni raz wróżyła mi jakieś 3 lata temu, później się wyprowadziłam, a niedawno wyjechałam z kraju, więc zostają mi wróżby z forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeśli wyjeżdżasz gdzieś w podróże bardzo często albo coś to znajomy może nam właśnie z tego wywróżyć iż następny nas wyjazd będzie koło tego miesiąca i w ogóle, jedną taką wróżbę miałem na tym forum i jeszcze się nie potwierdziła ale wychodzi na to że potwierdzi.

Właśnie ja nigdzie nie wyjeżdżałam, a za każdym razem kiedy mi wróżyła, mówiła, że jest przy mnie wyjazd za granice, wtedy myślałam, że może jakieś wakacje czy coś, ale ona powiedziała, że to jest wyjazd na dłużej. W co ja nie wierzyłam i wcale się nie nastawiałam, a tu dziś pisze do Was z Uk :)

A jak pisałam wcześniej soldado, ostatni raz wróżyła mi jakieś 3 lata temu, a wyjechałam pól roku temu.

Do tego wiele innych rzeczy się sprawdziło, na inne jeszcze czekam :) Bo są to tez takie, które wychodziły za każdym razem w kartach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze są przypadkowe wróżki , takie które same podchodzą do Ciebie i wróża Ci za darmo albo za naprawdę nie wielką kwotę ( tu mam na myśli np 2 zł ) . U mnie w rodzinie był taki przypadek ... Moja bratowa była w ciąży - znała pleć dziecka , i wybrali mu już imię . Pewnego razu wracała autobusem, siadła na przeciw niej pewna kobieta i spojrzała jej głęboko w oczy , po czym powiedziała " pogłaszcz Arturka On się boi " a jej dosłownie nogi ugięły się w kolanach , miała nogi miękkie jak z waty .

Ja też miałam taki przypadek , ale wróżenie nie doszło do skutku bo akurat nie miałam przy sobie drobnych . Szłam na spotkanie z przyjaciółką , jak zwykle zasłuchana w muzykę płynącą z słuchawek, z naprzeciwka zauważyłam idącą starszą kobietę, patrzyła się na mnie i szczerze mówiąc zwróciła moją uwagę,nie umiem tego wyjaśnić dla czego właśnie ona , po prostu czułam że to nie jest zwykła kobieta , i nie myliłam się w tej samej chwili ona otworzyła usta. Ściągnęłam słuchawki i zapytałam "słucham ? " na co ona do mnie " ty nie masz pecha w miłości ..." reszty zdania nie pamiętam bo byłam w szoku, potem zaproponowała mi wróżbę z kart za 2 zł , na co ja że nie mam 2 zł ( akurat nie miałam takich 2 złotówek jakie ona chciała ) , miałam monetę b.nową dla kolekcjonerów i monetę bardzo bardzo starą nieaktualną , ale ona była mega uparta że ja to 2zł mam ( może widziała te w których na tamtą chwilę byłam w posiadaniu ? ) , na co ja do niej "naprawdę nie mam " , po czym ona się na mnie dziwnie spojrzała i obie się rozeszłyśmy . Po tym spotkaniu czułam się mega dziwnie,nadal czułam szok , i byłam rozdygotana a mało tego miałam łzy w oczach i do tej pory nie umiem tego wyjaśnić ... I z jednej strony cieszę się że nie powiedziała mi tego co będzie a z drugiej żałuję, żałuję bo muszę czekać i zastanawiać się jak to będzie , no i co by było gdyby mi powróżyła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Najlepsze są przypadkowe wróżki , takie które same podchodzą do Ciebie i wróża Ci za darmo albo za naprawdę nie wielką kwotę ( tu mam na myśli np 2 zł ) . U mnie w rodzinie był taki przypadek ... Moja bratowa była w ciąży - znała pleć dziecka , i wybrali mu już imię . Pewnego razu wracała autobusem, siadła na przeciw niej pewna kobieta i spojrzała jej głęboko w oczy , po czym powiedziała " pogłaszcz Arturka On się boi " a jej dosłownie nogi ugięły się w kolanach , miała nogi miękkie jak z waty .

Ja też miałam taki przypadek , ale wróżenie nie doszło do skutku bo akurat nie miałam przy sobie drobnych . Szłam na spotkanie z przyjaciółką , jak zwykle zasłuchana w muzykę płynącą z słuchawek, z naprzeciwka zauważyłam idącą starszą kobietę, patrzyła się na mnie i szczerze mówiąc zwróciła moją uwagę,nie umiem tego wyjaśnić dla czego właśnie ona , po prostu czułam że to nie jest zwykła kobieta , i nie myliłam się w tej samej chwili ona otworzyła usta. Ściągnęłam słuchawki i zapytałam "słucham ? " na co ona do mnie " ty nie masz pecha w miłości ..." reszty zdania nie pamiętam bo byłam w szoku, potem zaproponowała mi wróżbę z kart za 2 zł , na co ja że nie mam 2 zł ( akurat nie miałam takich 2 złotówek jakie ona chciała ) , miałam monetę b.nową dla kolekcjonerów i monetę bardzo bardzo starą nieaktualną , ale ona była mega uparta że ja to 2zł mam ( może widziała te w których na tamtą chwilę byłam w posiadaniu ? ) , na co ja do niej "naprawdę nie mam " , po czym ona się na mnie dziwnie spojrzała i obie się rozeszłyśmy . Po tym spotkaniu czułam się mega dziwnie,nadal czułam szok , i byłam rozdygotana a mało tego miałam łzy w oczach i do tej pory nie umiem tego wyjaśnić ... I z jednej strony cieszę się że nie powiedziała mi tego co będzie a z drugiej żałuję, żałuję bo muszę czekać i zastanawiać się jak to będzie , no i co by było gdyby mi powróżyła...

Moja znajoma zawsze wróżyła za 5 zł, bo mówiła, że nie może być parzysta liczba, nie wiem dlaczego. W sumie to ona też do mnie sama przyszła :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś kto rzeczywiście widzi dokładnie tak zrobi jak piszesz, podejdzie, wskaże, nie otworzy gabinetu nie ma siły. Wiesz dlaczego? Bo będzie wiedział doskonale, że nie zdobędzie takich wiadomości dla każdego kto by się w nim nie pojawił, one( te wiadomości) nie są na zawołanie.

Uczciwi ludzie to wiedzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

caroline2512 - może to że parzysta liczba miało jakieś znaczenie dla niej ?

Danut - zgadzam się z Tobą . Ciekawi mnie tylko dla czego wróżka wybiera tą osobę a nie inną , która idzie obok ...

Czy to jest losowe , czy ona po prostu czuje ,wręcz wie że to musi być ta dana osoba . Ciekawe ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla niej miała znaczenie i wartość właśnie ta stara moneta.

Wiedziała, że Ty ją masz.

To nie jest losowe, to polecenie z innej rzeczywistości ze wskazaniem konkretnej osoby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teraz wiem czemu się na to 2zł uparła ...

powinnam żałować że mi nie powróżyła ?

a może tak właśnie miało być,

sama nie wiem już .

W każdym razie ciągle o tym myślę a sporo czasu minęło od tego

ok 2 lat jakoś ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie żałuj braku wróżby, co miała Tobie przekazać- przekazała, przypomnij sobie tylko dokładnie zdania jakie wypowiedziała, bo to one mają znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
caroline2512 - może to że parzysta liczba miało jakieś znaczenie dla niej ?

Danut - zgadzam się z Tobą . Ciekawi mnie tylko dla czego wróżka wybiera tą osobę a nie inną , która idzie obok ...

Czy to jest losowe , czy ona po prostu czuje ,wręcz wie że to musi być ta dana osoba . Ciekawe ...

Jakieś miało, ale nie pamiętam jakie. Tak samo jak mówiła, że ona wróży tylko w któreś tam dni, bo w inne się nie powinno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiedziała ... hmmm wcześniej mówiłam "nie masz pecha w miłości " ale nie to brzmiało tak " Ty masz szczęście w miłości , tylko musisz (tu nie pamiętam co muszę )" a wtedy byłam w kimś zakochana,jestem do tej pory , ale jak na razie to jest przyjaźń tzn z jego strony , a ona pojawiła się w momencie kiedy zastanawiałam się ( od dłuższego czasu ) jak to między mną a tym facetem będzie... Dodam jeszcze że zawsze chciałam spotkać w ten sposób wróżkę , ale nigdy nie spodziewałabym się że spotkam, to tak jakby jakiś sygnał odgórny dosłownie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie masz pecha w miłości musisz tylko nauczyć się ją dobrze rozpoznawać"- Może tak brzmiało to zdanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@danut nie wiem naprawdę byłam w takim szoku, że naprawdę nie pamiętam , pamiętam, że powiedziała " Ty masz szczęście w miłości ale musisz ... " tak na pewno 1 cześć brzmiała ...

ja to się ze sobą mam :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak naprawdę karty to tylko wskazówka,którą przekaże wróżka czy wróżbita to wy sami jesteście kowalami swojego losu.Nie wróżka nie tarot to wy decydujecie jaką droga macie podążać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie ja nigdzie nie wyjeżdżałam, a za każdym razem kiedy mi wróżyła, mówiła, że jest przy mnie wyjazd za granice, wtedy myślałam, że może jakieś wakacje czy coś, ale ona powiedziała, że to jest wyjazd na dłużej. W co ja nie wierzyłam i wcale się nie nastawiałam, a tu dziś pisze do Was z Uk :)

A jak pisałam wcześniej soldado, ostatni raz wróżyła mi jakieś 3 lata temu, a wyjechałam pól roku temu.

Do tego wiele innych rzeczy się sprawdziło, na inne jeszcze czekam :) Bo są to tez takie, które wychodziły za każdym razem w kartach.

Prędzej czy później do tego dojdziesz, że nie ma przypadków, one nie istnieją.

Ostatnio stanowczo za mało wierzysz w siebie, nie słuchasz swojej intuicji tak jak to było kiedyś.

Szkoda, ponieważ jesteś w przededniu podjęcia dla siebie bardzo ważnej decyzji...

A gdy ją będziesz podejmować, kieruj się swoją intuicją, nawet wtedy, gdy rozsądek potem Ci podpowie co innego... inne bardziej racjonalne rozwiązanie, które będzie dawać Ci poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prędzej czy później do tego dojdziesz, że nie ma przypadków, one nie istnieją.

Ostatnio stanowczo za mało wierzysz w siebie, nie słuchasz swojej intuicji tak jak to było kiedyś.

Szkoda, ponieważ jesteś w przededniu podjęcia dla siebie bardzo ważnej decyzji...

A gdy ją będziesz podejmować, kieruj się swoją intuicją, nawet wtedy, gdy rozsądek potem Ci podpowie co innego... inne bardziej racjonalne rozwiązanie, które będzie dawać Ci poczucie bezpieczeństwa.

Mało wierze, bo nie mogę się w ogóle skupić ani skoncentrować. Nawet jak bardzo chce, to zawsze zalewają mnie inne myśli, albo nagle przypomina mi się jakaś piosenka, która koniecznie muszę zanucić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak naprawdę karty to tylko wskazówka,którą przekaże wróżka czy wróżbita to wy sami jesteście kowalami swojego losu.Nie wróżka nie tarot to wy decydujecie jaką droga macie podążać.

To samo powiedziała mi dziewczyna która mi wróżyła z kart anielskich,

z tym że ona trafiła z wszystkim co mi powiedziała ( nie prosiła o pytania,wręcz nie chciała bo tak jak powiedziała to karty mają dać odpowiedź) , po czym powiedziała też że karty to wskazówka . Ale również też wiem tak jak to napisał Soldado, że przypadków nie ma,nic nie dzieje się bez przyczyny i nie jednokrotnie się o tym przekonałam ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz