• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
MASTER

Psy szatana, Czarne psy, Piekielne Ogary

32 postów w tym temacie

w sumie w naszych stronach (Krzeszowice, Wola Filipowska itp.) też widzą te istoty. Jedną z historii opowiedziała mi moja prababcia. Ale to już inna sprawa. Napiszę o tym później.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W mojej rodzinie także krąży kilka historii o czarnych psach, ale pochodzą one sprzed II wojny światowej, później już nikt nie miał styczności z tymi istotami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wie ktoś może w jakich rejonach Polski były OSTATNIE (najnowsze) doniesienia? Byłabym wdzięczna również, gdyby ktoś podał daty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pierwszej stronie MASTER zacytował, że w Polsce jedno z zeznań było w roku 1963, w sobotę 25 lipca, "upiór pojawia się na ruinach zamku w Ogrodzieńcu."

Jeśli Cię to tak bardzo interesuje, to może powinnaś poszukać w Googlach?

"Szukajcie a znajdziecie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W latach 70- siątych na południu Polski, dokładnie w miejscowościach pod Wieliczką. Wydaje mi się, że opisywałam historię pewnej wsi stamtąd, gdzie wielu mieszkańców żyło w strachu, bo widziało tego upiora. Jeden gość zajmujący się czarną magią miał wystawiać, nawet miskę z jedzeniem przed swój ganek w ramach okupu, a wielki czarny pies miał się tam po nie pojawiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam mapę z miejscowościami gdzie był widywany do grudnia 2012 r. Oraz pełne relacje oraz szkice, lecz niewiele osób zgodziło się je publikować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam...

Spotkałem osobiście takiego psa stwora... Szczerze to trafiłem tu bo szukałem informacji. Podjechałem rano do pracy ok godziny 4-5 rano okres zimowy, ciemny parking na terenie wiejskim. Wysiadłem z auta usłyszałem wycie i bieg ogromnego psa w moją strone. Wyglądał podobnie do owczarka niemieckiego ale był dwa razy większy. Pies biegł i zatrzymał się w odległości 5-10m... Odwrócił łeb, popatrzył na mnie i wtedy zobaczyłem ciemne czerwone oczy, przestraszony byłem jak nigdy... On tylko pachną odwrócił się i uciekł. Na początku myślałem że mam zwidy... Nurtowało mnie to więc zacząłem googlowac i tak trafiłem tu... Miejscowość reńska wieś woj opolskie 47-208 blisko starych torów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz