• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Ragroth

Postrzeganie życia

5 postów w tym temacie

Hej,

Chciałbym zapytać się was co sądzicie o naszym życiu, wydarzeniach, przyszłości... Czy to jest z góry zapisane i idziemy już wyznaczoną ścieżką czy może jednak to my sami kształtujemy naszą przyszłość.

Według mnie bardziej przemawia do mnie pierwsza część. Kiedyś, miałem sny prorocze dotyczące przyszłości (rodzajów snu jest dużo, jednak każdy da się odróżnić) wiedziałem co może się stać, jednak nie wiedziałem kiedy. Zazwyczaj były to sny dotyczące śmierci osób, które znam, są w jakiś sposób powiązane ze mną. Miałem tak przez 3 lata, do momentu gdy odeszła naprawdę bliska mi osoba.

Od tego momentu jestem przekonany, że my nie mamy wpływu na to co się stanie. To po prostu się wydarzyło i my musimy przez to przejść. Sam fakt widzenia przyszłości nie może nam pomóc w zmienieniu jej, gdyż nie znamy momentu tego zdarzenia.

Jak wy postrzegacie naszą linię życia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że jest coś pośrodku tego wszystkiego, czyli ani nie kierujemy swoim życiem całkowicie sami, ani nie jest tak, że wszystko jest zaplanowane. Jeśli miałeś sny prorocze często, mogłeś pewnie zauważyć, że nie wszystko się tam zgadza, takie same są tylko kluczowe momenty.

Myślę, że siły wyższe przyczyniają się do tego co tutaj robimy, ale robią to dopiero gdy na to pozwolimy. Kierujemy swoim życiem w dużej mierze, z "dodatkiem" sił wyższych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istnieje coś jak wielka księga, w której wszystko jest zapisane, jednak to my decydujemy, czy tak się stanie czy inaczej. Jesteśmy kowalami własnego losu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedno jest pewne, że wszyscy umrzemy. Według mnie nie warto się zastanawiać nad tym co mogłoby nam się nie spodobać a jeśli coś jest po naszej śmierci to może wtedy się dowiemy a jeśli nie ma nic to się nie dowiemy :)

Osobiście myślę, że sami jesteśmy kowalami własnego losu tak jak napisała kapłanka, chociaż niewykluczone jest, że ktoś miesza się w nasze życie niezależnie od tego czy chce dobrze czy źle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby przyjąć, że to my kreujemy naszą przyszłość każde poznanie innej osoby jest niezwykłe. Spotykamy kogoś akurat w danym miejscu i czasie. Ilość momentów, które nas doprowadziły do danego momentu jest prawie nieskończona. Gdybyśmy urodzili się gdzieś indziej, wybrali inną szkołę, zdecydowali, że nie wyjdziemy z domu akurat w ten dzień, to byśmy nie spotkali tej osoby.

Zwyczajność jest strasznie niezwykła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz