• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
patas

HELLo Kitty

5 postów w tym temacie

Niech się bzdurami nie zajmują lepiej by zrobili porządek z pedofilią. Naprawdę! Ludzkość jest śmieszna, od razu mi się przypomina krucjata i polowanie na czarownice....Tylko z tą różnicą, że jesteśmy w 21 wieku i na całe ich szczęście nikogo nie spalą na stosie.

P.S Ludzka głupota nie zna granic, czyli jak ja mam ciemne slipy to opętała mnie ciemność? same kpiny...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz wszystko jasne najpierw dziewczynka a później cały świat zostanie opętany. LOL co za głupota, nudzi im sie księży pedofili to kryją, nic tylko ich wszystkich zamknąć albo leczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taaaa... są dwie wersje: albo dziewczynka była zniesmaczona, bo źle zapisano jej ulubioną bajkę, albo jej po prostu nie lubiła :D

Dziwne to... Nie sądzę, żeby jakiś dorosły facet miał na sobie majtki z Hello Kitty xd

Ps.: Niekryty to kiedyś komentował ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diabeł to ma moc. Nawet z księdza zrobi głupka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz